Baner

V liga - pomorska - grupa Gdańsk I - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania II Gdańsk 16 39 12 3 1 56 - 19
2. Jaguar II Gdańsk 17 33 11 0 6 42 - 31
3. Bałtyk II Gdynia 16 32 10 2 4 44 - 15
4. Orzeł Trąbki Wielkie 16 30 9 3 4 32 - 16
5. Stoczniowiec Gdańsk 15 29 8 5 2 47 - 26 1 1 0 1 0 3 - 3
6. Orlęta Reda 17 29 8 5 4 42 - 43 1 1 0 1 0 3 - 3
7. GLKS Różyny 16 26 7 5 4 42 - 26
8. KS Chwaszczyno 16 25 7 4 5 25 - 23
9. Osiczanka Osice 17 24 7 3 7 36 - 48
10. Zenit Łęczyce 17 23 7 2 8 40 - 44
11. Cartusia II Kartuzy 16 20 6 2 8 35 - 28
12. GTS Mokry Dwór 16 19 6 1 9 35 - 34
13. Sokół Bożepole Wielkie 17 18 5 3 9 36 - 43
14. Orkan Rumia 16 17 4 5 7 31 - 38
15. GKS Sierakowice 16 15 4 3 9 26 - 57
16. GTS Pruszcz Gdański 16 12 3 3 10 35 - 55
17. Gryf II Wejherowo 16 10 2 4 10 27 - 57 1 3 1 0 0 5 - 2
18. Sztorm Kosakowo 16 10 3 1 12 27 - 55 1 0 0 0 1 2 - 5
Ostatni komentarz dodał FotoPomorze 27.11.2022, 15:40:39


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Sztorm Kosakowo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Osiczanka Osice 1 - 7 Gedania II Gdańsk 7 sierpnia 2022 - 17:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 1 Zenit Łęczyce 6 sierpnia 2022 - 17:00
Orkan Rumia 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 6 sierpnia 2022 - 16:00
GTS Mokry Dwór 9 - 2 Gryf II Wejherowo 6 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Sierakowice 0 - 4 Cartusia II Kartuzy 7 sierpnia 2022 - 18:30
KS Chwaszczyno 0 - 1 Bałtyk II Gdynia 6 sierpnia 2022 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 4 GLKS Różyny 6 sierpnia 2022 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 3 GTS Pruszcz Gdański 7 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 2 - 4 GTS Pruszcz Gdański 13 sierpnia 2022 - 11:00
GLKS Różyny 1 - 1 Orlęta Reda 13 sierpnia 2022 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Jaguar II Gdańsk 14 sierpnia 2022 - 14:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 3 KS Chwaszczyno 13 sierpnia 2022 - 13:00
GTS Mokry Dwór 9 - 1 GKS Sierakowice 10 sierpnia 2022 - 18:30
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Gryf II Wejherowo 13 sierpnia 2022 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 3 Orkan Rumia 13 sierpnia 2022 - 16:00
Gedania II Gdańsk 4 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 13 sierpnia 2022 - 15:30
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Osiczanka Osice 13 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Osiczanka Osice 3 - 1 Sztorm Kosakowo 20 sierpnia 2022 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 20 sierpnia 2022 - 17:00
Orkan Rumia 0 - 4 Gedania II Gdańsk 20 sierpnia 2022 - 14:00
Gryf II Wejherowo 0 - 0 Zenit Łęczyce 21 sierpnia 2022 - 16:00
GKS Sierakowice 0 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 20 sierpnia 2022 - 17:00
KS Chwaszczyno 2 - 0 GTS Mokry Dwór 20 sierpnia 2022 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 20 sierpnia 2022 - 13:30
Orlęta Reda 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 20 sierpnia 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 GLKS Różyny 19 sierpnia 2022 - 19:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 0 - 5 GLKS Różyny 27 sierpnia 2022 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 9 - 2 GTS Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2022 - 13:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 2 Orlęta Reda 27 sierpnia 2022 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 0 Jaguar II Gdańsk 28 sierpnia 2022 - 17:30
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 KS Chwaszczyno 27 sierpnia 2022 - 14:00
Zenit Łęczyce 2 - 1 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2022 - 11:00
Gedania II Gdańsk 4 - 0 Gryf II Wejherowo 7 września 2022 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Orkan Rumia 25 sierpnia 2022 - 18:30
Osiczanka Osice 2 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 27 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 10 - 1 Sztorm Kosakowo 3 września 2022 - 17:00
Orkan Rumia 1 - 5 Osiczanka Osice 3 września 2022 - 16:00
Gryf II Wejherowo 4 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 4 września 2022 - 16:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Gedania II Gdańsk 3 września 2022 - 17:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 Zenit Łęczyce 3 września 2022 - 13:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września 2022 - 13:30
Orlęta Reda 0 - 3 GTS Mokry Dwór 4 września 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 5 Cartusia II Kartuzy 3 września 2022 - 11:00
GLKS Różyny 0 - 1 Bałtyk II Gdynia 3 września 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 10 września 2022 - 15:30
Cartusia II Kartuzy 4 - 1 GLKS Różyny 10 września 2022 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 10 września 2022 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Orlęta Reda 10 września 2022 - 14:00
Zenit Łęczyce 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 10 września 2022 - 16:00
Gedania II Gdańsk 3 - 0 KS Chwaszczyno 11 września 2022 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 6 GKS Sierakowice 10 września 2022 - 15:00
Osiczanka Osice 3 - 3 Gryf II Wejherowo 10 września 2022 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 2 Orkan Rumia 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 2 - 2 Orkan Rumia 17 września 2022 - 11:00
Gryf II Wejherowo 2 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 18 września 2022 - 12:00
GKS Sierakowice 4 - 2 Osiczanka Osice 17 września 2022 - 16:00
KS Chwaszczyno 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 18 września 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Gedania II Gdańsk 18 września 2022 - 19:15
Zenit Łęczyce 2 - 3 Orlęta Reda 18 września 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 16 września 2022 - 19:00
GLKS Różyny 3 - 1 GTS Mokry Dwór 17 września 2022 - 16:30
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Cartusia II Kartuzy 18 września 2022 - 13:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 1 - 4 Cartusia II Kartuzy 24 września 2022 - 11:00
GTS Mokry Dwór 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 24 września 2022 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 GLKS Różyny 24 września 2022 - 14:00
Zenit Łęczyce 4 - 2 GTS Pruszcz Gdański 24 września 2022 - 16:00
Gedania II Gdańsk 6 - 0 Orlęta Reda 25 września 2022 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 4 Jaguar II Gdańsk 24 września 2022 - 13:00
Osiczanka Osice 3 - 0 KS Chwaszczyno 24 września 2022 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 0 GKS Sierakowice 24 września 2022 - 16:00
Orkan Rumia 5 - 1 Gryf II Wejherowo 17 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gryf II Wejherowo 5 - 2 Sztorm Kosakowo 2 października 2022 - 12:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Orkan Rumia 1 października 2022 - 15:30
KS Chwaszczyno 2 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 1 października 2022 - 14:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 1 Osiczanka Osice 1 października 2022 - 11:00
Orlęta Reda 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 2 października 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 Gedania II Gdańsk 30 września 2022 - 19:00
GLKS Różyny 7 - 2 Zenit Łęczyce 1 października 2022 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 2 października 2022 - 13:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 1 GTS Mokry Dwór 1 października 2022 - 13:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 2 - 3 GTS Mokry Dwór 8 października 2022 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Cartusia II Kartuzy 8 października 2022 - 14:00
Zenit Łęczyce 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 8 października 2022 - 13:00
Gedania II Gdańsk 2 - 4 GLKS Różyny 8 października 2022 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 8 października 2022 - 14:00
Osiczanka Osice 1 - 4 Orlęta Reda 8 października 2022 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 Jaguar II Gdańsk 8 października 2022 - 15:00
Orkan Rumia 2 - 3 KS Chwaszczyno 8 października 2022 - 16:00
Gryf II Wejherowo 1 - 1 GKS Sierakowice 9 października 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 0 - 2 Sztorm Kosakowo 15 października 2022 - 15:30
KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf II Wejherowo 15 października 2022 - 14:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 Orkan Rumia 15 października 2022 - 10:00
Orlęta Reda 3 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 16 października 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Osiczanka Osice 14 października 2022 - 19:00
GLKS Różyny 2 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 15 października 2022 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Gedania II Gdańsk 16 października 2022 - 13:00
Cartusia II Kartuzy 2 - 3 Zenit Łęczyce 15 października 2022 - 13:00
GTS Mokry Dwór 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 15 października 2022 - 13:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2022 - 13:30
Zenit Łęczyce 4 - 3 GTS Mokry Dwór 23 października 2022 - 14:00
Gedania II Gdańsk 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 22 października 2022 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 22 października 2022 - 14:00
Osiczanka Osice 3 - 3 GLKS Różyny 22 października 2022 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 1 GTS Pruszcz Gdański 22 października 2022 - 14:00
Orkan Rumia 1 - 1 Orlęta Reda 22 października 2022 - 15:00
Gryf II Wejherowo 2 - 3 Jaguar II Gdańsk 22 października 2022 - 12:00
GKS Sierakowice 0 - 2 KS Chwaszczyno 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Chwaszczyno 2 - 1 Sztorm Kosakowo 29 października 2022 - 13:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 1 GKS Sierakowice 29 października 2022 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 1 Gryf II Wejherowo 30 października 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 6 - 3 Orkan Rumia 29 października 2022 - 11:00
GLKS Różyny 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 30 października 2022 - 14:00
Bałtyk II Gdynia 6 - 0 Osiczanka Osice 30 października 2022 - 13:00
Cartusia II Kartuzy 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 30 października 2022 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 5 Gedania II Gdańsk 30 października 2022 - 10:30
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Zenit Łęczyce 29 października 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 4 - 5 Zenit Łęczyce 5 listopada 2022 - 11:00
Gedania II Gdańsk 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 6 listopada 2022 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 GTS Mokry Dwór 5 listopada 2022 - 13:00
Osiczanka Osice 4 - 1 Cartusia II Kartuzy 5 listopada 2022 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 5 listopada 2022 - 13:00
Orkan Rumia 0 - 2 GLKS Różyny 6 listopada 2022 - 12:00
Gryf II Wejherowo 1 - 5 GTS Pruszcz Gdański 5 listopada 2022 - 12:00
GKS Sierakowice 4 - 3 Orlęta Reda 6 listopada 2022 - 13:30
KS Chwaszczyno 1 - 2 Jaguar II Gdańsk 5 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 2 - 0 Sztorm Kosakowo 12 listopada 2022 - 11:00
Orlęta Reda 2 - 2 KS Chwaszczyno 13 listopada 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 GKS Sierakowice 10 listopada 2022 - 19:00
GLKS Różyny 5 - 1 Gryf II Wejherowo 12 listopada 2022 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia 13 listopada 2022 - 11:00
Cartusia II Kartuzy 4 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 13 listopada 2022 - 13:00
GTS Mokry Dwór 0 - 3 Osiczanka Osice 11 listopada 2022 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 12 listopada 2022 - 13:00
Zenit Łęczyce 1 - 5 Gedania II Gdańsk 12 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Gedania II Gdańsk 19 listopada 2022 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Zenit Łęczyce 19 listopada 2022 - 13:00
Osiczanka Osice 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 19 listopada 2022 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk - GTS Mokry Dwór 19 kwietnia 2023 - 16:00
Orkan Rumia - Cartusia II Kartuzy 20 listopada 2022 - 12:00
Gryf II Wejherowo - Bałtyk II Gdynia 19 listopada 2022 - 12:00
GKS Sierakowice - GLKS Różyny 20 listopada 2022 - 13:00
KS Chwaszczyno - GTS Pruszcz Gdański 19 listopada 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 8 - 4 Orlęta Reda 19 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orlęta Reda 5 - 3 Sztorm Kosakowo 27 listopada 2022 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 6 Jaguar II Gdańsk 25 listopada 2022 - 19:00
GLKS Różyny 2 - 2 KS Chwaszczyno 26 listopada 2022 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 10 - 2 GKS Sierakowice 27 listopada 2022 - 11:00
Cartusia II Kartuzy 5 - 2 Gryf II Wejherowo 26 listopada 2022 - 11:00
GTS Mokry Dwór 0 - 3 Orkan Rumia 26 listopada 2022 - 10:30
Orzeł Trąbki Wielkie - Stoczniowiec Gdańsk 12 kwietnia 2023 - 16:30
Zenit Łęczyce 8 - 1 Osiczanka Osice 26 listopada 2022 - 10:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 24 listopada 2022 - 17:45
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Sokół Bożepole Wielkie
Gedania II Gdańsk - Osiczanka Osice
Zenit Łęczyce - Stoczniowiec Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie - Orkan Rumia
GTS Mokry Dwór - Gryf II Wejherowo
Cartusia II Kartuzy - GKS Sierakowice
Bałtyk II Gdynia - KS Chwaszczyno
GLKS Różyny - Jaguar II Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - Orlęta Reda
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański - Sztorm Kosakowo
Orlęta Reda - GLKS Różyny
Jaguar II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia
KS Chwaszczyno - Cartusia II Kartuzy
GKS Sierakowice - GTS Mokry Dwór
Gryf II Wejherowo - Orzeł Trąbki Wielkie
Orkan Rumia - Zenit Łęczyce
Stoczniowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Osiczanka Osice - Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Osiczanka Osice
Sokół Bożepole Wielkie - Stoczniowiec Gdańsk
Gedania II Gdańsk - Orkan Rumia
Zenit Łęczyce - Gryf II Wejherowo
Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice
GTS Mokry Dwór - KS Chwaszczyno
Cartusia II Kartuzy - Jaguar II Gdańsk
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
GLKS Różyny - GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo
GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia
Orlęta Reda - Cartusia II Kartuzy
Jaguar II Gdańsk - GTS Mokry Dwór
KS Chwaszczyno - Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Sierakowice - Zenit Łęczyce
Gryf II Wejherowo - Gedania II Gdańsk
Orkan Rumia - Sokół Bożepole Wielkie
Stoczniowiec Gdańsk - Osiczanka Osice
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Stoczniowiec Gdańsk
Osiczanka Osice - Orkan Rumia
Sokół Bożepole Wielkie - Gryf II Wejherowo
Gedania II Gdańsk - GKS Sierakowice
Zenit Łęczyce - KS Chwaszczyno
Orzeł Trąbki Wielkie - Jaguar II Gdańsk
GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda
Cartusia II Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański
Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia - Sztorm Kosakowo
GLKS Różyny - Cartusia II Kartuzy
GTS Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór
Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie
Jaguar II Gdańsk - Zenit Łęczyce
KS Chwaszczyno - Gedania II Gdańsk
GKS Sierakowice - Sokół Bożepole Wielkie
Gryf II Wejherowo - Osiczanka Osice
Orkan Rumia - Stoczniowiec Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia
Stoczniowiec Gdańsk - Gryf II Wejherowo
Osiczanka Osice - GKS Sierakowice
Sokół Bożepole Wielkie - KS Chwaszczyno
Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
Zenit Łęczyce - Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Pruszcz Gdański
GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
Cartusia II Kartuzy - Bałtyk II Gdynia
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia II Kartuzy - Sztorm Kosakowo
Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór
GLKS Różyny - Orzeł Trąbki Wielkie
GTS Pruszcz Gdański - Zenit Łęczyce
Orlęta Reda - Gedania II Gdańsk
Jaguar II Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie
KS Chwaszczyno - Osiczanka Osice
GKS Sierakowice - Stoczniowiec Gdańsk
Gryf II Wejherowo - Orkan Rumia
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Gryf II Wejherowo
Orkan Rumia - GKS Sierakowice
Stoczniowiec Gdańsk - KS Chwaszczyno
Osiczanka Osice - Jaguar II Gdańsk
Sokół Bożepole Wielkie - Orlęta Reda
Gedania II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Zenit Łęczyce - GLKS Różyny
Orzeł Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia
GTS Mokry Dwór - Cartusia II Kartuzy
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo
Cartusia II Kartuzy - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - Zenit Łęczyce
GLKS Różyny - Gedania II Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - Sokół Bożepole Wielkie
Orlęta Reda - Osiczanka Osice
Jaguar II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
KS Chwaszczyno - Orkan Rumia
GKS Sierakowice - Gryf II Wejherowo
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - GKS Sierakowice
Gryf II Wejherowo - KS Chwaszczyno
Orkan Rumia - Jaguar II Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Orlęta Reda
Osiczanka Osice - GTS Pruszcz Gdański
Sokół Bożepole Wielkie - GLKS Różyny
Gedania II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia
Zenit Łęczyce - Cartusia II Kartuzy
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo
GTS Mokry Dwór - Zenit Łęczyce
Cartusia II Kartuzy - Gedania II Gdańsk
Bałtyk II Gdynia - Sokół Bożepole Wielkie
GLKS Różyny - Osiczanka Osice
GTS Pruszcz Gdański - Stoczniowiec Gdańsk
Orlęta Reda - Orkan Rumia
Jaguar II Gdańsk - Gryf II Wejherowo
KS Chwaszczyno - GKS Sierakowice
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - KS Chwaszczyno
GKS Sierakowice - Jaguar II Gdańsk
Gryf II Wejherowo - Orlęta Reda
Orkan Rumia - GTS Pruszcz Gdański
Stoczniowiec Gdańsk - GLKS Różyny
Osiczanka Osice - Bałtyk II Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie - Cartusia II Kartuzy
Gedania II Gdańsk - GTS Mokry Dwór
Zenit Łęczyce - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo
Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania II Gdańsk
GTS Mokry Dwór - Sokół Bożepole Wielkie
Cartusia II Kartuzy - Osiczanka Osice
Bałtyk II Gdynia - Stoczniowiec Gdańsk
GLKS Różyny - Orkan Rumia
GTS Pruszcz Gdański - Gryf II Wejherowo
Orlęta Reda - GKS Sierakowice
Jaguar II Gdańsk - KS Chwaszczyno
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Jaguar II Gdańsk
KS Chwaszczyno - Orlęta Reda
GKS Sierakowice - GTS Pruszcz Gdański
Gryf II Wejherowo - GLKS Różyny
Orkan Rumia - Bałtyk II Gdynia
Stoczniowiec Gdańsk - Cartusia II Kartuzy
Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór
Sokół Bożepole Wielkie - Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania II Gdańsk - Zenit Łęczyce
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo
Zenit Łęczyce - Sokół Bożepole Wielkie
Orzeł Trąbki Wielkie - Osiczanka Osice
GTS Mokry Dwór - Stoczniowiec Gdańsk
Cartusia II Kartuzy - Orkan Rumia
Bałtyk II Gdynia - Gryf II Wejherowo
GLKS Różyny - GKS Sierakowice
GTS Pruszcz Gdański - KS Chwaszczyno
Orlęta Reda - Jaguar II Gdańsk
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
Jaguar II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
KS Chwaszczyno - GLKS Różyny
GKS Sierakowice - Bałtyk II Gdynia
Gryf II Wejherowo - Cartusia II Kartuzy
Orkan Rumia - GTS Mokry Dwór
Stoczniowiec Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
Osiczanka Osice - Zenit Łęczyce
Sokół Bożepole Wielkie - Gedania II Gdańsk


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE