Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (73) |
GTS Trutnowy |
1 - 2 |
GTS Juszkowo |
19 sierpnia 2007
19.08 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
6 - 0 |
Korona Cedry Małe |
19 sierpnia 2007
19.08 - 18:00 |
GTS Goszyn |
4 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
GLKS Różyny |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
GTS Przywidz |
2 - 1 |
Królewscy Czapielsk |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 1 |
Walmar Grabiny Zameczek |
19 sierpnia 2007
19.08 - 14:00 |
Pauza: Inventia Żuława, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Królewscy Czapielsk |
5 - 3 |
GTS Rotmanka |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
GLKS Różyny |
5 - 2 |
GTS Przywidz |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 5 |
GTS Goszyn |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 2 |
GTS Rokitnica |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Inventia Żuława |
4 - 4 |
GTS Trutnowy |
26 sierpnia 2007
26.08 - 17:00 |
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
GTS Rokitnica |
3 - 1 |
Inventia Żuława |
2 września 2007
2.09 - 18:00 |
GTS Goszyn |
4 - 1 |
GTS Juszkowo |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
11 - 1 |
Korona Cedry Małe |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
GTS Przywidz |
7 - 3 |
Inter Krzywe Koło |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 5 |
Królewscy Czapielsk |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Pauza: GTS Trutnowy, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (41) |
GLKS Różyny |
7 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Inter Krzywe Koło |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 3 |
GTS Przywidz |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 3 |
Potok Pszczółki |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Inventia Żuława |
0 - 3 |
GTS Goszyn |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
GTS Trutnowy |
2 - 4 |
GTS Rokitnica |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Pauza: Królewscy Czapielsk, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (116) |
GTS Goszyn |
9 - 0 |
GTS Trutnowy |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Inventia Żuława |
16 września 2007
16.09 - 15:30 |
vo,brak kart zdrowia |
GTS Przywidz |
5 - 3 |
GTS Juszkowo |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
4 - 0 |
Korona Cedry Małe |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Królewscy Czapielsk |
2 - 2 |
GLKS Różyny |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Pauza: GTS Rokitnica, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Inter Krzywe Koło |
1 - 0 |
Królewscy Czapielsk |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
5 - 2 |
Walmar Grabiny Zameczek |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Inventia Żuława |
2 - 2 |
GTS Przywidz |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
0 - 5 |
Potok Pszczółki |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
4 - 2 |
GTS Goszyn |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Pauza: GLKS Różyny, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
GTS Rokitnica |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
GTS Przywidz |
5 - 1 |
GTS Trutnowy |
29 września 2007
29.09 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 3 |
Inventia Żuława |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Królewscy Czapielsk |
5 - 2 |
Korona Cedry Małe |
30 września 2007
30.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
7 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Pauza: GTS Goszyn, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Korona Cedry Małe |
2 - 5 |
GLKS Różyny |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
Królewscy Czapielsk |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Inventia Żuława |
6 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
4 - 2 |
GTS Rotmanka |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
7 - 3 |
GTS Przywidz |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Pauza: Inter Krzywe Koło, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
GTS Przywidz |
2 - 3 |
GTS Goszyn |
13 października 2007
13.10 - 16:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 3 |
GTS Rokitnica |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 7 |
GTS Trutnowy |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Królewscy Czapielsk |
1 - 0 |
Inventia Żuława |
13 października 2007
13.10 - 15:30 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GTS Juszkowo |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Inter Krzywe Koło |
3 - 1 |
Korona Cedry Małe |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (85) |
GTS Juszkowo |
1 - 3 |
Inter Krzywe Koło |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Inventia Żuława |
6 - 1 |
GLKS Różyny |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
3 - 3 |
Królewscy Czapielsk |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
6 - 1 |
Walmar Grabiny Zameczek |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
GTS Goszyn |
7 - 1 |
GTS Rotmanka |
20 października 2007
20.10 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Pauza: Korona Cedry Małe, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (58) |
GTS Rotmanka |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 3 |
GTS Goszyn |
28 października 2007
28.10 - 13:00 |
Królewscy Czapielsk |
6 - 0 |
GTS Rokitnica |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
GLKS Różyny |
6 - 4 |
GTS Trutnowy |
28 października 2007
28.10 - 12:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 4 |
Inventia Żuława |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4 |
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
GTS Juszkowo |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 3:1 |
Pauza: GTS Przywidz, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (136) |
Inventia Żuława |
4 - 0 |
Korona Cedry Małe |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2 |
GTS Trutnowy |
12 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 12:0 |
GTS Rokitnica |
1 - 0 |
GLKS Różyny |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
GTS Goszyn |
1 - 1 |
Królewscy Czapielsk |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1 |
GTS Przywidz |
2 - 2 |
GTS Rotmanka |
4 listopada 2007
4.11 - 15:00 |
Pauza: GTS Juszkowo, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (156) |
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
GTS Przywidz |
11 listopada 2007
11.11 - 13:00 |
Królewscy Czapielsk |
1 - 5 |
Potok Pszczółki |
10 listopada 2007
10.11 - 14:00 |
GLKS Różyny |
1 - 3 |
GTS Goszyn |
11 listopada 2007
11.11 - 12:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 4 |
GTS Rokitnica |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4 |
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
GTS Trutnowy |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
GTS Juszkowo |
4 - 0 |
Inventia Żuława |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
Pauza: GTS Rotmanka, |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (223) |
GTS Juszkowo |
0 - 2 |
GTS Trutnowy |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 2 |
GTS Rokitnica |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 4 |
GTS Goszyn |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
GLKS Różyny |
4 - 4 |
Potok Pszczółki |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Królewscy Czapielsk |
5 - 2 |
GTS Przywidz |
29 marca 2008
29.03 - 15:30 |
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 1 |
GTS Rotmanka |
30 marca 2008
30.03 - 13:00 |
Pauza: Inventia Żuława, |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (85) |
GTS Rotmanka |
2 - 1 |
Królewscy Czapielsk |
5 kwietnia 2008
5.04 - 15:30 |
GTS Przywidz |
2 - 3 |
GLKS Różyny |
5 kwietnia 2008
5.04 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
8 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:15 |
GTS Goszyn |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
5 kwietnia 2008
5.04 - 16:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:0 |
GTS Rokitnica |
0 - 3 |
GTS Juszkowo |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
GTS Trutnowy |
3 - 4 |
Inventia Żuława |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek, |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (104) |
Inventia Żuława |
2 - 1 |
GTS Rokitnica |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 6 |
GTS Goszyn |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 6 |
Potok Pszczółki |
13 kwietnia 2008
13.04 - 15:00 |
Inter Krzywe Koło |
2 - 1 |
GTS Przywidz |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GTS Rotmanka |
13 kwietnia 2008
13.04 - 15:00 |
Królewscy Czapielsk |
2 - 1 |
Walmar Grabiny Zameczek |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:30 |
Pauza: GTS Trutnowy, |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Walmar Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
GLKS Różyny |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
GTS Rotmanka |
5 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 5:2 |
GTS Przywidz |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
19 kwietnia 2008
19.04 - 17:00 |
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:0 |
Potok Pszczółki |
6 - 2 |
GTS Juszkowo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:15 |
GTS Goszyn |
2 - 4 |
Inventia Żuława |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
GTS Trutnowy |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Pauza: Królewscy Czapielsk, |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (59) |
GTS Trutnowy |
5 - 2 |
GTS Goszyn |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Inventia Żuława |
1 - 7 |
Potok Pszczółki |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:15 |
w Pszczó?kach |
GTS Juszkowo |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:2 |
Korona Cedry Małe |
2 - 3 |
GTS Rotmanka |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
Walmar Grabiny Zameczek |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:0 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
Królewscy Czapielsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 16:00 |
Pauza: GTS Rokitnica, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Królewscy Czapielsk |
3 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:30 |
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
2 - 1 |
Korona Cedry Małe |
1 maja 2008
1.05 - 13:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 1 |
GTS Juszkowo |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
GTS Przywidz |
0 - 3 |
Inventia Żuława |
1 maja 2008
1.05 - 15:00 |
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:1 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
GTS Trutnowy |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
GTS Goszyn |
3 - 1 |
GTS Rokitnica |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Pauza: GLKS Różyny, |
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (58) |
GTS Rokitnica |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:4 |
Inventia Żuława |
3 - 3 |
GTS Rotmanka |
4 maja 2008
4.05 - 13:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 2 |
Walmar Grabiny Zameczek |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 4 |
Królewscy Czapielsk |
4 maja 2008
4.05 - 15:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
vo, w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 3:1 |
Pauza: GTS Goszyn, |
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (100) |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
Korona Cedry Małe |
11 maja 2008
11.05 - 16:00 |
Królewscy Czapielsk |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
Inventia Żuława |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
4 - 1 |
GTS Trutnowy |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
GTS Przywidz |
1 - 1 |
GTS Rokitnica |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
GTS Goszyn |
11 maja 2008
11.05 - 14:15 |
Pauza: Inter Krzywe Koło, |
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (87) |
GTS Goszyn |
0 - 0 |
GTS Przywidz |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
5 - 2 |
GTS Rotmanka |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
0 - 3 |
Walmar Grabiny Zameczek |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:2 |
Inventia Żuława |
1 - 2 |
Królewscy Czapielsk |
18 maja 2008
18.05 - 12:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
GLKS Różyny |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
18 maja 2008
18.05 - 15:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Inter Krzywe Koło |
2 - 0 |
GTS Juszkowo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
GLKS Różyny |
1 - 4 |
Inventia Żuława |
21 maja 2008
21.05 - 16:30 |
Królewscy Czapielsk |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
21 maja 2008
21.05 - 17:30 |
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:2 |
Walmar Grabiny Zameczek |
2 - 1 |
GTS Rokitnica |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
GTS Przywidz |
2 - 3 |
Potok Pszczółki |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Pauza: Korona Cedry Małe, |
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Potok Pszczółki |
8 - 1 |
GTS Rotmanka |
25 maja 2008
25.05 - 14:15 |
GTS Goszyn |
2 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
24 maja 2008
24.05 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
Królewscy Czapielsk |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 5:2 |
Inventia Żuława |
1 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
GTS Juszkowo |
6 - 1 |
Korona Cedry Małe |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Pauza: GTS Przywidz, |
Kolejka 25 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (92) |
Korona Cedry Małe |
2 - 1 |
Inventia Żuława |
1 czerwca 2008
1.06 - 15:00 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
GTS Trutnowy |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
brak nale?ytego zabezpieczenia porz?dku |
GLKS Różyny |
2 - 3 |
GTS Rokitnica |
1 czerwca 2008
1.06 - 16:30 |
Królewscy Czapielsk |
1 - 0 |
GTS Goszyn |
31 maja 2008
31.05 - 17:00 |
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
31 maja 2008
31.05 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
GTS Przywidz |
|
Pauza: GTS Juszkowo, |
Kolejka 26 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (121) |
GTS Przywidz |
0 - 2 |
Walmar Grabiny Zameczek |
7 czerwca 2008
7.06 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Królewscy Czapielsk |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:15 |
GTS Goszyn |
3 - 1 |
GLKS Różyny |
7 czerwca 2008
7.06 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
5 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
4 - 1 |
Korona Cedry Małe |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Inventia Żuława |
4 - 1 |
GTS Juszkowo |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Pauza: GTS Rotmanka, . |
|