Baner

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Pruszcz Gdański 23 61 20 1 2 106 - 13
2. Gedania II Gdańsk 23 53 17 2 4 63 - 27
3. KP II Sopot 23 52 17 1 5 81 - 31
4. Bałtyk III Gdynia 23 43 14 1 8 70 - 29
5. Olivia Gdańsk 23 37 12 1 10 68 - 47
6. KP Sopot 23 37 12 1 10 49 - 48
7. GKS Kowale 23 29 9 2 12 43 - 50
8. KS Sulmin 23 25 8 1 14 41 - 76
9. UKS Klukowo 23 20 6 2 15 45 - 79
10. Meduza Gdańsk 23 19 6 1 16 37 - 86
11. GKS Żukowo 23 18 5 3 15 33 - 68
12. Orzeł Trąbki Wielkie 23 14 4 2 17 26 - 93
13. Wisła Gdańsk 12 11 3 2 7 16 - 37
Ostatni komentarz dodał kp_sopot_xD 17.06.2009, 22:19:33
* Wis?a Gdańsk dołączyła do rozgrywek w rundzie wiosennej.


Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
Bałtyk III Gdynia 1 - 1 GKS Żukowo
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 KP II Sopot
KS Sulmin 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Gedania II Gdańsk 4 - 1 UKS Klukowo
KP Sopot 2 - 1 GKS Kowale
Olivia Gdańsk 9 - 0 Meduza Gdańsk
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
GKS Żukowo 3 - 0 Meduza Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
GKS Kowale 4 - 2 Olivia Gdańsk
UKS Klukowo 0 - 2 KP Sopot
Jantar Pruszcz Gdański 5 - 1 Gedania II Gdańsk
KP II Sopot 4 - 0 KS Sulmin
Bałtyk III Gdynia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (52) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Żukowo
KS Sulmin 0 - 2 Bałtyk III Gdynia
Gedania II Gdańsk 2 - 0 KP II Sopot
KP Sopot 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
Olivia Gdańsk 1 - 2 UKS Klukowo
Meduza Gdańsk 0 - 3 GKS Kowale
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników gospodarzy,na boisku 0:1
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
GKS Żukowo 3 - 3 GKS Kowale
UKS Klukowo 3 - 3 Meduza Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 6 - 0 Olivia Gdańsk
KP II Sopot 3 - 4 KP Sopot
Bałtyk III Gdynia 4 - 0 Gedania II Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 KS Sulmin
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
KS Sulmin 4 - 0 GKS Żukowo
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
KP Sopot 2 - 0 Bałtyk III Gdynia
Olivia Gdańsk 1 - 2 KP II Sopot
Meduza Gdańsk 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
GKS Kowale 0 - 1 UKS Klukowo
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
GKS Żukowo 4 - 0 UKS Klukowo
Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kowale
KP II Sopot 9 - 0 Meduza Gdańsk
Bałtyk III Gdynia 5 - 0 Olivia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 KP Sopot
KS Sulmin 3 - 2 Gedania II Gdańsk
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
Gedania II Gdańsk 2 - 1 GKS Żukowo
KP Sopot 4 - 1 KS Sulmin
Olivia Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Meduza Gdańsk 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
GKS Kowale 2 - 2 KP II Sopot
UKS Klukowo 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
GKS Żukowo 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
KP II Sopot 3 - 0 UKS Klukowo
vo,niestawienie się na zawody
Bałtyk III Gdynia 4 - 0 GKS Kowale
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Meduza Gdańsk
KS Sulmin 1 - 3 Olivia Gdańsk
Gedania II Gdańsk 2 - 0 KP Sopot
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
KP Sopot 3 - 3 GKS Żukowo
Olivia Gdańsk 1 - 5 Gedania II Gdańsk
Meduza Gdańsk 7 - 4 KS Sulmin
GKS Kowale 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
UKS Klukowo 2 - 4 Bałtyk III Gdynia
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 KP II Sopot
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
GKS Żukowo 1 - 7 KP II Sopot
Bałtyk III Gdynia 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 11 UKS Klukowo
KS Sulmin 1 - 0 GKS Kowale
Gedania II Gdańsk 5 - 0 Meduza Gdańsk
KP Sopot 1 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
Olivia Gdańsk 2 - 1 GKS Żukowo
Meduza Gdańsk 0 - 1 KP Sopot
GKS Kowale 0 - 2 Gedania II Gdańsk
UKS Klukowo 5 - 1 KS Sulmin
Jantar Pruszcz Gdański 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
KP II Sopot 3 - 2 Bałtyk III Gdynia
Kolejka 12 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
GKS Żukowo 1 - 5 Bałtyk III Gdynia
KP II Sopot 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
Jantar Pruszcz Gdański 7 - 0 KS Sulmin
UKS Klukowo 2 - 3 Gedania II Gdańsk
GKS Kowale 5 - 4 KP Sopot 20 maja 2009 - 17:30
Meduza Gdańsk 1 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 13 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
Olivia Gdańsk 4 - 3 Wisła Gdańsk 6 maja 2009
KP Sopot 2 - 1 Meduza Gdańsk 9 kwietnia 2009 - 12:00
Gedania II Gdańsk 2 - 0 GKS Kowale 6 maja 2009
KS Sulmin 3 - 2 UKS Klukowo 6 maja 2009 - 18:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 6 maja 2009 - 17:00
KP II Sopot 4 - 0 GKS Żukowo 22 kwietnia 2009 - 17:30
Pauza: Bałtyk III Gdynia,
Kolejka 14 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
Bałtyk III Gdynia 3 - 1 KP II Sopot
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Żukowo
niekompletny sk?ad
UKS Klukowo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kowale 7 - 1 KS Sulmin
Meduza Gdańsk 1 - 7 Gedania II Gdańsk
Wisła Gdańsk 2 - 0 KP Sopot
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
Olivia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk III Gdynia
Gedania II Gdańsk 2 - 0 Wisła Gdańsk
KS Sulmin 4 - 3 Meduza Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Kowale
UKS Klukowo 6 - 1 GKS Żukowo
KP II Sopot 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo 2 - 4 KP II Sopot
GKS Kowale 1 - 2 GKS Żukowo
Meduza Gdańsk 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Wisła Gdańsk 5 - 2 KS Sulmin
Olivia Gdańsk 4 - 0 KP Sopot
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
Bałtyk III Gdynia 6 - 1 KP Sopot
Gedania II Gdańsk 3 - 1 Olivia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Wisła Gdańsk
Meduza Gdańsk 3 - 1 GKS Żukowo
KP II Sopot 5 - 1 GKS Kowale
Jantar Pruszcz Gdański 15 - 1 UKS Klukowo
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
Bałtyk III Gdynia 10 - 0 UKS Klukowo
GKS Kowale 1 - 8 Jantar Pruszcz Gdański
Meduza Gdańsk 0 - 5 KP II Sopot
Wisła Gdańsk 0 - 3 GKS Żukowo
Olivia Gdańsk 7 - 0 KS Sulmin
KP Sopot 3 - 1 Gedania II Gdańsk
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (17) 
Gedania II Gdańsk 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
KS Sulmin 2 - 0 KP Sopot
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 10 Olivia Gdańsk
KP II Sopot 8 - 1 Wisła Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 12 - 0 Meduza Gdańsk
UKS Klukowo 0 - 1 GKS Kowale
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
GKS Kowale 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
Meduza Gdańsk 1 - 2 UKS Klukowo
Wisła Gdańsk 0 - 7 Jantar Pruszcz Gdański
GKS Żukowo 0 - 6 Olivia Gdańsk
KP Sopot 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania II Gdańsk 2 - 2 KS Sulmin
Pauza: KP II Sopot,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
Bałtyk III Gdynia 3 - 1 KS Sulmin
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gedania II Gdańsk
GKS Żukowo 0 - 3 KP Sopot
KP II Sopot 7 - 3 Olivia Gdańsk
UKS Klukowo 3 - 3 Wisła Gdańsk
GKS Kowale 3 - 2 Meduza Gdańsk
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
Bałtyk III Gdynia 4 - 7 Meduza Gdańsk
Wisła Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale
Olivia Gdańsk 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
KP Sopot 1 - 2 KP II Sopot
GKS Żukowo 1 - 3 Gedania II Gdańsk
KS Sulmin 2 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 23 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 7 Bałtyk III Gdynia
GKS Żukowo 1 - 3 KS Sulmin
KP II Sopot 1 - 3 Gedania II Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 KP Sopot
UKS Klukowo 1 - 4 Olivia Gdańsk
Meduza Gdańsk - - - Wisła Gdańsk
obustronny vo, brak dokumentów to?samo?ci
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 24 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Gdańsk 0 - 4 Bałtyk III Gdynia
Olivia Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale
KP Sopot 5 - 0 UKS Klukowo
Gedania II Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
KS Sulmin 3 - 4 KP II Sopot
GKS Żukowo 3 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Meduza Gdańsk, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE