Baner

Klasa A - pomorska - grupa Gdańsk III - sezon 2022/2023

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 7 21 7 0 0 38 - 2
2. Sławek Borzechowo 7 18 6 0 1 18 - 5
3. Victoria Kaliska 7 16 5 1 1 33 - 4
4. Jantar Pawłowo 7 14 4 2 1 15 - 8
5. MKP Szlachta 7 13 4 1 2 11 - 8
6. GKS Bobowo 7 11 3 2 2 20 - 11 1 3 1 0 0 3 - 0
7. Sokół Lubichowo 7 11 3 2 2 15 - 18 1 0 0 0 1 0 - 3
8. Brda Rytel 7 10 3 1 3 15 - 15
9. Grom Kleszczewo 7 9 3 0 4 7 - 12
10. Unia Klawkowo 6 6 1 3 2 12 - 10
11. Nowi Nowa Cerkiew 7 4 1 1 5 15 - 30
12. Wda Czarna Woda 7 3 0 3 4 8 - 25
13. LKP Nowa Karczma 6 0 0 0 6 10 - 29
14. Sokół Zblewo 7 0 0 0 7 5 - 45
Ostatni komentarz dodał Hudini 02.10.2022, 12:00:48


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Sokół Lubichowo 4 - 2 LKP Nowa Karczma 20 sierpnia 2022 - 15:00
GKS Bobowo 8 - 0 Wda Czarna Woda 21 sierpnia 2022 - 17:00
Jantar Pawłowo 5 - 1 Sokół Zblewo 21 sierpnia 2022 - 11:30
Unia Klawkowo 1 - 2 Grom Kleszczewo 21 sierpnia 2022 - 17:00
MKP Szlachta 1 - 2 Sławek Borzechowo 20 sierpnia 2022 - 15:00
Victoria Kaliska 0 - 0 Brda Rytel 20 sierpnia 2022 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 7 Kaszubia Kościerzyna 21 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
LKP Nowa Karczma 0 - 9 Kaszubia Kościerzyna 7 września 2022 - 17:30
Brda Rytel 4 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 27 sierpnia 2022 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 0 Victoria Kaliska 27 sierpnia 2022 - 18:00
Grom Kleszczewo 0 - 1 MKP Szlachta 27 sierpnia 2022 - 13:00
Sokół Zblewo 0 - 5 Unia Klawkowo 27 sierpnia 2022 - 17:00
Wda Czarna Woda 1 - 2 Jantar Pawłowo 28 sierpnia 2022 - 16:00
Sokół Lubichowo 0 - 3 GKS Bobowo 27 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (5) 
GKS Bobowo 6 - 4 LKP Nowa Karczma 3 września 2022 - 17:30
Jantar Pawłowo 1 - 1 Sokół Lubichowo 3 września 2022 - 16:00
Unia Klawkowo 1 - 1 Wda Czarna Woda 4 września 2022 - 17:00
MKP Szlachta 1 - 0 Sokół Zblewo 3 września 2022 - 13:00
Victoria Kaliska 4 - 0 Grom Kleszczewo 3 września 2022 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 5 Sławek Borzechowo 3 września 2022 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 Brda Rytel 3 września 2022 - 16:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (12) 
LKP Nowa Karczma 2 - 5 Brda Rytel 11 września 2022 - 14:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 10 września 2022 - 13:00
Grom Kleszczewo 4 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 10 września 2022 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 15 Victoria Kaliska 10 września 2022 - 11:00
Wda Czarna Woda 2 - 2 MKP Szlachta 11 września 2022 - 16:00
Sokół Lubichowo 3 - 3 Unia Klawkowo 10 września 2022 - 15:00
GKS Bobowo 0 - 0 Jantar Pawłowo 10 września 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jantar Pawłowo 3 - 1 LKP Nowa Karczma 17 września 2022 - 16:00
Unia Klawkowo 1 - 1 GKS Bobowo 18 września 2022 - 14:00
MKP Szlachta 1 - 3 Sokół Lubichowo 17 września 2022 - 16:00
Victoria Kaliska 5 - 0 Wda Czarna Woda 17 września 2022 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 2 Sokół Zblewo 17 września 2022 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Grom Kleszczewo 17 września 2022 - 16:00
Brda Rytel 0 - 4 Sławek Borzechowo 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (22) 
LKP Nowa Karczma 1 - 2 Sławek Borzechowo 25 września 2022 - 16:30
Grom Kleszczewo 1 - 0 Brda Rytel 24 września 2022 - 13:00
Sokół Zblewo 0 - 10 Kaszubia Kościerzyna 24 września 2022 - 16:00
Wda Czarna Woda 4 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 25 września 2022 - 16:00
Sokół Lubichowo 0 - 5 Victoria Kaliska 24 września 2022 - 15:00
GKS Bobowo 0 - 2 MKP Szlachta 25 września 2022 - 16:30
Jantar Pawłowo 3 - 1 Unia Klawkowo 25 września 2022 - 13:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Unia Klawkowo - LKP Nowa Karczma 2 października 2022 - 13:00
MKP Szlachta 3 - 1 Jantar Pawłowo 1 października 2022 - 15:00
Victoria Kaliska 4 - 2 GKS Bobowo 1 października 2022 - 11:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 4 Sokół Lubichowo 1 października 2022 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Wda Czarna Woda 1 października 2022 - 15:30
Brda Rytel 5 - 1 Sokół Zblewo 1 października 2022 - 16:00
Sławek Borzechowo 4 - 0 Grom Kleszczewo 1 października 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
LKP Nowa Karczma - Grom Kleszczewo 9 października 2022 - 14:00
Sokół Zblewo - Sławek Borzechowo 8 października 2022 - 15:00
Wda Czarna Woda - Brda Rytel 9 października 2022 - 15:00
Sokół Lubichowo - Kaszubia Kościerzyna 8 października 2022 - 14:30
GKS Bobowo - Nowi Nowa Cerkiew 8 października 2022 - 15:00
Jantar Pawłowo - Victoria Kaliska 9 października 2022 - 13:00
Unia Klawkowo - MKP Szlachta 9 października 2022 - 13:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - LKP Nowa Karczma 15 października 2022 - 15:00
Victoria Kaliska - Unia Klawkowo 15 października 2022 - 13:00
Nowi Nowa Cerkiew - Jantar Pawłowo 15 października 2022 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna - GKS Bobowo 15 października 2022 - 15:00
Brda Rytel - Sokół Lubichowo 15 października 2022 - 15:00
Sławek Borzechowo - Wda Czarna Woda 15 października 2022 - 15:00
Grom Kleszczewo - Sokół Zblewo 15 października 2022 - 14:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Sokół Zblewo 23 października 2022 - 14:00
Wda Czarna Woda - Grom Kleszczewo 23 października 2022 - 14:00
Sokół Lubichowo - Sławek Borzechowo 22 października 2022 - 14:00
GKS Bobowo - Brda Rytel 22 października 2022 - 14:00
Jantar Pawłowo - Kaszubia Kościerzyna 22 października 2022 - 14:30
Unia Klawkowo - Nowi Nowa Cerkiew 23 października 2022 - 13:00
MKP Szlachta - Victoria Kaliska 22 października 2022 - 14:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Kaliska - LKP Nowa Karczma
Nowi Nowa Cerkiew - MKP Szlachta 29 października 2022 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna - Unia Klawkowo 29 października 2022 - 14:00
Brda Rytel - Jantar Pawłowo 29 października 2022 - 15:00
Sławek Borzechowo - GKS Bobowo 29 października 2022 - 15:00
Grom Kleszczewo - Sokół Lubichowo 29 października 2022 - 11:00
Sokół Zblewo - Wda Czarna Woda 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda 6 listopada 2022 - 13:00
Sokół Lubichowo - Sokół Zblewo 5 listopada 2022 - 13:30
GKS Bobowo - Grom Kleszczewo 5 listopada 2022 - 14:00
Jantar Pawłowo - Sławek Borzechowo 6 listopada 2022 - 13:00
Unia Klawkowo - Brda Rytel 6 listopada 2022 - 13:00
MKP Szlachta - Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2022 - 14:00
Victoria Kaliska - Nowi Nowa Cerkiew
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nowi Nowa Cerkiew - LKP Nowa Karczma 12 listopada 2022 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna - Victoria Kaliska 12 listopada 2022 - 14:00
Brda Rytel - MKP Szlachta 12 listopada 2022 - 13:00
Sławek Borzechowo - Unia Klawkowo 12 listopada 2022 - 13:00
Grom Kleszczewo - Jantar Pawłowo 12 listopada 2022 - 14:00
Sokół Zblewo - GKS Bobowo 12 listopada 2022 - 13:00
Wda Czarna Woda - Sokół Lubichowo 13 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Sokół Lubichowo
Wda Czarna Woda - GKS Bobowo
Sokół Zblewo - Jantar Pawłowo
Grom Kleszczewo - Unia Klawkowo
Sławek Borzechowo - MKP Szlachta
Brda Rytel - Victoria Kaliska
Kaszubia Kościerzyna - Nowi Nowa Cerkiew
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna - LKP Nowa Karczma
Nowi Nowa Cerkiew - Brda Rytel
Victoria Kaliska - Sławek Borzechowo
MKP Szlachta - Grom Kleszczewo
Unia Klawkowo - Sokół Zblewo
Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda
GKS Bobowo - Sokół Lubichowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo
Sokół Lubichowo - Jantar Pawłowo
Wda Czarna Woda - Unia Klawkowo
Sokół Zblewo - MKP Szlachta
Grom Kleszczewo - Victoria Kaliska
Sławek Borzechowo - Nowi Nowa Cerkiew
Brda Rytel - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel - LKP Nowa Karczma
Kaszubia Kościerzyna - Sławek Borzechowo
Nowi Nowa Cerkiew - Grom Kleszczewo
Victoria Kaliska - Sokół Zblewo
MKP Szlachta - Wda Czarna Woda
Unia Klawkowo - Sokół Lubichowo
Jantar Pawłowo - GKS Bobowo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Jantar Pawłowo
GKS Bobowo - Unia Klawkowo
Sokół Lubichowo - MKP Szlachta
Wda Czarna Woda - Victoria Kaliska
Sokół Zblewo - Nowi Nowa Cerkiew
Grom Kleszczewo - Kaszubia Kościerzyna
Sławek Borzechowo - Brda Rytel
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - LKP Nowa Karczma
Brda Rytel - Grom Kleszczewo
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Zblewo
Nowi Nowa Cerkiew - Wda Czarna Woda
Victoria Kaliska - Sokół Lubichowo
MKP Szlachta - GKS Bobowo
Unia Klawkowo - Jantar Pawłowo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Unia Klawkowo
Jantar Pawłowo - MKP Szlachta
GKS Bobowo - Victoria Kaliska
Sokół Lubichowo - Nowi Nowa Cerkiew
Wda Czarna Woda - Kaszubia Kościerzyna
Sokół Zblewo - Brda Rytel
Grom Kleszczewo - Sławek Borzechowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Kleszczewo - LKP Nowa Karczma
Sławek Borzechowo - Sokół Zblewo
Brda Rytel - Wda Czarna Woda
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Lubichowo
Nowi Nowa Cerkiew - GKS Bobowo
Victoria Kaliska - Jantar Pawłowo
MKP Szlachta - Unia Klawkowo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - MKP Szlachta
Unia Klawkowo - Victoria Kaliska
Jantar Pawłowo - Nowi Nowa Cerkiew
GKS Bobowo - Kaszubia Kościerzyna
Sokół Lubichowo - Brda Rytel
Wda Czarna Woda - Sławek Borzechowo
Sokół Zblewo - Grom Kleszczewo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Zblewo - LKP Nowa Karczma
Grom Kleszczewo - Wda Czarna Woda
Sławek Borzechowo - Sokół Lubichowo
Brda Rytel - GKS Bobowo
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Pawłowo
Nowi Nowa Cerkiew - Unia Klawkowo
Victoria Kaliska - MKP Szlachta
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Victoria Kaliska
MKP Szlachta - Nowi Nowa Cerkiew
Unia Klawkowo - Kaszubia Kościerzyna
Jantar Pawłowo - Brda Rytel
GKS Bobowo - Sławek Borzechowo
Sokół Lubichowo - Grom Kleszczewo
Wda Czarna Woda - Sokół Zblewo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - LKP Nowa Karczma
Sokół Zblewo - Sokół Lubichowo
Grom Kleszczewo - GKS Bobowo
Sławek Borzechowo - Jantar Pawłowo
Brda Rytel - Unia Klawkowo
Kaszubia Kościerzyna - MKP Szlachta
Nowi Nowa Cerkiew - Victoria Kaliska
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Nowi Nowa Cerkiew
Victoria Kaliska - Kaszubia Kościerzyna
MKP Szlachta - Brda Rytel
Unia Klawkowo - Sławek Borzechowo
Jantar Pawłowo - Grom Kleszczewo
GKS Bobowo - Sokół Zblewo
Sokół Lubichowo - Wda Czarna Woda


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE