Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
5 - 3 |
Unia Tczew |
19 sierpnia 2023
19.08 - 13:00 |
Wda Lipusz |
2 - 14 |
Gryf Tczew MKS |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
20 sierpnia 2023
20.08 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
KS Skorzewo |
6 września 2023
6.09 - 17:30 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
1 - 3 |
KS Skorzewo |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 14 |
Jaguar IV Gdańsk |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
10 - 1 |
Wda Lipusz |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
13 - 3 |
Orzeł Subkowy |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
5 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
1 września 2023
1.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
6 - 2 |
Borowiak Czersk |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
8 - 0 |
Unia Tczew |
3 września 2023
3.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
10 września 2023
10.09 - 14:00 |
Unia Tczew |
0 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
6 - 0 |
Wda Lipusz |
9 września 2023
9.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
KS Skorzewo |
9 września 2023
9.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
6 - 3 |
Borowiak Czersk |
16 września 2023
16.09 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Jaguar IV Gdańsk |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 5 |
Unia Tczew |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
5 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
5 - 8 |
Gryf Tczew MKS |
23 września 2023
23.09 - 14:00 |
Unia Tczew |
0 - 8 |
Wietcisa Skarszewy |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Wda Lipusz |
0 - 7 |
Orzeł Subkowy |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
3 - 1 |
KS Skorzewo |
22 września 2023
22.09 - 20:15 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
30 września 2023
30.09 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Unia Tczew |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 2 |
Borowiak Czersk |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 8 |
Jaguar IV Gdańsk |
30 września 2023
30.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Unia Tczew |
2 - 4 |
Borowiak Czersk |
7 października 2023
7.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 5 |
Jaguar IV Gdańsk |
7 października 2023
7.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
vo, na boisku 7-0 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
7 - 0 |
Unia Tczew |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
15 października 2023
15.10 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
5 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
3 - 4 |
Wda Lipusz |
21 października 2023
21.10 - 13:00 |
Unia Tczew |
0 - 13 |
Jaguar IV Gdańsk |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
22 listopada 2023
22.11 - 18:00 |
Gryf Tczew MKS |
10 - 2 |
KS Skorzewo |
21 października 2023
21.10 - 13:30 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
4 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
28 października 2023
28.10 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
Borowiak Czersk |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
0 - 6 |
Jaguar IV Gdańsk |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
11 - 0 |
Unia Tczew |
29 października 2023
29.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
2 - 10 |
KS Skorzewo |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
9 - 1 |
Orzeł Subkowy |
4 listopada 2023
4.11 - 17:00 |
Unia Tczew |
5 - 3 |
Wda Lipusz |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
25 listopada 2023
25.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
2 - 8 |
Jaguar IV Gdańsk |
12 listopada 2023
12.11 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
8 - 1 |
Wda Lipusz |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Unia Tczew |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
6 - 1 |
Borowiak Czersk |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
2 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
18 listopada 2023
18.11 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
19 listopada 2023
19.11 - 13:00 |
Unia Tczew |
6 - 2 |
Orzeł Subkowy |
18 listopada 2023
18.11 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 5 |
KS Skorzewo |
3 grudnia 2023
3.12 - 13:00 |
Kolejka 15 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
7 - 4 |
Borowiak Czersk |
16 marca 2024
16.03 - 16:00 |
Gryf Tczew MKS |
10 - 0 |
Wda Lipusz |
17 marca 2024
17.03 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 19 |
Jaguar IV Gdańsk |
16 marca 2024
16.03 - 10:30 |
KS Skorzewo |
8 - 1 |
Orzeł Subkowy |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
Kolejka 16 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
6 - 1 |
Unia Tczew |
23 marca 2024
23.03 - 12:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
4 - 2 |
Borowiak Czersk |
24 marca 2024
24.03 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 8 |
Wietcisa Skarszewy |
23 marca 2024
23.03 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 27. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
3 - 1 |
KS Skorzewo |
27 marca 2024
27.03 - 16:30 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 8 |
Orzeł Subkowy |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
8 - 5 |
Wda Lipusz |
27 marca 2024
27.03 - 18:30 |
Unia Tczew |
2 - 9 |
Jaguar IV Gdańsk |
27 marca 2024
27.03 - 20:00 |
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
8 - 2 |
Borowiak Czersk |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
13 - 0 |
Unia Tczew |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 6 |
Jaguar IV Gdańsk |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
KS Skorzewo |
16 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
7 kwietnia 2024
7.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
2 - 8 |
KS Skorzewo |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
8 - 1 |
Orzeł Subkowy |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Unia Tczew |
6 - 1 |
Wda Lipusz |
13 kwietnia 2024
13.04 - 10:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
9 - 1 |
Borowiak Czersk |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Unia Tczew |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Wda Lipusz |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
KS Skorzewo |
4 - 0 |
Jaguar IV Gdańsk |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
Kolejka 21 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
0 - 8 |
KS Skorzewo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Unia Tczew |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
5 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
27 kwietnia 2024
27.04 - 14:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
4 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
6 - 2 |
Unia Tczew |
5 maja 2024
5.05 - 14:00 |
Wda Lipusz |
0 - 7 |
Gryf Tczew MKS |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
5 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 2 |
KS Skorzewo |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
|
Kolejka 23 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
- |
KS Skorzewo |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Jaguar IV Gdańsk |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
Wda Lipusz |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Orzeł Subkowy |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
|
Kolejka 24 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
- |
Gryf Tczew MKS |
18 maja 2024
18.05 - 18:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Wietcisa Skarszewy |
19 maja 2024
19.05 - 11:00 |
Wda Lipusz |
- |
Borowiak Czersk |
18 maja 2024
18.05 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
- |
Unia Tczew |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 25 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
- |
Orzeł Subkowy |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Unia Tczew |
- |
Gryf Tczew MKS |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Jaguar IV Gdańsk |
- |
Wda Lipusz |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
KS Skorzewo |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Kolejka 26 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
- |
Borowiak Czersk |
|
Orzeł Subkowy |
- |
Jaguar IV Gdańsk |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Wda Lipusz |
- |
Unia Tczew |
1 czerwca 2024
1.06 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Wietcisa Skarszewy |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Kolejka 27 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
- |
Gryf Tczew MKS |
8 czerwca 2024
8.06 - 13:00 |
Unia Tczew |
- |
Wietcisa Skarszewy |
8 czerwca 2024
8.06 - 11:00 |
Wda Lipusz |
- |
Orzeł Subkowy |
|
Jaguar IV Gdańsk |
- |
KS Skorzewo |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
- |
Wda Lipusz |
|
Orzeł Subkowy |
- |
Unia Tczew |
|
Wietcisa Skarszewy |
- |
Borowiak Czersk |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Jaguar IV Gdańsk |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
|