Klasa B - grupa Malbork IX - sezon 2004/2005

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błyskawica Postolin 18 42 13 3 2 63 - 31
2. LZS Mikołajki Pomorskie 18 36 10 6 2 40 - 18
3. Zawisza Czarne Dolne 18 34 10 4 4 42 - 26
4. Powiśle II Dzierzgoń 18 30 9 3 6 37 - 26
5. GKS Kwidzyn 18 27 8 3 7 47 - 42
6. Rodło Trzciano 18 25 8 1 9 41 - 46
7. Balaton Klasztorek 18 16 4 4 10 28 - 44
8. Zacisze Pawlice 18 15 4 3 11 35 - 54
9. GKS Straszewo 18 15 4 3 11 36 - 56
10. Orzeł Watkowice 18 12 2 6 10 23 - 49
Ostatni komentarz dodał DemonRode?ko 18.10.2008, 13:28:43


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (1) 
Balaton Klasztorek 1 - 3 Błyskawica Postolin
Zacisze Pawlice 2 - 7 GKS Kwidzyn
Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
GKS Straszewo 4 - 3 Rodło Trzciano
Orzeł Watkowice 2 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 2 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
Rodło Trzciano 3 - 2 Orzeł Watkowice
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 GKS Straszewo
GKS Kwidzyn 4 - 2 Zawisza Czarne Dolne
Balaton Klasztorek 2 - 5 Zacisze Pawlice
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zacisze Pawlice 1 - 2 Błyskawica Postolin
Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 Balaton Klasztorek
GKS Straszewo 3 - 7 GKS Kwidzyn
Orzeł Watkowice 0 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 1 Rodło Trzciano
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 4 - 0 Rodło Trzciano
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
GKS Kwidzyn 3 - 2 Orzeł Watkowice
Balaton Klasztorek 1 - 0 GKS Straszewo
Zacisze Pawlice 4 - 5 Zawisza Czarne Dolne
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Błyskawica Postolin
GKS Straszewo 8 - 3 Zacisze Pawlice
Orzeł Watkowice 2 - 2 Balaton Klasztorek
LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 1 GKS Kwidzyn
Rodło Trzciano 4 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
GKS Kwidzyn 2 - 3 Rodło Trzciano
Balaton Klasztorek 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
Zacisze Pawlice 4 - 2 Orzeł Watkowice
Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 GKS Straszewo
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Straszewo 4 - 6 Błyskawica Postolin
Orzeł Watkowice 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne
LZS Mikołajki Pomorskie 5 - 0 Zacisze Pawlice
Rodło Trzciano 9 - 1 Balaton Klasztorek
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 4 GKS Kwidzyn
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 3 - 3 GKS Kwidzyn
Balaton Klasztorek 2 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
Zacisze Pawlice 4 - 1 Rodło Trzciano
Zawisza Czarne Dolne 0 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
GKS Straszewo 1 - 2 Orzeł Watkowice
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Watkowice 2 - 6 Błyskawica Postolin
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 0 GKS Straszewo
Rodło Trzciano 0 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Zacisze Pawlice
GKS Kwidzyn 0 - 5 Balaton Klasztorek
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 4 - 1 Balaton Klasztorek
GKS Kwidzyn 1 - 1 Zacisze Pawlice
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne
Rodło Trzciano 5 - 0 GKS Straszewo
LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 1 Orzeł Watkowice
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 0 Błyskawica Postolin
Orzeł Watkowice 1 - 1 Rodło Trzciano
GKS Straszewo 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń
Zawisza Czarne Dolne 2 - 0 GKS Kwidzyn
Zacisze Pawlice 0 - 3 Balaton Klasztorek
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 3 - 0 Zacisze Pawlice
goście nie przyjechali
Balaton Klasztorek 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne
GKS Kwidzyn 3 - 3 GKS Straszewo
Powiśle II Dzierzgoń 6 - 0 Orzeł Watkowice
Rodło Trzciano 1 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Trzciano 0 - 3 Błyskawica Postolin
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
Orzeł Watkowice 1 - 0 GKS Kwidzyn
GKS Straszewo 2 - 0 Balaton Klasztorek
Zawisza Czarne Dolne 1 - 1 Zacisze Pawlice
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 4 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Zacisze Pawlice 6 - 1 GKS Straszewo
Balaton Klasztorek 2 - 2 Orzeł Watkowice
GKS Kwidzyn 0 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
Gospodarze nie stawili się na zawody
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Błyskawica Postolin
Rodło Trzciano 3 - 0 GKS Kwidzyn
na boisku 2-2, nieuprawniony zawodnik
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 0 Balaton Klasztorek
Orzeł Watkowice 1 - 1 Zacisze Pawlice
GKS Straszewo 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 6 - 1 GKS Straszewo
Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Orzeł Watkowice
Zacisze Pawlice 0 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
Balaton Klasztorek 2 - 3 Rodło Trzciano
GKS Kwidzyn 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kwidzyn 6 - 1 Błyskawica Postolin
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Balaton Klasztorek
Rodło Trzciano 3 - 2 Zacisze Pawlice
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Orzeł Watkowice 1 - 1 GKS Straszewo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 8 - 1 Orzeł Watkowice
GKS Straszewo 5 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
Zawisza Czarne Dolne 8 - 1 Rodło Trzciano
Zacisze Pawlice 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Balaton Klasztorek 1 - 3 GKS Kwidzyn