Baner

Centralna Liga Juniorów U-17 - grupa II - zachodnia- sezon 2022/2023

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Górnik Zabrze 15 38 12 2 1 52 - 19
2. Zagłębie Lubin 15 37 12 1 2 61 - 14
3. Raków Częstochowa 15 36 11 3 1 56 - 16
4. Pogoń Szczecin 15 33 11 0 4 50 - 24
5. Lech Poznań 15 30 9 3 3 34 - 12
6. FASE Szczecin 15 25 7 4 4 43 - 25 1 3 1 0 0 4 - 1
7. Lechia Gdańsk 15 25 8 1 6 37 - 42 1 0 0 0 1 1 - 4
8. Warta Poznań 15 23 7 2 6 35 - 22
9. Śląsk Wrocław 15 22 7 1 7 38 - 25
10. Odra Opole 15 21 6 3 6 30 - 43
11. Rekord Bielsko-Biała 15 16 4 4 7 23 - 37
12. Arka Gdynia 14 12 3 3 8 30 - 34 1 3 1 0 0 2 - 1
13. Zagłębie Sosnowiec 15 12 4 0 11 32 - 54 1 0 0 0 1 1 - 2
14. Chrobry Głogów 15 10 3 1 11 20 - 44
15. Zawisza Bydgoszcz 14 3 1 0 13 11 - 63
16. Chemik Bydgoszcz 15 0 0 0 15 6 - 84
Ostatni komentarz dodał aveglostrybun 07.09.2022, 16:09:32


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Gdynia 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 12 sierpnia 2022 - 11:00
Pogoń Szczecin 5 - 2 Odra Opole 13 sierpnia 2022 - 12:00
Lech Poznań 7 - 0 Zawisza Bydgoszcz 13 sierpnia 2022 - 12:00
Śląsk Wrocław 9 - 1 Lechia Gdańsk 13 sierpnia 2022 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Warta Poznań 15 sierpnia 2022 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 6 Zagłębie Lubin 13 sierpnia 2022 - 16:00
Chrobry Głogów 2 - 2 FASE Szczecin 14 sierpnia 2022 - 12:00
Górnik Zabrze 1 - 3 Raków Częstochowa 14 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Odra Opole 4 - 3 Chrobry Głogów 20 sierpnia 2022 - 12:00
Lechia Gdańsk 3 - 2 Arka Gdynia 20 sierpnia 2022 - 12:00
Raków Częstochowa 3 - 2 Śląsk Wrocław 20 sierpnia 2022 - 15:00
Warta Poznań 5 - 2 Pogoń Szczecin 21 sierpnia 2022 - 14:00
Zagłębie Lubin 6 - 0 Rekord Bielsko-Biała 20 sierpnia 2022 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 21 sierpnia 2022 - 12:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Lech Poznań 20 sierpnia 2022 - 14:00
Górnik Zabrze 4 - 1 FASE Szczecin 31 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk Wrocław 1 - 2 Górnik Zabrze 27 sierpnia 2022 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia 2022 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 1 Zawisza Bydgoszcz 27 sierpnia 2022 - 11:00
Pogoń Szczecin 3 - 0 Zagłębie Lubin 27 sierpnia 2022 - 12:00
Chrobry Głogów 0 - 3 Warta Poznań 27 sierpnia 2022 - 12:00
Lech Poznań 0 - 2 Lechia Gdańsk 27 sierpnia 2022 - 12:00
FASE Szczecin 3 - 2 Odra Opole 27 sierpnia 2022 - 11:00
Arka Gdynia 2 - 2 Raków Częstochowa 28 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa 1 - 0 Lech Poznań 3 września 2022 - 15:00
Warta Poznań 3 - 1 FASE Szczecin 3 września 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Pogoń Szczecin 4 września 2022 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 3 września 2022 - 14:00
Lechia Gdańsk 4 - 1 Chemik Bydgoszcz 3 września 2022 - 12:00
Śląsk Wrocław 3 - 2 Arka Gdynia 3 września 2022 - 13:00
Zagłębie Lubin 4 - 1 Chrobry Głogów 3 września 2022 - 12:00
Górnik Zabrze 4 - 2 Odra Opole 4 września 2022 - 12:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Odra Opole 2 - 1 Warta Poznań 10 września 2022 - 12:00
FASE Szczecin 0 - 3 Zagłębie Lubin 10 września 2022 - 13:30
Chrobry Głogów 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 10 września 2022 - 12:00
Pogoń Szczecin 5 - 2 Zagłębie Sosnowiec 10 września 2022 - 14:30
Rekord Bielsko-Biała 1 - 5 Lechia Gdańsk 11 września 2022 - 13:00
Arka Gdynia 3 - 6 Górnik Zabrze 11 września 2022 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 10 Raków Częstochowa 11 września 2022 - 12:00
Lech Poznań 2 - 1 Śląsk Wrocław 10 września 2022 - 12:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa 6 - 1 Rekord Bielsko-Biała 17 września 2022 - 13:00
Górnik Zabrze 3 - 0 Warta Poznań 18 września 2022 - 12:00
Zagłębie Lubin 6 - 1 Odra Opole 17 września 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 6 FASE Szczecin 18 września 2022 - 12:00
Zagłębie Sosnowiec 3 - 4 Chrobry Głogów 17 września 2022 - 14:00
Lechia Gdańsk 1 - 5 Pogoń Szczecin 17 września 2022 - 12:00
Śląsk Wrocław 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 17 września 2022 - 13:00
Arka Gdynia 0 - 1 Lech Poznań 17 września 2022 - 11:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 0 - 0 Górnik Zabrze 24 września 2022 - 12:00
Warta Poznań 1 - 3 Zagłębie Lubin 5 października 2022 - 16:00
Odra Opole 4 - 1 Zawisza Bydgoszcz 24 września 2022 - 12:00
FASE Szczecin 6 - 0 Zagłębie Sosnowiec 24 września 2022 - 12:00
Chrobry Głogów 0 - 4 Lechia Gdańsk 24 września 2022 - 12:00
Pogoń Szczecin 1 - 4 Raków Częstochowa 24 września 2022 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 5 Śląsk Wrocław 25 września 2022 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 6 Arka Gdynia 25 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa 7 - 1 Chrobry Głogów 1 października 2022 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 5 Warta Poznań 2 października 2022 - 12:00
Zagłębie Sosnowiec 8 - 0 Odra Opole 1 października 2022 - 12:00
Lechia Gdańsk 1 - 4 FASE Szczecin 1 października 2022 - 12:00
Śląsk Wrocław 1 - 3 Pogoń Szczecin 1 października 2022 - 13:00
Arka Gdynia 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 1 października 2022 - 11:00
Górnik Zabrze 3 - 1 Zagłębie Lubin 1 października 2022 - 11:30
Lech Poznań 9 - 0 Chemik Bydgoszcz 30 września 2022 - 12:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FASE Szczecin 2 - 2 Raków Częstochowa 8 października 2022 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Górnik Zabrze 9 października 2022 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 3 Lech Poznań 9 października 2022 - 11:00
Pogoń Szczecin 3 - 1 Arka Gdynia 8 października 2022 - 12:00
Chrobry Głogów 1 - 3 Śląsk Wrocław 8 października 2022 - 12:00
Odra Opole 1 - 0 Lechia Gdańsk 8 października 2022 - 12:00
Warta Poznań 5 - 0 Zagłębie Sosnowiec 9 października 2022 - 14:00
Zagłębie Lubin 9 - 0 Zawisza Bydgoszcz 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa 4 - 0 Odra Opole 15 października 2022 - 15:00
Lechia Gdańsk 2 - 1 Warta Poznań 15 października 2022 - 12:00
Śląsk Wrocław 2 - 3 FASE Szczecin 12 października 2022 - 11:00
Arka Gdynia 6 - 2 Chrobry Głogów 15 października 2022 - 11:00
Lech Poznań 1 - 3 Pogoń Szczecin 15 października 2022 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 6 Rekord Bielsko-Biała 16 października 2022 - 12:30
Zagłębie Sosnowiec 1 - 7 Zagłębie Lubin 15 października 2022 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 7 Górnik Zabrze 13 października 2022 - 13:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Lubin 5 - 0 Lechia Gdańsk 22 października 2022 - 12:00
Warta Poznań 1 - 1 Raków Częstochowa 22 października 2022 - 12:00
Odra Opole 3 - 3 Śląsk Wrocław 23 października 2022 - 12:00
FASE Szczecin 1 - 1 Arka Gdynia 22 października 2022 - 14:00
Chrobry Głogów 0 - 1 Lech Poznań 22 października 2022 - 15:30
Rekord Bielsko-Biała 1 - 3 Górnik Zabrze 26 października 2022 - 12:00
Pogoń Szczecin 9 - 0 Chemik Bydgoszcz 22 października 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec 23 października 2022 - 14:30
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Zabrze 7 - 1 Zagłębie Sosnowiec 30 października 2022 - 12:00
Lechia Gdańsk 5 - 2 Zawisza Bydgoszcz 29 października 2022 - 12:00
Śląsk Wrocław 1 - 0 Warta Poznań 29 października 2022 - 13:00
Arka Gdynia 2 - 3 Odra Opole 29 października 2022 - 11:00
Lech Poznań 3 - 0 FASE Szczecin 28 października 2022 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Chrobry Głogów 28 października 2022 - 15:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 3 Pogoń Szczecin 30 października 2022 - 12:30
Raków Częstochowa 1 - 3 Zagłębie Lubin 29 października 2022 - 14:45
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 4 Raków Częstochowa 5 listopada 2022 - 17:00
Zagłębie Lubin 3 - 1 Śląsk Wrocław 6 listopada 2022 - 12:00
Warta Poznań 2 - 1 Arka Gdynia 5 listopada 2022 - 12:00
Odra Opole 0 - 0 Lech Poznań 5 listopada 2022 - 11:00
FASE Szczecin 10 - 0 Chemik Bydgoszcz 4 listopada 2022 - 15:00
Chrobry Głogów 0 - 1 Rekord Bielsko-Biała 5 listopada 2022 - 12:00
Zagłębie Sosnowiec 4 - 6 Lechia Gdańsk 5 listopada 2022 - 14:00
Pogoń Szczecin 2 - 3 Górnik Zabrze 5 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk Wrocław 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 12 listopada 2022 - 13:00
Górnik Zabrze 3 - 3 Lechia Gdańsk 11 listopada 2022 - 11:00
Arka Gdynia 1 - 4 Zagłębie Lubin 12 listopada 2022 - 11:00
Lech Poznań 4 - 2 Warta Poznań 12 listopada 2022 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 4 Odra Opole 11 listopada 2022 - 11:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 FASE Szczecin 11 listopada 2022 - 12:00
Pogoń Szczecin 2 - 0 Chrobry Głogów 10 listopada 2022 - 14:00
Raków Częstochowa 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Śląsk Wrocław 19 listopada 2022 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia 11 grudnia 2022 - 12:30
Zagłębie Lubin 1 - 1 Lech Poznań 19 listopada 2022 - 12:00
Lechia Gdańsk 0 - 4 Raków Częstochowa 19 listopada 2022 - 12:00
Odra Opole 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała 19 listopada 2022 - 12:00
FASE Szczecin 3 - 1 Pogoń Szczecin 7 grudnia 2022 - 12:00
Chrobry Głogów 1 - 4 Górnik Zabrze 19 listopada 2022 - 12:00
Warta Poznań 6 - 0 Chemik Bydgoszcz 19 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Odra Opole - Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Chemik Bydgoszcz
FASE Szczecin - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Głogów - Odra Opole
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
FASE Szczecin - Górnik Zabrze
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Chemik Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Chrobry Głogów
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Odra Opole - FASE Szczecin
Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań - Raków Częstochowa
FASE Szczecin - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Odra Opole - Górnik Zabrze
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań - Odra Opole
Zagłębie Lubin - FASE Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Raków Częstochowa - Chemik Bydgoszcz
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rekord Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Odra Opole - Zagłębie Lubin
FASE Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Chemik Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Zawisza Bydgoszcz - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - FASE Szczecin
Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa - FASE Szczecin
Górnik Zabrze - Chemik Bydgoszcz
Lech Poznań - Rekord Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
Lechia Gdańsk - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Odra Opole - Raków Częstochowa
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
FASE Szczecin - Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Rekord Bielsko-Biała - Chemik Bydgoszcz
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Śląsk Wrocław - Odra Opole
Arka Gdynia - FASE Szczecin
Lech Poznań - Chrobry Głogów
Górnik Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Odra Opole - Arka Gdynia
FASE Szczecin - Lech Poznań
Chrobry Głogów - Chemik Bydgoszcz
Pogoń Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Warta Poznań
Lech Poznań - Odra Opole
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin
Rekord Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Warta Poznań - Lech Poznań
Odra Opole - Chemik Bydgoszcz
FASE Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - Odra Opole
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE