POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa A - pomorska - grupa Gdańsk III - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 25 65 21 2 2 123 - 20
2. Sławek Borzechowo 25 62 20 2 3 85 - 17
3. MKP Szlachta 25 53 17 2 6 69 - 37
4. Grom Kleszczewo 25 50 15 5 5 58 - 36
5. Sokół Zblewo 25 48 15 3 7 53 - 40
6. Sokół Lubichowo 25 39 12 3 10 54 - 45
7. Jantar Pawłowo 25 36 11 3 11 62 - 58
8. Wierzyca Stara Kiszewa 25 29 8 5 12 49 - 56
9. Wda Lipusz 25 25 7 4 14 32 - 68
10. Brda Rytel 25 24 6 6 13 37 - 49 2 6 2 0 0 5 - 2
11. Unia Klawkowo 25 24 7 3 15 36 - 70 2 0 0 0 2 2 - 5
12. Czarni Piece 25 17 5 2 18 39 - 109
13. Nowi Nowa Cerkiew 25 16 4 4 17 35 - 74
14. GKS Bobowo 25 14 4 2 19 33 - 86
Ostatni komentarz dodał Gość 11.06.2024, 22:56:09


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (27) 
Jantar Pawłowo 6 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 19 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Zblewo 2 - 3 Sokół Lubichowo 19 sierpnia 2023 - 11:00
Brda Rytel 4 - 2 Wda Lipusz 19 sierpnia 2023 - 16:00
Grom Kleszczewo 2 - 1 MKP Szlachta 19 sierpnia 2023 - 13:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 0 GKS Bobowo 19 sierpnia 2023 - 17:00
Czarni Piece 0 - 12 Victoria Kaliska 19 sierpnia 2023 - 15:30
Sławek Borzechowo 7 - 0 Unia Klawkowo 19 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
Sokół Lubichowo 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 27 sierpnia 2023 - 13:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 0 Unia Klawkowo 26 sierpnia 2023 - 15:00
GKS Bobowo 1 - 3 Grom Kleszczewo 26 sierpnia 2023 - 16:00
Victoria Kaliska 4 - 0 Sokół Zblewo 26 sierpnia 2023 - 16:00
Wda Lipusz 3 - 0 Czarni Piece 26 sierpnia 2023 - 14:00
Jantar Pawłowo 3 - 1 Brda Rytel 26 sierpnia 2023 - 16:00
Sławek Borzechowo 3 - 1 MKP Szlachta 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (24) 
Unia Klawkowo 0 - 2 MKP Szlachta 3 września 2023 - 17:00
Czarni Piece 3 - 4 Jantar Pawłowo 2 września 2023 - 15:00
Sokół Zblewo 5 - 0 Wda Lipusz 3 września 2023 - 18:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 7 Victoria Kaliska 2 września 2023 - 11:00
Brda Rytel 1 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 2 września 2023 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 0 GKS Bobowo 2 września 2023 - 17:30
Grom Kleszczewo 3 - 1 Sokół Lubichowo 2 września 2023 - 13:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (14) 
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 4 MKP Szlachta 9 września 2023 - 15:00
Wda Lipusz 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 10 września 2023 - 16:00
Sokół Lubichowo 1 - 3 Sławek Borzechowo 9 września 2023 - 11:00
GKS Bobowo 8 - 2 Unia Klawkowo 10 września 2023 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 3 Sokół Zblewo 10 września 2023 - 15:00
Brda Rytel 2 - 2 Czarni Piece 9 września 2023 - 17:00
Victoria Kaliska 0 - 2 Grom Kleszczewo 9 września 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (29) 
Unia Klawkowo 2 - 2 Sokół Lubichowo 17 września 2023 - 16:00
MKP Szlachta 5 - 0 GKS Bobowo 16 września 2023 - 15:00
Grom Kleszczewo 6 - 1 Wda Lipusz 16 września 2023 - 13:30
Czarni Piece 6 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 16 września 2023 - 15:00
Sokół Zblewo 2 - 0 Brda Rytel 17 września 2023 - 14:00
Sławek Borzechowo 0 - 3 Victoria Kaliska 16 września 2023 - 16:30
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 Jantar Pawłowo 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wda Lipusz 0 - 1 Sławek Borzechowo 24 września 2023 - 14:00
Victoria Kaliska 10 - 0 Unia Klawkowo 23 września 2023 - 11:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 GKS Bobowo 23 września 2023 - 15:00
Brda Rytel 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 23 września 2023 - 16:00
Sokół Lubichowo 5 - 4 MKP Szlachta 23 września 2023 - 15:00
Czarni Piece 2 - 2 Sokół Zblewo 23 września 2023 - 15:00
Jantar Pawłowo 3 - 1 Grom Kleszczewo 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
MKP Szlachta 0 - 6 Victoria Kaliska 30 września 2023 - 15:00
Unia Klawkowo 0 - 0 Wda Lipusz 1 października 2023 - 16:00
GKS Bobowo 1 - 2 Sokół Lubichowo 30 września 2023 - 15:00
Sławek Borzechowo 3 - 1 Jantar Pawłowo 30 września 2023 - 15:30
Sokół Zblewo 3 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 1 października 2023 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Czarni Piece 30 września 2023 - 15:00
Grom Kleszczewo 2 - 1 Brda Rytel 30 września 2023 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (10) 
Sokół Zblewo 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 7 października 2023 - 15:00
Czarni Piece 2 - 4 Grom Kleszczewo 7 października 2023 - 15:00
Victoria Kaliska 6 - 1 GKS Bobowo 7 października 2023 - 16:00
Brda Rytel 2 - 2 Sławek Borzechowo 7 października 2023 - 15:30
Jantar Pawłowo 4 - 0 Unia Klawkowo 7 października 2023 - 16:00
Wda Lipusz 1 - 4 MKP Szlachta 8 października 2023 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Sokół Lubichowo 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (8) 
Wierzyca Stara Kiszewa 6 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 14 października 2023 - 15:00
Unia Klawkowo 1 - 3 Brda Rytel 15 października 2023 - 15:00
Grom Kleszczewo 1 - 4 Sokół Zblewo 14 października 2023 - 13:30
MKP Szlachta 4 - 2 Jantar Pawłowo 14 października 2023 - 14:00
GKS Bobowo 3 - 1 Wda Lipusz 14 października 2023 - 15:00
Sokół Lubichowo 2 - 4 Victoria Kaliska 14 października 2023 - 11:00
Sławek Borzechowo 10 - 0 Czarni Piece 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (5) 
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 3 Victoria Kaliska 21 października 2023 - 15:00
Jantar Pawłowo 5 - 1 GKS Bobowo 21 października 2023 - 15:00
Brda Rytel 0 - 1 MKP Szlachta 22 października 2023 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 0 Sławek Borzechowo 22 października 2023 - 14:00
Wda Lipusz 3 - 1 Sokół Lubichowo 22 października 2023 - 14:00
Czarni Piece 2 - 4 Unia Klawkowo 21 października 2023 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Grom Kleszczewo 21 października 2023 - 11:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (14) 
Victoria Kaliska 3 - 0 Wda Lipusz 28 października 2023 - 15:00
Sławek Borzechowo 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 28 października 2023 - 14:30
MKP Szlachta 3 - 0 Czarni Piece 28 października 2023 - 14:00
Unia Klawkowo 1 - 3 Sokół Zblewo 29 października 2023 - 14:00
GKS Bobowo 3 - 7 Brda Rytel 29 października 2023 - 14:00
Sokół Lubichowo 2 - 2 Jantar Pawłowo 28 października 2023 - 15:00
Grom Kleszczewo 2 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 28 października 2023 - 14:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (34) 
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 3 Wda Lipusz 5 listopada 2023 - 11:30
Brda Rytel 1 - 2 Sokół Lubichowo 4 listopada 2023 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 2 Unia Klawkowo 5 listopada 2023 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 0 Sławek Borzechowo 5 listopada 2023 - 13:00
Jantar Pawłowo 3 - 8 Victoria Kaliska 4 listopada 2023 - 14:00
Sokół Zblewo 0 - 2 MKP Szlachta 5 listopada 2023 - 14:00
Czarni Piece 0 - 3 GKS Bobowo 4 listopada 2023 - 14:30
vo, na boisku 3-3
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (21) 
Sławek Borzechowo 5 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 11 listopada 2023 - 13:00
Victoria Kaliska 6 - 0 Brda Rytel 11 listopada 2023 - 11:00
MKP Szlachta 2 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 11 listopada 2023 - 11:00
Unia Klawkowo 3 - 2 Grom Kleszczewo 11 listopada 2023 - 13:00
GKS Bobowo 2 - 4 Sokół Zblewo 11 listopada 2023 - 14:30
Wda Lipusz 1 - 1 Jantar Pawłowo 12 listopada 2023 - 14:00
Sokół Lubichowo 4 - 1 Czarni Piece 11 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (14) 
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Jantar Pawłowo 16 marca 2024 - 16:00
Sokół Lubichowo 2 - 3 Sokół Zblewo 16 marca 2024 - 14:00
Wda Lipusz 4 - 1 Brda Rytel 17 marca 2024 - 14:00
MKP Szlachta 2 - 1 Grom Kleszczewo 16 marca 2024 - 15:00
GKS Bobowo 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 18 kwietnia 2024 - 18:15
Victoria Kaliska 8 - 0 Czarni Piece 16 marca 2024 - 15:30
Unia Klawkowo 0 - 3 Sławek Borzechowo 17 marca 2024 - 15:00
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (27) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 2 Sokół Lubichowo 23 marca 2024 - 15:30
Unia Klawkowo 1 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 24 marca 2024 - 15:00
Grom Kleszczewo 2 - 2 GKS Bobowo 24 marca 2024 - 13:00
Sokół Zblewo 2 - 0 Victoria Kaliska 24 marca 2024 - 13:00
Czarni Piece 4 - 1 Wda Lipusz 24 marca 2024 - 13:00
Brda Rytel 0 - 2 Jantar Pawłowo 23 marca 2024 - 17:00
MKP Szlachta 1 - 2 Sławek Borzechowo 23 marca 2024 - 15:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (7) 
MKP Szlachta 4 - 2 Unia Klawkowo 6 kwietnia 2024 - 15:00
Jantar Pawłowo 4 - 0 Czarni Piece 6 kwietnia 2024 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 4 Sokół Zblewo 7 kwietnia 2024 - 14:00
Victoria Kaliska 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 6 kwietnia 2024 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 1 Brda Rytel 6 kwietnia 2024 - 15:00
GKS Bobowo 0 - 5 Sławek Borzechowo 6 kwietnia 2024 - 16:00
Sokół Lubichowo 1 - 3 Grom Kleszczewo 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
MKP Szlachta 6 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 13 kwietnia 2024 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 2 Wda Lipusz 14 kwietnia 2024 - 15:00
Sławek Borzechowo 1 - 0 Sokół Lubichowo 13 kwietnia 2024 - 16:00
Unia Klawkowo 6 - 0 GKS Bobowo 14 kwietnia 2024 - 16:00
Sokół Zblewo 3 - 2 Jantar Pawłowo 14 kwietnia 2024 - 13:00
Czarni Piece 1 - 0 Brda Rytel 13 kwietnia 2024 - 13:00
Grom Kleszczewo 1 - 1 Victoria Kaliska 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (11) 
Sokół Lubichowo 2 - 0 Unia Klawkowo 20 kwietnia 2024 - 14:00
GKS Bobowo 1 - 5 MKP Szlachta 21 kwietnia 2024 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 3 Grom Kleszczewo 21 kwietnia 2024 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 8 - 0 Czarni Piece 20 kwietnia 2024 - 15:00
Brda Rytel 0 - 1 Sokół Zblewo 20 kwietnia 2024 - 16:00
Victoria Kaliska 1 - 1 Sławek Borzechowo 20 kwietnia 2024 - 16:00
Jantar Pawłowo 0 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 20 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (4) 
Sławek Borzechowo 8 - 0 Wda Lipusz 27 kwietnia 2024 - 16:20
Unia Klawkowo 0 - 2 Victoria Kaliska 28 kwietnia 2024 - 16:00
GKS Bobowo 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 27 kwietnia 2024 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 0 Brda Rytel 27 kwietnia 2024 - 16:00
MKP Szlachta 1 - 0 Sokół Lubichowo 27 kwietnia 2024 - 13:00
Sokół Zblewo 2 - 1 Czarni Piece 27 kwietnia 2024 - 12:00
Grom Kleszczewo 4 - 1 Jantar Pawłowo 27 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (18) 
Victoria Kaliska 5 - 0 MKP Szlachta 4 maja 2024 - 11:00
Wda Lipusz 2 - 0 Unia Klawkowo 5 maja 2024 - 14:00
Sokół Lubichowo 2 - 0 GKS Bobowo 4 maja 2024 - 14:00
Jantar Pawłowo 2 - 3 Sławek Borzechowo 5 maja 2024 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 0 Sokół Zblewo 4 maja 2024 - 16:00
Czarni Piece 4 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 4 maja 2024 - 15:30
Brda Rytel 2 - 2 Grom Kleszczewo 4 maja 2024 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Sokół Zblewo 11 maja 2024 - 16:00
Grom Kleszczewo 5 - 1 Czarni Piece 11 maja 2024 - 13:00
GKS Bobowo 0 - 6 Victoria Kaliska 11 maja 2024 - 16:00
Sławek Borzechowo 4 - 0 Brda Rytel 11 maja 2024 - 16:30
Unia Klawkowo 0 - 0 Jantar Pawłowo 12 maja 2024 - 17:00
MKP Szlachta 1 - 1 Wda Lipusz 11 maja 2024 - 12:00
Sokół Lubichowo 5 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 11 maja 2024 - 15:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (17) 
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 18 maja 2024 - 15:00
Brda Rytel 2 - 1 Unia Klawkowo 18 maja 2024 - 16:00
Sokół Zblewo 1 - 3 Grom Kleszczewo 18 maja 2024 - 15:00
Jantar Pawłowo 0 - 3 MKP Szlachta 18 maja 2024 - 16:30
Wda Lipusz 2 - 0 GKS Bobowo 19 maja 2024 - 14:00
Victoria Kaliska 4 - 1 Sokół Lubichowo 18 maja 2024 - 16:00
Czarni Piece 0 - 4 Sławek Borzechowo 18 maja 2024 - 15:30
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (18) 
Victoria Kaliska 11 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 25 maja 2024 - 16:00
GKS Bobowo 0 - 6 Jantar Pawłowo 25 maja 2024 - 16:00
MKP Szlachta 1 - 1 Brda Rytel 25 maja 2024 - 13:00
Sławek Borzechowo 5 - 1 Sokół Zblewo 25 maja 2024 - 11:00
Sokół Lubichowo 5 - 1 Wda Lipusz 25 maja 2024 - 15:00
Unia Klawkowo 4 - 0 Czarni Piece 25 maja 2024 - 16:00
Grom Kleszczewo 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 25 maja 2024 - 13:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wda Lipusz 2 - 6 Victoria Kaliska 2 czerwca 2024 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 6 Sławek Borzechowo 1 czerwca 2024 - 15:00
Czarni Piece 2 - 10 MKP Szlachta 1 czerwca 2024 - 15:30
Sokół Zblewo 1 - 3 Unia Klawkowo 1 czerwca 2024 - 12:00
Brda Rytel 4 - 0 GKS Bobowo 1 czerwca 2024 - 16:00
Jantar Pawłowo 3 - 2 Sokół Lubichowo 1 czerwca 2024 - 16:30
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Grom Kleszczewo 1 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (4) 
Wda Lipusz 1 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 9 czerwca 2024 - 13:00
Sokół Lubichowo 4 - 1 Brda Rytel 8 czerwca 2024 - 15:00
Unia Klawkowo 4 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 9 czerwca 2024 - 17:00
Sławek Borzechowo 5 - 1 Grom Kleszczewo 8 czerwca 2024 - 16:30
Victoria Kaliska 4 - 2 Jantar Pawłowo 9 czerwca 2024 - 14:00
MKP Szlachta 2 - 1 Sokół Zblewo 8 czerwca 2024 - 15:00
GKS Bobowo 3 - 6 Czarni Piece 8 czerwca 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (1) 
Nowi Nowa Cerkiew - Sławek Borzechowo 15 czerwca 2024 - 11:00
Brda Rytel - Victoria Kaliska 11 czerwca 2024 - 19:00
Wierzyca Stara Kiszewa - MKP Szlachta 15 czerwca 2024 - 11:00
Grom Kleszczewo - Unia Klawkowo 15 czerwca 2024 - 11:00
Sokół Zblewo - GKS Bobowo 15 czerwca 2024 - 11:00
Jantar Pawłowo - Wda Lipusz 15 czerwca 2024 - 11:00
Czarni Piece - Sokół Lubichowo 15 czerwca 2024 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE