Baner

III liga - grupa II - sezon 2022/2023

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń II Szczecin 17 38 11 5 1 28 - 9
2. Olimpia Grudziądz 16 36 11 3 2 43 - 12
3. Gedania Gdańsk 16 36 11 3 2 38 - 23
4. Polonia Środa Wielkopolska 17 34 11 1 5 42 - 29
5. KP Starogard Gdański 16 31 9 4 3 20 - 13 1 3 1 0 0 1 - 0
6. Świt Skolwin (Szczecin) 17 31 9 4 4 34 - 14 1 0 0 0 1 0 - 1
7. Zawisza Bydgoszcz 17 29 9 2 6 37 - 25
8. Unia Swarzędz 17 26 7 5 5 21 - 22
9. Błękitni Stargard 17 23 6 5 6 27 - 27
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 22 7 1 9 26 - 33
11. Cartusia Kartuzy 17 19 6 1 10 17 - 25 1 3 1 0 0 4 - 0
12. Sokół Kleczew 17 19 5 4 8 21 - 30 1 0 0 0 1 0 - 4
13. Stolem Gniewino 17 17 4 5 8 16 - 28
14. Vineta Wolin 17 16 4 4 9 20 - 37
15. Unia Solec Kujawski 17 14 4 2 11 20 - 36
16. Jarota Jarocin 16 13 3 4 9 21 - 31
17. Unia Janikowo 17 10 2 4 11 17 - 34
18. Bałtyk Gdynia 17 9 2 3 12 16 - 36
Ostatni komentarz dodał RTS69 19.11.2022, 15:06:35


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gedania Gdańsk 2 - 5 Błękitni Stargard 6 sierpnia 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 0 - 4 Olimpia Grudziądz 5 sierpnia 2022 - 19:00
Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia 2022 - 18:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Cartusia Kartuzy 6 sierpnia 2022 - 14:00
Sokół Kleczew 4 - 1 Unia Janikowo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Vineta Wolin 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz 6 sierpnia 2022 - 13:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Pogoń II Szczecin 6 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 KP Starogard Gdański 6 sierpnia 2022 - 16:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Błękitni Stargard 1 - 1 Bałtyk Gdynia 12 sierpnia 2022 - 18:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Unia Swarzędz 13 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 sierpnia 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Jarota Jarocin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Janikowo 3 - 1 Vineta Wolin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Sokół Kleczew 12 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Unia Solec Kujawski 12 sierpnia 2022 - 18:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 sierpnia 2022 - 18:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Stolem Gniewino 13 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Stolem Gniewino 1 - 2 Błękitni Stargard 17 sierpnia 2022 - 19:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Solec Kujawski 0 - 4 Olimpia Grudziądz 17 sierpnia 2022 - 17:30
Sokół Kleczew 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia 2022 - 17:30
Vineta Wolin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 17 sierpnia 2022 - 18:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Unia Janikowo 17 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 4 Zawisza Bydgoszcz 17 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Pogoń II Szczecin 17 sierpnia 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 KP Starogard Gdański 17 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Błękitni Stargard 1 - 1 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2022 - 13:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Bałtyk Gdynia 20 sierpnia 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Unia Swarzędz 21 sierpnia 2022 - 19:00
Unia Janikowo 1 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 sierpnia 2022 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Jarota Jarocin 20 sierpnia 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 8 - 5 Vineta Wolin 20 sierpnia 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Sokół Kleczew 21 sierpnia 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 5 - 2 Unia Solec Kujawski 20 sierpnia 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 21 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Błękitni Stargard 28 sierpnia 2022 - 18:00
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2022 - 14:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2022 - 16:00
Vineta Wolin 0 - 5 Olimpia Grudziądz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia 2022 - 16:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Unia Janikowo 26 sierpnia 2022 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 5 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Pogoń II Szczecin 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 0 - 0 Pogoń II Szczecin 3 września 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 KP Starogard Gdański 4 września 2022 - 12:00
Unia Janikowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 3 września 2022 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Unia Swarzędz 3 września 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 września 2022 - 17:00
Olimpia Grudziądz 5 - 1 Jarota Jarocin 2 września 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 0 Vineta Wolin 3 września 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 3 - 1 Sokół Kleczew 3 września 2022 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Unia Solec Kujawski 2 września 2022 - 17:15
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Solec Kujawski 1 - 3 Błękitni Stargard 10 września 2022 - 14:00
Sokół Kleczew 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 10 września 2022 - 17:00
Vineta Wolin 2 - 0 Stolem Gniewino 10 września 2022 - 12:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Gedania Gdańsk 10 września 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Olimpia Grudziądz 10 września 2022 - 15:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 10 września 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Cartusia Kartuzy 10 września 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Unia Janikowo 10 września 2022 - 16:00
Pogoń II Szczecin 5 - 1 Zawisza Bydgoszcz 10 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz 17 września 2022 - 15:00
Unia Janikowo 1 - 1 Pogoń II Szczecin 17 września 2022 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 KP Starogard Gdański 16 września 2022 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Bałtyk Gdynia 16 września 2022 - 16:30
Olimpia Grudziądz 2 - 2 Unia Swarzędz 17 września 2022 - 16:00
Gedania Gdańsk 4 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 września 2022 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Jarota Jarocin 16 września 2022 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Vineta Wolin 17 września 2022 - 17:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Sokół Kleczew 17 września 2022 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew 2 - 2 Błękitni Stargard 24 września 2022 - 16:00
Vineta Wolin 0 - 1 Unia Solec Kujawski 24 września 2022 - 12:30
Jarota Jarocin 2 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września 2022 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Stolem Gniewino 24 września 2022 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 3 Gedania Gdańsk 24 września 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Olimpia Grudziądz 23 września 2022 - 18:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 24 września 2022 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 24 września 2022 - 15:30
Zawisza Bydgoszcz 5 - 1 Unia Janikowo 24 września 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 3 - 1 Unia Janikowo 1 października 2022 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz 30 września 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Pogoń II Szczecin 1 października 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 KP Starogard Gdański 1 października 2022 - 16:00
Gedania Gdańsk 3 - 2 Bałtyk Gdynia 1 października 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 4 - 1 Unia Swarzędz 1 października 2022 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września 2022 - 16:30
Unia Solec Kujawski 2 - 2 Jarota Jarocin 1 października 2022 - 14:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Vineta Wolin 1 października 2022 - 13:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (5) 
Vineta Wolin 2 - 2 Błękitni Stargard 8 października 2022 - 12:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 7 października 2022 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Unia Solec Kujawski 8 października 2022 - 13:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 8 października 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Stolem Gniewino 8 października 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Gedania Gdańsk 7 października 2022 - 15:30
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Olimpia Grudziądz 9 października 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 8 października 2022 - 14:00
Unia Janikowo 0 - 0 Cartusia Kartuzy 8 października 2022 - 16:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Błękitni Stargard 0 - 2 Cartusia Kartuzy 15 października 2022 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Unia Janikowo 15 października 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 15 października 2022 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Pogoń II Szczecin 15 października 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 0 - 1 KP Starogard Gdański 15 października 2022 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 października 2022 - 16:00
Unia Solec Kujawski 1 - 2 Unia Swarzędz 15 października 2022 - 14:00
Sokół Kleczew 2 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 października 2022 - 14:00
Vineta Wolin 1 - 2 Jarota Jarocin 15 października 2022 - 12:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 2 - 3 Błękitni Stargard 22 października 2022 - 15:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Vineta Wolin 22 października 2022 - 12:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Sokół Kleczew 22 października 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 4 Unia Solec Kujawski 21 października 2022 - 18:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 22 października 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Stolem Gniewino 23 października 2022 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Gedania Gdańsk 23 października 2022 - 12:00
Unia Janikowo 0 - 3 Olimpia Grudziądz 22 października 2022 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 5 Polonia Środa Wielkopolska 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 29 października 2022 - 13:00
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Cartusia Kartuzy 29 października 2022 - 14:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Unia Janikowo 29 października 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 29 października 2022 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 2 Pogoń II Szczecin 28 października 2022 - 15:15
Unia Solec Kujawski 1 - 2 KP Starogard Gdański 29 października 2022 - 13:00
Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia 29 października 2022 - 14:00
Vineta Wolin 0 - 0 Unia Swarzędz 29 października 2022 - 15:30
Jarota Jarocin 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 października 2022 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Błękitni Stargard 5 listopada 2022 - 12:00
Unia Swarzędz 2 - 1 Jarota Jarocin 5 listopada 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia 3 - 2 Vineta Wolin 4 listopada 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Sokół Kleczew 5 listopada 2022 - 13:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Unia Solec Kujawski 6 listopada 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 listopada 2022 - 12:00
Unia Janikowo 1 - 1 Stolem Gniewino 5 listopada 2022 - 14:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gedania Gdańsk 5 listopada 2022 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 4 Olimpia Grudziądz 5 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 0 - 4 Olimpia Grudziądz 12 listopada 2022 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 1 - 2 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2022 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 2 Unia Janikowo 11 listopada 2022 - 12:00
Unia Solec Kujawski 3 - 4 Zawisza Bydgoszcz 12 listopada 2022 - 13:00
Sokół Kleczew 0 - 1 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2022 - 13:00
Vineta Wolin 1 - 1 KP Starogard Gdański 12 listopada 2022 - 13:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Bałtyk Gdynia 13 listopada 2022 - 13:45
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Unia Swarzędz 12 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Unia Swarzędz 2 - 1 Błękitni Stargard 19 listopada 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 listopada 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 19 listopada 2022 - 13:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Vineta Wolin 18 listopada 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Sokół Kleczew 19 listopada 2022 - 12:00
Unia Janikowo 0 - 1 Unia Solec Kujawski 19 listopada 2022 - 12:30
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 listopada 2022 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Stolem Gniewino 19 listopada 2022 - 13:00
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 19 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo - Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard
Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin - Unia Janikowo
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk - Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin
Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz
Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz - Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Janikowo - Unia Swarzędz
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino
Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Stolem Gniewino - Vineta Wolin
Gedania Gdańsk - Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz - Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino
Vineta Wolin - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin - Sokół Kleczew
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Vineta Wolin
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Cartusia Kartuzy - Unia Janikowo
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Vineta Wolin
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard
Cartusia Kartuzy - Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo - Gedania Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Unia Swarzędz - Vineta Wolin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino - Unia Janikowo
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska
Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE