V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

40 - Mateusz Borowski (Gwiazda Karsin)

31 - Piotr Sobieraj (Pomezania Malbork)

22 - Mateusz Wenta (Sokół Zblewo)

20 - Dawid Tramowski (Keramzyt Szprudowo)

18 - Wojciech Szoska (Pomezania Malbork)

17 - Michał Dmitrzyk (Powiśle II Dzierzgoń)

16 - Marek Steinborn (Gwiazda Karsin)

15 - Rafał Warnke (Tęcza Brusy)

14 - Mateusz Frymark (Gwiazda Karsin)

13 - Patryk Drewek (Gwiazda Karsin)

12 - Patryk Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Karol Opczyński (Wisła Tczew), Jakub Prondziński (Gwiazda Karsin), Kacper Siora (Sokół Zblewo)

11 - Artur Chrzonowski (Gwiazda Karsin), Tomasz Dobrzyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Adrian Gajewski (Spójnia Sadlinki)

10 - Krzysztof Klein (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Marcin Rajch (Wisła Tczew), Sebastian Wożniak (Pogoń Prabuty), Rafał Wszołek (Powiśle II Dzierzgoń)

9 - Karol Ćwikliński (Wisła Tczew), Emil Drozdowicz (Chojniczanka II Chojnice), Oskar Frygier (Chojniczanka II Chojnice), Szymon Kupniewski (Spójnia Sadlinki), Mateusz Stanek (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Paweł Studziński (Czarni Przemysław), Sebastian Szablewski (Czarni Przemysław), Dawid Torłop (Pogoń Prabuty)

8 - Bartłomiej Czubek (Sławek Borzechowo), Karol Kowalczyk (Wisła Tczew), Maurycy Niemczyk (Chojniczanka II Chojnice), Kamil Rakowski (Tęcza Brusy)

7 - Mateusz Dubiela (Sokół Zblewo), Kamil Gronkowski (Sokół Zblewo), Szymon Grzelak (Orzeł Subkowy), Krystian Jurczyk (Keramzyt Szprudowo), Patryk Korynt (Pomezania Malbork), Marcin Kurs (Chojniczanka II Chojnice), Jakub Mularczyk (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Tomasz Popielarz (Czarni Przemysław), Krzysztof Rzepa (Sokół Zblewo), Tomasz Skalski (Orzeł Subkowy), Dawid Smoliński (Orzeł Subkowy), Michał Tomczyk (Powiśle II Dzierzgoń)

6 - Kamil Dryjas (Pomezania Malbork), Mikihito Kato (Borowiak Czersk), Mateusz Kerszk (Borowiak Czersk), Robert Lewandowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Krzysztof Michalczyk (Spójnia Sadlinki), Mateusz Mosiński (Sokół Zblewo), Tomasz Pestka (Gwiazda Karsin), Adam Reise (Sokół Zblewo), Mateusz Szlija (Wisła Tczew), Paweł Urbanowicz (Pogoń Prabuty)

5 - Maciej Bełz (Pomezania Malbork), Grzegorz Boniecki (Czarni Przemysław), Dominik Domagała (Powiśle II Dzierzgoń), Patryk Duda (Borowiak Czersk), Artur Karaś (Keramzyt Szprudowo), Łukasz Kaszubowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Szymon Machnikowski (Sokół Zblewo), Błażej Piepiórka (Wisła Tczew), Kacper Plutowski (Sokół Zblewo), Serhii Pylypchuk (Chojniczanka II Chojnice), Karol Szwec (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Maciej Szyszkowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Adrian Tamowicz (Orzeł Subkowy), Tomasz Wacławski (Pogoń Prabuty), Jerzy Wojtal (Sławek Borzechowo), Dawid Wróblewski (Sokół Zblewo), Adam Zakrzewski (Orzeł Subkowy), Oskar Zygowski (Powiśle II Dzierzgoń)

4 - Michał Domke (Orzeł Subkowy), Bartosz Drewek (Pomezania Malbork), Robert Felski (Pogoń Prabuty), Dawid Kania (Orzeł Subkowy), Sławomir Mallek (Czarni Przemysław), Karol Michalak (Tęcza Brusy), Kamil Młodzianowski (Borowiak Czersk), Mateusz Niemyjski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Miłosz Przybecki (Chojniczanka II Chojnice), Artur Szwoch (Chojniczanka II Chojnice), Krystian Wachowiak (Chojniczanka II Chojnice), Mariusz Wroński (Orzeł Subkowy), Przemysław Zacharski (Czarni Przemysław)

3 - Nikodem Andrysiak (Sławek Borzechowo), Patrick Barwinski (Pogoń Prabuty), Adrian Chudy (Wisła Tczew), Jakub Dąbrowski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Dirda (Sokół Zblewo), Paweł Domke (Orzeł Subkowy), Łukasz Gajewski (Wisła Tczew), Krzysztof Gardzielewski (Keramzyt Szprudowo), Sylwester Gońda (Keramzyt Szprudowo), Szymon Hanas (Pogoń Prabuty), Grzegorz Jankowski (Spójnia Sadlinki), Szymon Jędrzejewski (Borowiak Czersk), Bartłomiej Kamiński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Krystian Karpiuk (Powiśle II Dzierzgoń), Krystian Kielar (Pomezania Malbork), Dawid Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Patryk Orzechowski (Keramzyt Szprudowo), Patryk Ossowski (Sławek Borzechowo), Piotr Runowski (Sokół Zblewo), Franciszek Rytlewski (Orzeł Subkowy), Artur Sałek (Spójnia Sadlinki), Błażej Singer (Tęcza Brusy), Łukasz Skalski (Pomezania Malbork), Mateusz Sroka (Pomezania Malbork), Maciej Szoska (Orzeł Subkowy), Bartosz Szweda (Sokół Zblewo), Jakub Wierciński (Spójnia Sadlinki), Tomasz Wiercioch (Powiśle II Dzierzgoń), Filip Żagiel (Chojniczanka II Chojnice), Paweł Żelechowski (Orzeł Subkowy), Dawid Żurek (Tęcza Brusy), Przemysław Złoty (Czarni Przemysław)

2 - Michał Alaburda (Orzeł Subkowy), Gonzalez alfaro Adrian (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Gustaw Andrzejewski (Orzeł Subkowy), Krzysztof Baranowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Paweł Bobrzyński (Wisła Tczew), Mateusz Bujanowski (Sokół Zblewo), Adrian Dąbrowski (Pogoń Prabuty), Piotr Dekański (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Artur Galeniewski (Powiśle II Dzierzgoń), Rafał Galeniewski (Pomezania Malbork), Filip Ginter (Tęcza Brusy), Łukasz Gliniecki (Borowiak Czersk), Wojciech Gołębiewski (Pogoń Prabuty), Jeremiasz Grela (Borowiak Czersk), Julian Głowacki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Michał Jakubowski (Czarni Przemysław), Tomasz Jeleń (Pomezania Malbork), Michał Kalitta (Chojniczanka II Chojnice), Damian Kaszubowski (Borowiak Czersk), Paweł Kobierowski (Tęcza Brusy), Michał Koller (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Karol Komar (Pogoń Prabuty), Karol Kortas (Borowiak Czersk), Kacper Kozieł (Keramzyt Szprudowo), Paweł Kołatka (Borowiak Czersk), Krzysztof Kołodziej (Orzeł Subkowy), Dawid Kołodziejczyk (Wisła Tczew), Tomasz Krefft (Tęcza Brusy), Maciej Lewandowski (Sławek Borzechowo), Daniel Lorkowski (Wisła Tczew), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka II Chojnice), Bartosz Mróz (Powiśle II Dzierzgoń), Tomasz Owsianik (Pomezania Malbork), Oskar Paprzycki (Chojniczanka II Chojnice), Adrian Prabucki (Sokół Zblewo), Krzysztof Rompca (Gwiazda Karsin), Dawid Schulz (Borowiak Czersk), Marcin Stefanik (Spójnia Sadlinki), Mateusz Szopiński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Patryk Wojciechowski (Wisła Tczew), Tomasz Wójcik (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Sławomir Ziemak (Pomezania Malbork)

1 - Damian Andrzejewski (Gwiazda Karsin), Kacper Aronowski (Orzeł Subkowy), Michał Barnaś (Powiśle II Dzierzgoń), Patryk Barłożewski (Sokół Zblewo), Kacper Boniecki (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Ciosek (Orzeł Subkowy), Marcin Czapiewski (Gwiazda Karsin), Mateusz Dawidowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Tomasz Foszmańczyk (Chojniczanka II Chojnice), Piotr Fryc (Czarni Przemysław), Oskar Gajewski (Powiśle II Dzierzgoń), Robert Gdela (Pomezania Malbork), Dawid Gleizner (Keramzyt Szprudowo), Paweł Herstowski (Wisła Tczew), Kamil Janus (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Jakub Jędrzejewski (Borowiak Czersk), Marek Kaszubowski (Borowiak Czersk), Kajetan Kęsik (Chojniczanka II Chojnice), Maciej Kesler (Powiśle II Dzierzgoń), Rafał Komorowski (Borowiak Czersk), Mateusz Kołtonowski (Chojniczanka II Chojnice), Michał Krawczyk (Spójnia Sadlinki), Marcin Laska (Gwiazda Karsin), Dominik Lemańczyk (Chojniczanka II Chojnice), Nikodem Lipski (Gwiazda Karsin), Przemysław Malej (Czarni Przemysław), Patryk Mendala (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Michalak (Tęcza Brusy), Seweryn Mientki (Tęcza Brusy), Marcin Miszewski (Gwiazda Karsin), Łukasz Miszewski (Wisła Tczew), Kamil Nowaczyk (Wisła Tczew), Konrad Nowak (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Sebastian Ogórek (Keramzyt Szprudowo), Łukasz Olszewski (Powiśle II Dzierzgoń), Paweł Ossowski (Tęcza Brusy), Maciej Pawłuszek (Wisła Tczew), Jacek Podgórski (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Prinz (Sokół Zblewo), Piotr Prokopów (Sławek Borzechowo), Tomasz Prusaczyk (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Pryba (Sławek Borzechowo), Kamil Roll (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Maciej Roziński (Wisła Tczew), Maciej Saczuk (Powiśle II Dzierzgoń), Luiz Santos (Chojniczanka II Chojnice), Adrian Schuchardt (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Łukasz Seroka (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Grzegorz Skórczewski (Sokół Zblewo), Karol Skotnicki (Wisła Tczew), Kacper Skowroński (Borowiak Czersk), Mateusz Skrzypek (Pogoń Prabuty), Patryk Smarż (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Patryk Sobczyk (Tęcza Brusy), Mateusz Suchecki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Mateusz Szpociński (Pogoń Prabuty), Kacper Szulc (Keramzyt Szprudowo), Mateusz Szymański (Spójnia Sadlinki), Mariusz Szymecki (Pogoń Prabuty), Wojciech Trochim (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Tuzinowski (Powiśle II Dzierzgoń), Michał Tułodziecki (Pomezania Malbork), Dominik Tylko (Keramzyt Szprudowo), Szymon Waga (Powiśle II Dzierzgoń), Krzysztof Warpas (Spójnia Sadlinki), Sebastian Wildman (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Przemysław Wosik (Keramzyt Szprudowo), Marcin Wujecki (Pomezania Malbork), Ryouske Yamashita (Borowiak Czersk), Dawid Żeliszczak (Chojniczanka II Chojnice), Damian Ziarek (Spójnia Sadlinki)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE