Baner

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 22 66 22 0 0 281 - 6
2. Sztorm Gdynia 21 51 17 0 4 111 - 32
3. Stolem Gniewino 21 49 16 1 4 77 - 38
4. Klif Chłapowo 22 46 15 1 6 108 - 48
5. Bałtyk II Gdynia 22 39 13 0 9 67 - 39
6. GOSRiT Luzino 22 36 12 0 10 76 - 78
7. Gryf Wejherowo 22 30 9 3 10 51 - 68
8. Korona Żelistrzewo 22 21 6 3 13 35 - 101
9. Lider Dębogórze 22 17 5 2 15 29 - 142
10. Cisowa Gdynia 22 15 5 0 17 43 - 113
11. Kaszubia Starzyno 21 7 2 1 18 18 - 112
12. AP Gdynia Dąbrowa 21 7 2 1 18 14 - 133
Ostatni komentarz dodał virgo. 25.04.2013, 07:29:51


Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sztorm Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia SI
Stolem Gniewino 2 - 0 Bałtyk II Gdynia
Lider Dębogórze 5 - 2 Cisowa Gdynia
Korona Żelistrzewo 3 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Klif Chłapowo 6 - 3 GOSRiT Luzino
Kaszubia Starzyno 1 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
Arka Gdynia SI 17 - 1 Gryf Wejherowo
GOSRiT Luzino 6 - 0 Kaszubia Starzyno
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 Klif Chłapowo
Cisowa Gdynia 3 - 1 Korona Żelistrzewo
Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Lider Dębogórze
Sztorm Gdynia 5 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
Stolem Gniewino 1 - 8 Arka Gdynia SI
Lider Dębogórze 1 - 5 Sztorm Gdynia
Korona Żelistrzewo 0 - 8 Bałtyk II Gdynia
Klif Chłapowo 4 - 2 Cisowa Gdynia
Kaszubia Starzyno 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Gryf Wejherowo 2 - 8 GOSRiT Luzino
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
Arka Gdynia SI 22 - 0 GOSRiT Luzino
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia 5 - 1 Kaszubia Starzyno
Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Klif Chłapowo
Sztorm Gdynia 9 - 1 Korona Żelistrzewo
Stolem Gniewino 3 - 1 Lider Dębogórze
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Lider Dębogórze 0 - 17 Arka Gdynia SI
Korona Żelistrzewo 1 - 3 Stolem Gniewino
Klif Chłapowo 0 - 5 Sztorm Gdynia
Kaszubia Starzyno 1 - 4 Bałtyk II Gdynia
Gryf Wejherowo 4 - 3 Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino 11 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
Arka Gdynia SI 19 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Cisowa Gdynia 0 - 3 GOSRiT Luzino
Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Gryf Wejherowo
Sztorm Gdynia 12 - 0 Kaszubia Starzyno
Stolem Gniewino 5 - 3 Klif Chłapowo
Lider Dębogórze 1 - 1 Korona Żelistrzewo
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Korona Żelistrzewo 0 - 20 Arka Gdynia SI
Klif Chłapowo 14 - 1 Lider Dębogórze
Kaszubia Starzyno 0 - 5 Stolem Gniewino
Gryf Wejherowo 1 - 4 Sztorm Gdynia
GOSRiT Luzino 2 - 0 Bałtyk II Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Cisowa Gdynia
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Gdynia SI 20 - 0 Cisowa Gdynia
Bałtyk II Gdynia 8 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Sztorm Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino 5 - 0 Gryf Wejherowo
Lider Dębogórze 5 - 0 Kaszubia Starzyno
Korona Żelistrzewo 0 - 4 Klif Chłapowo
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
Klif Chłapowo 1 - 9 Arka Gdynia SI
Kaszubia Starzyno 0 - 4 Korona Żelistrzewo
Gryf Wejherowo 3 - 3 Lider Dębogórze
GOSRiT Luzino 0 - 6 Stolem Gniewino
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 Sztorm Gdynia
Cisowa Gdynia 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
Sztorm Gdynia 11 - 1 Cisowa Gdynia
Stolem Gniewino 10 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Lider Dębogórze 0 - 4 GOSRiT Luzino
Korona Żelistrzewo 2 - 2 Gryf Wejherowo
Klif Chłapowo 5 - 0 Kaszubia Starzyno
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Starzyno 1 - 7 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 0 - 1 Klif Chłapowo
GOSRiT Luzino 4 - 2 Korona Żelistrzewo
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 1 Lider Dębogórze
Cisowa Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino
Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Sztorm Gdynia
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Gdynia SI 7 - 0 Sztorm Gdynia 15 maja 2013
Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Stolem Gniewino
Cisowa Gdynia 4 - 2 Lider Dębogórze
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 1 Korona Żelistrzewo 12 czerwca 2013
GOSRiT Luzino 1 - 5 Klif Chłapowo
Gryf Wejherowo 3 - 0 Kaszubia Starzyno
Kolejka 13 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 5 Arka Gdynia SI
Kaszubia Starzyno 0 - 4 GOSRiT Luzino
Klif Chłapowo 14 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Korona Żelistrzewo 3 - 1 Cisowa Gdynia
Lider Dębogórze 0 - 9 Bałtyk II Gdynia
Stolem Gniewino 1 - 4 Sztorm Gdynia
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 10 - 0 Stolem Gniewino
Sztorm Gdynia 9 - 0 Lider Dębogórze
Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Korona Żelistrzewo
Cisowa Gdynia 1 - 6 Klif Chłapowo
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 0 Kaszubia Starzyno
GOSRiT Luzino 1 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 1 - 10 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Kaszubia Starzyno 4 - 3 Cisowa Gdynia
Klif Chłapowo 7 - 1 Bałtyk II Gdynia
Korona Żelistrzewo 1 - 10 Sztorm Gdynia
Lider Dębogórze 1 - 8 Stolem Gniewino
Kolejka 16 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 29 - 0 Lider Dębogórze
Stolem Gniewino 5 - 0 Korona Żelistrzewo
Sztorm Gdynia 4 - 3 Klif Chłapowo
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Kaszubia Starzyno
Cisowa Gdynia 2 - 9 Gryf Wejherowo
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 7 GOSRiT Luzino
Kolejka 17 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 13 Arka Gdynia SI
GOSRiT Luzino 5 - 3 Cisowa Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
Kaszubia Starzyno - Sztorm Gdynia 22 maja 2013
Klif Chłapowo 1 - 1 Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo 4 - 1 Lider Dębogórze
Kolejka 18 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 12 - 0 Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze 1 - 12 Klif Chłapowo
Stolem Gniewino 5 - 1 Kaszubia Starzyno
Sztorm Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo
Bałtyk II Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
Cisowa Gdynia 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 19 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 12 Arka Gdynia SI
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
GOSRiT Luzino 4 - 3 Sztorm Gdynia
Gryf Wejherowo 2 - 3 Stolem Gniewino
Kaszubia Starzyno 4 - 5 Lider Dębogórze
Klif Chłapowo 6 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 8 - 0 Klif Chłapowo
Korona Żelistrzewo 3 - 2 Kaszubia Starzyno
Lider Dębogórze 0 - 5 Gryf Wejherowo
Stolem Gniewino 6 - 0 GOSRiT Luzino
Sztorm Gdynia 8 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Bałtyk II Gdynia 7 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 21 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2013
Cisowa Gdynia 2 - 3 Sztorm Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa - Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino 7 - 0 Lider Dębogórze
Gryf Wejherowo 2 - 0 Korona Żelistrzewo
Kaszubia Starzyno 0 - 6 Klif Chłapowo
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 22 - 0 Kaszubia Starzyno
Klif Chłapowo 4 - 2 Gryf Wejherowo
Korona Żelistrzewo 5 - 3 GOSRiT Luzino
Lider Dębogórze 0 - 2 AP Gdynia Dąbrowa
Stolem Gniewino 3 - 0 Cisowa Gdynia
Sztorm Gdynia 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE