POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa B - pomorska - grupa Malbork V - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Subkowy 17 39 12 3 2 58 - 22
2. Wietcisa II Skarszewy 16 32 9 5 2 42 - 21
3. Świt Radostowo 16 30 9 3 4 30 - 21
4. Pomorzanka Skórcz 17 28 8 4 5 41 - 20 2 4 1 1 0 5 - 3
5. Styna II Godziszewo 16 28 9 1 6 43 - 34 2 1 0 1 1 3 - 5
6. WKS Lignowy Szlacheckie 16 27 8 3 5 34 - 33
7. Szpak Skórcz 16 20 6 2 8 30 - 38
8. Korona Rywałd 17 13 4 1 12 30 - 43
9. Meteor Pinczyn 17 10 3 1 13 34 - 50
10. Sobieski Gniew 16 7 2 1 13 25 - 85
Ostatni komentarz dodał vandersoja 19.05.2024, 14:35:51


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (33) 
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 1 Pomorzanka Skórcz 19 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Subkowy 4 - 0 Szpak Skórcz 19 sierpnia 2023 - 17:00
Świt Radostowo 3 - 2 Korona Rywałd 20 sierpnia 2023 - 16:00
Wietcisa II Skarszewy 4 - 1 Styna II Godziszewo 20 sierpnia 2023 - 18:30
Pauza: Sobieski Gniew, Meteor Pinczyn,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Meteor Pinczyn 26 sierpnia 2023 - 17:00
Styna II Godziszewo 0 - 1 Orzeł Subkowy 27 sierpnia 2023 - 11:00
Korona Rywałd 2 - 2 Wietcisa II Skarszewy 27 sierpnia 2023 - 16:00
Szpak Skórcz 1 - 1 Pomorzanka Skórcz 26 sierpnia 2023 - 14:00
Sobieski Gniew 1 - 3 Świt Radostowo 27 sierpnia 2023 - 13:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (28) 
Pomorzanka Skórcz 4 - 2 Styna II Godziszewo 2 września 2023 - 15:00
Wietcisa II Skarszewy 11 - 0 Sobieski Gniew 3 września 2023 - 17:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Szpak Skórcz 2 września 2023 - 14:00
Orzeł Subkowy 3 - 0 Korona Rywałd 2 września 2023 - 16:00
Pauza: WKS Lignowy Szlacheckie, Świt Radostowo,
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (7) 
Sobieski Gniew 3 - 4 Orzeł Subkowy 9 września 2023 - 16:00
Świt Radostowo 3 - 0 Wietcisa II Skarszewy 9 września 2023 - 16:00
Styna II Godziszewo 6 - 4 Meteor Pinczyn 9 września 2023 - 10:00
Korona Rywałd 0 - 2 Pomorzanka Skórcz 9 września 2023 - 16:30
Pauza: Szpak Skórcz, WKS Lignowy Szlacheckie,
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (36) 
Meteor Pinczyn 1 - 2 Korona Rywałd 17 września 2023 - 14:00
Orzeł Subkowy 3 - 2 Świt Radostowo 16 września 2023 - 16:00
Pomorzanka Skórcz 5 - 1 Sobieski Gniew 16 września 2023 - 15:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 0 Szpak Skórcz 16 września 2023 - 16:00
Pauza: Styna II Godziszewo, Wietcisa II Skarszewy,
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (5) 
Sobieski Gniew 5 - 2 Meteor Pinczyn 23 września 2023 - 16:00
Wietcisa II Skarszewy 1 - 1 Orzeł Subkowy 24 września 2023 - 11:00
Świt Radostowo 2 - 1 Pomorzanka Skórcz 23 września 2023 - 15:00
Styna II Godziszewo 5 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 24 września 2023 - 16:00
Pauza: Korona Rywałd, Szpak Skórcz,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
Pomorzanka Skórcz 1 - 2 Wietcisa II Skarszewy 30 września 2023 - 13:00
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 0 Korona Rywałd 30 września 2023 - 15:00
Szpak Skórcz 1 - 3 Styna II Godziszewo 30 września 2023 - 15:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 Świt Radostowo 30 września 2023 - 16:30
Pauza: Orzeł Subkowy, Sobieski Gniew,
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (18) 
Sobieski Gniew 2 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 8 października 2023 - 13:00
Korona Rywałd 3 - 4 Szpak Skórcz 8 października 2023 - 12:30
Orzeł Subkowy 2 - 3 Pomorzanka Skórcz 7 października 2023 - 15:00
Wietcisa II Skarszewy 2 - 0 Meteor Pinczyn 7 października 2023 - 14:00
Pauza: Styna II Godziszewo, Świt Radostowo,
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (3) 
Szpak Skórcz 3 - 0 Sobieski Gniew 14 października 2023 - 15:00
Meteor Pinczyn 3 - 5 Orzeł Subkowy 14 października 2023 - 15:30
Styna II Godziszewo 2 - 0 Korona Rywałd 15 października 2023 - 15:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 2 Świt Radostowo 14 października 2023 - 14:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Wietcisa II Skarszewy,
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Świt Radostowo 1 - 3 Szpak Skórcz 21 października 2023 - 13:00
Pomorzanka Skórcz 2 - 0 Meteor Pinczyn 21 października 2023 - 15:00
Sobieski Gniew 1 - 3 Styna II Godziszewo 21 października 2023 - 14:00
Wietcisa II Skarszewy 5 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 22 października 2023 - 11:00
Pauza: Orzeł Subkowy, Korona Rywałd,
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (5) 
Styna II Godziszewo 3 - 2 Świt Radostowo 28 października 2023 - 15:00
Korona Rywałd 8 - 3 Sobieski Gniew 29 października 2023 - 12:30
Szpak Skórcz 1 - 2 Wietcisa II Skarszewy 28 października 2023 - 14:00
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 4 Orzeł Subkowy 28 października 2023 - 14:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Meteor Pinczyn,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (23) 
Pomorzanka Skórcz 1 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 23 marca 2024 - 15:00
Szpak Skórcz 0 - 12 Orzeł Subkowy 23 marca 2024 - 15:00
Korona Rywałd 0 - 1 Świt Radostowo 24 marca 2024 - 13:00
Styna II Godziszewo 3 - 0 Wietcisa II Skarszewy 27 kwietnia 2024 - 13:00
Pauza: Sobieski Gniew, Meteor Pinczyn,
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (9) 
Meteor Pinczyn 1 - 6 WKS Lignowy Szlacheckie 6 kwietnia 2024 - 14:00
Orzeł Subkowy 2 - 0 Styna II Godziszewo 6 kwietnia 2024 - 16:00
Wietcisa II Skarszewy 3 - 2 Korona Rywałd 6 kwietnia 2024 - 11:00
Pomorzanka Skórcz 1 - 0 Szpak Skórcz 6 kwietnia 2024 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 0 Sobieski Gniew 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Styna II Godziszewo 1 - 1 Pomorzanka Skórcz 13 kwietnia 2024 - 11:00
Sobieski Gniew 1 - 3 Wietcisa II Skarszewy 13 kwietnia 2024 - 17:00
Szpak Skórcz 3 - 0 Meteor Pinczyn 13 kwietnia 2024 - 16:00
Korona Rywałd 3 - 6 Orzeł Subkowy 13 kwietnia 2024 - 13:00
Pauza: WKS Lignowy Szlacheckie, Świt Radostowo,
Kolejka 15 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (12) 
Orzeł Subkowy 6 - 0 Sobieski Gniew 20 kwietnia 2024 - 16:30
Wietcisa II Skarszewy 2 - 2 Świt Radostowo 20 kwietnia 2024 - 17:00
Meteor Pinczyn 1 - 5 Styna II Godziszewo 20 kwietnia 2024 - 13:00
Pomorzanka Skórcz 5 - 0 Korona Rywałd 20 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Szpak Skórcz, WKS Lignowy Szlacheckie,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (6) 
Korona Rywałd 1 - 0 Meteor Pinczyn 28 kwietnia 2024 - 12:30
Świt Radostowo 1 - 1 Orzeł Subkowy 27 kwietnia 2024 - 17:00
Sobieski Gniew 2 - 12 Pomorzanka Skórcz 28 kwietnia 2024 - 13:00
Szpak Skórcz 1 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 27 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Styna II Godziszewo, Wietcisa II Skarszewy,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Meteor Pinczyn 13 - 2 Sobieski Gniew 4 maja 2024 - 14:00
Orzeł Subkowy 1 - 1 Wietcisa II Skarszewy 4 maja 2024 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 1 Świt Radostowo 4 maja 2024 - 15:00
WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 3 Styna II Godziszewo 4 maja 2024 - 17:00
Pauza: Korona Rywałd, Szpak Skórcz,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wietcisa II Skarszewy 0 - 0 Pomorzanka Skórcz 11 maja 2024 - 14:00
Korona Rywałd 2 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 12 maja 2024 - 12:30
Styna II Godziszewo 6 - 2 Szpak Skórcz 11 maja 2024 - 15:00
Świt Radostowo 3 - 0 Meteor Pinczyn 11 maja 2024 - 17:00
Pauza: Orzeł Subkowy, Sobieski Gniew,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 4 Sobieski Gniew 18 maja 2024 - 17:00
Szpak Skórcz 3 - 1 Korona Rywałd 18 maja 2024 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 1 - 2 Orzeł Subkowy 18 maja 2024 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 4 Wietcisa II Skarszewy 19 maja 2024 - 14:00
Pauza: Styna II Godziszewo, Świt Radostowo,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 0 - 7 Szpak Skórcz 26 maja 2024 - 13:00
Orzeł Subkowy 1 - 2 Meteor Pinczyn 25 maja 2024 - 15:00
Korona Rywałd 4 - 0 Styna II Godziszewo 26 maja 2024 - 12:30
Świt Radostowo 1 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 13 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Wietcisa II Skarszewy,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szpak Skórcz - Świt Radostowo 1 czerwca 2024 - 17:00
Meteor Pinczyn - Pomorzanka Skórcz 1 czerwca 2024 - 14:00
Styna II Godziszewo - Sobieski Gniew 1 czerwca 2024 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie - Wietcisa II Skarszewy 1 czerwca 2024 - 17:00
Pauza: Orzeł Subkowy, Korona Rywałd,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Radostowo - Styna II Godziszewo 9 czerwca 2024 - 15:00
Sobieski Gniew - Korona Rywałd 9 czerwca 2024 - 15:00
Wietcisa II Skarszewy - Szpak Skórcz 9 czerwca 2024 - 15:00
Orzeł Subkowy - WKS Lignowy Szlacheckie 9 czerwca 2024 - 15:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Meteor Pinczyn, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE