SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2023
 Baner

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Mściszewice 26 62 20 2 4 86 - 40
2. Gedania II Gdańsk 26 58 19 1 6 92 - 43
3. EX Siedlce Gdańsk 26 55 18 1 7 86 - 40
4. LZS Więckowy 26 42 13 3 10 87 - 67 2 6 2 0 0 12 - 2
5. GLKS Różyny 26 42 13 3 10 70 - 59 2 0 0 0 2 2 - 12
6. Korona Cedry Małe 26 41 12 5 9 53 - 43
7. Wietcisa Skarszewy 26 40 13 1 12 62 - 53
8. Osiczanka Osice 26 38 11 5 10 46 - 48
9. GTS Rusocin 26 34 10 4 12 42 - 54
10. GKS Żukowo 26 31 9 4 13 54 - 64
11. GKS II Kolbudy 26 27 7 6 13 38 - 58
12. Amigo Przyjaźń 26 25 7 4 15 37 - 59
13. Wisła Długie Pole 26 18 4 6 16 35 - 76
14. Wisła Steblewo 26 10 3 1 22 38 - 122
Ostatni komentarz dodał Bialy_KSW 03.07.2016, 12:41:14


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (38) 
GLKS Różyny 4 - 1 Amigo Przyjaźń 23 sierpnia 2015 - 17:00
GKS Żukowo 4 - 6 EX Siedlce Gdańsk 22 sierpnia 2015 - 11:00
KS Mściszewice 3 - 1 Gedania II Gdańsk 22 sierpnia 2015 - 11:00
LZS Więckowy 3 - 4 GKS II Kolbudy 23 sierpnia 2015 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 0 Wisła Długie Pole 23 sierpnia 2015 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Wisła Steblewo 22 sierpnia 2015 - 16:00
Korona Cedry Małe 4 - 2 GTS Rusocin 22 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
Amigo Przyjaźń 1 - 3 GTS Rusocin 30 sierpnia 2015 - 13:00
Wisła Steblewo 1 - 4 Korona Cedry Małe 29 sierpnia 2015 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2015 - 16:00
GKS II Kolbudy 0 - 2 Osiczanka Osice 30 sierpnia 2015 - 17:00
Gedania II Gdańsk 10 - 3 LZS Więckowy 30 sierpnia 2015 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 KS Mściszewice 29 sierpnia 2015 - 16:00
vo, na boisku 1:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (brak wpisu w protokole)
GLKS Różyny 1 - 2 GKS Żukowo 30 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
GKS Żukowo 2 - 1 Amigo Przyjaźń 5 września 2015 - 11:00
KS Mściszewice 2 - 3 GLKS Różyny 6 września 2015 - 14:00
LZS Więckowy 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 6 września 2015 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Gedania II Gdańsk 6 września 2015 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 3 GKS II Kolbudy 5 września 2015 - 16:00
Korona Cedry Małe 1 - 0 Wisła Długie Pole 5 września 2015 - 17:00
GTS Rusocin 3 - 1 Wisła Steblewo 6 września 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
Amigo Przyjaźń 1 - 2 Wisła Steblewo 13 września 2015 - 13:00
Wisła Długie Pole 2 - 4 GTS Rusocin 12 września 2015 - 16:00
GKS II Kolbudy 0 - 0 Korona Cedry Małe 13 września 2015 - 16:00
Gedania II Gdańsk 9 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 września 2015 - 14:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Osiczanka Osice 12 września 2015 - 16:00
GLKS Różyny 0 - 5 LZS Więckowy 13 września 2015 - 17:00
GKS Żukowo 2 - 3 KS Mściszewice 12 września 2015 - 11:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
KS Mściszewice 1 - 2 Amigo Przyjaźń 20 września 2015 - 14:00
LZS Więckowy 2 - 5 GKS Żukowo 20 września 2015 - 16:00
Osiczanka Osice 2 - 1 GLKS Różyny 19 września 2015 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 EX Siedlce Gdańsk 19 września 2015 - 16:00
Korona Cedry Małe 3 - 2 Gedania II Gdańsk 19 września 2015 - 15:00
GTS Rusocin 1 - 1 GKS II Kolbudy 19 września 2015 - 16:00
Wisła Steblewo 2 - 3 Wisła Długie Pole 19 września 2015 - 17:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
Amigo Przyjaźń 3 - 1 Wisła Długie Pole 27 września 2015 - 13:00
GKS II Kolbudy 3 - 1 Wisła Steblewo 27 września 2015 - 16:00
Gedania II Gdańsk 6 - 1 GTS Rusocin 27 września 2015 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Korona Cedry Małe 26 września 2015 - 16:00
GLKS Różyny 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 26 września 2015 - 16:00
GKS Żukowo 2 - 3 Osiczanka Osice 26 września 2015 - 11:00
KS Mściszewice 2 - 5 LZS Więckowy 27 września 2015 - 14:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
LZS Więckowy 2 - 0 Amigo Przyjaźń 4 października 2015 - 15:00
Osiczanka Osice 2 - 2 KS Mściszewice 4 października 2015 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 1 GKS Żukowo 3 października 2015 - 15:00
Korona Cedry Małe 2 - 2 GLKS Różyny 3 października 2015 - 14:00
GTS Rusocin 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 3 października 2015 - 16:00
Wisła Steblewo 1 - 3 Gedania II Gdańsk 3 października 2015 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 0 GKS II Kolbudy 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
Amigo Przyjaźń 3 - 1 GKS II Kolbudy 11 października 2015 - 13:00
Gedania II Gdańsk 3 - 2 Wisła Długie Pole 11 października 2015 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 10 - 0 Wisła Steblewo 11 października 2015 - 13:00
Gdańsk, ul. Smoleńska 5/7
GLKS Różyny 4 - 0 GTS Rusocin 10 października 2015 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 1 Korona Cedry Małe 10 października 2015 - 11:00
KS Mściszewice 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 października 2015 - 14:00
LZS Więckowy 2 - 0 Osiczanka Osice 10 października 2015 - 15:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Osiczanka Osice 4 - 0 Amigo Przyjaźń 18 października 2015 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 LZS Więckowy 17 października 2015 - 15:00
Korona Cedry Małe 1 - 1 KS Mściszewice 17 października 2015 - 14:00
GTS Rusocin 1 - 4 GKS Żukowo 18 października 2015 - 12:00
Wisła Steblewo 2 - 3 GLKS Różyny 17 października 2015 - 13:00
Wisła Długie Pole 0 - 6 EX Siedlce Gdańsk 17 października 2015 - 15:30
GKS II Kolbudy 1 - 1 Gedania II Gdańsk 18 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
Amigo Przyjaźń 2 - 4 Gedania II Gdańsk 25 października 2015 - 13:00
EX Siedlce Gdańsk 1 - 0 GKS II Kolbudy 24 października 2015 - 15:00
Gdańsk, ul. Smoleńska 5/7
GLKS Różyny 5 - 2 Wisła Długie Pole 25 października 2015 - 11:00
GKS Żukowo 11 - 0 Wisła Steblewo 24 października 2015 - 11:00
KS Mściszewice 3 - 2 GTS Rusocin 25 października 2015 - 14:00
LZS Więckowy 1 - 2 Korona Cedry Małe 24 października 2015 - 14:00
Osiczanka Osice 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 25 października 2015 - 15:00
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Amigo Przyjaźń 31 października 2015 - 13:30
Korona Cedry Małe 0 - 1 Osiczanka Osice 31 października 2015 - 14:00
GTS Rusocin 3 - 2 LZS Więckowy 31 października 2015 - 14:00
Wisła Steblewo 2 - 4 KS Mściszewice 31 października 2015 - 14:30
Wisła Długie Pole 0 - 1 GKS Żukowo 31 października 2015 - 15:00
GLKS Różyny 0 - 2 GKS II Kolbudy 31 października 2015 - 15:00
Gedania II Gdańsk 1 - 5 EX Siedlce Gdańsk 28 października 2015 - 15:30
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
Amigo Przyjaźń 2 - 5 EX Siedlce Gdańsk 8 listopada 2015 - 13:00
GLKS Różyny 1 - 3 Gedania II Gdańsk 8 listopada 2015 - 11:00
GKS Żukowo 2 - 0 GKS II Kolbudy 7 listopada 2015 - 11:00
KS Mściszewice 5 - 0 Wisła Długie Pole 8 listopada 2015 - 14:00
vo, zdekompletowanie składu
LZS Więckowy 12 - 2 Wisła Steblewo 8 listopada 2015 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 0 GTS Rusocin 8 listopada 2015 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Korona Cedry Małe 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
Korona Cedry Małe 5 - 1 Amigo Przyjaźń 14 listopada 2015 - 13:00
GTS Rusocin 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 15 listopada 2015 - 12:00
Wisła Steblewo 1 - 8 Osiczanka Osice 15 listopada 2015 - 13:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 LZS Więckowy 15 listopada 2015 - 13:30
GKS II Kolbudy 2 - 5 KS Mściszewice 15 listopada 2015 - 13:00
Gedania II Gdańsk 4 - 2 GKS Żukowo 14 listopada 2015 - 14:00
EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 GLKS Różyny 14 listopada 2015 - 11:00
Różyny
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
Amigo Przyjaźń 1 - 3 GLKS Różyny 3 kwietnia 2016 - 13:00
EX Siedlce Gdańsk 7 - 0 GKS Żukowo 2 kwietnia 2016 - 13:00
Gedania II Gdańsk 4 - 1 KS Mściszewice 2 kwietnia 2016 - 14:00
GKS II Kolbudy 2 - 2 LZS Więckowy 3 kwietnia 2016 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 0 Osiczanka Osice 3 kwietnia 2016 - 15:00
Wisła Steblewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 2 kwietnia 2016 - 17:00
vo, na boisku 3:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
GTS Rusocin 1 - 3 Korona Cedry Małe 2 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
GTS Rusocin 0 - 0 Amigo Przyjaźń 10 kwietnia 2016 - 12:00
Korona Cedry Małe 2 - 0 Wisła Steblewo 9 kwietnia 2016 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Wisła Długie Pole 9 kwietnia 2016 - 17:00
Osiczanka Osice 3 - 0 GKS II Kolbudy 10 kwietnia 2016 - 16:00
LZS Więckowy 1 - 7 Gedania II Gdańsk 9 kwietnia 2016 - 15:00
KS Mściszewice 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 9 kwietnia 2016 - 14:00
GKS Żukowo 2 - 2 GLKS Różyny 9 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Amigo Przyjaźń 2 - 0 GKS Żukowo 17 kwietnia 2016 - 13:00
GLKS Różyny 1 - 4 KS Mściszewice 16 kwietnia 2016 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 LZS Więckowy 17 kwietnia 2016 - 13:00
Gedania II Gdańsk 4 - 1 Osiczanka Osice 17 kwietnia 2016 - 14:00
GKS II Kolbudy 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 17 kwietnia 2016 - 16:00
Wisła Długie Pole 0 - 2 Korona Cedry Małe 16 kwietnia 2016 - 16:00
Wisła Steblewo 2 - 6 GTS Rusocin 16 kwietnia 2016 - 17:00
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wisła Steblewo 2 - 2 Amigo Przyjaźń 23 kwietnia 2016 - 17:00
GTS Rusocin 1 - 1 Wisła Długie Pole 24 kwietnia 2016 - 12:00
Korona Cedry Małe 1 - 2 GKS II Kolbudy 23 kwietnia 2016 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Gedania II Gdańsk 23 kwietnia 2016 - 17:00
Osiczanka Osice 1 - 0 EX Siedlce Gdańsk 24 kwietnia 2016 - 13:00
LZS Więckowy 7 - 2 GLKS Różyny 24 kwietnia 2016 - 14:00
KS Mściszewice 2 - 0 GKS Żukowo 24 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
Amigo Przyjaźń 0 - 1 KS Mściszewice 1 maja 2016 - 13:00
GKS Żukowo 0 - 7 LZS Więckowy 30 kwietnia 2016 - 11:00
GLKS Różyny 3 - 3 Osiczanka Osice 30 kwietnia 2016 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 30 kwietnia 2016 - 16:30
Gedania II Gdańsk 4 - 1 Korona Cedry Małe 30 kwietnia 2016 - 14:00
GKS II Kolbudy 1 - 2 GTS Rusocin 30 kwietnia 2016 - 16:00
Wisła Długie Pole 5 - 2 Wisła Steblewo 30 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wisła Długie Pole 2 - 4 Amigo Przyjaźń 7 maja 2016 - 16:00
Wisła Steblewo 5 - 3 GKS II Kolbudy 7 maja 2016 - 17:00
GTS Rusocin 1 - 2 Gedania II Gdańsk 7 maja 2016 - 17:00
Korona Cedry Małe 4 - 2 EX Siedlce Gdańsk 7 maja 2016 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 4 GLKS Różyny 7 maja 2016 - 17:00
Osiczanka Osice 2 - 0 GKS Żukowo 7 maja 2016 - 17:30
LZS Więckowy 0 - 4 KS Mściszewice 8 maja 2016 - 14:00
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
Amigo Przyjaźń 0 - 1 LZS Więckowy 15 maja 2016 - 13:00
KS Mściszewice 4 - 1 Osiczanka Osice 14 maja 2016 - 17:00
GKS Żukowo 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 14 maja 2016 - 11:00
GLKS Różyny 3 - 1 Korona Cedry Małe 14 maja 2016 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 GTS Rusocin 14 maja 2016 - 16:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Wisła Steblewo 14 maja 2016 - 14:00
GKS II Kolbudy 2 - 2 Wisła Długie Pole 15 maja 2016 - 17:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
GKS II Kolbudy 3 - 3 Amigo Przyjaźń 22 maja 2016 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 4 Gedania II Gdańsk 21 maja 2016 - 16:00
Wisła Steblewo 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 21 maja 2016 - 17:00
GTS Rusocin 0 - 3 GLKS Różyny 22 maja 2016 - 12:00
Korona Cedry Małe 2 - 2 GKS Żukowo 21 maja 2016 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 KS Mściszewice 21 maja 2016 - 17:00
Osiczanka Osice 5 - 5 LZS Więckowy 22 maja 2016 - 16:00
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Amigo Przyjaźń 1 - 1 Osiczanka Osice 25 maja 2016 - 18:00
LZS Więckowy 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 25 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 0-2 (nieuprawniony zawodnik)
KS Mściszewice 4 - 2 Korona Cedry Małe 25 maja 2016 - 18:00
GKS Żukowo 1 - 3 GTS Rusocin 25 maja 2016 - 18:00
GLKS Różyny 9 - 0 Wisła Steblewo 25 maja 2016 - 18:00
vo, na boisku 9-0 (nieuprawniony zawodnik)
EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 Wisła Długie Pole 26 maja 2016 - 11:00
Gedania II Gdańsk 3 - 0 GKS II Kolbudy 25 maja 2016 - 17:30
vo, na boisku 1-1 (nieuprawniony zawodnik)
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gedania II Gdańsk 1 - 0 Amigo Przyjaźń 28 maja 2016 - 16:00
GKS II Kolbudy 0 - 6 EX Siedlce Gdańsk 29 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 1-6 (nieuprawnionyz zawodnik)
Wisła Długie Pole 0 - 2 GLKS Różyny 28 maja 2016 - 16:00
Wisła Steblewo 0 - 4 GKS Żukowo 28 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 2-4 (nieuprawnionyz zawodnik)
GTS Rusocin 0 - 3 KS Mściszewice 29 maja 2016 - 12:00
Korona Cedry Małe 2 - 3 LZS Więckowy 28 maja 2016 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Osiczanka Osice 28 maja 2016 - 17:00
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
Amigo Przyjaźń 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 4 czerwca 2016 - 17:00
Osiczanka Osice 1 - 4 Korona Cedry Małe 5 czerwca 2016 - 17:30
LZS Więckowy 3 - 1 GTS Rusocin 4 czerwca 2016 - 17:00
KS Mściszewice 8 - 2 Wisła Steblewo 5 czerwca 2016 - 14:00
GKS Żukowo 2 - 2 Wisła Długie Pole 4 czerwca 2016 - 11:00
GKS II Kolbudy 3 - 1 GLKS Różyny 5 czerwca 2016 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 Gedania II Gdańsk 4 czerwca 2016 - 17:30
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 Amigo Przyjaźń 11 czerwca 2016 - 12:00
Gedania II Gdańsk 6 - 3 GLKS Różyny 11 czerwca 2016 - 11:00
GKS II Kolbudy 3 - 0 GKS Żukowo 11 czerwca 2016 - 13:30
Wisła Długie Pole 2 - 8 KS Mściszewice 11 czerwca 2016 - 16:00
Wisła Steblewo 3 - 5 LZS Więckowy 11 czerwca 2016 - 17:00
GTS Rusocin 3 - 0 Osiczanka Osice 12 czerwca 2016 - 12:00
Korona Cedry Małe 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 11 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
Amigo Przyjaźń 2 - 1 Korona Cedry Małe 19 czerwca 2016 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 GTS Rusocin 19 czerwca 2016 - 13:00
Osiczanka Osice 0 - 4 Wisła Steblewo 19 czerwca 2016 - 13:00
LZS Więckowy 11 - 2 Wisła Długie Pole 19 czerwca 2016 - 13:00
KS Mściszewice 5 - 1 GKS II Kolbudy 19 czerwca 2016 - 13:00
GKS Żukowo 2 - 1 Gedania II Gdańsk 19 czerwca 2016 - 13:00
GLKS Różyny 6 - 2 EX Siedlce Gdańsk 19 czerwca 2016 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE