Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
KP Sopot |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
GKS Luzino |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 4 |
Olimpia Osowa |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
Norda Karwia |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
28 sierpnia 2010
28.08 - 11:00 |
GKS Żukowo |
3 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
KP Sopot |
2 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
5 - 3 |
GKS Żukowo |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
GKS Luzino |
0 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 5 |
Zatoka Puck |
5 września 2010
5.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
KP Sopot |
11 września 2010
11.09 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 1 |
GKS Luzino |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Norda Karwia |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
KP Sopot |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Norda Karwia |
0 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 1 |
GKS Żukowo |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
GKS Luzino |
4 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
18 września 2010
18.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 0 |
KP Sopot |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
GKS Żukowo |
0 - 5 |
GKS Luzino |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 0 |
Norda Karwia |
25 września 2010
25.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (57) |
KP Sopot |
1 - 1 |
Norda Karwia |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
GKS Luzino |
6 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
3 października 2010
3.10 - 12:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 października 2010
2.10 - 13:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
2 października 2010
2.10 - 13:30 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Orkan Rumia MKS |
6 - 2 |
KP Sopot |
10 października 2010
10.10 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 4 |
Kaszubia Starzyno |
10 października 2010
10.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
GKS Luzino |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Norda Karwia |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (93) |
KP Sopot |
0 - 0 |
Olimpia Osowa |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
GKS Luzino |
3 - 0 |
Norda Karwia |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kaszubia Starzyno |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Zatoka Puck |
1 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
16 października 2010
16.10 - 13:30 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
KP Sopot |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
23 października 2010
23.10 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
5 - 1 |
Zatoka Puck |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
GKS Luzino |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (58) |
KP Sopot |
3 - 2 |
GKS Luzino |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Norda Karwia |
30 października 2010
30.10 - 13:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 7 |
Stolem Gniewino |
30 października 2010
30.10 - 13:30 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 2 |
GKS Żukowo |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (80) |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
KP Sopot |
6 listopada 2010
6.11 - 13:30 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Norda Karwia |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Olimpia Osowa |
6 - 1 |
Zatoka Puck |
6 listopada 2010
6.11 - 13:30 |
GKS Luzino |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (76) |
KP Sopot |
6 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
26 marca 2011
26.03 - 11:00 |
GKS Luzino |
2 - 0 |
Zatoka Puck |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
26 marca 2011
26.03 - 15:30 |
Norda Karwia |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
7 - 1 |
GKS Żukowo |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Gryf II Wejherowo |
3 - 1 |
KP Sopot |
3 kwietnia 2011
3.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
3 - 4 |
Stolem Gniewino |
2 kwietnia 2011
2.04 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
Norda Karwia |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
GKS Luzino |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (29) |
KP Sopot |
6 - 1 |
Zatoka Puck |
9 kwietnia 2011
9.04 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
GKS Luzino |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Norda Karwia |
5 - 1 |
GKS Żukowo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
KP Sopot |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:30 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 1 |
Norda Karwia |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
GKS Luzino |
16 kwietnia 2011
16.04 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:30 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
KP Sopot |
3 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 kwietnia 2011
30.04 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
GKS Luzino |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 11:00 |
Norda Karwia |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Norda Karwia |
0 - 2 |
KP Sopot |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
GKS Luzino |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
7 maja 2011
7.05 - 16:30 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (28) |
KP Sopot |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
14 maja 2011
14.05 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
14 maja 2011
14.05 - 14:00 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
14 maja 2011
14.05 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
GKS Luzino |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Norda Karwia |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
goście nie przyjechali |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
KP Sopot |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 4 |
GKS Luzino |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
7 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
22 maja 2011
22.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
21 maja 2011
21.05 - 16:30 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
KP Sopot |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
29 maja 2011
29.05 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
28 maja 2011
28.05 - 14:00 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
28 maja 2011
28.05 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 1 |
Norda Karwia |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
GKS Luzino |
4 - 1 |
Olimpia Osowa |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
GKS Luzino |
1 - 3 |
KP Sopot |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
Norda Karwia |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1 |
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
7 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
GKS Żukowo |
0 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (78) |
KP Sopot |
8 - 1 |
GKS Żukowo |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Norda Karwia |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 0 |
GKS Luzino |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
|