POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa A - pomorska - grupa Słupsk II - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lider Rychnowy 18 42 13 3 2 76 - 24
2. GTS Czarna Dąbrówka 18 41 12 5 1 66 - 27
3. Kaszubia II Studzienice 19 31 9 4 6 49 - 37 2 4 1 1 0 10 - 6
4. Orkan Gostkowo 18 31 9 4 5 50 - 36 2 1 0 1 1 6 - 10
5. Lipniczanka Lipnica 18 30 9 3 6 59 - 31
6. Brda Przechlewo 18 27 8 3 7 37 - 34
7. Lew Lębork 19 24 8 0 11 37 - 44
8. LKS Łebunia 18 22 7 1 10 39 - 52
9. Urania Udorpie 18 18 5 3 10 29 - 47 2 6 2 0 0 7 - 2
10. Victoria Dąbrówka 18 18 6 0 12 25 - 76 2 0 0 0 2 2 - 7
11. Granit Koczała 18 3 1 0 17 13 - 72
Ostatni komentarz dodał Grecki 26.05.2024, 22:03:19


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (51) 
Granit Koczała 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 20 sierpnia 2023 - 14:30
Victoria Dąbrówka 3 - 0 Lew Lębork 20 sierpnia 2023 - 12:00
Lider Rychnowy 4 - 1 Kaszubia II Studzienice 19 sierpnia 2023 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 11 - 1 LKS Łebunia 19 sierpnia 2023 - 17:30
Urania Udorpie 1 - 1 Orkan Gostkowo 19 sierpnia 2023 - 15:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (22) 
Orkan Gostkowo 4 - 1 LKS Łebunia 26 sierpnia 2023 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 27 sierpnia 2023 - 13:00
Kaszubia II Studzienice 1 - 3 Victoria Dąbrówka 27 sierpnia 2023 - 14:00
Brda Przechlewo 0 - 2 Lider Rychnowy 27 sierpnia 2023 - 17:00
Lew Lębork 1 - 2 Granit Koczała 27 sierpnia 2023 - 11:00
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (22) 
Lipniczanka Lipnica 0 - 3 Lew Lębork 3 września 2023 - 11:30
vo, na boisku 2-1
LKS Łebunia 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 2 września 2023 - 17:00
Granit Koczała 1 - 3 Kaszubia II Studzienice 2 września 2023 - 16:00
Lider Rychnowy 8 - 0 Urania Udorpie 3 września 2023 - 15:00
Victoria Dąbrówka 2 - 1 Brda Przechlewo 3 września 2023 - 12:00
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (30) 
Orkan Gostkowo 1 - 5 GTS Czarna Dąbrówka 9 września 2023 - 15:00
Brda Przechlewo 2 - 1 Granit Koczała 9 września 2023 - 15:00
Lew Lębork 1 - 3 LKS Łebunia 10 września 2023 - 11:00
Urania Udorpie 3 - 1 Victoria Dąbrówka 9 września 2023 - 16:00
Kaszubia II Studzienice 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 10 września 2023 - 14:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (11) 
Granit Koczała 0 - 4 Urania Udorpie 17 września 2023 - 15:00
LKS Łebunia 0 - 1 Kaszubia II Studzienice 16 września 2023 - 17:00
Lew Lębork 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 17 września 2023 - 11:00
Lider Rychnowy 1 - 1 Orkan Gostkowo 16 września 2023 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Brda Przechlewo 16 września 2023 - 11:00
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (11) 
Orkan Gostkowo 2 - 1 Lew Lębork 23 września 2023 - 15:00
Kaszubia II Studzienice 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 24 września 2023 - 16:40
Brda Przechlewo 3 - 1 LKS Łebunia 23 września 2023 - 13:00
Urania Udorpie 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 24 września 2023 - 14:00
Lider Rychnowy 8 - 0 Victoria Dąbrówka 23 września 2023 - 14:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (11) 
Granit Koczała 2 - 4 Lider Rychnowy 1 października 2023 - 14:30
LKS Łebunia 1 - 1 Urania Udorpie 30 września 2023 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Brda Przechlewo 30 września 2023 - 14:00
Victoria Dąbrówka 1 - 8 Orkan Gostkowo 1 października 2023 - 12:00
Lew Lębork 2 - 1 Kaszubia II Studzienice 1 października 2023 - 15:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
Orkan Gostkowo 4 - 4 Kaszubia II Studzienice 8 października 2023 - 12:00
Lider Rychnowy 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 7 października 2023 - 14:00
Urania Udorpie 2 - 5 GTS Czarna Dąbrówka 8 października 2023 - 14:00
Victoria Dąbrówka 2 - 0 Granit Koczała 8 października 2023 - 12:00
Brda Przechlewo 4 - 1 Lew Lębork 7 października 2023 - 15:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Kaszubia II Studzienice 1 - 4 Brda Przechlewo 15 października 2023 - 16:30
Lipniczanka Lipnica 8 - 0 Victoria Dąbrówka 15 października 2023 - 15:00
LKS Łebunia 2 - 7 Lider Rychnowy 15 października 2023 - 11:00
Lew Lębork 2 - 1 Urania Udorpie 15 października 2023 - 11:00
Granit Koczała 0 - 5 Orkan Gostkowo 15 października 2023 - 14:30
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (18) 
Orkan Gostkowo 3 - 1 Brda Przechlewo 21 października 2023 - 14:30
Urania Udorpie 2 - 2 Kaszubia II Studzienice 21 października 2023 - 15:30
Victoria Dąbrówka 1 - 6 LKS Łebunia 22 października 2023 - 12:00
Granit Koczała 1 - 7 Lipniczanka Lipnica 22 października 2023 - 14:00
Lider Rychnowy 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 21 października 2023 - 15:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (6) 
Lipniczanka Lipnica 4 - 2 Orkan Gostkowo 29 października 2023 - 11:30
LKS Łebunia 3 - 2 Granit Koczała 29 października 2023 - 11:00
Brda Przechlewo 4 - 2 Urania Udorpie 28 października 2023 - 15:00
Lew Lębork 1 - 3 Lider Rychnowy 29 października 2023 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 9 - 1 Victoria Dąbrówka 28 października 2023 - 15:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (31) 
GTS Czarna Dąbrówka 7 - 0 Granit Koczała 24 marca 2024 - 11:00
Lew Lębork 5 - 1 Victoria Dąbrówka 23 marca 2024 - 11:00
Kaszubia II Studzienice 3 - 2 Lider Rychnowy 24 marca 2024 - 14:00
LKS Łebunia 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 24 marca 2024 - 11:00
Orkan Gostkowo 2 - 1 Urania Udorpie 24 marca 2024 - 15:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (4) 
LKS Łebunia 1 - 4 Orkan Gostkowo 7 kwietnia 2024 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 4 Lipniczanka Lipnica 7 kwietnia 2024 - 11:00
Victoria Dąbrówka 0 - 2 Kaszubia II Studzienice 6 kwietnia 2024 - 16:15
Lider Rychnowy 3 - 3 Brda Przechlewo 6 kwietnia 2024 - 16:00
Granit Koczała 1 - 2 Lew Lębork 7 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (12) 
Lew Lębork 2 - 5 Lipniczanka Lipnica 14 kwietnia 2024 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 LKS Łebunia 14 kwietnia 2024 - 11:00
Kaszubia II Studzienice 9 - 0 Granit Koczała 14 kwietnia 2024 - 14:00
Urania Udorpie 3 - 2 Lider Rychnowy 13 kwietnia 2024 - 15:00
Brda Przechlewo 4 - 0 Victoria Dąbrówka 13 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 15 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (7) 
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Orkan Gostkowo 21 kwietnia 2024 - 11:00
Granit Koczała 0 - 3 Brda Przechlewo 21 kwietnia 2024 - 13:00
LKS Łebunia 3 - 1 Lew Lębork 20 kwietnia 2024 - 17:00
Victoria Dąbrówka 1 - 4 Urania Udorpie 21 kwietnia 2024 - 12:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Kaszubia II Studzienice 21 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Urania Udorpie 3 - 1 Granit Koczała 27 kwietnia 2024 - 15:00
Kaszubia II Studzienice 2 - 5 LKS Łebunia 28 kwietnia 2024 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 6 - 2 Lew Lębork 28 kwietnia 2024 - 17:00
Orkan Gostkowo 1 - 2 Lider Rychnowy 27 kwietnia 2024 - 16:00
Brda Przechlewo 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 28 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (6) 
Lew Lębork 5 - 1 Orkan Gostkowo 5 maja 2024 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 3 Kaszubia II Studzienice 5 maja 2024 - 11:00
LKS Łebunia 3 - 1 Brda Przechlewo 4 maja 2024 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 0 Urania Udorpie 5 maja 2024 - 18:00
Victoria Dąbrówka 0 - 9 Lider Rychnowy 1 maja 2024 - 12:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (7) 
Lider Rychnowy 9 - 0 Granit Koczała 11 maja 2024 - 15:00
Urania Udorpie 0 - 4 LKS Łebunia 12 maja 2024 - 13:00
Brda Przechlewo 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 12 maja 2024 - 13:00
Orkan Gostkowo 6 - 1 Victoria Dąbrówka 11 maja 2024 - 17:00
Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Lew Lębork 12 maja 2024 - 17:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (9) 
Kaszubia II Studzienice 6 - 2 Orkan Gostkowo 19 maja 2024 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Lider Rychnowy 19 maja 2024 - 18:00
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Urania Udorpie 19 maja 2024 - 11:00
Granit Koczała 1 - 4 Victoria Dąbrówka 19 maja 2024 - 13:00
Lew Lębork 4 - 1 Brda Przechlewo 18 maja 2024 - 11:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (4) 
Brda Przechlewo 0 - 4 Kaszubia II Studzienice 26 maja 2024 - 16:00
Victoria Dąbrówka 4 - 1 Lipniczanka Lipnica 26 maja 2024 - 12:00
Lider Rychnowy 4 - 2 LKS Łebunia 25 maja 2024 - 15:00
Urania Udorpie 1 - 2 Lew Lębork 25 maja 2024 - 16:00
Orkan Gostkowo 2 - 0 Granit Koczała 25 maja 2024 - 17:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo - Orkan Gostkowo 2 czerwca 2024 - 16:00
Kaszubia II Studzienice - Urania Udorpie 2 czerwca 2024 - 14:00
LKS Łebunia - Victoria Dąbrówka 2 czerwca 2024 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Granit Koczała 1 czerwca 2024 - 17:30
GTS Czarna Dąbrówka - Lider Rychnowy 1 czerwca 2024 - 17:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Gostkowo - Lipniczanka Lipnica 8 czerwca 2024 - 14:00
Granit Koczała - LKS Łebunia 8 czerwca 2024 - 14:00
Urania Udorpie - Brda Przechlewo 8 czerwca 2024 - 16:00
Lider Rychnowy - Lew Lębork 8 czerwca 2024 - 14:00
Victoria Dąbrówka - GTS Czarna Dąbrówka 8 czerwca 2024 - 14:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE