Baner

III liga - grupa II - sezon 2022/2023

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Grudziądz 3 9 3 0 0 10 - 0
2. Pogoń II Szczecin 3 9 3 0 0 6 - 2
3. Błękitni Stargard 3 7 2 1 0 8 - 4
4. Cartusia Kartuzy 3 6 2 0 1 5 - 1 1 3 1 0 0 4 - 0
5. Zawisza Bydgoszcz 3 6 2 0 1 8 - 3
6. Sokół Kleczew 3 6 2 0 1 5 - 5 1 0 0 0 1 0 - 4
7. KP Starogard Gdański 3 5 1 2 0 3 - 2
8. Świt Skolwin (Szczecin) 3 4 1 1 1 7 - 3 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Gedania Gdańsk 3 4 1 1 1 6 - 6 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Unia Janikowo 3 4 1 1 1 5 - 6 1 1 0 1 0 1 - 1
11. Jarota Jarocin 3 4 1 1 1 3 - 4 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Unia Swarzędz 3 4 1 1 1 5 - 4
13. Vineta Wolin 3 3 1 0 2 3 - 6
14. Polonia Środa Wielkopolska 3 3 1 0 2 2 - 7
15. Bałtyk Gdynia 3 1 0 1 2 2 - 5
16. Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 1 0 1 2 2 - 7
17. Unia Solec Kujawski 3 0 0 0 3 0 - 7
18. Stolem Gniewino 3 0 0 0 3 1 - 9
Ostatni komentarz dodał hekla 18.08.2022, 14:27:19


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gedania Gdańsk 2 - 5 Błękitni Stargard 6 sierpnia 2022 - 12:00
Stolem Gniewino 0 - 4 Olimpia Grudziądz 5 sierpnia 2022 - 19:00
Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia 2022 - 18:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Cartusia Kartuzy 6 sierpnia 2022 - 14:00
Sokół Kleczew 4 - 1 Unia Janikowo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Vineta Wolin 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz 6 sierpnia 2022 - 13:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Pogoń II Szczecin 6 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 KP Starogard Gdański 6 sierpnia 2022 - 16:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Błękitni Stargard 1 - 1 Bałtyk Gdynia 12 sierpnia 2022 - 18:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Unia Swarzędz 13 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 sierpnia 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Jarota Jarocin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Janikowo 3 - 1 Vineta Wolin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Sokół Kleczew 12 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Unia Solec Kujawski 12 sierpnia 2022 - 18:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 sierpnia 2022 - 18:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Stolem Gniewino 13 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Stolem Gniewino 1 - 2 Błękitni Stargard 17 sierpnia 2022 - 19:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Solec Kujawski 0 - 4 Olimpia Grudziądz 17 sierpnia 2022 - 17:30
Sokół Kleczew 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia 2022 - 17:30
Vineta Wolin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 17 sierpnia 2022 - 18:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Unia Janikowo 17 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 4 Zawisza Bydgoszcz 17 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Pogoń II Szczecin 17 sierpnia 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 KP Starogard Gdański 17 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2022 - 13:00
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 20 sierpnia 2022 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 20 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 sierpnia 2022 - 17:00
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin 20 sierpnia 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin 20 sierpnia 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 21 sierpnia 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 20 sierpnia 2022 - 12:00
Stolem Gniewino - Świt Skolwin (Szczecin) 21 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) - Błękitni Stargard 28 sierpnia 2022 - 18:00
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino 27 sierpnia 2022 - 14:00
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2022 - 16:00
Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 27 sierpnia 2022 - 16:00
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 26 sierpnia 2022 - 18:00
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 3 września 2022 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 września 2022 - 15:00
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 3 września 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 września 2022 - 17:00
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 2 września 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 3 września 2022 - 12:00
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 3 września 2022 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Solec Kujawski 2 września 2022 - 17:15
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 10 września 2022 - 14:00
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 10 września 2022 - 17:00
Vineta Wolin - Stolem Gniewino
Jarota Jarocin - Gedania Gdańsk 10 września 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 10 września 2022 - 15:00
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska 10 września 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 10 września 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 10 września 2022 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 17 września 2022 - 15:00
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 17 września 2022 - 17:00
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 17 września 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 16 września 2022 - 16:30
Olimpia Grudziądz - Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 września 2022 - 17:00
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 17 września 2022 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Vineta Wolin
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 17 września 2022 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 24 września 2022 - 16:00
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 23 września 2022 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 24 września 2022 - 14:00
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 24 września 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 24 września 2022 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 1 października 2022 - 13:00
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 1 października 2022 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1 października 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 1 października 2022 - 12:00
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 1 października 2022 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 1 października 2022 - 14:00
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Vineta Wolin - Błękitni Stargard
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 8 października 2022 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 8 października 2022 - 13:00
Unia Swarzędz - Świt Skolwin (Szczecin) 8 października 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 8 października 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo - Cartusia Kartuzy 8 października 2022 - 16:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 15 października 2022 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo 15 października 2022 - 14:00
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 15 października 2022 - 12:00
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 14 października 2022 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 15 października 2022 - 14:00
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 października 2022 - 14:00
Vineta Wolin - Jarota Jarocin
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 22 października 2022 - 15:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 22 października 2022 - 12:00
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 22 października 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 22 października 2022 - 15:00
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 22 października 2022 - 15:00
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 29 października 2022 - 13:00
Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk - Unia Janikowo 29 października 2022 - 12:00
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 29 października 2022 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 29 października 2022 - 14:00
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 29 października 2022 - 14:00
Vineta Wolin - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 października 2022 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 5 listopada 2022 - 12:00
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 5 listopada 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 5 listopada 2022 - 13:00
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski
Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 5 listopada 2022 - 14:00
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 5 listopada 2022 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Olimpia Grudziądz 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 12 listopada 2022 - 13:00
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada 2022 - 12:00
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 12 listopada 2022 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 12 listopada 2022 - 14:00
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 11 listopada 2022 - 13:00
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 12 listopada 2022 - 13:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz 12 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 19 listopada 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 19 listopada 2022 - 13:00
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski 19 listopada 2022 - 12:30
Cartusia Kartuzy - Świt Skolwin (Szczecin) 19 listopada 2022 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino 19 listopada 2022 - 13:00
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo - Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard
Unia Swarzędz - KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin - Unia Janikowo
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk - Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin
Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz
Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz - Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Janikowo - Unia Swarzędz
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino
Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Stolem Gniewino - Vineta Wolin
Gedania Gdańsk - Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz - Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino
Vineta Wolin - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin - Sokół Kleczew
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Vineta Wolin
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Cartusia Kartuzy - Unia Janikowo
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Vineta Wolin
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard
Cartusia Kartuzy - Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo - Gedania Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Unia Swarzędz - Vineta Wolin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino - Unia Janikowo
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska
Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE