POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk III - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Przywidz 21 53 17 2 2 71 - 23
2. FPT Banino 21 46 14 4 3 59 - 18 2 3 1 0 1 2 - 2
3. KKS Koleczkowo 20 46 15 1 4 61 - 20 2 3 1 0 1 2 - 2
4. Remus Mirachowo 22 38 12 2 8 52 - 62
5. Orzeł Gołubie 20 32 9 5 6 38 - 29
6. Ceramik Łubiana 21 31 10 1 10 48 - 48
7. KS Mściszewice 20 30 9 3 8 46 - 48
8. FC Gowidlino 21 25 8 1 12 35 - 50
9. Santana Wielki Klincz 20 23 7 2 11 41 - 44
10. Słupia Sulęczyno 20 17 4 5 11 29 - 45
11. LKP Nowa Karczma 20 15 4 3 13 31 - 57
12. Amator II Kiełpino 20 12 2 6 12 44 - 65 2 4 1 1 0 15 - 5
13. GKS II Żukowo 20 12 3 3 14 37 - 83 2 1 0 1 1 5 - 15
Ostatni komentarz dodał RajdowyŚmigłowiec 25.05.2024, 01:04:46


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Przywidz 1 - 0 FC Gowidlino 19 sierpnia 2023 - 16:00
Remus Mirachowo 3 - 2 FPT Banino 19 sierpnia 2023 - 17:00
Santana Wielki Klincz 5 - 2 KS Mściszewice 20 sierpnia 2023 - 15:00
Słupia Sulęczyno 2 - 1 Amator II Kiełpino 19 sierpnia 2023 - 16:00
KKS Koleczkowo 4 - 3 GKS II Żukowo 19 sierpnia 2023 - 11:00
LKP Nowa Karczma 2 - 1 Ceramik Łubiana 19 sierpnia 2023 - 17:00
Pauza: Orzeł Gołubie,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Przywidz 5 - 0 Remus Mirachowo 26 sierpnia 2023 - 16:00
Ceramik Łubiana 2 - 0 Słupia Sulęczyno 26 sierpnia 2023 - 17:00
KS Mściszewice 2 - 2 LKP Nowa Karczma 27 sierpnia 2023 - 12:00
FPT Banino 3 - 0 Orzeł Gołubie 26 sierpnia 2023 - 17:00
GKS II Żukowo 4 - 4 Santana Wielki Klincz 27 sierpnia 2023 - 11:00
FC Gowidlino 4 - 1 Amator II Kiełpino 28 sierpnia 2023 - 18:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo 3 - 1 FC Gowidlino 3 września 2023 - 11:00
LKP Nowa Karczma 6 - 0 GKS II Żukowo 2 września 2023 - 17:00
Słupia Sulęczyno 3 - 1 KS Mściszewice 3 września 2023 - 14:00
KKS Koleczkowo 1 - 2 FPT Banino 2 września 2023 - 11:00
Orzeł Gołubie 1 - 3 AP Przywidz 1 września 2023 - 19:30
Amator II Kiełpino 2 - 4 Ceramik Łubiana 2 września 2023 - 16:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 2 - 3 Ceramik Łubiana 10 września 2023 - 11:30
GKS II Żukowo 2 - 1 Słupia Sulęczyno 10 września 2023 - 11:00
FPT Banino 2 - 0 Santana Wielki Klincz 9 września 2023 - 17:00
KS Mściszewice 1 - 3 Amator II Kiełpino 10 września 2023 - 17:00
Remus Mirachowo 1 - 1 Orzeł Gołubie 10 września 2023 - 11:00
AP Przywidz 1 - 0 KKS Koleczkowo 9 września 2023 - 16:00
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Koleczkowo 3 - 0 Remus Mirachowo 16 września 2023 - 11:00
Orzeł Gołubie 3 - 0 FC Gowidlino 15 września 2023 - 19:30
LKP Nowa Karczma 0 - 3 FPT Banino 17 września 2023 - 17:00
Amator II Kiełpino 2 - 2 GKS II Żukowo 16 września 2023 - 16:00
Ceramik Łubiana 5 - 2 KS Mściszewice 16 września 2023 - 17:00
Santana Wielki Klincz 1 - 3 AP Przywidz 17 września 2023 - 15:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Orzeł Gołubie 1 - 1 KKS Koleczkowo 23 września 2023 - 13:00
Remus Mirachowo 6 - 2 Santana Wielki Klincz 24 września 2023 - 11:00
GKS II Żukowo 1 - 5 Ceramik Łubiana 24 września 2023 - 11:00
FPT Banino 1 - 0 Słupia Sulęczyno 23 września 2023 - 17:00
AP Przywidz 3 - 0 LKP Nowa Karczma 23 września 2023 - 16:00
FC Gowidlino 1 - 4 KS Mściszewice 24 września 2023 - 11:30
Pauza: Amator II Kiełpino,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (3) 
LKP Nowa Karczma 1 - 4 Remus Mirachowo 30 września 2023 - 18:00
Słupia Sulęczyno 2 - 2 AP Przywidz 1 października 2023 - 14:00
KKS Koleczkowo 5 - 0 FC Gowidlino 1 października 2023 - 16:00
Amator II Kiełpino 0 - 3 FPT Banino 30 września 2023 - 16:30
KS Mściszewice 3 - 2 GKS II Żukowo 1 października 2023 - 12:00
Santana Wielki Klincz 4 - 1 Orzeł Gołubie 1 października 2023 - 14:00
Pauza: Ceramik Łubiana,
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
FPT Banino 2 - 0 Ceramik Łubiana 7 października 2023 - 17:00
KKS Koleczkowo 2 - 0 Santana Wielki Klincz 7 października 2023 - 15:00
AP Przywidz 2 - 1 Amator II Kiełpino 7 października 2023 - 15:30
Remus Mirachowo 2 - 1 Słupia Sulęczyno 7 października 2023 - 16:30
FC Gowidlino 3 - 3 GKS II Żukowo 8 października 2023 - 11:30
Orzeł Gołubie 2 - 1 LKP Nowa Karczma 6 października 2023 - 19:30
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (4) 
Słupia Sulęczyno 0 - 3 Orzeł Gołubie 14 października 2023 - 15:00
Ceramik Łubiana 1 - 2 AP Przywidz 14 października 2023 - 15:00
LKP Nowa Karczma 1 - 3 KKS Koleczkowo 14 października 2023 - 17:00
Amator II Kiełpino 5 - 5 Remus Mirachowo 15 października 2023 - 13:30
Santana Wielki Klincz 3 - 1 FC Gowidlino 15 października 2023 - 14:00
KS Mściszewice 2 - 1 FPT Banino 15 października 2023 - 12:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
KKS Koleczkowo 8 - 1 Słupia Sulęczyno 19 listopada 2023 - 11:00
AP Przywidz 4 - 0 KS Mściszewice 21 października 2023 - 15:00
Orzeł Gołubie 3 - 1 Amator II Kiełpino 20 października 2023 - 19:30
FPT Banino 3 - 0 GKS II Żukowo 21 października 2023 - 17:00
Santana Wielki Klincz 2 - 3 LKP Nowa Karczma 22 października 2023 - 13:00
Remus Mirachowo 3 - 2 Ceramik Łubiana 22 października 2023 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Amator II Kiełpino 1 - 4 KKS Koleczkowo 28 października 2023 - 15:00
GKS II Żukowo 3 - 6 AP Przywidz 29 października 2023 - 11:00
Słupia Sulęczyno 2 - 4 Santana Wielki Klincz 29 października 2023 - 14:00
KS Mściszewice 2 - 1 Remus Mirachowo 29 października 2023 - 12:00
Ceramik Łubiana 1 - 3 Orzeł Gołubie 28 października 2023 - 14:30
LKP Nowa Karczma 2 - 1 FC Gowidlino 28 października 2023 - 16:00
Pauza: FPT Banino,
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma 1 - 1 Słupia Sulęczyno 5 listopada 2023 - 16:00
Santana Wielki Klincz 3 - 3 Amator II Kiełpino 5 listopada 2023 - 13:00
Orzeł Gołubie 1 - 1 KS Mściszewice 3 listopada 2023 - 19:30
KKS Koleczkowo 5 - 2 Ceramik Łubiana 5 listopada 2023 - 15:00
Remus Mirachowo 3 - 0 GKS II Żukowo 5 listopada 2023 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 6 FPT Banino 5 listopada 2023 - 11:30
Pauza: AP Przywidz,
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
FPT Banino 3 - 3 AP Przywidz 11 listopada 2023 - 15:00
KS Mściszewice 0 - 3 KKS Koleczkowo 12 listopada 2023 - 12:00
Słupia Sulęczyno 2 - 3 FC Gowidlino 12 listopada 2023 - 14:00
GKS II Żukowo 1 - 3 Orzeł Gołubie 12 listopada 2023 - 11:00
Ceramik Łubiana 2 - 1 Santana Wielki Klincz 11 listopada 2023 - 14:00
Amator II Kiełpino 1 - 1 LKP Nowa Karczma 11 listopada 2023 - 14:00
Pauza: Remus Mirachowo,
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 3 - 2 AP Przywidz 17 marca 2024 - 11:30
FPT Banino 11 - 2 Remus Mirachowo 16 marca 2024 - 11:00
KS Mściszewice 4 - 2 Santana Wielki Klincz 16 marca 2024 - 16:00
Amator II Kiełpino 1 - 1 Słupia Sulęczyno 17 marca 2024 - 13:30
GKS II Żukowo 1 - 4 KKS Koleczkowo 17 marca 2024 - 11:00
Ceramik Łubiana 3 - 2 LKP Nowa Karczma 16 marca 2024 - 15:00
Pauza: Orzeł Gołubie,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (4) 
Remus Mirachowo 0 - 8 AP Przywidz 24 marca 2024 - 11:00
Słupia Sulęczyno 2 - 3 Ceramik Łubiana 24 marca 2024 - 14:00
LKP Nowa Karczma 2 - 3 KS Mściszewice 23 marca 2024 - 18:30
Orzeł Gołubie 1 - 1 FPT Banino 22 marca 2024 - 19:30
Santana Wielki Klincz 4 - 0 GKS II Żukowo 24 marca 2024 - 11:00
Amator II Kiełpino 1 - 6 FC Gowidlino 23 marca 2024 - 15:40
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (6) 
FC Gowidlino 2 - 1 Remus Mirachowo 7 kwietnia 2024 - 11:30
GKS II Żukowo 5 - 4 LKP Nowa Karczma 7 kwietnia 2024 - 11:00
KS Mściszewice 1 - 2 Słupia Sulęczyno 6 kwietnia 2024 - 16:00
FPT Banino 0 - 1 KKS Koleczkowo 6 kwietnia 2024 - 17:00
AP Przywidz 4 - 0 Orzeł Gołubie 6 kwietnia 2024 - 16:00
Ceramik Łubiana 3 - 3 Amator II Kiełpino 6 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (6) 
Ceramik Łubiana 2 - 3 FC Gowidlino 13 kwietnia 2024 - 16:00
Słupia Sulęczyno 4 - 1 GKS II Żukowo 14 kwietnia 2024 - 15:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 FPT Banino 14 kwietnia 2024 - 13:00
Amator II Kiełpino 2 - 4 KS Mściszewice 13 kwietnia 2024 - 16:00
Orzeł Gołubie 7 - 1 Remus Mirachowo 12 kwietnia 2024 - 19:30
KKS Koleczkowo 0 - 2 AP Przywidz 13 kwietnia 2024 - 13:00
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (6) 
Remus Mirachowo 0 - 4 KKS Koleczkowo 21 kwietnia 2024 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 1 Orzeł Gołubie 21 kwietnia 2024 - 11:30
FPT Banino 4 - 1 LKP Nowa Karczma 20 kwietnia 2024 - 18:00
GKS II Żukowo 3 - 13 Amator II Kiełpino 21 kwietnia 2024 - 11:00
KS Mściszewice 6 - 1 Ceramik Łubiana 21 kwietnia 2024 - 12:00
AP Przywidz 5 - 2 Santana Wielki Klincz 20 kwietnia 2024 - 15:30
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (5) 
KKS Koleczkowo 4 - 2 Orzeł Gołubie 27 kwietnia 2024 - 12:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Remus Mirachowo 28 kwietnia 2024 - 13:00
Ceramik Łubiana 4 - 0 GKS II Żukowo 27 kwietnia 2024 - 16:00
Słupia Sulęczyno 1 - 1 FPT Banino 28 kwietnia 2024 - 14:00
LKP Nowa Karczma 1 - 6 AP Przywidz 28 kwietnia 2024 - 16:00
KS Mściszewice 0 - 3 FC Gowidlino 28 kwietnia 2024 - 17:00
Pauza: Amator II Kiełpino,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (5) 
Remus Mirachowo 4 - 0 LKP Nowa Karczma 5 maja 2024 - 11:00
AP Przywidz 4 - 2 Słupia Sulęczyno 4 maja 2024 - 14:00
FC Gowidlino 0 - 4 KKS Koleczkowo 5 maja 2024 - 11:30
FPT Banino 5 - 0 Amator II Kiełpino 4 maja 2024 - 17:00
GKS II Żukowo 3 - 6 KS Mściszewice 5 maja 2024 - 13:00
Orzeł Gołubie 0 - 1 Santana Wielki Klincz 30 kwietnia 2024 - 19:00
Pauza: Ceramik Łubiana,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Ceramik Łubiana 1 - 3 FPT Banino 11 maja 2024 - 16:00
Santana Wielki Klincz 3 - 1 KKS Koleczkowo 12 maja 2024 - 13:00
Amator II Kiełpino 1 - 4 AP Przywidz 11 maja 2024 - 16:30
Słupia Sulęczyno 2 - 4 Remus Mirachowo 11 maja 2024 - 16:00
GKS II Żukowo 3 - 1 FC Gowidlino 12 maja 2024 - 11:00
LKP Nowa Karczma 1 - 5 Orzeł Gołubie 12 maja 2024 - 16:00
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Orzeł Gołubie 0 - 0 Słupia Sulęczyno 17 maja 2024 - 19:30
AP Przywidz 1 - 2 Ceramik Łubiana 18 maja 2024 - 14:00
KKS Koleczkowo 4 - 0 LKP Nowa Karczma 18 maja 2024 - 13:00
Remus Mirachowo 5 - 2 Amator II Kiełpino 19 maja 2024 - 11:00
FC Gowidlino 1 - 0 Santana Wielki Klincz 19 maja 2024 - 11:30
FPT Banino 2 - 2 KS Mściszewice 18 maja 2024 - 17:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Słupia Sulęczyno - KKS Koleczkowo 26 maja 2024 - 14:00
KS Mściszewice - AP Przywidz 26 maja 2024 - 12:00
Amator II Kiełpino - Orzeł Gołubie 26 maja 2024 - 15:00
GKS II Żukowo - FPT Banino 26 maja 2024 - 11:00
LKP Nowa Karczma - Santana Wielki Klincz 26 maja 2024 - 16:00
Ceramik Łubiana 1 - 3 Remus Mirachowo 25 maja 2024 - 16:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 24 - 30. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Koleczkowo - Amator II Kiełpino 29 maja 2024 - 19:00
AP Przywidz - GKS II Żukowo 30 maja 2024 - 16:00
Santana Wielki Klincz - Słupia Sulęczyno 30 maja 2024 - 16:00
Remus Mirachowo - KS Mściszewice 29 maja 2024 - 18:00
Orzeł Gołubie - Ceramik Łubiana 29 maja 2024 - 19:30
FC Gowidlino - LKP Nowa Karczma 29 maja 2024 - 19:00
Pauza: FPT Banino,
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Sulęczyno - LKP Nowa Karczma 2 czerwca 2024 - 14:00
Amator II Kiełpino - Santana Wielki Klincz 1 czerwca 2024 - 16:00
KS Mściszewice - Orzeł Gołubie 1 czerwca 2024 - 12:00
Ceramik Łubiana - KKS Koleczkowo 1 czerwca 2024 - 16:00
GKS II Żukowo - Remus Mirachowo 2 czerwca 2024 - 11:00
FPT Banino - FC Gowidlino 1 czerwca 2024 - 17:00
Pauza: AP Przywidz,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Przywidz - FPT Banino 9 czerwca 2024 - 11:00
KKS Koleczkowo - KS Mściszewice 9 czerwca 2024 - 11:00
FC Gowidlino - Słupia Sulęczyno 9 czerwca 2024 - 11:00
Orzeł Gołubie - GKS II Żukowo 9 czerwca 2024 - 11:00
Santana Wielki Klincz - Ceramik Łubiana 9 czerwca 2024 - 11:00
LKP Nowa Karczma - Amator II Kiełpino 9 czerwca 2024 - 11:00
Pauza: Remus Mirachowo, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE