Baner

V liga - pomorska - grupa Słupsk - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Debrzno 2 6 2 0 0 7 - 3
2. Kaszubia Studzienice 2 6 2 0 0 5 - 2
3. Leśnik Cewice 2 6 2 0 0 2 - 0
4. Garbarnia Kępice 2 4 1 1 0 4 - 1
5. Czarni Czarne 2 4 1 1 0 4 - 2
6. Dolina Gałąźnia Wielka 2 4 1 1 0 1 - 0
7. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 3 1 0 1 4 - 1 1 3 1 0 0 4 - 0
8. Start Miastko 2 3 1 0 1 7 - 3
9. Gryf II Słupsk 2 3 1 0 1 6 - 3
10. Sokół Wyczechy 2 3 1 0 1 5 - 5
11. Brda Przechlewo 2 3 1 0 1 3 - 3
12. Pomorze Potęgowo 2 3 1 0 1 4 - 6 1 0 0 0 1 0 - 4
13. Piast Człuchów 2 1 0 1 1 4 - 6
14. Unison Machowino 2 1 0 1 1 2 - 4
15. GTS Czarna Dąbrówka 2 1 0 1 1 2 - 8
16. Myśliwiec Tuchomie 2 0 0 0 2 1 - 3
17. Jantaria Pobłocie 2 0 0 0 2 3 - 7
18. KS Włynkówko 2 0 0 0 2 2 - 9
Ostatni komentarz dodał Tuchel1999 18.08.2022, 14:54:46


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (56) 
Pomorze Potęgowo 0 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 sierpnia 2022 - 16:00
Piast Człuchów 2 - 2 Czarni Czarne 6 sierpnia 2022 - 16:00
Start Miastko 7 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 7 sierpnia 2022 - 12:00
Garbarnia Kępice 3 - 0 Gryf II Słupsk 6 sierpnia 2022 - 16:00
KS Włynkówko 2 - 3 Brda Przechlewo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Leśnik Cewice 1 - 0 Jantaria Pobłocie 6 sierpnia 2022 - 16:00
MKS Debrzno 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 6 sierpnia 2022 - 17:30
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Sokół Wyczechy 7 sierpnia 2022 - 17:00
Unison Machowino 0 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 6 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (55) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 13 sierpnia 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy 4 - 2 Unison Machowino 13 sierpnia 2022 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Kaszubia Studzienice 13 sierpnia 2022 - 18:00
Jantaria Pobłocie 3 - 6 MKS Debrzno 14 sierpnia 2022 - 13:00
Brda Przechlewo 0 - 1 Leśnik Cewice 17 sierpnia 2022 - 18:30
Gryf II Słupsk 6 - 0 KS Włynkówko 14 sierpnia 2022 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Garbarnia Kępice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Czarne 2 - 0 Start Miastko 13 sierpnia 2022 - 16:00
Pomorze Potęgowo 4 - 2 Piast Człuchów 13 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (10) 
Piast Człuchów - Skotawia Dębnica Kaszubska 20 sierpnia 2022 - 16:00
Start Miastko - Pomorze Potęgowo 20 sierpnia 2022 - 17:00
Garbarnia Kępice - Czarni Czarne 20 sierpnia 2022 - 16:00
KS Włynkówko - GTS Czarna Dąbrówka 21 sierpnia 2022 - 16:30
Leśnik Cewice - Gryf II Słupsk 21 sierpnia 2022 - 12:00
MKS Debrzno - Brda Przechlewo 21 sierpnia 2022 - 17:00
Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie 21 sierpnia 2022 - 14:30
Unison Machowino - Myśliwiec Tuchomie 20 sierpnia 2022 - 18:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Sokół Wyczechy 20 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Sokół Wyczechy 27 sierpnia 2022 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie - Dolina Gałąźnia Wielka 27 sierpnia 2022 - 18:00
Jantaria Pobłocie - Unison Machowino 28 sierpnia 2022 - 13:00
Brda Przechlewo - Kaszubia Studzienice 28 sierpnia 2022 - 17:00
Gryf II Słupsk - MKS Debrzno 28 sierpnia 2022 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka - Leśnik Cewice 28 sierpnia 2022 - 12:00
Czarni Czarne - KS Włynkówko 28 sierpnia 2022 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 27 sierpnia 2022 - 16:00
Piast Człuchów - Start Miastko 27 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko - Skotawia Dębnica Kaszubska 4 września 2022 - 12:00
Garbarnia Kępice - Piast Człuchów 3 września 2022 - 16:00
KS Włynkówko - Pomorze Potęgowo 3 września 2022 - 16:00
Leśnik Cewice - Czarni Czarne 4 września 2022 - 14:00
MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka 3 września 2022 - 16:30
Kaszubia Studzienice - Gryf II Słupsk 4 września 2022 - 16:00
Unison Machowino - Brda Przechlewo 3 września 2022 - 18:30
Dolina Gałąźnia Wielka - Jantaria Pobłocie 3 września 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 3 września 2022 - 15:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Myśliwiec Tuchomie 10 września 2022 - 15:00
Jantaria Pobłocie - Sokół Wyczechy 11 września 2022 - 13:00
Brda Przechlewo - Dolina Gałąźnia Wielka 10 września 2022 - 17:00
Gryf II Słupsk - Unison Machowino 11 września 2022 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka - Kaszubia Studzienice 11 września 2022 - 12:00
Czarni Czarne - MKS Debrzno 10 września 2022 - 16:00
Pomorze Potęgowo - Leśnik Cewice 10 września 2022 - 16:00
Piast Człuchów - KS Włynkówko 10 września 2022 - 13:00
Start Miastko - Garbarnia Kępice 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Skotawia Dębnica Kaszubska 17 września 2022 - 16:00
KS Włynkówko - Start Miastko 17 września 2022 - 16:00
Leśnik Cewice - Piast Człuchów 18 września 2022 - 14:00
MKS Debrzno - Pomorze Potęgowo 18 września 2022 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 18 września 2022 - 16:00
Unison Machowino - GTS Czarna Dąbrówka 17 września 2022 - 17:30
Dolina Gałąźnia Wielka - Gryf II Słupsk 18 września 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy - Brda Przechlewo 17 września 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Jantaria Pobłocie 18 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Jantaria Pobłocie 24 września 2022 - 15:00
Brda Przechlewo - Myśliwiec Tuchomie 24 września 2022 - 17:00
Gryf II Słupsk - Sokół Wyczechy 25 września 2022 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka 25 września 2022 - 12:00
Czarni Czarne - Unison Machowino 24 września 2022 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Kaszubia Studzienice 24 września 2022 - 15:30
Piast Człuchów - MKS Debrzno 24 września 2022 - 13:00
Start Miastko - Leśnik Cewice 24 września 2022 - 14:00
Garbarnia Kępice - KS Włynkówko 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Włynkówko - Skotawia Dębnica Kaszubska 1 października 2022 - 16:00
Leśnik Cewice - Garbarnia Kępice 2 października 2022 - 14:00
MKS Debrzno - Start Miastko 2 października 2022 - 15:45
Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 2 października 2022 - 15:00
Unison Machowino - Pomorze Potęgowo 1 października 2022 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Czarni Czarne 1 października 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka 1 października 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Gryf II Słupsk 2 października 2022 - 12:00
Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo 2 października 2022 - 13:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Brda Przechlewo 8 października 2022 - 15:00
Gryf II Słupsk - Jantaria Pobłocie 9 października 2022 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie 9 października 2022 - 12:00
Czarni Czarne - Sokół Wyczechy 8 października 2022 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Dolina Gałąźnia Wielka 8 października 2022 - 15:30
Piast Człuchów - Unison Machowino 8 października 2022 - 13:00
Start Miastko - Kaszubia Studzienice 8 października 2022 - 14:00
