Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Obra Kościan |
|
Unia Janikowo |
4 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
vo; na boisku 2-1 |
TKP Toruń |
4 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Unia Tczew |
3 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
Chemik Police |
|
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 1 |
Chemik Police |
21 kwietnia 2003
21.04 |
Amica II Wronki |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Sparta Brodnica |
1 - 4 |
Unia Tczew |
|
Flota Świnoujście |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
TKP Toruń |
|
vo; na boisku 1-1 |
Polonia Bydgoszcz |
1 - 0 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Obra Kościan |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
TKP Toruń |
1 - 2 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Unia Tczew |
3 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Tur Turek |
3 - 0 |
Sparta Brodnica |
|
Chemik Police |
2 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Sparta Brodnica |
5 - 1 |
Chemik Police |
|
Flota Świnoujście |
0 - 2 |
Tur Turek |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Unia Tczew |
|
Polonia Bydgoszcz |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Gwardia Koszalin |
3 - 1 |
TKP Toruń |
|
Warta Poznań |
5 - 1 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Obra Kościan |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
4 - 0 |
Unia Janikowo |
|
TKP Toruń |
4 - 2 |
Warta Poznań |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Unia Tczew |
2 - 1 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Tur Turek |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Chemik Police |
0 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Amica II Wronki |
1 - 0 |
Sparta Brodnica |
|
Kolejka 6 - 7/8. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 0 |
Sparta Brodnica |
|
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Chemik Police |
|
vo; na boisku 1-0 |
Polonia Bydgoszcz |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Gwardia Koszalin |
3 - 1 |
Unia Tczew |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
TKP Toruń |
|
Błękitni Stargard |
4 - 1 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Kolejka 7 - 14/15. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Obra Kościan |
|
TKP Toruń |
0 - 4 |
Błękitni Stargard |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Unia Tczew |
3 - 0 |
Warta Poznań |
|
Tur Turek |
4 - 2 |
Gwardia Koszalin |
|
Chemik Police |
0 - 4 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Amica II Wronki |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Sparta Brodnica |
2 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Kolejka 8 - 21/22. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 3 |
Flota Świnoujście |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Polonia Bydgoszcz |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 1 |
Chemik Police |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Tur Turek |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
4 - 1 |
TKP Toruń |
|
Kolejka 9 - 28/29. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
TKP Toruń |
1 - 1 |
Obra Kościan |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Unia Tczew |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Chemik Police |
0 - 3 |
Warta Poznań |
|
Amica II Wronki |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Sparta Brodnica |
0 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Flota Świnoujście |
6 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 10 - 5/6. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
4 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Polonia Bydgoszcz |
3 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Gwardia Koszalin |
3 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Warta Poznań |
4 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Unia Tczew |
|
TKP Toruń |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 11 - 12/13. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Obra Kościan |
|
Unia Tczew |
2 - 0 |
TKP Toruń |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Chemik Police |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Amica II Wronki |
2 - 3 |
Unia Janikowo |
|
Sparta Brodnica |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Kolejka 12 - 19/20. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
3 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Unia Janikowo |
4 - 0 |
Sparta Brodnica |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Chemik Police |
|
TKP Toruń |
3 - 1 |
Tur Turek |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 13 - 26/27. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
2 - 2 |
Obra Kościan |
|
Tur Turek |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Chemik Police |
3 - 0 |
TKP Toruń |
|
Amica II Wronki |
1 - 2 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Sparta Brodnica |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Polonia Bydgoszcz |
5 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Warta Poznań |
2 - 2 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
TKP Toruń |
0 - 2 |
Amica II Wronki |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Chemik Police |
|
Unia Tczew |
2 - 1 |
Tur Turek |
|
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tur Turek |
1 - 0 |
Obra Kościan |
|
Chemik Police |
2 - 3 |
Unia Tczew |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Sparta Brodnica |
2 - 0 |
TKP Toruń |
|
Flota Świnoujście |
3 - 0 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Błękitni Stargard |
|
Polonia Bydgoszcz |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 16 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Polonia Bydgoszcz |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
TKP Toruń |
|
Sparta Brodnica |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Amica II Wronki |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
Chemik Police |
0 - 3 |
Tur Turek |
|
vo; na boisku 0-1 |
Kolejka 17 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Police |
1 - 1 |
Obra Kościan |
|
Tur Turek |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Unia Tczew |
1 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
TKP Toruń |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
4 - 1 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Unia Janikowo |
4 - 0 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 18 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Warta Poznań |
0 - 6 |
Błękitni Stargard |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Polonia Bydgoszcz |
3 - 2 |
TKP Toruń |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Unia Tczew |
|
Sparta Brodnica |
0 - 2 |
Tur Turek |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Chemik Police |
|
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amica II Wronki |
0 - 2 |
Obra Kościan |
|
Chemik Police |
2 - 0 |
Sparta Brodnica |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Unia Tczew |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
TKP Toruń |
0 - 3 |
Gwardia Koszalin |
|
vo; na boisku 1-3 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Unia Janikowo |
0 - 2 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Warta Poznań |
3 - 1 |
TKP Toruń |
|
Gwardia Koszalin |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Polonia Bydgoszcz |
3 - 1 |
Unia Tczew |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Tur Turek |
|
Flota Świnoujście |
4 - 2 |
Chemik Police |
|
Sparta Brodnica |
4 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Kolejka 21 - 19. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Brodnica |
4 - 1 |
Obra Kościan |
|
Amica II Wronki |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Chemik Police |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Tur Turek |
2 - 2 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Unia Tczew |
3 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
TKP Toruń |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Kolejka 22 - 26. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
3 - 0 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
TKP Toruń |
|
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Unia Tczew |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Polonia Bydgoszcz |
4 - 0 |
Chemik Police |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Kolejka 23 - 1. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Obra Kościan |
|
Sparta Brodnica |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Amica II Wronki |
4 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Chemik Police |
0 - 4 |
Gwardia Koszalin |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
TKP Toruń |
1 - 2 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Kolejka 24 - 4. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 0 |
TKP Toruń |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Unia Tczew |
|
Unia Janikowo |
0 - 4 |
Tur Turek |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Chemik Police |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Polonia Bydgoszcz |
0 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Kolejka 25 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Obra Kościan |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Sparta Brodnica |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Chemik Police |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
TKP Toruń |
|
Kolejka 26 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
TKP Toruń |
2 - 1 |
Unia Tczew |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
3 - 2 |
Tur Turek |
|
Błękitni Stargard |
4 - 0 |
Chemik Police |
|
Unia Janikowo |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
Sparta Brodnica |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 4 |
Flota Świnoujście |
|
Polonia Bydgoszcz |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 27 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Bydgoszcz |
2 - 2 |
Obra Kościan |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Flota Świnoujście |
5 - 0 |
Warta Poznań |
|
Sparta Brodnica |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Amica II Wronki |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Chemik Police |
0 - 3 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Tur Turek |
1 - 0 |
TKP Toruń |
|
Unia Tczew |
0 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 28 - 31. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
TKP Toruń |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
vo, KP Police nie stawi? się na mecz |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Błękitni Stargard |
5 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Unia Janikowo |
1 - 3 |
Flota Świnoujście |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Kolejka 29 - 7. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Obra Kościan |
|
Polonia Bydgoszcz |
4 - 0 |
Warta Poznań |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Sparta Brodnica |
0 - 4 |
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
|
Amica II Wronki |
3 - 1 |
TKP Toruń |
|
Chemik Police |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Tur Turek |
7 - 0 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 30 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
0 - 1 |
Tur Turek |
|
Unia Tczew |
0 - 0 |
Chemik Police |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Amica II Wronki |
|
TKP Toruń |
2 - 1 |
Sparta Brodnica |
|
Chemik/Zawisza Bydgoszcz |
1 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Błękitni Stargard |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Polonia Bydgoszcz |
|
Warta Poznań |
0 - 3 |
Gwardia Koszalin |
|
|