Kolejka 1 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
20 marca 2022
20.03 - 17:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
20 marca 2022
20.03 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 4 |
Jantar Ustka |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
9 - 1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 9 |
Arka Gdynia SI |
20 marca 2022
20.03 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
11 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 marca 2022
20.03 - 16:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 2 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
KP Gdynia AP |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
25 marca 2022
25.03 - 19:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
27 marca 2022
27.03 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
26 marca 2022
26.03 - 15:15 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
27 marca 2022
27.03 - 13:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 9 |
Bałtyk Gdynia AP |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 3 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
8 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:15 |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:30 |
vo, na boisku 1-4 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 0 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 4 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Arka Gdynia |
5 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:30 |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
KP Gdynia AP |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 5 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Akademia Sportu Kolbudy |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 4 |
Jantar Ustka |
14 kwietnia 2022
14.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
14 kwietnia 2022
14.04 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
14 kwietnia 2022
14.04 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 6 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 6 |
Radunia Stężyca |
26 kwietnia 2022
26.04 - 17:45 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
20 kwietnia 2022
20.04 - 16:00 |
KP Gdynia AP |
4 - 2 |
GOSRiT Luzino |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 6 |
Pomezania Malbork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
23 kwietnia 2022
23.04 - 10:30 |
Arka Gdynia |
11 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 7 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
6 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 18 |
Arka Gdynia |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:15 |
Radunia Stężyca |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 13 |
Gedania Gdańsk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 - 0 |
KP Gdynia AP |
27 kwietnia 2022
27.04 - 16:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 8 - 3. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
11 - 0 |
Radunia Stężyca |
3 maja 2022
3.05 - 13:00 |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Pomezania Malbork |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 10 |
Arka Gdynia SI |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
8 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 maja 2022
3.05 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 maja 2022
4.05 - 18:00 |
KP Gdynia AP |
3 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 9 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
8 maja 2022
8.05 - 16:30 |
Gryf Wejherowo |
1 - 10 |
Gedania Gdańsk |
8 maja 2022
8.05 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 1 |
KP Gdynia AP |
11 maja 2022
11.05 - 20:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 4 |
GOSRiT Luzino |
11 maja 2022
11.05 - 16:15 |
Akademia Sportu Kolbudy |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 10 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 maja 2022
14.05 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
18 maja 2022
18.05 - 18:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Akademia Sportu Kolbudy |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
14 maja 2022
14.05 - 19:00 |
Gedania Gdańsk |
12 - 1 |
Radunia Stężyca |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 11 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 4 |
KP Gdynia AP |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 5 |
Gedania Gdańsk |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
0 - 7 |
Arka Gdynia |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 maja 2022
22.05 - 17:30 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 12 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Arka Gdynia SI |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
Radunia Stężyca |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
KP Gdynia AP |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Arka Gdynia |
16 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 maja 2022
28.05 - 19:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 - 0 |
Gryf Wejherowo |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
25 maja 2022
25.05 - 15:30 |
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy, |
Kolejka 13 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportu Kolbudy |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
KP Gdynia AP |
4 czerwca 2022
4.06 - 19:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 5 |
GOSRiT Luzino |
6 czerwca 2022
6.06 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 14 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 3 |
Pomezania Malbork |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 3 |
Akademia Sportu Kolbudy |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 4 |
Arka Gdynia SI |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
17 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
19 - 0 |
Gryf Wejherowo |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 9 |
Gedania Gdańsk |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 7 |
KP Gdynia AP |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Pauza: Arka Gdynia, . |
|