POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Liga Juniorów C1 - grupa - Słupsk - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 15 37 12 1 2 93 - 15
2. Myśliwiec Tuchomie 15 34 11 1 3 39 - 14
3. Gryf Słupsk KS 15 29 9 2 4 68 - 39
4. Lipniczanka Lipnica 15 24 8 0 7 51 - 49
5. GTS Czarna Dąbrówka 15 22 7 1 7 29 - 40
6. Kolejarz Chojnice 15 19 6 1 8 45 - 65
7. Jantar Ustka 16 17 5 2 9 35 - 56
8. Tęcza Brusy 15 13 4 1 10 26 - 53
9. U-2 Bytów 15 4 1 1 13 29 - 84


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 5 - 1 Tęcza Brusy 9 września 2023 - 16:00
U-2 Bytów 0 - 4 Myśliwiec Tuchomie 9 września 2023 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 7 Chojniczanka Chojnice 10 września 2023 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Jantar Ustka 13 września 2023 - 17:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 2 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 1 - 1 Gryf Słupsk KS 16 września 2023 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 17 września 2023 - 16:30
Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Kolejarz Chojnice 27 września 2023 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 12 - 0 U-2 Bytów 17 września 2023 - 12:30
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 3 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 6 - 0 Tęcza Brusy 24 września 2023 - 15:00
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 24 września 2023 - 11:00
U-2 Bytów 1 - 5 GTS Czarna Dąbrówka 23 września 2023 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 4 Jantar Ustka 24 września 2023 - 11:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 4 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lipniczanka Lipnica 3 - 2 U-2 Bytów 29 września 2023 - 17:15
Jantar Ustka 2 - 3 Tęcza Brusy 30 września 2023 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Kolejarz Chojnice 30 września 2023 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 4 Gryf Słupsk KS 30 września 2023 - 13:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 5 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 4 - 6 Chojniczanka Chojnice 8 października 2023 - 15:00
Kolejarz Chojnice 6 - 0 Lipniczanka Lipnica 8 października 2023 - 14:00
U-2 Bytów 3 - 1 Jantar Ustka 20 października 2023 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 7 października 2023 - 17:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 6 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 3 - 6 Kolejarz Chojnice 14 października 2023 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 14 października 2023 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Tęcza Brusy 13 października 2023 - 20:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 5 Gryf Słupsk KS 15 października 2023 - 11:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 7 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 9 - 1 Lipniczanka Lipnica 20 października 2023 - 18:15
Kolejarz Chojnice 11 - 1 Jantar Ustka 22 października 2023 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 22 października 2023 - 11:00
Tęcza Brusy 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 22 października 2023 - 12:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 8 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 4 - 8 Gryf Słupsk KS 28 października 2023 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Tęcza Brusy 29 października 2023 - 14:45
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Jantar Ustka 25 października 2023 - 20:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 28 października 2023 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 9 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 10 - 1 Kolejarz Chojnice 5 listopada 2023 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 5 listopada 2023 - 16:30
Tęcza Brusy 6 - 2 U-2 Bytów 5 listopada 2023 - 12:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Lipniczanka Lipnica 4 listopada 2023 - 13:30
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 10 - 27. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy 0 - 4 Kolejarz Chojnice 30 marca 2024 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 U-2 Bytów 28 marca 2024 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 marca 2024 - 19:30
Jantar Ustka 6 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 10 kwietnia 2024 - 18:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 5 - 0 Jantar Ustka 7 kwietnia 2024 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 11 kwietnia 2024 - 17:00
U-2 Bytów 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 6 kwietnia 2024 - 11:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy 2 - 3 Gryf Słupsk KS 24 kwietnia 2024 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 18 - 1 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2024 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 2 U-2 Bytów 13 kwietnia 2024 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 15 kwietnia 2024 - 18:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 13 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 2 - 6 Lipniczanka Lipnica 20 kwietnia 2024 - 11:00
Tęcza Brusy 7 - 4 Jantar Ustka 21 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejarz Chojnice 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 20 kwietnia 2024 - 11:00
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 21 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Gryf Słupsk KS 27 kwietnia 2024 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 14 - 0 Kolejarz Chojnice 28 kwietnia 2024 - 11:00
Jantar Ustka 8 - 2 U-2 Bytów 26 kwietnia 2024 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Tęcza Brusy 27 kwietnia 2024 - 14:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 15 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 4 - 3 U-2 Bytów 30 kwietnia 2024 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Jantar Ustka 8 maja 2024 - 18:00
Tęcza Brusy 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 4 maja 2024 - 11:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 5 maja 2024 - 17:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 16 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lipniczanka Lipnica 5 - 4 Gryf Słupsk KS 10 maja 2024 - 18:00
Jantar Ustka 3 - 0 Kolejarz Chojnice 12 maja 2024 - 14:00
vo, na boisku 2-1
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 11 maja 2024 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Tęcza Brusy 11 maja 2024 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 17 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 5 - 5 U-2 Bytów 19 maja 2024 - 11:00
Tęcza Brusy 0 - 10 Lipniczanka Lipnica 20 maja 2024 - 18:00
Jantar Ustka 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 18 maja 2024 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 maja 2024 - 14:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 18 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Gryf Słupsk KS 25 maja 2024 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka - Chojniczanka Chojnice 25 maja 2024 - 11:00
U-2 Bytów - Tęcza Brusy 25 maja 2024 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Myśliwiec Tuchomie 25 maja 2024 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE