Klasa A - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Portowiec Gdańsk 26 61 20 1 5 89 - 36
2. Sporting Leźno 26 56 17 5 4 74 - 33
3. Orzeł Straszyn 26 50 15 5 6 62 - 42
4. Gryf Goręczyno 26 47 14 5 7 69 - 49
5. GTS Rotmanka 26 42 13 3 10 63 - 53 2 6 2 0 0 5 - 3
6. Amator Kiełpino 26 42 12 6 8 85 - 61 2 0 0 0 2 3 - 5
7. Czarni Przemysław 26 38 11 5 10 66 - 53
8. Korona Cedry Małe 26 37 10 7 9 68 - 53
9. Potok Pszczółki 26 36 10 6 10 41 - 51 2 3 1 0 1 3 - 3
10. Sokół Ełganowo 26 36 11 3 12 41 - 48 2 3 1 0 1 3 - 3
11. KS Mściszewice 26 32 10 2 14 72 - 69
12. GKS Żukowo 26 17 5 2 19 45 - 101
13. Orzeł Gołubie 26 16 4 4 18 40 - 91
14. Wisła Długie Pole 26 8 2 2 22 34 - 109
Ostatni komentarz dodał Znawca88 11.06.2023, 12:09:11


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 2 Korona Cedry Małe 21 sierpnia 2022 - 16:00
Sporting Leźno 1 - 1 GTS Rotmanka 20 sierpnia 2022 - 16:00
KS Mściszewice 2 - 3 Portowiec Gdańsk 20 sierpnia 2022 - 12:00
GKS Żukowo 2 - 2 Orzeł Gołubie 20 sierpnia 2022 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Sokół Ełganowo 20 sierpnia 2022 - 16:00
Orzeł Straszyn 4 - 3 Amator Kiełpino 21 sierpnia 2022 - 16:00
Gryf Goręczyno 6 - 2 Potok Pszczółki 20 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Korona Cedry Małe 1 - 1 Potok Pszczółki 27 sierpnia 2022 - 17:00
Amator Kiełpino 3 - 3 Gryf Goręczyno 27 sierpnia 2022 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 Orzeł Straszyn 27 sierpnia 2022 - 17:30
Orzeł Gołubie 6 - 2 Wisła Długie Pole 28 sierpnia 2022 - 19:00
Portowiec Gdańsk 4 - 2 GKS Żukowo 27 sierpnia 2022 - 13:00
GTS Rotmanka 1 - 6 KS Mściszewice 27 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 3 - 2 Sporting Leźno 28 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Sporting Leźno 8 - 5 Korona Cedry Małe 3 września 2022 - 16:00
KS Mściszewice 3 - 0 Czarni Przemysław 3 września 2022 - 12:00
vo, na boisku 3-5
GKS Żukowo 4 - 3 GTS Rotmanka 3 września 2022 - 17:00
Wisła Długie Pole 1 - 3 Portowiec Gdańsk 3 września 2022 - 15:00
Orzeł Straszyn 6 - 0 Orzeł Gołubie 4 września 2022 - 18:00
Gryf Goręczyno 3 - 0 Sokół Ełganowo 3 września 2022 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 5 Amator Kiełpino 3 września 2022 - 14:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Korona Cedry Małe 4 - 2 Amator Kiełpino 10 września 2022 - 16:30
Sokół Ełganowo 3 - 2 Potok Pszczółki 11 września 2022 - 13:00
Orzeł Gołubie 2 - 2 Gryf Goręczyno 11 września 2022 - 19:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Orzeł Straszyn 10 września 2022 - 13:00
GTS Rotmanka 6 - 0 Wisła Długie Pole 10 września 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 3 - 1 GKS Żukowo 11 września 2022 - 14:00
Sporting Leźno 2 - 0 KS Mściszewice 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Mściszewice 2 - 6 Korona Cedry Małe 17 września 2022 - 12:00
GKS Żukowo 0 - 3 Sporting Leźno 18 września 2022 - 11:00
Wisła Długie Pole 0 - 10 Czarni Przemysław 18 września 2022 - 17:00
Orzeł Straszyn 4 - 3 GTS Rotmanka 17 września 2022 - 13:30
Gryf Goręczyno 4 - 2 Portowiec Gdańsk 17 września 2022 - 16:00
Potok Pszczółki 4 - 4 Orzeł Gołubie 17 września 2022 - 12:00
Amator Kiełpino 2 - 4 Sokół Ełganowo 17 września 2022 - 15:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Korona Cedry Małe 1 - 1 Sokół Ełganowo 24 września 2022 - 16:00
Orzeł Gołubie 1 - 2 Amator Kiełpino 25 września 2022 - 19:00
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Potok Pszczółki 24 września 2022 - 13:00
GTS Rotmanka 3 - 1 Gryf Goręczyno 24 września 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 3 - 0 Orzeł Straszyn 24 września 2022 - 11:00
Sporting Leźno 3 - 1 Wisła Długie Pole 24 września 2022 - 16:00
KS Mściszewice 7 - 2 GKS Żukowo 25 września 2022 - 12:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS Żukowo 5 - 3 Korona Cedry Małe 1 października 2022 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 11 KS Mściszewice 1 października 2022 - 11:00
Orzeł Straszyn 3 - 3 Sporting Leźno 1 października 2022 - 11:00
Gryf Goręczyno 4 - 3 Czarni Przemysław 1 października 2022 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 1 GTS Rotmanka 1 października 2022 - 14:00
Amator Kiełpino 1 - 1 Portowiec Gdańsk 1 października 2022 - 15:00
Sokół Ełganowo 5 - 0 Orzeł Gołubie 1 października 2022 - 15:30
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Korona Cedry Małe 2 - 3 Orzeł Gołubie 8 października 2022 - 16:00
Portowiec Gdańsk 7 - 2 Sokół Ełganowo 8 października 2022 - 13:00
GTS Rotmanka 3 - 2 Amator Kiełpino 8 października 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Potok Pszczółki 9 października 2022 - 13:00
Sporting Leźno 0 - 3 Gryf Goręczyno 8 października 2022 - 16:00
KS Mściszewice 1 - 3 Orzeł Straszyn 9 października 2022 - 13:00
GKS Żukowo 4 - 1 Wisła Długie Pole 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wisła Długie Pole 1 - 3 Korona Cedry Małe 15 października 2022 - 15:00
Orzeł Straszyn 4 - 1 GKS Żukowo 16 października 2022 - 19:30
Gryf Goręczyno 2 - 0 KS Mściszewice 15 października 2022 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 5 Sporting Leźno 15 października 2022 - 12:00
Amator Kiełpino 6 - 2 Czarni Przemysław 15 października 2022 - 16:15
Sokół Ełganowo 2 - 1 GTS Rotmanka 15 października 2022 - 15:45
Orzeł Gołubie 1 - 2 Portowiec Gdańsk 16 października 2022 - 12:30
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Korona Cedry Małe 1 - 0 Portowiec Gdańsk 22 października 2022 - 15:00
GTS Rotmanka 3 - 1 Orzeł Gołubie 22 października 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 0 - 0 Sokół Ełganowo 23 października 2022 - 13:00
Sporting Leźno 4 - 4 Amator Kiełpino 22 października 2022 - 14:00
KS Mściszewice 3 - 0 Potok Pszczółki 22 października 2022 - 12:00
GKS Żukowo 1 - 7 Gryf Goręczyno 22 października 2022 - 15:00
Wisła Długie Pole 0 - 4 Orzeł Straszyn 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Orzeł Straszyn 3 - 0 Korona Cedry Małe 28 października 2022 - 20:00
Gryf Goręczyno 7 - 2 Wisła Długie Pole 30 października 2022 - 12:00
Potok Pszczółki 1 - 0 GKS Żukowo 29 października 2022 - 12:00
Amator Kiełpino 5 - 2 KS Mściszewice 30 października 2022 - 14:30
Sokół Ełganowo 0 - 1 Sporting Leźno 29 października 2022 - 14:00
Orzeł Gołubie 1 - 3 Czarni Przemysław 30 października 2022 - 12:00
Portowiec Gdańsk 2 - 1 GTS Rotmanka 29 października 2022 - 13:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Korona Cedry Małe 3 - 4 GTS Rotmanka 5 listopada 2022 - 14:00
Czarni Przemysław 3 - 4 Portowiec Gdańsk 6 listopada 2022 - 13:00
Sporting Leźno 3 - 0 Orzeł Gołubie 5 listopada 2022 - 11:00
KS Mściszewice 2 - 3 Sokół Ełganowo 5 listopada 2022 - 12:00
GKS Żukowo 2 - 4 Amator Kiełpino 5 listopada 2022 - 13:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Potok Pszczółki 5 listopada 2022 - 12:00
Orzeł Straszyn 3 - 2 Gryf Goręczyno 5 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Goręczyno 0 - 0 Korona Cedry Małe 11 listopada 2022 - 13:00
Potok Pszczółki 1 - 0 Orzeł Straszyn 12 listopada 2022 - 12:00
Amator Kiełpino 8 - 2 Wisła Długie Pole 12 listopada 2022 - 14:00
Sokół Ełganowo 4 - 2 GKS Żukowo 12 listopada 2022 - 13:15
Orzeł Gołubie 1 - 1 KS Mściszewice 13 listopada 2022 - 18:00
Portowiec Gdańsk 0 - 5 Sporting Leźno 12 listopada 2022 - 13:00
GTS Rotmanka 2 - 1 Czarni Przemysław 12 listopada 2022 - 17:00
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Cedry Małe 7 - 0 Czarni Przemysław 18 marca 2023 - 15:30
GTS Rotmanka 0 - 3 Sporting Leźno 18 marca 2023 - 17:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 KS Mściszewice 18 marca 2023 - 13:00
Orzeł Gołubie 5 - 1 GKS Żukowo 17 marca 2023 - 20:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 Wisła Długie Pole 18 marca 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 4 - 0 Orzeł Straszyn 18 marca 2023 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 1 Gryf Goręczyno 18 marca 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Potok Pszczółki 1 - 0 Korona Cedry Małe 25 marca 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 4 - 3 Amator Kiełpino 26 marca 2023 - 12:00
Orzeł Straszyn 1 - 1 Sokół Ełganowo 25 marca 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 2 - 4 Orzeł Gołubie 25 marca 2023 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 8 Portowiec Gdańsk 25 marca 2023 - 13:30
KS Mściszewice 3 - 3 GTS Rotmanka 26 marca 2023 - 12:00
Sporting Leźno 2 - 0 Czarni Przemysław 25 marca 2023 - 16:00
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Korona Cedry Małe 2 - 2 Sporting Leźno 1 kwietnia 2023 - 16:00
Czarni Przemysław 6 - 1 KS Mściszewice 2 kwietnia 2023 - 11:00
GTS Rotmanka 5 - 1 GKS Żukowo 1 kwietnia 2023 - 16:00
Portowiec Gdańsk 6 - 1 Wisła Długie Pole 1 kwietnia 2023 - 12:00
Orzeł Gołubie 1 - 2 Orzeł Straszyn 31 marca 2023 - 20:00
Sokół Ełganowo 1 - 3 Gryf Goręczyno 1 kwietnia 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 2 - 2 Potok Pszczółki 1 kwietnia 2023 - 15:00
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 1 - 1 Korona Cedry Małe 15 kwietnia 2023 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 0 Sokół Ełganowo 15 kwietnia 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 2 - 1 Orzeł Gołubie 15 kwietnia 2023 - 16:00
Orzeł Straszyn 3 - 2 Portowiec Gdańsk 15 kwietnia 2023 - 19:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 GTS Rotmanka 15 kwietnia 2023 - 16:00
GKS Żukowo 2 - 5 Czarni Przemysław 15 kwietnia 2023 - 14:00
KS Mściszewice 2 - 1 Sporting Leźno 15 kwietnia 2023 - 14:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Cedry Małe 3 - 1 KS Mściszewice 22 kwietnia 2023 - 15:00
Sporting Leźno 2 - 2 GKS Żukowo 22 kwietnia 2023 - 17:30
Czarni Przemysław 1 - 1 Wisła Długie Pole 23 kwietnia 2023 - 13:00
GTS Rotmanka 0 - 1 Orzeł Straszyn 22 kwietnia 2023 - 17:00
Portowiec Gdańsk 7 - 0 Gryf Goręczyno 22 kwietnia 2023 - 13:00
Orzeł Gołubie 0 - 3 Potok Pszczółki 21 kwietnia 2023 - 20:00
Sokół Ełganowo 2 - 3 Amator Kiełpino 22 kwietnia 2023 - 14:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 3 Korona Cedry Małe 29 kwietnia 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 5 - 3 Orzeł Gołubie 29 kwietnia 2023 - 15:00
Potok Pszczółki 0 - 3 Portowiec Gdańsk 29 kwietnia 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 5 - 0 GTS Rotmanka 29 kwietnia 2023 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 1 Czarni Przemysław 29 kwietnia 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 0 - 3 Sporting Leźno 29 kwietnia 2023 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 4 KS Mściszewice 29 kwietnia 2023 - 11:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Korona Cedry Małe 5 - 1 GKS Żukowo 6 maja 2023 - 17:00
KS Mściszewice 4 - 2 Wisła Długie Pole 7 maja 2023 - 14:00
Sporting Leźno 2 - 1 Orzeł Straszyn 6 maja 2023 - 16:00
Czarni Przemysław 5 - 1 Gryf Goręczyno 7 maja 2023 - 13:00
GTS Rotmanka 4 - 1 Potok Pszczółki 6 maja 2023 - 17:00
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Amator Kiełpino 6 maja 2023 - 13:00
Orzeł Gołubie 1 - 2 Sokół Ełganowo 7 maja 2023 - 17:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orzeł Gołubie 0 - 3 Korona Cedry Małe 14 maja 2023 - 11:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 Portowiec Gdańsk 13 maja 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 1 - 2 GTS Rotmanka 13 maja 2023 - 15:00
Potok Pszczółki 2 - 0 Czarni Przemysław 13 maja 2023 - 15:00
Gryf Goręczyno 1 - 2 Sporting Leźno 14 maja 2023 - 12:00
Orzeł Straszyn 7 - 1 KS Mściszewice 14 maja 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 7 - 3 GKS Żukowo 13 maja 2023 - 16:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Cedry Małe 7 - 1 Wisła Długie Pole 20 maja 2023 - 17:00
GKS Żukowo 1 - 2 Orzeł Straszyn 20 maja 2023 - 16:00
KS Mściszewice 2 - 1 Gryf Goręczyno 20 maja 2023 - 13:00
Sporting Leźno 3 - 1 Potok Pszczółki 20 maja 2023 - 16:00
Czarni Przemysław 1 - 1 Amator Kiełpino 21 maja 2023 - 18:00
GTS Rotmanka 3 - 0 Sokół Ełganowo 20 maja 2023 - 17:00
Portowiec Gdańsk 12 - 0 Orzeł Gołubie 20 maja 2023 - 13:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Portowiec Gdańsk 4 - 0 Korona Cedry Małe 27 maja 2023 - 13:00
Orzeł Gołubie 1 - 5 GTS Rotmanka 28 maja 2023 - 11:00
Sokół Ełganowo 2 - 3 Czarni Przemysław 27 maja 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 0 - 1 Sporting Leźno 27 maja 2023 - 15:00
Potok Pszczółki 3 - 0 KS Mściszewice 27 maja 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 0 - 2 GKS Żukowo 28 maja 2023 - 12:00
Orzeł Straszyn 1 - 1 Wisła Długie Pole 27 maja 2023 - 19:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Cedry Małe 2 - 2 Orzeł Straszyn 3 czerwca 2023 - 17:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Gryf Goręczyno 3 czerwca 2023 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 4 Potok Pszczółki 3 czerwca 2023 - 16:00
KS Mściszewice 4 - 5 Amator Kiełpino 3 czerwca 2023 - 11:00
Sporting Leźno 5 - 0 Sokół Ełganowo 3 czerwca 2023 - 16:00
Czarni Przemysław 3 - 0 Orzeł Gołubie 4 czerwca 2023 - 13:00
GTS Rotmanka 0 - 1 Portowiec Gdańsk 3 czerwca 2023 - 17:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Rotmanka 5 - 3 Korona Cedry Małe 10 czerwca 2023 - 17:00
Portowiec Gdańsk 3 - 2 Czarni Przemysław 10 czerwca 2023 - 13:00
Orzeł Gołubie 0 - 6 Sporting Leźno 9 czerwca 2023 - 20:00
Sokół Ełganowo 3 - 1 KS Mściszewice 10 czerwca 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 8 - 2 GKS Żukowo 10 czerwca 2023 - 15:00
Potok Pszczółki 0 - 1 Wisła Długie Pole 10 czerwca 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 2 - 2 Orzeł Straszyn 11 czerwca 2023 - 12:00
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Cedry Małe 1 - 3 Gryf Goręczyno 17 czerwca 2023 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 4 Potok Pszczółki 17 czerwca 2023 - 16:00
Wisła Długie Pole 3 - 5 Amator Kiełpino 17 czerwca 2023 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 0 Sokół Ełganowo 17 czerwca 2023 - 16:00
KS Mściszewice 8 - 2 Orzeł Gołubie 17 czerwca 2023 - 16:00
Sporting Leźno 2 - 3 Portowiec Gdańsk 17 czerwca 2023 - 16:00
Czarni Przemysław 4 - 2 GTS Rotmanka 17 czerwca 2023 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE