Baner

V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kolejarz Chojnice 16 40 13 1 2 41 - 15
2. Styna Godziszewo 16 38 12 2 2 40 - 14
3. Radunia II Stężyca 16 36 12 0 4 44 - 11
4. Supra Kwidzyn 15 35 11 2 2 38 - 9
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 34 11 1 4 58 - 25
6. Wietcisa Skarszewy 16 32 10 2 4 45 - 21
7. Meteor Pinczyn 16 29 9 2 5 36 - 30
8. Gwiazda Karsin 16 25 7 4 5 27 - 25
9. Delta Miłoradz 16 18 5 3 8 28 - 34 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Tęcza Brusy 15 18 6 0 9 25 - 31 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Centrum Pelplin 16 17 5 2 9 28 - 39 2 6 2 0 0 9 - 5
12. Błękitni Stare Pole 16 17 5 2 9 30 - 42 2 3 1 0 1 8 - 5
13. Pogoń Prabuty 15 17 5 2 8 21 - 33 2 0 0 0 2 1 - 8
14. Wisła Korzeniewo 16 15 4 3 9 24 - 38
15. KS Skorzewo 16 13 4 1 11 24 - 48
16. Wda Lipusz 15 12 3 3 9 25 - 44
17. Olimpia Sztum 16 11 3 2 11 16 - 49
18. Spójnia Sadlinki 16 3 1 0 15 11 - 53
Ostatni komentarz dodał Gruby10 26.11.2022, 16:02:54


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (50) 
Supra Kwidzyn 1 - 0 Radunia II Stężyca 6 sierpnia 2022 - 15:00
Centrum Pelplin 6 - 0 KS Skorzewo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejarz Chojnice 5 - 1 Olimpia Sztum 6 sierpnia 2022 - 11:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Wisła Korzeniewo 6 sierpnia 2022 - 14:30
Wda Lipusz 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 5 sierpnia 2022 - 18:30
Tęcza Brusy 2 - 0 Spójnia Sadlinki 6 sierpnia 2022 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 1 Błękitni Stare Pole 6 sierpnia 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 Styna Godziszewo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Radunia II Stężyca 2 - 1 Styna Godziszewo 13 sierpnia 2022 - 11:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Pogoń Prabuty 13 sierpnia 2022 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 4 Meteor Pinczyn 13 sierpnia 2022 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 7 - 0 Spójnia Sadlinki 14 sierpnia 2022 - 18:00
Wisła Korzeniewo 5 - 3 Wda Lipusz 13 sierpnia 2022 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Gwiazda Karsin 11 sierpnia 2022 - 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 4 Kolejarz Chojnice 13 sierpnia 2022 - 16:00
KS Skorzewo 0 - 1 Delta Miłoradz 13 sierpnia 2022 - 16:00
Supra Kwidzyn 1 - 2 Centrum Pelplin 13 sierpnia 2022 - 14:30
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (14) 
Centrum Pelplin 0 - 6 Radunia II Stężyca 20 sierpnia 2022 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Supra Kwidzyn 20 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 KS Skorzewo 21 sierpnia 2022 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 sierpnia 2022 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 1 Olimpia Sztum 21 sierpnia 2022 - 17:00
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Wisła Korzeniewo 19 sierpnia 2022 - 17:30
Meteor Pinczyn 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 20 sierpnia 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Tęcza Brusy 20 sierpnia 2022 - 17:30
Styna Godziszewo 4 - 1 Błękitni Stare Pole 20 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (5) 
Radunia II Stężyca 6 - 0 Błękitni Stare Pole 27 sierpnia 2022 - 11:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Styna Godziszewo 27 sierpnia 2022 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Pogoń Prabuty 27 sierpnia 2022 - 16:00
Wisła Korzeniewo 0 - 2 Meteor Pinczyn 27 sierpnia 2022 - 17:00
Olimpia Sztum 2 - 0 Spójnia Sadlinki 27 sierpnia 2022 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Wda Lipusz 27 sierpnia 2022 - 16:00
KS Skorzewo 1 - 1 Gwiazda Karsin 27 sierpnia 2022 - 11:00
Supra Kwidzyn 2 - 0 Kolejarz Chojnice 27 sierpnia 2022 - 17:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Delta Miłoradz 27 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (10) 
Delta Miłoradz 0 - 3 Radunia II Stężyca 3 września 2022 - 17:30
Kolejarz Chojnice 1 - 0 Centrum Pelplin 3 września 2022 - 17:00
Gwiazda Karsin 0 - 3 Supra Kwidzyn 3 września 2022 - 11:00
Wda Lipusz 2 - 5 KS Skorzewo 4 września 2022 - 17:00
Spójnia Sadlinki 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 września 2022 - 11:00
Meteor Pinczyn 5 - 1 Olimpia Sztum 3 września 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 Wisła Korzeniewo 4 września 2022 - 17:00
Styna Godziszewo 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 3 września 2022 - 11:00
Błękitni Stare Pole 3 - 2 Tęcza Brusy 4 września 2022 - 15:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Radunia II Stężyca 3 - 0 Tęcza Brusy 10 września 2022 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Błękitni Stare Pole 11 września 2022 - 16:00
Wisła Korzeniewo 0 - 7 Styna Godziszewo 10 września 2022 - 15:00
Olimpia Sztum 3 - 2 Pogoń Prabuty 10 września 2022 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Meteor Pinczyn 10 września 2022 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 1 Spójnia Sadlinki 10 września 2022 - 16:00
Supra Kwidzyn 5 - 0 Wda Lipusz 10 września 2022 - 17:00
Centrum Pelplin 2 - 2 Gwiazda Karsin 11 września 2022 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Kolejarz Chojnice 10 września 2022 - 17:30
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Kolejarz Chojnice 2 - 1 Radunia II Stężyca 17 września 2022 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Delta Miłoradz 18 września 2022 - 17:30
Wda Lipusz 3 - 1 Centrum Pelplin 17 września 2022 - 16:00
Spójnia Sadlinki 0 - 4 Supra Kwidzyn 17 września 2022 - 12:00
Meteor Pinczyn 5 - 1 KS Skorzewo 17 września 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2022 - 17:00
Styna Godziszewo 2 - 0 Olimpia Sztum 17 września 2022 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Wisła Korzeniewo 17 września 2022 - 16:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 17 września 2022 - 15:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (10) 
Radunia II Stężyca 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 24 września 2022 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 5 Tęcza Brusy 25 września 2022 - 15:00
Olimpia Sztum 1 - 4 Błękitni Stare Pole 24 września 2022 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Styna Godziszewo 24 września 2022 - 16:00
KS Skorzewo 1 - 5 Pogoń Prabuty 24 września 2022 - 13:00
Supra Kwidzyn 7 - 0 Meteor Pinczyn 24 września 2022 - 16:30
Centrum Pelplin 0 - 3 Spójnia Sadlinki 25 września 2022 - 16:00
vo, na boisku 6-1
Delta Miłoradz 1 - 1 Wda Lipusz 24 września 2022 - 14:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Gwiazda Karsin 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (7) 
Gwiazda Karsin 1 - 2 Radunia II Stężyca 28 września 2022 - 16:30
Wda Lipusz 1 - 3 Kolejarz Chojnice 2 października 2022 - 15:00
Spójnia Sadlinki 1 - 7 Delta Miłoradz 1 października 2022 - 11:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Centrum Pelplin 1 października 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 1 Supra Kwidzyn 1 października 2022 - 16:00
Styna Godziszewo 1 - 0 KS Skorzewo 1 października 2022 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 października 2022 - 15:00
Tęcza Brusy 3 - 0 Olimpia Sztum 1 października 2022 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Wisła Korzeniewo 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Radunia II Stężyca 2 - 1 Wisła Korzeniewo 8 października 2022 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 8 października 2022 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Tęcza Brusy 8 października 2022 - 12:00
KS Skorzewo 4 - 2 Błękitni Stare Pole 8 października 2022 - 16:00
Supra Kwidzyn 0 - 0 Styna Godziszewo 8 października 2022 - 15:00
Centrum Pelplin 4 - 1 Pogoń Prabuty 8 października 2022 - 16:00
Delta Miłoradz 0 - 3 Meteor Pinczyn 8 października 2022 - 15:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Spójnia Sadlinki 8 października 2022 - 15:00
Gwiazda Karsin 5 - 0 Wda Lipusz 8 października 2022 - 13:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Wda Lipusz 2 - 1 Radunia II Stężyca 15 października 2022 - 15:00
Spójnia Sadlinki 0 - 3 Gwiazda Karsin 15 października 2022 - 12:00
Meteor Pinczyn 3 - 2 Kolejarz Chojnice 15 października 2022 - 14:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 Delta Miłoradz 15 października 2022 - 15:00
Styna Godziszewo 3 - 0 Centrum Pelplin 15 października 2022 - 11:00
vo, na boisku 3-1
Błękitni Stare Pole 0 - 4 Supra Kwidzyn 15 października 2022 - 15:00
Tęcza Brusy 3 - 0 KS Skorzewo 15 października 2022 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 października 2022 - 15:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Olimpia Sztum 15 października 2022 - 11:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Radunia II Stężyca 4 - 0 Olimpia Sztum 22 października 2022 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wisła Korzeniewo 22 października 2022 - 13:00
KS Skorzewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 22 października 2022 - 15:30
Supra Kwidzyn 1 - 0 Tęcza Brusy 22 października 2022 - 15:30
Centrum Pelplin 5 - 4 Błękitni Stare Pole 22 października 2022 - 15:00
Delta Miłoradz 2 - 3 Styna Godziszewo 23 października 2022 - 15:30
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Pogoń Prabuty 22 października 2022 - 14:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Meteor Pinczyn 22 października 2022 - 14:00
Wda Lipusz 5 - 2 Spójnia Sadlinki 22 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (12) 
Spójnia Sadlinki 1 - 3 Radunia II Stężyca 29 października 2022 - 11:00
Meteor Pinczyn 3 - 2 Wda Lipusz 29 października 2022 - 14:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 Gwiazda Karsin 29 października 2022 - 13:00
Styna Godziszewo 2 - 3 Kolejarz Chojnice 29 października 2022 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Delta Miłoradz 29 października 2022 - 14:00
Tęcza Brusy 3 - 2 Centrum Pelplin 29 października 2022 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 2 Supra Kwidzyn 29 października 2022 - 13:00
Wisła Korzeniewo 3 - 1 KS Skorzewo 29 października 2022 - 14:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Radunia II Stężyca 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2022 - 11:00
KS Skorzewo 8 - 0 Olimpia Sztum 5 listopada 2022 - 14:00
Supra Kwidzyn 3 - 0 Wisła Korzeniewo 5 listopada 2022 - 11:00
Centrum Pelplin 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 5 listopada 2022 - 13:30
Delta Miłoradz 3 - 2 Tęcza Brusy 6 listopada 2022 - 11:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Błękitni Stare Pole 5 listopada 2022 - 13:30
Gwiazda Karsin 0 - 3 Styna Godziszewo 5 listopada 2022 - 13:00
Wda Lipusz 2 - 2 Pogoń Prabuty 5 listopada 2022 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 3 Meteor Pinczyn 5 listopada 2022 - 14:30
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (21) 
Meteor Pinczyn 2 - 0 Radunia II Stężyca 12 listopada 2022 - 13:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 Spójnia Sadlinki 12 listopada 2022 - 13:00
Styna Godziszewo 2 - 2 Wda Lipusz 11 listopada 2022 - 12:00
Błękitni Stare Pole 2 - 3 Gwiazda Karsin 11 listopada 2022 - 13:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Kolejarz Chojnice 11 listopada 2022 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Delta Miłoradz 13 listopada 2022 - 13:00
Wisła Korzeniewo 4 - 1 Centrum Pelplin 12 listopada 2022 - 13:00
Olimpia Sztum 0 - 2 Supra Kwidzyn 11 listopada 2022 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 1 KS Skorzewo 11 listopada 2022 - 12:30
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Radunia II Stężyca 3 - 0 KS Skorzewo 19 listopada 2022 - 12:30
Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 kwietnia 2023 - 17:00
Centrum Pelplin - Olimpia Sztum 19 listopada 2022 - 13:00
Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo 20 listopada 2022 - 11:00
Kolejarz Chojnice - Wietcisa Skarszewy 19 kwietnia 2023 - 17:00
Gwiazda Karsin - Tęcza Brusy 19 listopada 2022 - 13:00
Wda Lipusz - Błękitni Stare Pole 19 listopada 2022 - 13:00
Spójnia Sadlinki - Styna Godziszewo 19 listopada 2022 - 13:00
Meteor Pinczyn - Pogoń Prabuty 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pogoń Prabuty - Radunia II Stężyca 12 kwietnia 2023 - 17:00
Styna Godziszewo 2 - 0 Meteor Pinczyn 26 listopada 2022 - 11:00
Błękitni Stare Pole 5 - 1 Spójnia Sadlinki 26 listopada 2022 - 11:00
Tęcza Brusy - Wda Lipusz 12 kwietnia 2023 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Gwiazda Karsin 31 października 2022 - 15:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Kolejarz Chojnice 26 listopada 2022 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 3 Delta Miłoradz 26 listopada 2022 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Centrum Pelplin 26 listopada 2022 - 11:00
KS Skorzewo - Supra Kwidzyn 19 kwietnia 2023 - 17:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Supra Kwidzyn
KS Skorzewo - Centrum Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Delta Miłoradz
Olimpia Sztum - Kolejarz Chojnice
Wisła Korzeniewo - Gwiazda Karsin
Wietcisa Skarszewy - Wda Lipusz
Tęcza Brusy - Spójnia Sadlinki
Błękitni Stare Pole - Meteor Pinczyn
Styna Godziszewo - Pogoń Prabuty
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo - Radunia II Stężyca
Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy
Spójnia Sadlinki - Wietcisa Skarszewy
Wda Lipusz - Wisła Korzeniewo
Gwiazda Karsin - Olimpia Sztum
Kolejarz Chojnice - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Delta Miłoradz - KS Skorzewo
Centrum Pelplin - Supra Kwidzyn
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Centrum Pelplin
Supra Kwidzyn - Delta Miłoradz
KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gwiazda Karsin
Olimpia Sztum - Wda Lipusz
Wisła Korzeniewo - Spójnia Sadlinki
Wietcisa Skarszewy - Meteor Pinczyn
Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole - Styna Godziszewo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole - Radunia II Stężyca
Styna Godziszewo - Tęcza Brusy
Pogoń Prabuty - Wietcisa Skarszewy
Meteor Pinczyn - Wisła Korzeniewo
Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum
Wda Lipusz - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gwiazda Karsin - KS Skorzewo
Kolejarz Chojnice - Supra Kwidzyn
Delta Miłoradz - Centrum Pelplin
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Delta Miłoradz
Centrum Pelplin - Kolejarz Chojnice
Supra Kwidzyn - Gwiazda Karsin
KS Skorzewo - Wda Lipusz
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki
Olimpia Sztum - Meteor Pinczyn
Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty
Wietcisa Skarszewy - Styna Godziszewo
Tęcza Brusy - Błękitni Stare Pole
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Radunia II Stężyca
Błękitni Stare Pole - Wietcisa Skarszewy
Styna Godziszewo - Wisła Korzeniewo
Pogoń Prabuty - Olimpia Sztum
Meteor Pinczyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Spójnia Sadlinki - KS Skorzewo
Wda Lipusz - Supra Kwidzyn
Gwiazda Karsin - Centrum Pelplin
Kolejarz Chojnice - Delta Miłoradz
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Kolejarz Chojnice
Delta Miłoradz - Gwiazda Karsin
Centrum Pelplin - Wda Lipusz
Supra Kwidzyn - Spójnia Sadlinki
KS Skorzewo - Meteor Pinczyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum - Styna Godziszewo
Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole
Wietcisa Skarszewy - Tęcza Brusy
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca
Tęcza Brusy - Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum
Styna Godziszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty - KS Skorzewo
Meteor Pinczyn - Supra Kwidzyn
Spójnia Sadlinki - Centrum Pelplin
Wda Lipusz - Delta Miłoradz
Gwiazda Karsin - Kolejarz Chojnice
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Gwiazda Karsin
Kolejarz Chojnice - Wda Lipusz
Delta Miłoradz - Spójnia Sadlinki
Centrum Pelplin - Meteor Pinczyn
Supra Kwidzyn - Pogoń Prabuty
KS Skorzewo - Styna Godziszewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole
Olimpia Sztum - Tęcza Brusy
Wisła Korzeniewo - Wietcisa Skarszewy
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo - Radunia II Stężyca
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum
Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błękitni Stare Pole - KS Skorzewo
Styna Godziszewo - Supra Kwidzyn
Pogoń Prabuty - Centrum Pelplin
Meteor Pinczyn - Delta Miłoradz
Spójnia Sadlinki - Kolejarz Chojnice
Wda Lipusz - Gwiazda Karsin
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Wda Lipusz
Gwiazda Karsin - Spójnia Sadlinki
Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn
Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty
Centrum Pelplin - Styna Godziszewo
Supra Kwidzyn - Błękitni Stare Pole
KS Skorzewo - Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wietcisa Skarszewy
Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Radunia II Stężyca
Wisła Korzeniewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy - KS Skorzewo
Tęcza Brusy - Supra Kwidzyn
Błękitni Stare Pole - Centrum Pelplin
Styna Godziszewo - Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty - Kolejarz Chojnice
Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin
Spójnia Sadlinki - Wda Lipusz
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Spójnia Sadlinki
Wda Lipusz - Meteor Pinczyn
Gwiazda Karsin - Pogoń Prabuty
Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole
Centrum Pelplin - Tęcza Brusy
Supra Kwidzyn - Wietcisa Skarszewy
KS Skorzewo - Wisła Korzeniewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca
Olimpia Sztum - KS Skorzewo
Wisła Korzeniewo - Supra Kwidzyn
Wietcisa Skarszewy - Centrum Pelplin
Tęcza Brusy - Delta Miłoradz
Błękitni Stare Pole - Kolejarz Chojnice
Styna Godziszewo - Gwiazda Karsin
Pogoń Prabuty - Wda Lipusz
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Meteor Pinczyn
Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty
Wda Lipusz - Styna Godziszewo
Gwiazda Karsin - Błękitni Stare Pole
Kolejarz Chojnice - Tęcza Brusy
Delta Miłoradz - Wietcisa Skarszewy
Centrum Pelplin - Wisła Korzeniewo
Supra Kwidzyn - Olimpia Sztum
KS Skorzewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo - Radunia II Stężyca
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Supra Kwidzyn
Olimpia Sztum - Centrum Pelplin
Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz
Wietcisa Skarszewy - Kolejarz Chojnice
Tęcza Brusy - Gwiazda Karsin
Błękitni Stare Pole - Wda Lipusz
Styna Godziszewo - Spójnia Sadlinki
Pogoń Prabuty - Meteor Pinczyn
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Pogoń Prabuty
Meteor Pinczyn - Styna Godziszewo
Spójnia Sadlinki - Błękitni Stare Pole
Wda Lipusz - Tęcza Brusy
Gwiazda Karsin - Wietcisa Skarszewy
Kolejarz Chojnice - Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz - Olimpia Sztum
Centrum Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Supra Kwidzyn - KS Skorzewo


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE