Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Atlas Goręczyno |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
2 września 2008
2.09 - 17:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
1 - 4 |
KP Sopot |
27 sierpnia 2008
27.08 - 18:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
9 sierpnia 2008
9.08 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
9 sierpnia 2008
9.08 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Jantar Sopot |
9 sierpnia 2008
9.08 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 2 |
Grunke Somonino |
10 sierpnia 2008
10.08 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Sporting Leźno |
10 sierpnia 2008
10.08 - 13:30 |
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Sporting Leźno |
16 sierpnia 2008
16.08 - 17:00 |
Grunke Somonino |
3 - 2 |
GKS Sierakowice |
17 sierpnia 2008
17.08 - 13:30 |
w Sierakowicach |
Jantar Sopot |
0 - 2 |
Orkan II Rumia |
20 sierpnia 2008
20.08 - 17:30 |
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
17 sierpnia 2008
17.08 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
17 sierpnia 2008
17.08 - 11:00 |
KP Sopot |
3 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
16 sierpnia 2008
16.08 - 11:00 |
Atlas Goręczyno |
2 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
16 sierpnia 2008
16.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
24 sierpnia 2008
24.08 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
Atlas Goręczyno |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
KP Sopot |
23 sierpnia 2008
23.08 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 2 |
MKS Władysławowo |
24 sierpnia 2008
24.08 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Jantar Sopot |
24 sierpnia 2008
24.08 - 13:30 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Grunke Somonino |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Grunke Somonino |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 |
Jantar Sopot |
3 - 4 |
Sporting Leźno |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Orkan II Rumia |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
KP Sopot |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 |
Atlas Goręczyno |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
10 - 0 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
6 września 2008
6.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 2 |
Atlas Goręczyno |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
6 - 3 |
KP Sopot |
7 września 2008
7.09 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
7 września 2008
7.09 - 13:30 |
Sporting Leźno |
3 - 3 |
MKS Władysławowo |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Grunke Somonino |
3 - 0 |
Jantar Sopot |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
w St??ycy |
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Gedania Gdańsk |
10 - 0 |
Jantar Sopot |
13 września 2008
13.09 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
Grunke Somonino |
13 września 2008
13.09 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
Sporting Leźno |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
KP Sopot |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
13 września 2008
13.09 - 11:00 |
vo,brak kart zdrowia |
Atlas Goręczyno |
4 - 1 |
Orkan II Rumia |
13 września 2008
13.09 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
1 - 5 |
Radunia Stężyca |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
20 września 2008
20.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
20 września 2008
20.09 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 0 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
21 września 2008
21.09 - 13:30 |
Sporting Leźno |
2 - 4 |
KP Sopot |
20 września 2008
20.09 - 16:00 |
Grunke Somonino |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Jantar Sopot |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
20 września 2008
20.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
27 września 2008
27.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Jantar Sopot |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
KP Sopot |
4 - 2 |
Grunke Somonino |
27 września 2008
27.09 - 11:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
27 września 2008
27.09 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
27 września 2008
27.09 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Orkan II Rumia |
27 września 2008
27.09 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
27 września 2008
27.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 października 2008
5.10 - 13:30 |
Sporting Leźno |
1 - 3 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Grunke Somonino |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Jantar Sopot |
1 - 8 |
KP Sopot |
4 października 2008
4.10 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
4 października 2008
4.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
11 października 2008
11.10 - 15:00 |
KP Sopot |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
11 października 2008
11.10 - 11:00 |
Atlas Goręczyno |
5 - 0 |
Jantar Sopot |
11 października 2008
11.10 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 - 0 |
Grunke Somonino |
12 października 2008
12.10 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 - 2 |
Sporting Leźno |
11 października 2008
11.10 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
11 października 2008
11.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Orkan II Rumia |
11 października 2008
11.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Orkan II Rumia |
1 - 5 |
Gedania Gdańsk |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
5 - 2 |
Radunia Stężyca |
19 października 2008
19.10 - 13:30 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
18 października 2008
18.10 - 14:00 |
Grunke Somonino |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Jantar Sopot |
0 - 0 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
18 października 2008
18.10 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
18 października 2008
18.10 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 0 |
KP Sopot |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
KP Sopot |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
25 października 2008
25.10 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
3 - 1 |
MKS Władysławowo |
26 października 2008
26.10 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 0 |
Jantar Sopot |
25 października 2008
25.10 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Grunke Somonino |
25 października 2008
25.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 4 |
Sporting Leźno |
25 października 2008
25.10 - 15:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 11. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (56) |
GKS Sierakowice |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
11 listopada 2008
11.11 - 13:30 |
Sporting Leźno |
4 - 1 |
Orkan II Rumia |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Grunke Somonino |
2 - 3 |
Radunia Stężyca |
11 listopada 2008
11.11 - 14:00 |
Jantar Sopot |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
11 listopada 2008
11.11 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
11 listopada 2008
11.11 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
11 listopada 2008
11.11 - 14:00 |
KP Sopot |
0 - 0 |
Atlas Goręczyno |
11 listopada 2008
11.11 - 10:00 |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Atlas Goręczyno |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
KP Sopot |
4 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
21 marca 2009
21.03 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
22 marca 2009
22.03 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
21 marca 2009
21.03 - 14:30 |
Jantar Sopot |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
22 marca 2009
22.03 - 11:00 |
w St??ycy |
Grunke Somonino |
0 - 2 |
Orkan II Rumia |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Sporting Leźno |
2 - 3 |
GKS Sierakowice |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
28 marca 2009
28.03 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Grunke Somonino |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:00 |
w Gor?czynie |
Orkan II Rumia |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
29 marca 2009
29.03 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
MKS Władysławowo |
22 kwietnia 2009
22.04 - 17:30 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 1 |
KP Sopot |
22 kwietnia 2009
22.04 - 17:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
2 - 0 |
Atlas Goręczyno |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:30 |
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
4 kwietnia 2009
4.04 - 15:00 |
Atlas Goręczyno |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
4 kwietnia 2009
4.04 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
Orkan II Rumia |
4 kwietnia 2009
4.04 - 14:00 |
Jantar Sopot |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
Grunke Somonino |
0 - 0 |
Sporting Leźno |
4 kwietnia 2009
4.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Grunke Somonino |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
11 kwietnia 2009
11.04 - 11:00 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Jantar Sopot |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
MKS Władysławowo |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:30 |
Orkan II Rumia |
2 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
11 kwietnia 2009
11.04 - 12:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
KP Sopot |
11 kwietnia 2009
11.04 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
9 - 0 |
Atlas Goręczyno |
11 kwietnia 2009
11.04 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
11 kwietnia 2009
11.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 kwietnia 2009
18.04 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
18 kwietnia 2009
18.04 - 16:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:1 |
KP Sopot |
4 - 2 |
Orkan II Rumia |
18 kwietnia 2009
18.04 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
Sporting Leźno |
18 kwietnia 2009
18.04 - 14:00 |
Jantar Sopot |
0 - 1 |
Grunke Somonino |
18 kwietnia 2009
18.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Jantar Sopot |
2 - 4 |
Gedania Gdańsk |
25 kwietnia 2009
25.04 - 11:00 |
Grunke Somonino |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
25 kwietnia 2009
25.04 - 11:00 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
KP Sopot |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
26 kwietnia 2009
26.04 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 3 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
25 kwietnia 2009
25.04 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
25 kwietnia 2009
25.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
2 maja 2009
2.05 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
1 maja 2009
1.05 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 - 2 |
Orkan II Rumia |
1 maja 2009
1.05 - 15:00 |
Atlas Goręczyno |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
2 maja 2009
2.05 - 16:00 |
KP Sopot |
4 - 2 |
Sporting Leźno |
2 maja 2009
2.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Grunke Somonino |
2 maja 2009
2.05 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Jantar Sopot |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
9 maja 2009
9.05 - 14:00 |
Jantar Sopot |
1 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
9 maja 2009
9.05 - 11:00 |
Grunke Somonino |
0 - 0 |
KP Sopot |
9 maja 2009
9.05 - 11:00 |
Sporting Leźno |
2 - 3 |
Atlas Goręczyno |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
16 maja 2009
16.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Orkan II Rumia |
16 maja 2009
16.05 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 4 |
GKS Sierakowice |
16 maja 2009
16.05 - 11:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 - 1 |
Sporting Leźno |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
0 - 2 |
Grunke Somonino |
16 maja 2009
16.05 - 13:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Jantar Sopot |
16 maja 2009
16.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
MKS Władysławowo |
16 maja 2009
16.05 - 17:30 |
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
KP Sopot |
23 maja 2009
23.05 - 14:00 |
Jantar Sopot |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
23 maja 2009
23.05 - 11:00 |
Grunke Somonino |
2 - 2 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
23 maja 2009
23.05 - 11:00 |
Sporting Leźno |
3 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 4 |
Polonia Gdańsk |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
30 maja 2009
30.05 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 2 |
Sporting Leźno |
30 maja 2009
30.05 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
Grunke Somonino |
30 maja 2009
30.05 - 16:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
3 - 5 |
Jantar Sopot |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Atlas Goręczyno |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
30 maja 2009
30.05 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
30 maja 2009
30.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 6. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
KP Sopot |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 1 |
Atlas Goręczyno |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
MKS Władysławowo |
7 - 2 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
24 czerwca 2009
24.06 - 18:00 |
Jantar Sopot |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 czerwca 2009
6.06 - 11:00 |
Grunke Somonino |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Sporting Leźno |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Orkan II Rumia |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (116) |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Orkan II Rumia |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Grunke Somonino |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 2 |
Jantar Sopot |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
MKS Władysławowo |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
1 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Atlas Goręczyno |
2 - 0 |
KP Sopot |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
|