Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (17) |
OKS Janowo |
2 - 2 |
Puma Darżlubie |
27 sierpnia 2016
27.08 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
2 - 2 |
Ajax Leśniewo |
28 sierpnia 2016
28.08 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 6 |
Arka Prusewo |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 6 |
Barka Łebno |
28 sierpnia 2016
28.08 - 13:00 |
vo, na boisku 0:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa z sezonu 2015/16) |
GOSRiT II Luzino |
0 - 0 |
Huragan Smolno |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
GKS Linia |
0 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
27 sierpnia 2016
27.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Puma Darżlubie |
4 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
4 września 2016
4.09 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
12 - 1 |
Norda Karwia |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Huragan Smolno |
5 - 1 |
GKS Linia |
4 września 2016
4.09 - 15:00 |
Barka Łebno |
3 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
4 września 2016
4.09 - 13:00 |
Arka Prusewo |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
3 września 2016
3.09 - 17:30 |
goście nie dojechali |
Ajax Leśniewo |
1 - 0 |
Klif Chłapowo |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
OKS Janowo |
8 - 5 |
Sokół Strzelno |
3 września 2016
3.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Sokół Strzelno |
3 - 2 |
Puma Darżlubie |
11 września 2016
11.09 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
OKS Janowo |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 6 |
Ajax Leśniewo |
11 września 2016
11.09 - 13:00 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 4 |
Arka Prusewo |
11 września 2016
11.09 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 5 |
Barka Łebno |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Norda Karwia |
4 - 5 |
Huragan Smolno |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Puma Darżlubie |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 września 2016
18.09 - 13:00 |
Huragan Smolno |
7 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
18 września 2016
18.09 - 16:00 |
Barka Łebno |
9 - 2 |
Norda Karwia |
18 września 2016
18.09 - 13:00 |
Arka Prusewo |
5 - 1 |
GKS Linia |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
OKS Janowo |
4 - 0 |
Relaks Mechowo |
17 września 2016
17.09 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 2 |
Klif Chłapowo |
18 września 2016
18.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Klif Chłapowo |
5 - 0 |
Puma Darżlubie |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
6 - 1 |
Sokół Strzelno |
25 września 2016
25.09 - 13:00 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
OKS Janowo |
24 września 2016
24.09 - 15:00 |
vo, na boisku 1-3 |
GKS Linia |
0 - 2 |
Ajax Leśniewo |
24 września 2016
24.09 - 17:00 |
Norda Karwia |
3 - 2 |
Arka Prusewo |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 3 |
Barka Łebno |
25 września 2016
25.09 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Huragan Smolno |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Puma Darżlubie |
4 - 2 |
Huragan Smolno |
2 października 2016
2.10 - 13:00 |
Barka Łebno |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 października 2016
2.10 - 13:00 |
Arka Prusewo |
7 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 4 |
Norda Karwia |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
OKS Janowo |
- - - |
GKS Linia |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
obustronny vo, na boisku 3:1 |
Sokół Strzelno |
4 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
2 października 2016
2.10 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 2 |
Relaks Mechowo |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Relaks Mechowo |
1 - 7 |
Puma Darżlubie |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
GOSRiT II Luzino |
9 - 4 |
Klif Chłapowo |
9 października 2016
9.10 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 2 |
Sokół Strzelno |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
3 - 0 |
OKS Janowo |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
vo, na boisku 2:1 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 2 |
Ajax Leśniewo |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Arka Prusewo |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
Huragan Smolno |
1 - 1 |
Barka Łebno |
9 października 2016
9.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Puma Darżlubie |
5 - 3 |
Barka Łebno |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
Arka Prusewo |
1 - 6 |
Huragan Smolno |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
OKS Janowo |
0 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
vo, na boisku 5:0 |
Sokół Strzelno |
2 - 3 |
Norda Karwia |
16 października 2016
16.10 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
8 - 1 |
GKS Linia |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GOSRiT II Luzino |
4 - 1 |
Puma Darżlubie |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
GKS Linia |
6 - 2 |
Relaks Mechowo |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
3 - 7 |
Klif Chłapowo |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Zryw Sławoszyno |
4 - 3 |
Sokół Strzelno |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
OKS Janowo |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Ajax Leśniewo |
23 października 2016
23.10 - 15:00 |
Barka Łebno |
4 - 4 |
Arka Prusewo |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Puma Darżlubie |
1 - 2 |
Arka Prusewo |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
1 - 2 |
Barka Łebno |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
OKS Janowo |
0 - 1 |
Huragan Smolno |
29 października 2016
29.10 - 14:30 |
Sokół Strzelno |
1 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
6 - 4 |
Norda Karwia |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
GOSRiT II Luzino |
5 - 2 |
GKS Linia |
30 października 2016
30.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Linia |
2 - 2 |
Puma Darżlubie |
5 listopada 2016
5.11 - 15:00 |
Norda Karwia |
1 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 1 |
Relaks Mechowo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
13 - 1 |
Klif Chłapowo |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Huragan Smolno |
5 - 2 |
Sokół Strzelno |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Barka Łebno |
3 - 4 |
OKS Janowo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Arka Prusewo |
6 - 1 |
Ajax Leśniewo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Puma Darżlubie |
1 - 3 |
Ajax Leśniewo |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
OKS Janowo |
6 - 2 |
Arka Prusewo |
12 listopada 2016
12.11 - 13:30 |
Sokół Strzelno |
1 - 6 |
Barka Łebno |
13 listopada 2016
13.11 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 3 |
Huragan Smolno |
13 listopada 2016
13.11 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 - 1 |
Relaks Mechowo |
27 listopada 2016
27.11 - 13:00 |
nie odbył się w pierwotnym terminie (13 listopad 13:00) |
GOSRiT II Luzino |
10 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
GKS Linia |
3 - 1 |
Norda Karwia |
12 listopada 2016
12.11 - 15:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Puma Darżlubie |
19 listopada 2016
19.11 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 2 |
GKS Linia |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
19 listopada 2016
19.11 - 14:00 |
Huragan Smolno |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Barka Łebno |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Arka Prusewo |
4 - 1 |
Sokół Strzelno |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
3 - 0 |
OKS Janowo |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
vo, na boisku 3:$ |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Puma Darżlubie |
2 - 5 |
OKS Janowo |
26 marca 2017
26.03 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
6 - 1 |
Sokół Strzelno |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
Arka Prusewo |
7 - 3 |
Klif Chłapowo |
26 marca 2017
26.03 - 17:00 |
Barka Łebno |
8 - 0 |
Relaks Mechowo |
26 marca 2017
26.03 - 13:00 |
vo, na boisku 8:0 |
Huragan Smolno |
3 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
26 marca 2017
26.03 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
Zryw Sławoszyno |
1 - 3 |
Norda Karwia |
26 marca 2017
26.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zryw Sławoszyno |
3 - 4 |
Puma Darżlubie |
1 kwietnia 2017
1.04 - 17:00 |
Norda Karwia |
3 - 5 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 kwietnia 2017
2.04 - 15:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
Huragan Smolno |
|
GOSRiT II Luzino |
2 - 2 |
Barka Łebno |
2 kwietnia 2017
2.04 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 3 |
Arka Prusewo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 13:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Klif Chłapowo |
4 - 4 |
Ajax Leśniewo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
Sokół Strzelno |
3 - 6 |
OKS Janowo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puma Darżlubie |
4 - 1 |
Sokół Strzelno |
9 kwietnia 2017
9.04 - 13:00 |
OKS Janowo |
8 - 3 |
Klif Chłapowo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 15:30 |
Ajax Leśniewo |
0 - 1 |
Relaks Mechowo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 |
Arka Prusewo |
4 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
9 kwietnia 2017
9.04 - 17:00 |
Barka Łebno |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
Huragan Smolno |
5 - 0 |
Norda Karwia |
9 kwietnia 2017
9.04 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
14 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
8 kwietnia 2017
8.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 1 |
Puma Darżlubie |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 9 |
Huragan Smolno |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Barka Łebno |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
Arka Prusewo |
|
GOSRiT II Luzino |
7 - 2 |
Ajax Leśniewo |
15 kwietnia 2017
15.04 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 0 |
OKS Janowo |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
vo, brak aktualnych badań lekarskich |
Klif Chłapowo |
3 - 5 |
Sokół Strzelno |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Puma Darżlubie |
5 - 2 |
Klif Chłapowo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
2 - 2 |
Relaks Mechowo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 15:00 |
OKS Janowo |
0 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
22 kwietnia 2017
22.04 - 15:30 |
Ajax Leśniewo |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
Arka Prusewo |
2 - 1 |
Norda Karwia |
23 kwietnia 2017
23.04 - 17:00 |
Barka Łebno |
19 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
23 kwietnia 2017
23.04 - 13:00 |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
23 kwietnia 2017
23.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Puma Darżlubie |
30 kwietnia 2017
30.04 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 1 |
Barka Łebno |
29 kwietnia 2017
29.04 - 15:00 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 7 |
Arka Prusewo |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 1 |
Ajax Leśniewo |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
OKS Janowo |
|
GOSRiT II Luzino |
9 - 1 |
Sokół Strzelno |
30 kwietnia 2017
30.04 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 3 |
Klif Chłapowo |
30 kwietnia 2017
30.04 - 15:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Puma Darżlubie |
3 - 1 |
Relaks Mechowo |
7 maja 2017
7.05 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 |
Sokół Strzelno |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
OKS Janowo |
6 - 3 |
Norda Karwia |
6 maja 2017
6.05 - 15:30 |
Ajax Leśniewo |
5 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 |
Arka Prusewo |
2 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 maja 2017
7.05 - 17:00 |
Barka Łebno |
7 - 5 |
Huragan Smolno |
7 maja 2017
7.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Barka Łebno |
6 - 2 |
Puma Darżlubie |
14 maja 2017
14.05 - 13:00 |
Huragan Smolno |
0 - 3 |
Arka Prusewo |
14 maja 2017
14.05 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 - 1 |
Ajax Leśniewo |
13 maja 2017
13.05 - 15:00 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 0 |
OKS Janowo |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 5 |
Sokół Strzelno |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
|
GOSRiT II Luzino |
8 - 0 |
Relaks Mechowo |
14 maja 2017
14.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Puma Darżlubie |
3 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
21 maja 2017
21.05 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
Klif Chłapowo |
4 - 3 |
Norda Karwia |
21 maja 2017
21.05 - 14:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
vo, na boisku 3:2 |
OKS Janowo |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
20 maja 2017
20.05 - 15:30 |
Ajax Leśniewo |
3 - 3 |
Huragan Smolno |
21 maja 2017
21.05 - 14:00 |
Arka Prusewo |
7 - 0 |
Barka Łebno |
21 maja 2017
21.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Arka Prusewo |
2 - 2 |
Puma Darżlubie |
28 maja 2017
28.05 - 15:00 |
Barka Łebno |
0 - 3 |
Ajax Leśniewo |
27 maja 2017
27.05 - 15:00 |
vo, na boisku 5:2 |
Huragan Smolno |
2 - 3 |
OKS Janowo |
28 maja 2017
28.05 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Sokół Strzelno |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Zryw Sławoszyno |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
Norda Karwia |
4 - 3 |
Relaks Mechowo |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
|
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Puma Darżlubie |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
GOSRiT II Luzino |
9 - 0 |
Norda Karwia |
4 czerwca 2017
4.06 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
4 czerwca 2017
4.06 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
7 - 6 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Sokół Strzelno |
4 - 2 |
Huragan Smolno |
4 czerwca 2017
4.06 - 15:00 |
OKS Janowo |
6 - 1 |
Barka Łebno |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:30 |
Ajax Leśniewo |
0 - 3 |
Arka Prusewo |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ajax Leśniewo |
2 - 1 |
Puma Darżlubie |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
Arka Prusewo |
3 - 0 |
OKS Janowo |
10 czerwca 2017
10.06 - 18:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Barka Łebno |
3 - 1 |
Sokół Strzelno |
11 czerwca 2017
11.06 - 13:00 |
Huragan Smolno |
1 - 3 |
Klif Chłapowo |
11 czerwca 2017
11.06 - 12:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 9 |
Sokół Bożepole Wielkie |
11 czerwca 2017
11.06 - 13:00 |
vo, na boisku 2:9 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Norda Karwia |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Puma Darżlubie |
3 - 0 |
Norda Karwia |
14 czerwca 2017
14.06 - 18:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
|
GOSRiT II Luzino |
1 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 9 |
Huragan Smolno |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
17 - 2 |
Barka Łebno |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
8 - 7 |
Arka Prusewo |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
OKS Janowo |
9 - 0 |
Ajax Leśniewo |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
|