Garbarnia Kępice - MKS Debrzno 8 października 2022 - 15:00
KS Włynkówko - Leśnik Cewice 8 października 2022 - 16:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice - Skotawia Dębnica Kaszubska 16 października 2022 - 14:00
MKS Debrzno - KS Włynkówko 16 października 2022 - 15:00
Kaszubia Studzienice - Garbarnia Kępice 16 października 2022 - 14:00
Unison Machowino - Start Miastko 15 października 2022 - 16:30
Dolina Gałąźnia Wielka - Piast Człuchów 16 października 2022 - 13:00
Sokół Wyczechy - Pomorze Potęgowo 15 października 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Czarni Czarne 16 października 2022 - 12:00
Jantaria Pobłocie - GTS Czarna Dąbrówka 16 października 2022 - 13:00
Brda Przechlewo - Gryf II Słupsk 15 października 2022 - 17:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf II Słupsk 22 października 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka - Brda Przechlewo 23 października 2022 - 12:00
Czarni Czarne - Jantaria Pobłocie 22 października 2022 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Myśliwiec Tuchomie 22 października 2022 - 15:00
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 22 października 2022 - 13:00
Start Miastko - Dolina Gałąźnia Wielka 22 października 2022 - 14:00
Garbarnia Kępice - Unison Machowino 22 października 2022 - 14:00
KS Włynkówko - Kaszubia Studzienice 22 października 2022 - 16:00
Leśnik Cewice - MKS Debrzno 23 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Skotawia Dębnica Kaszubska 30 października 2022 - 14:00
Kaszubia Studzienice - Leśnik Cewice 30 października 2022 - 14:00
Unison Machowino - KS Włynkówko 29 października 2022 - 16:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Garbarnia Kępice 29 października 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy - Start Miastko 29 października 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Piast Człuchów 30 października 2022 - 12:00
Jantaria Pobłocie - Pomorze Potęgowo 30 października 2022 - 13:00
Brda Przechlewo - Czarni Czarne 29 października 2022 - 15:00
Gryf II Słupsk - GTS Czarna Dąbrówka 30 października 2022 - 12:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - GTS Czarna Dąbrówka 5 listopada 2022 - 14:00
Czarni Czarne - Gryf II Słupsk 5 listopada 2022 - 14:00
Pomorze Potęgowo - Brda Przechlewo 5 listopada 2022 - 15:00
Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie 5 listopada 2022 - 13:00
Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 6 listopada 2022 - 14:00
Garbarnia Kępice - Sokół Wyczechy 5 listopada 2022 - 13:00
KS Włynkówko - Dolina Gałąźnia Wielka 5 listopada 2022 - 16:00
Leśnik Cewice - Unison Machowino 6 listopada 2022 - 14:00
MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 6 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice - Skotawia Dębnica Kaszubska 13 listopada 2022 - 14:00
Unison Machowino - MKS Debrzno 12 listopada 2022 - 15:30
Dolina Gałąźnia Wielka - Leśnik Cewice 13 listopada 2022 - 13:00
Sokół Wyczechy - KS Włynkówko 12 listopada 2022 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - Garbarnia Kępice 13 listopada 2022 - 12:00
Jantaria Pobłocie - Start Miastko 13 listopada 2022 - 13:00
Brda Przechlewo - Piast Człuchów 12 listopada 2022 - 15:00
Gryf II Słupsk - Pomorze Potęgowo 13 listopada 2022 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka - Czarni Czarne 13 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Czarni Czarne 19 listopada 2022 - 13:00
Pomorze Potęgowo - GTS Czarna Dąbrówka 19 listopada 2022 - 14:30
Piast Człuchów - Gryf II Słupsk 19 listopada 2022 - 13:00
Start Miastko - Brda Przechlewo 19 listopada 2022 - 12:00
Garbarnia Kępice - Jantaria Pobłocie 19 listopada 2022 - 13:00
KS Włynkówko - Myśliwiec Tuchomie 19 listopada 2022 - 16:00
Leśnik Cewice - Sokół Wyczechy 20 listopada 2022 - 14:00
MKS Debrzno - Dolina Gałąźnia Wielka 20 listopada 2022 - 13:00
Kaszubia Studzienice - Unison Machowino 20 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unison Machowino - Skotawia Dębnica Kaszubska 26 listopada 2022 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Kaszubia Studzienice 26 listopada 2022 - 13:00
Sokół Wyczechy - MKS Debrzno 26 listopada 2022 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - Leśnik Cewice 27 listopada 2022 - 12:00
Jantaria Pobłocie - KS Włynkówko 27 listopada 2022 - 13:00
Brda Przechlewo - Garbarnia Kępice 26 listopada 2022 - 15:00
Gryf II Słupsk - Start Miastko 27 listopada 2022 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów 27 listopada 2022 - 12:00
Czarni Czarne - Pomorze Potęgowo 26 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Pomorze Potęgowo
Czarni Czarne - Piast Człuchów
GTS Czarna Dąbrówka - Start Miastko
Gryf II Słupsk - Garbarnia Kępice
Brda Przechlewo - KS Włynkówko
Jantaria Pobłocie - Leśnik Cewice
Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno
Sokół Wyczechy - Kaszubia Studzienice
Dolina Gałąźnia Wielka - Unison Machowino
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolina Gałąźnia Wielka - Skotawia Dębnica Kaszubska
Unison Machowino - Sokół Wyczechy
Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno - Jantaria Pobłocie
Leśnik Cewice - Brda Przechlewo
KS Włynkówko - Gryf II Słupsk
Garbarnia Kępice - GTS Czarna Dąbrówka
Start Miastko - Czarni Czarne
Piast Człuchów - Pomorze Potęgowo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Piast Człuchów
Pomorze Potęgowo - Start Miastko
Czarni Czarne - Garbarnia Kępice
GTS Czarna Dąbrówka - KS Włynkówko
Gryf II Słupsk - Leśnik Cewice
Brda Przechlewo - MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie - Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie - Unison Machowino
Sokół Wyczechy - Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Wyczechy - Skotawia Dębnica Kaszubska
Dolina Gałąźnia Wielka - Myśliwiec Tuchomie
Unison Machowino - Jantaria Pobłocie
Kaszubia Studzienice - Brda Przechlewo
MKS Debrzno - Gryf II Słupsk
Leśnik Cewice - GTS Czarna Dąbrówka
KS Włynkówko - Czarni Czarne
Garbarnia Kępice - Pomorze Potęgowo
Start Miastko - Piast Człuchów
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Start Miastko
Piast Człuchów - Garbarnia Kępice
Pomorze Potęgowo - KS Włynkówko
Czarni Czarne - Leśnik Cewice
GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno
Gryf II Słupsk - Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo - Unison Machowino
Jantaria Pobłocie - Dolina Gałąźnia Wielka
Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie - Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Wyczechy - Jantaria Pobłocie
Dolina Gałąźnia Wielka - Brda Przechlewo
Unison Machowino - Gryf II Słupsk
Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka
MKS Debrzno - Czarni Czarne
Leśnik Cewice - Pomorze Potęgowo
KS Włynkówko - Piast Człuchów
Garbarnia Kępice - Start Miastko
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Garbarnia Kępice
Start Miastko - KS Włynkówko
Piast Człuchów - Leśnik Cewice
Pomorze Potęgowo - MKS Debrzno
Czarni Czarne - Kaszubia Studzienice
GTS Czarna Dąbrówka - Unison Machowino
Gryf II Słupsk - Dolina Gałąźnia Wielka
Brda Przechlewo - Sokół Wyczechy
Jantaria Pobłocie - Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantaria Pobłocie - Skotawia Dębnica Kaszubska
Myśliwiec Tuchomie - Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy - Gryf II Słupsk
Dolina Gałąźnia Wielka - GTS Czarna Dąbrówka
Unison Machowino - Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice - Pomorze Potęgowo
MKS Debrzno - Piast Człuchów
Leśnik Cewice - Start Miastko
KS Włynkówko - Garbarnia Kępice
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Włynkówko
Garbarnia Kępice - Leśnik Cewice
Start Miastko - MKS Debrzno
Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice
Pomorze Potęgowo - Unison Machowino
Czarni Czarne - Dolina Gałąźnia Wielka
GTS Czarna Dąbrówka - Sokół Wyczechy
Gryf II Słupsk - Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo - Jantaria Pobłocie
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo - Skotawia Dębnica Kaszubska
Jantaria Pobłocie - Gryf II Słupsk
Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy - Czarni Czarne
Dolina Gałąźnia Wielka - Pomorze Potęgowo
Unison Machowino - Piast Człuchów
Kaszubia Studzienice - Start Miastko
MKS Debrzno - Garbarnia Kępice
Leśnik Cewice - KS Włynkówko
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Leśnik Cewice
KS Włynkówko - MKS Debrzno
Garbarnia Kępice - Kaszubia Studzienice
Start Miastko - Unison Machowino
Piast Człuchów - Dolina Gałąźnia Wielka
Pomorze Potęgowo - Sokół Wyczechy
Czarni Czarne - Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie
Gryf II Słupsk - Brda Przechlewo
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska
Brda Przechlewo - GTS Czarna Dąbrówka
Jantaria Pobłocie - Czarni Czarne
Myśliwiec Tuchomie - Pomorze Potęgowo
Sokół Wyczechy - Piast Człuchów
Dolina Gałąźnia Wielka - Start Miastko
Unison Machowino - Garbarnia Kępice
Kaszubia Studzienice - KS Włynkówko
MKS Debrzno - Leśnik Cewice
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - MKS Debrzno
Leśnik Cewice - Kaszubia Studzienice
KS Włynkówko - Unison Machowino
Garbarnia Kępice - Dolina Gałąźnia Wielka
Start Miastko - Sokół Wyczechy
Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie
Pomorze Potęgowo - Jantaria Pobłocie
Czarni Czarne - Brda Przechlewo
GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf II Słupsk - Czarni Czarne
Brda Przechlewo - Pomorze Potęgowo
Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów
Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko
Sokół Wyczechy - Garbarnia Kępice
Dolina Gałąźnia Wielka - KS Włynkówko
Unison Machowino - Leśnik Cewice
Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno - Unison Machowino
Leśnik Cewice - Dolina Gałąźnia Wielka
KS Włynkówko - Sokół Wyczechy
Garbarnia Kępice - Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko - Jantaria Pobłocie
Piast Człuchów - Brda Przechlewo
Pomorze Potęgowo - Gryf II Słupsk
Czarni Czarne - GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Skotawia Dębnica Kaszubska
GTS Czarna Dąbrówka - Pomorze Potęgowo
Gryf II Słupsk - Piast Człuchów
Brda Przechlewo - Start Miastko
Jantaria Pobłocie - Garbarnia Kępice
Myśliwiec Tuchomie - KS Włynkówko
Sokół Wyczechy - Leśnik Cewice
Dolina Gałąźnia Wielka - MKS Debrzno
Unison Machowino - Kaszubia Studzienice
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Unison Machowino
Kaszubia Studzienice - Dolina Gałąźnia Wielka
MKS Debrzno - Sokół Wyczechy
Leśnik Cewice - Myśliwiec Tuchomie
KS Włynkówko - Jantaria Pobłocie
Garbarnia Kępice - Brda Przechlewo
Start Miastko - Gryf II Słupsk
Piast Człuchów - GTS Czarna Dąbrówka
Pomorze Potęgowo - Czarni Czarne


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE