Baner

Pomorska Liga Juniorów Młodszych B1 - wiosna - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 14 36 12 0 2 96 - 10
2. Gedania Gdańsk 14 34 11 1 2 91 - 17
3. Bałtyk Gdynia AP 14 31 10 1 3 71 - 22 1 3 1 0 0 3 - 0
4. Jaguar Gdańsk 14 31 10 1 3 55 - 20 1 0 0 0 1 0 - 3
5. Jantar Ustka 14 28 9 1 4 46 - 22
6. Arka Gdynia SI 14 27 8 3 3 49 - 25
7. GOSRiT Luzino 14 25 8 1 5 47 - 27
8. Chojniczanka Chojnice 14 22 7 1 6 43 - 40
9. KP Gdynia AP 14 16 5 1 8 29 - 54
10. Pomezania Malbork 14 14 4 2 8 36 - 47
11. Gryf Słupsk KS 14 13 4 1 9 24 - 57
12. Radunia Stężyca 14 11 3 2 9 24 - 52
13. Gryf Wejherowo 14 10 3 1 10 16 - 83
14. Akademia Sportu Kolbudy 14 9 3 0 11 21 - 65
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 0 0 0 14 3 - 110


Kolejka 1 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 2 - 0 Radunia Stężyca 20 marca 2022 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 20 marca 2022 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pomezania Malbork 20 marca 2022 - 17:00
KP Gdynia AP 0 - 4 Jantar Ustka 20 marca 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 9 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 20 marca 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 0 - 9 Arka Gdynia SI 20 marca 2022 - 13:30
GOSRiT Luzino 11 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 marca 2022 - 16:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 2 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 6 - 0 KP Gdynia AP 27 marca 2022 - 15:00
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Radunia Stężyca 25 marca 2022 - 19:00
Arka Gdynia SI 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 27 marca 2022 - 17:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Gryf Wejherowo 26 marca 2022 - 15:15
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 0 Gryf Słupsk KS 26 marca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 1 GOSRiT Luzino 27 marca 2022 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 Bałtyk Gdynia AP 26 marca 2022 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 3 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 kwietnia 2022 - 13:30
GOSRiT Luzino 0 - 3 Arka Gdynia 2 kwietnia 2022 - 17:15
Gryf Wejherowo 0 - 4 Arka Gdynia SI 3 kwietnia 2022 - 12:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Pomezania Malbork 2 kwietnia 2022 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 2 Jantar Ustka 3 kwietnia 2022 - 13:00
Gedania Gdańsk 0 - 4 Jaguar Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 14:30
vo, na boisku 1-4
Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 3 kwietnia 2022 - 17:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 4 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 2 - 2 Radunia Stężyca 10 kwietnia 2022 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 4 Gryf Wejherowo 10 kwietnia 2022 - 11:00
Arka Gdynia 5 - 2 Bałtyk Gdynia AP 10 kwietnia 2022 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 10 kwietnia 2022 - 13:00
Jantar Ustka 5 - 0 Gryf Słupsk KS 10 kwietnia 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Pomezania Malbork 9 kwietnia 2022 - 13:30
Gedania Gdańsk 7 - 0 KP Gdynia AP 10 kwietnia 2022 - 13:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 3 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 13 kwietnia 2022 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 4 Jantar Ustka 14 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Arka Gdynia 13 kwietnia 2022 - 16:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Gedania Gdańsk 16 kwietnia 2022 - 17:00
Pomezania Malbork 2 - 3 Arka Gdynia SI 14 kwietnia 2022 - 16:00
Gryf Wejherowo 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia 2022 - 11:00
KP Gdynia AP 0 - 5 Jaguar Gdańsk 14 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 6 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Radunia Stężyca 26 kwietnia 2022 - 17:45
Gedania Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia AP 20 kwietnia 2022 - 16:00
KP Gdynia AP 4 - 2 GOSRiT Luzino 24 kwietnia 2022 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 6 Pomezania Malbork 24 kwietnia 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 23 kwietnia 2022 - 10:30
Arka Gdynia 11 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 kwietnia 2022 - 15:00
Jantar Ustka 4 - 0 Gryf Wejherowo 24 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 7 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 6 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 30 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 18 Arka Gdynia 30 kwietnia 2022 - 11:00
GOSRiT Luzino 1 - 0 Jaguar Gdańsk 27 kwietnia 2022 - 18:15
Radunia Stężyca 0 - 2 Jantar Ustka 30 kwietnia 2022 - 15:30
Pomezania Malbork 6 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Słupsk KS 1 - 13 Gedania Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 14:00
Bałtyk Gdynia AP 8 - 0 KP Gdynia AP 27 kwietnia 2022 - 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 8 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 11 - 0 Radunia Stężyca 3 maja 2022 - 13:00
Jantar Ustka 6 - 0 Pomezania Malbork 3 maja 2022 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 Arka Gdynia SI 3 maja 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2022 - 13:30
GOSRiT Luzino 2 - 3 Bałtyk Gdynia AP 4 maja 2022 - 18:00
KP Gdynia AP 3 - 1 Gryf Słupsk KS 3 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 3 maja 2022 - 15:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 9 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Jaguar Gdańsk 7 maja 2022 - 17:00
Pomezania Malbork 0 - 6 Arka Gdynia 7 maja 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 3 Jantar Ustka 8 maja 2022 - 16:30
Gryf Wejherowo 1 - 10 Gedania Gdańsk 8 maja 2022 - 15:30
Chojniczanka Chojnice 8 - 1 KP Gdynia AP 11 maja 2022 - 20:00
Gryf Słupsk KS 2 - 4 GOSRiT Luzino 11 maja 2022 - 16:15
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 maja 2022 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 10 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 maja 2022 - 13:30
GOSRiT Luzino 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 18 maja 2022 - 18:30
Bałtyk Gdynia AP 10 - 2 Gryf Słupsk KS 15 maja 2022 - 11:00
Jantar Ustka 9 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 15 maja 2022 - 11:00
Arka Gdynia 3 - 1 Arka Gdynia SI 14 maja 2022 - 19:00
Gedania Gdańsk 12 - 1 Radunia Stężyca 15 maja 2022 - 11:00
KP Gdynia AP 2 - 2 Gryf Wejherowo 15 maja 2022 - 13:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 11 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Jantar Ustka 22 maja 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 3 GOSRiT Luzino 22 maja 2022 - 18:00
Radunia Stężyca 3 - 4 KP Gdynia AP 21 maja 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 1 - 5 Gedania Gdańsk 21 maja 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 7 Arka Gdynia 22 maja 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 22 maja 2022 - 17:30
Gryf Słupsk KS 2 - 3 Jaguar Gdańsk 22 maja 2022 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 12 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 0 Arka Gdynia SI 29 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Jantar Ustka 28 maja 2022 - 17:30
GOSRiT Luzino 5 - 1 Radunia Stężyca 1 czerwca 2022 - 18:00
KP Gdynia AP 5 - 2 Pomezania Malbork 29 maja 2022 - 18:00
Arka Gdynia 16 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 maja 2022 - 19:00
Bałtyk Gdynia AP 10 - 0 Gryf Wejherowo 28 maja 2022 - 17:00
Gryf Słupsk KS 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 maja 2022 - 15:30
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 13 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 5 Gedania Gdańsk 5 czerwca 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 1 KP Gdynia AP 4 czerwca 2022 - 19:00
Pomezania Malbork 2 - 5 GOSRiT Luzino 6 czerwca 2022 - 18:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gryf Słupsk KS 5 czerwca 2022 - 13:30
Radunia Stężyca 1 - 4 Bałtyk Gdynia AP 4 czerwca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 2 Arka Gdynia 5 czerwca 2022 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 5 Jaguar Gdańsk 5 czerwca 2022 - 16:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 14 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 6 - 0 Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2022 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 3 Pomezania Malbork 12 czerwca 2022 - 18:00
KP Gdynia AP 2 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 11 czerwca 2022 - 17:00
Gryf Słupsk KS 1 - 3 Radunia Stężyca 11 czerwca 2022 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gryf Wejherowo 12 czerwca 2022 - 17:00
GOSRiT Luzino 4 - 4 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 17 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 15 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 3 Gryf Słupsk KS 16 czerwca 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 czerwca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 19 - 0 Gryf Wejherowo 16 czerwca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 9 Gedania Gdańsk 16 czerwca 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 16 czerwca 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 4 GOSRiT Luzino 16 czerwca 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 7 KP Gdynia AP 16 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE