POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk I - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół II Bożepole Wielkie 23 54 16 6 1 82 - 20
2. Dąbrówka Linia 23 52 16 4 3 61 - 25
3. Cassubian AP 23 48 15 3 5 78 - 33
4. Latarnik Choczewo 22 45 13 6 3 64 - 32
5. LZS Kębłowo 23 43 14 1 8 71 - 49
6. Ajax Leśniewo 23 37 11 4 8 67 - 55
7. Zatoka Puck 23 36 11 3 9 65 - 45
8. Huragan Smolno 23 34 10 4 9 51 - 42
9. Norda Karwia 23 29 9 2 12 51 - 58 1 3 1 0 0 2 - 0
10. KP II Gdynia AP 23 29 9 2 12 54 - 60 1 0 0 0 1 0 - 2
11. Kaszuby Połchowo 22 23 7 2 13 44 - 68
12. Arka Prusewo 23 16 5 1 17 32 - 84
13. Puma Darżlubie 23 3 1 0 22 16 - 112
14. Lider Dębogórze (*) 23 11 3 2 18 21 - 74
Ostatni komentarz dodał WikędKębłowo 25.05.2024, 19:34:48
* Lider Debogórze wycofał się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (8) 
Arka Prusewo 3 - 5 Dąbrówka Linia 20 sierpnia 2023 - 13:00
Cassubian AP 3 - 2 Ajax Leśniewo 20 sierpnia 2023 - 11:00
Puma Darżlubie 0 - 6 Latarnik Choczewo 20 sierpnia 2023 - 11:00
LZS Kębłowo 4 - 1 KP II Gdynia AP 19 sierpnia 2023 - 15:30
Sokół II Bożepole Wielkie 6 - 0 Lider Dębogórze 19 sierpnia 2023 - 16:00
Zatoka Puck 2 - 0 Huragan Smolno 19 sierpnia 2023 - 12:00
Norda Karwia 1 - 2 Kaszuby Połchowo 19 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Kaszuby Połchowo 7 - 1 LZS Kębłowo 26 sierpnia 2023 - 16:15
Huragan Smolno 1 - 6 Ajax Leśniewo 26 sierpnia 2023 - 17:30
Dąbrówka Linia 5 - 2 Cassubian AP 27 sierpnia 2023 - 12:00
Zatoka Puck 9 - 1 Puma Darżlubie 26 sierpnia 2023 - 12:00
Lider Dębogórze 3 - 2 Norda Karwia 27 sierpnia 2023 - 11:00
Latarnik Choczewo 1 - 1 Sokół II Bożepole Wielkie 26 sierpnia 2023 - 15:00
KP II Gdynia AP 4 - 0 Arka Prusewo 27 sierpnia 2023 - 19:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (3) 
Ajax Leśniewo 2 - 3 Dąbrówka Linia 2 września 2023 - 17:00
Sokół II Bożepole Wielkie 5 - 1 Zatoka Puck 2 września 2023 - 16:00
Norda Karwia 2 - 4 Latarnik Choczewo 2 września 2023 - 17:00
Arka Prusewo 5 - 2 Kaszuby Połchowo 2 września 2023 - 16:00
LZS Kębłowo 5 - 2 Lider Dębogórze 2 września 2023 - 15:30
Cassubian AP 4 - 2 KP II Gdynia AP 2 września 2023 - 17:00
Puma Darżlubie 1 - 5 Huragan Smolno 3 września 2023 - 11:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lider Dębogórze 1 - 1 Arka Prusewo 10 września 2023 - 15:30
Kaszuby Połchowo 1 - 5 Cassubian AP 9 września 2023 - 15:30
KP II Gdynia AP 4 - 1 Ajax Leśniewo 10 września 2023 - 19:00
Zatoka Puck 7 - 1 Norda Karwia 10 września 2023 - 12:00
Puma Darżlubie 0 - 4 Sokół II Bożepole Wielkie 10 września 2023 - 11:00
Huragan Smolno 1 - 0 Dąbrówka Linia 9 września 2023 - 17:00
Latarnik Choczewo 0 - 4 LZS Kębłowo 10 września 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Ajax Leśniewo 3 - 3 Kaszuby Połchowo 16 września 2023 - 17:00
Cassubian AP 3 - 0 Lider Dębogórze 16 września 2023 - 16:00
Sokół II Bożepole Wielkie 3 - 0 Huragan Smolno 16 września 2023 - 16:00
Dąbrówka Linia 4 - 0 KP II Gdynia AP 17 września 2023 - 12:00
Norda Karwia 3 - 1 Puma Darżlubie 17 września 2023 - 15:00
Arka Prusewo 0 - 6 Latarnik Choczewo 17 września 2023 - 17:00
LZS Kębłowo 2 - 5 Zatoka Puck 16 września 2023 - 15:30
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół II Bożepole Wielkie 1 - 2 Norda Karwia 24 września 2023 - 11:00
Puma Darżlubie 1 - 7 LZS Kębłowo 24 września 2023 - 11:00
Latarnik Choczewo 4 - 1 Cassubian AP 23 września 2023 - 11:00
Kaszuby Połchowo 1 - 3 Dąbrówka Linia 24 września 2023 - 12:00
Zatoka Puck 3 - 1 Arka Prusewo 23 września 2023 - 14:00
Lider Dębogórze 3 - 5 Ajax Leśniewo 24 września 2023 - 14:00
Huragan Smolno 3 - 1 KP II Gdynia AP 23 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Cassubian AP 3 - 1 Zatoka Puck 30 września 2023 - 16:00
Ajax Leśniewo 1 - 1 Latarnik Choczewo 30 września 2023 - 16:30
Dąbrówka Linia 2 - 2 Lider Dębogórze 1 października 2023 - 14:00
Norda Karwia 2 - 2 Huragan Smolno 30 września 2023 - 16:00
KP II Gdynia AP 4 - 1 Kaszuby Połchowo 1 października 2023 - 19:00
LZS Kębłowo 3 - 3 Sokół II Bożepole Wielkie 30 września 2023 - 15:30
Arka Prusewo 1 - 0 Puma Darżlubie 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół II Bożepole Wielkie 5 - 0 Arka Prusewo 8 października 2023 - 11:00
Huragan Smolno 0 - 1 Kaszuby Połchowo 7 października 2023 - 16:00
Latarnik Choczewo 2 - 1 Dąbrówka Linia 7 października 2023 - 15:00
Puma Darżlubie 0 - 4 Cassubian AP 8 października 2023 - 11:00
Zatoka Puck 1 - 2 Ajax Leśniewo 7 października 2023 - 14:00
Norda Karwia 3 - 1 LZS Kębłowo 7 października 2023 - 16:00
Lider Dębogórze 4 - 2 KP II Gdynia AP 8 października 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Cassubian AP 1 - 1 Sokół II Bożepole Wielkie 14 października 2023 - 16:00
LZS Kębłowo 1 - 2 Huragan Smolno 14 października 2023 - 15:30
Arka Prusewo 4 - 6 Norda Karwia 15 października 2023 - 12:00
Kaszuby Połchowo 3 - 0 Lider Dębogórze 15 października 2023 - 12:00
Ajax Leśniewo 6 - 2 Puma Darżlubie 14 października 2023 - 16:00
Dąbrówka Linia 3 - 3 Zatoka Puck 14 października 2023 - 14:00
KP II Gdynia AP 1 - 5 Latarnik Choczewo 15 października 2023 - 15:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół II Bożepole Wielkie 7 - 1 Ajax Leśniewo 19 listopada 2023 - 11:00
Puma Darżlubie 1 - 3 Dąbrówka Linia 22 października 2023 - 11:00
Zatoka Puck 2 - 1 KP II Gdynia AP 22 października 2023 - 15:30
Huragan Smolno 4 - 0 Lider Dębogórze 22 października 2023 - 11:00
LZS Kębłowo 4 - 0 Arka Prusewo 21 października 2023 - 15:30
Norda Karwia 2 - 3 Cassubian AP 21 października 2023 - 15:30
Latarnik Choczewo 3 - 2 Kaszuby Połchowo 21 października 2023 - 14:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Cassubian AP 3 - 0 LZS Kębłowo 29 października 2023 - 12:00
KP II Gdynia AP 8 - 0 Puma Darżlubie 29 października 2023 - 19:00
vo, na boisku 8-1
Dąbrówka Linia 0 - 4 Sokół II Bożepole Wielkie 28 października 2023 - 14:00
Ajax Leśniewo 3 - 2 Norda Karwia 28 października 2023 - 15:00
Lider Dębogórze 0 - 5 Latarnik Choczewo 29 października 2023 - 12:00
Kaszuby Połchowo 2 - 2 Zatoka Puck 28 października 2023 - 14:30
Arka Prusewo 4 - 8 Huragan Smolno 29 października 2023 - 13:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
KP II Gdynia AP 1 - 3 Sokół II Bożepole Wielkie 5 listopada 2023 - 19:00
Zatoka Puck 5 - 0 Lider Dębogórze 4 listopada 2023 - 13:00
Puma Darżlubie 2 - 4 Kaszuby Połchowo 5 listopada 2023 - 11:00
Arka Prusewo 1 - 6 Cassubian AP 5 listopada 2023 - 13:00
LZS Kębłowo 3 - 1 Ajax Leśniewo 4 listopada 2023 - 14:30
Norda Karwia 1 - 2 Dąbrówka Linia 4 listopada 2023 - 14:00
Huragan Smolno 2 - 2 Latarnik Choczewo 5 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (3) 
Lider Dębogórze 6 - 1 Puma Darżlubie 11 listopada 2023 - 14:00
KP II Gdynia AP 0 - 2 Norda Karwia 12 listopada 2023 - 19:00
Ajax Leśniewo 7 - 0 Arka Prusewo 11 listopada 2023 - 13:30
Latarnik Choczewo 4 - 2 Zatoka Puck 11 listopada 2023 - 14:00
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Sokół II Bożepole Wielkie 11 listopada 2023 - 13:00
Dąbrówka Linia 1 - 0 LZS Kębłowo 11 listopada 2023 - 12:00
Cassubian AP 2 - 1 Huragan Smolno 12 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (6) 
Dąbrówka Linia 5 - 0 Arka Prusewo 17 marca 2024 - 11:00
Ajax Leśniewo 4 - 3 Cassubian AP 16 marca 2024 - 11:00
Latarnik Choczewo 6 - 0 Puma Darżlubie 16 marca 2024 - 15:00
KP II Gdynia AP 6 - 7 LZS Kębłowo 17 marca 2024 - 17:00
Lider Dębogórze 0 - 3 Sokół II Bożepole Wielkie
Huragan Smolno 0 - 2 Zatoka Puck 16 marca 2024 - 15:30
Kaszuby Połchowo 4 - 2 Norda Karwia 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (4) 
LZS Kębłowo 6 - 1 Kaszuby Połchowo 24 marca 2024 - 11:00
Ajax Leśniewo 1 - 3 Huragan Smolno 23 marca 2024 - 15:00
Cassubian AP 1 - 1 Dąbrówka Linia 24 marca 2024 - 13:00
Puma Darżlubie 1 - 3 Zatoka Puck 24 marca 2024 - 11:00
Norda Karwia 3 - 0 Lider Dębogórze
Sokół II Bożepole Wielkie 1 - 1 Latarnik Choczewo 24 marca 2024 - 12:00
Arka Prusewo 2 - 4 KP II Gdynia AP 24 marca 2024 - 14:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Dąbrówka Linia 1 - 0 Ajax Leśniewo 6 kwietnia 2024 - 16:00
Zatoka Puck 2 - 2 Sokół II Bożepole Wielkie 6 kwietnia 2024 - 16:00
Latarnik Choczewo 0 - 3 Norda Karwia 6 kwietnia 2024 - 15:00
Kaszuby Połchowo 1 - 2 Arka Prusewo 22 maja 2024 - 18:00
Lider Dębogórze 0 - 3 LZS Kębłowo
KP II Gdynia AP 0 - 7 Cassubian AP 7 kwietnia 2024 - 19:00
Huragan Smolno 4 - 0 Puma Darżlubie 7 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Arka Prusewo 3 - 0 Lider Dębogórze
Cassubian AP 12 - 1 Kaszuby Połchowo 13 kwietnia 2024 - 16:00
Ajax Leśniewo 2 - 2 KP II Gdynia AP 13 kwietnia 2024 - 15:00
Norda Karwia 1 - 4 Zatoka Puck 13 kwietnia 2024 - 16:00
Sokół II Bożepole Wielkie 6 - 0 Puma Darżlubie 13 kwietnia 2024 - 15:00
Dąbrówka Linia 2 - 2 Huragan Smolno 14 kwietnia 2024 - 15:00
LZS Kębłowo 1 - 2 Latarnik Choczewo 13 kwietnia 2024 - 15:30
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (5) 
Kaszuby Połchowo 1 - 5 Ajax Leśniewo 20 kwietnia 2024 - 17:00
Lider Dębogórze 0 - 3 Cassubian AP
Huragan Smolno 2 - 3 Sokół II Bożepole Wielkie 21 kwietnia 2024 - 11:00
KP II Gdynia AP 0 - 2 Dąbrówka Linia 21 kwietnia 2024 - 19:00
Puma Darżlubie 2 - 6 Norda Karwia 21 kwietnia 2024 - 11:00
Latarnik Choczewo 5 - 0 Arka Prusewo 20 kwietnia 2024 - 11:00
Zatoka Puck 2 - 3 LZS Kębłowo 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Norda Karwia 1 - 5 Sokół II Bożepole Wielkie 27 kwietnia 2024 - 16:00
LZS Kębłowo 6 - 0 Puma Darżlubie 27 kwietnia 2024 - 15:30
Cassubian AP 2 - 3 Latarnik Choczewo 27 kwietnia 2024 - 16:00
Dąbrówka Linia 4 - 0 Kaszuby Połchowo 28 kwietnia 2024 - 12:00
Arka Prusewo 3 - 2 Zatoka Puck 27 kwietnia 2024 - 17:30
Ajax Leśniewo 3 - 0 Lider Dębogórze
KP II Gdynia AP 3 - 2 Huragan Smolno 28 kwietnia 2024 - 19:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zatoka Puck 3 - 2 Cassubian AP 4 maja 2024 - 11:00
Latarnik Choczewo 2 - 2 Ajax Leśniewo 4 maja 2024 - 11:00
Lider Dębogórze 0 - 3 Dąbrówka Linia
Huragan Smolno 2 - 2 Norda Karwia 5 maja 2024 - 11:00
Kaszuby Połchowo 2 - 3 KP II Gdynia AP 4 maja 2024 - 16:30
Sokół II Bożepole Wielkie 8 - 0 LZS Kębłowo 5 maja 2024 - 12:00
Puma Darżlubie 1 - 0 Arka Prusewo 5 maja 2024 - 11:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Prusewo 2 - 3 Sokół II Bożepole Wielkie 11 maja 2024 - 17:30
Kaszuby Połchowo 2 - 3 Huragan Smolno 11 maja 2024 - 16:30
Dąbrówka Linia 4 - 0 Latarnik Choczewo 11 maja 2024 - 16:00
Cassubian AP 5 - 0 Puma Darżlubie 11 maja 2024 - 16:00
Ajax Leśniewo 4 - 3 Zatoka Puck 11 maja 2024 - 16:00
LZS Kębłowo 6 - 0 Norda Karwia 11 maja 2024 - 15:30
KP II Gdynia AP 3 - 0 Lider Dębogórze
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół II Bożepole Wielkie 1 - 1 Cassubian AP 18 maja 2024 - 15:00
Huragan Smolno 1 - 2 LZS Kębłowo 19 maja 2024 - 11:00
Norda Karwia 4 - 0 Arka Prusewo 18 maja 2024 - 17:00
Lider Dębogórze 0 - 3 Kaszuby Połchowo
Puma Darżlubie 2 - 5 Ajax Leśniewo 19 maja 2024 - 11:00
Zatoka Puck 0 - 2 Dąbrówka Linia 18 maja 2024 - 17:00
Latarnik Choczewo 2 - 2 KP II Gdynia AP 18 maja 2024 - 11:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (1) 
Ajax Leśniewo 1 - 5 Sokół II Bożepole Wielkie 25 maja 2024 - 16:00
Dąbrówka Linia 5 - 0 Puma Darżlubie 26 maja 2024 - 12:00
KP II Gdynia AP 2 - 1 Zatoka Puck 26 maja 2024 - 19:00
Lider Dębogórze 0 - 3 Huragan Smolno
Arka Prusewo 0 - 2 LZS Kębłowo 26 maja 2024 - 11:00
Cassubian AP 2 - 0 Norda Karwia 25 maja 2024 - 16:00
Kaszuby Połchowo - Latarnik Choczewo 25 maja 2024 - 15:00
Kolejka 24 - 30. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
LZS Kębłowo - Cassubian AP 30 maja 2024 - 11:00
Puma Darżlubie - KP II Gdynia AP 30 maja 2024 - 11:00
Sokół II Bożepole Wielkie - Dąbrówka Linia 30 maja 2024 - 11:00
Norda Karwia - Ajax Leśniewo 30 maja 2024 - 16:00
Latarnik Choczewo - Lider Dębogórze
Zatoka Puck - Kaszuby Połchowo 30 maja 2024 - 11:00
Huragan Smolno - Arka Prusewo 30 maja 2024 - 11:00
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół II Bożepole Wielkie - KP II Gdynia AP 1 czerwca 2024 - 16:00
Lider Dębogórze - Zatoka Puck
Kaszuby Połchowo - Puma Darżlubie 1 czerwca 2024 - 14:00
Cassubian AP - Arka Prusewo 1 czerwca 2024 - 16:00
Ajax Leśniewo - LZS Kębłowo 2 czerwca 2024 - 17:00
Dąbrówka Linia - Norda Karwia 1 czerwca 2024 - 17:00
Latarnik Choczewo - Huragan Smolno 1 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puma Darżlubie - Lider Dębogórze
Norda Karwia - KP II Gdynia AP 9 czerwca 2024 - 11:00
Arka Prusewo - Ajax Leśniewo 9 czerwca 2024 - 11:00
Zatoka Puck - Latarnik Choczewo 9 czerwca 2024 - 11:00
Sokół II Bożepole Wielkie - Kaszuby Połchowo 9 czerwca 2024 - 11:00
LZS Kębłowo - Dąbrówka Linia 9 czerwca 2024 - 11:00
Huragan Smolno - Cassubian AP 9 czerwca 2024 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE