Liga Juniorów D1 - grupa Malbork III - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 22 55 18 1 3 112 - 28
2. Wietcisa Skarszewy 22 50 16 2 4 113 - 37
3. Rodło Kwidzyn 22 49 16 1 5 75 - 37
4. Mewa Gniew 22 46 14 4 4 111 - 65
5. Morze Stegna 22 40 13 1 8 68 - 45
6. Pogoń Smętowo 22 37 11 4 7 71 - 56
7. Wierzyca Pelplin 22 36 11 3 8 73 - 54
8. Błękitni Stare Pole 22 22 7 1 14 54 - 94
9. Powiśle Czernin 22 18 5 3 14 47 - 96
10. Unia Tczew 22 16 5 1 16 73 - 79
11. GKS Gardeja 22 14 4 2 16 22 - 83
12. LKS Waplewo 22 1 0 1 21 11 - 156
Ostatni komentarz dodał blej11 03.07.2009, 02:34:24


Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
Błękitni Stare Pole 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Morze Stegna 3 - 0 Unia Tczew
vo,niestawienie się na zawody
Pogoń Smętowo 4 - 2 Wierzyca Pelplin
Powiśle Czernin 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
Victoria Kaliska 8 - 1 Mewa Gniew
LKS Waplewo 1 - 2 GKS Gardeja
Kolejka 2 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
Rodło Kwidzyn 6 - 0 GKS Gardeja
Mewa Gniew 11 - 1 LKS Waplewo
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Victoria Kaliska
Wierzyca Pelplin 7 - 3 Powiśle Czernin
Unia Tczew 2 - 4 Pogoń Smętowo
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Morze Stegna
Kolejka 3 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
Morze Stegna 2 - 1 Rodło Kwidzyn
Pogoń Smętowo 4 - 3 Błękitni Stare Pole
Powiśle Czernin 5 - 0 Unia Tczew
Victoria Kaliska 1 - 2 Wierzyca Pelplin
LKS Waplewo 0 - 10 Wietcisa Skarszewy
GKS Gardeja 1 - 5 Mewa Gniew
Kolejka 4 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Mewa Gniew
Wietcisa Skarszewy 9 - 0 GKS Gardeja
Wierzyca Pelplin 8 - 0 LKS Waplewo
Unia Tczew 1 - 2 Victoria Kaliska
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Powiśle Czernin
vo,niestawienie się na zawody
Morze Stegna 6 - 3 Pogoń Smętowo
Kolejka 5 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
Pogoń Smętowo 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Powiśle Czernin 6 - 5 Morze Stegna
Victoria Kaliska 4 - 2 Błękitni Stare Pole
LKS Waplewo 0 - 8 Unia Tczew
GKS Gardeja 0 - 4 Wierzyca Pelplin
Mewa Gniew 9 - 2 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 6 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
vo,niestawienie się na zawody
Wierzyca Pelplin 4 - 4 Mewa Gniew
Unia Tczew 11 - 0 GKS Gardeja
Błękitni Stare Pole 9 - 2 LKS Waplewo
Morze Stegna 4 - 1 Victoria Kaliska
Pogoń Smętowo 4 - 0 Powiśle Czernin
Kolejka 7 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
Powiśle Czernin 0 - 5 Rodło Kwidzyn
Victoria Kaliska 5 - 1 Pogoń Smętowo
LKS Waplewo 0 - 2 Morze Stegna
GKS Gardeja 1 - 3 Błękitni Stare Pole
Mewa Gniew 6 - 4 Unia Tczew
Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 8 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
Rodło Kwidzyn 8 - 5 Wierzyca Pelplin
Unia Tczew 3 - 7 Wietcisa Skarszewy
Błękitni Stare Pole 3 - 8 Mewa Gniew
Morze Stegna 5 - 0 GKS Gardeja
Pogoń Smętowo 6 - 1 LKS Waplewo
Powiśle Czernin 0 - 3 Victoria Kaliska
Kolejka 9 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
Victoria Kaliska 4 - 0 Rodło Kwidzyn
LKS Waplewo 0 - 5 Powiśle Czernin
GKS Gardeja 1 - 1 Pogoń Smętowo
Mewa Gniew 4 - 1 Morze Stegna
Wietcisa Skarszewy 9 - 2 Błękitni Stare Pole
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Unia Tczew
Kolejka 10 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Unia Tczew
Błękitni Stare Pole 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Morze Stegna 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Smętowo 2 - 3 Mewa Gniew
Powiśle Czernin 4 - 2 GKS Gardeja
Victoria Kaliska 6 - 0 LKS Waplewo
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
LKS Waplewo 1 - 3 Rodło Kwidzyn
GKS Gardeja 0 - 6 Victoria Kaliska
Mewa Gniew 6 - 2 Powiśle Czernin
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Pogoń Smętowo
Wierzyca Pelplin 2 - 4 Morze Stegna
Unia Tczew 10 - 3 Błękitni Stare Pole
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Błękitni Stare Pole
vo,niestawienie się na zawody
Unia Tczew 1 - 3 Morze Stegna
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Pogoń Smętowo
Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Powiśle Czernin
Mewa Gniew 4 - 4 Victoria Kaliska
GKS Gardeja 0 - 0 LKS Waplewo
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
GKS Gardeja 0 - 4 Rodło Kwidzyn
LKS Waplewo 1 - 10 Mewa Gniew
Victoria Kaliska 3 - 2 Wietcisa Skarszewy
Powiśle Czernin 1 - 5 Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo 3 - 1 Unia Tczew
Morze Stegna 2 - 5 Błękitni Stare Pole
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Morze Stegna
Błękitni Stare Pole 1 - 8 Pogoń Smętowo
Unia Tczew 13 - 0 Powiśle Czernin
Wierzyca Pelplin 2 - 3 Victoria Kaliska
Wietcisa Skarszewy 16 - 1 LKS Waplewo
Mewa Gniew 5 - 2 GKS Gardeja
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
Mewa Gniew 2 - 2 Rodło Kwidzyn
GKS Gardeja 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
LKS Waplewo 0 - 2 Wierzyca Pelplin
Victoria Kaliska 6 - 2 Unia Tczew
Powiśle Czernin 1 - 1 Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo 3 - 4 Morze Stegna
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
Rodło Kwidzyn 2 - 5 Pogoń Smętowo
Morze Stegna 5 - 1 Powiśle Czernin
Błękitni Stare Pole 1 - 9 Victoria Kaliska
Unia Tczew 7 - 0 LKS Waplewo
Wierzyca Pelplin 5 - 1 GKS Gardeja
Wietcisa Skarszewy 11 - 2 Mewa Gniew
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Rodło Kwidzyn
Mewa Gniew 6 - 3 Wierzyca Pelplin
GKS Gardeja 2 - 0 Unia Tczew
LKS Waplewo 2 - 5 Błękitni Stare Pole
Victoria Kaliska 4 - 0 Morze Stegna
Powiśle Czernin 2 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Powiśle Czernin
Pogoń Smętowo 0 - 9 Victoria Kaliska
Morze Stegna 12 - 0 LKS Waplewo
Błękitni Stare Pole 0 - 4 GKS Gardeja
Unia Tczew 2 - 8 Mewa Gniew
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
Wierzyca Pelplin 3 - 5 Rodło Kwidzyn
Wietcisa Skarszewy 8 - 0 Unia Tczew
Mewa Gniew 7 - 1 Błękitni Stare Pole
GKS Gardeja 1 - 3 Morze Stegna
LKS Waplewo 0 - 7 Pogoń Smętowo
Victoria Kaliska 15 - 0 Powiśle Czernin
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
Rodło Kwidzyn 2 - 6 Victoria Kaliska
Powiśle Czernin 12 - 0 LKS Waplewo
Pogoń Smętowo 4 - 1 GKS Gardeja
Morze Stegna 1 - 3 Mewa Gniew
Błękitni Stare Pole 2 - 6 Wietcisa Skarszewy
Unia Tczew 4 - 4 Wierzyca Pelplin
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
Unia Tczew 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Błękitni Stare Pole
Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Morze Stegna
Mewa Gniew 3 - 5 Pogoń Smętowo
GKS Gardeja 4 - 1 Powiśle Czernin
LKS Waplewo 1 - 9 Victoria Kaliska
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Rodło Kwidzyn 6 - 0 LKS Waplewo
Victoria Kaliska 3 - 0 GKS Gardeja
goście nie przyjechali
Powiśle Czernin 3 - 3 Mewa Gniew
Pogoń Smętowo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
Morze Stegna 2 - 0 Wierzyca Pelplin
Błękitni Stare Pole 6 - 2 Unia Tczew
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE