Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Olimpico Malbork |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
anulowany, było 6-0 |
KS Pszczółki |
10 - 1 |
Brda Rytel |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 11 |
Lotos II Gdańsk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 10 |
Pogoń II Tczew |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Pauza: Jastrząb Malbork, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpico Malbork |
- |
Pogoń II Tczew |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-8 |
Lotos II Gdańsk |
19 - 1 |
Olimpia Czersk |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Brda Rytel |
0 - 7 |
Jastrząb Malbork |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
KS Pszczółki |
5 września 2021
5.09 - 20:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Pszczółki |
- |
Olimpico Malbork |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
anulowany, było 8-0 |
Jastrząb Malbork |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Brda Rytel |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Pogoń II Tczew |
0 - 7 |
Lotos II Gdańsk |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpico Malbork |
- |
Lotos II Gdańsk |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-16 |
Brda Rytel |
1 - 3 |
Olimpia Czersk |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Stal Jezierzyce |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
KS Pszczółki |
6 - 0 |
Jastrząb Malbork |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pauza: Pogoń II Tczew, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
- |
Olimpico Malbork |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
KS Pszczółki |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
14 - 0 |
Brda Rytel |
26 września 2021
26.09 - 14:30 |
Pauza: Lotos II Gdańsk, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 19 |
Lotos II Gdańsk |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Pogoń II Tczew |
2 października 2021
2.10 - 17:00 |
KS Pszczółki |
8 - 2 |
Olimpia Czersk |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
7 - 0 |
Stal Jezierzyce |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Pauza: Olimpico Malbork, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
- |
Olimpico Malbork |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
anulowany, było 9-0 |
Olimpia Czersk |
2 - 9 |
Jastrząb Malbork |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
2 - 2 |
KS Pszczółki |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Lotos II Gdańsk |
13 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpico Malbork |
- |
Brda Rytel |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
KS Pszczółki |
0 - 4 |
Lotos II Gdańsk |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
0 - 2 |
Pogoń II Tczew |
17 października 2021
17.10 - 13:15 |
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Olimpia Czersk |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
- |
Olimpico Malbork |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Lotos II Gdańsk |
8 - 0 |
Jastrząb Malbork |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Brda Rytel |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pauza: KS Pszczółki, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 5 |
KS Pszczółki |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Lotos II Gdańsk |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Pogoń II Tczew |
8 - 0 |
Olimpia Czersk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Pauza: Jastrząb Malbork, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Lotos II Gdańsk |
|
Jastrząb Malbork |
11 - 0 |
Brda Rytel |
14 kwietnia 2022
14.04 - 17:00 |
KS Pszczółki |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Jastrząb Malbork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Brda Rytel |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Lotos II Gdańsk |
0 - 3 |
Pogoń II Tczew |
|
Pauza: Olimpia Czersk, KS Pszczółki, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Brda Rytel |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
8 - 0 |
KS Pszczółki |
1 maja 2022
1.05 - 13:30 |
Pauza: Pogoń II Tczew, Lotos II Gdańsk, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Pszczółki |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Olimpia Czersk |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Brda Rytel |
6 - 3 |
Pogoń II Tczew |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Pauza: Lotos II Gdańsk, Jastrząb Malbork, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lotos II Gdańsk |
0 - 3 |
Brda Rytel |
|
Pogoń II Tczew |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 2 |
KS Pszczółki |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 5 |
Jastrząb Malbork |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
9 - 1 |
Olimpia Czersk |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
KS Pszczółki |
4 - 4 |
Pogoń II Tczew |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Lotos II Gdańsk |
|
Pauza: Brda Rytel, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lotos II Gdańsk |
0 - 3 |
KS Pszczółki |
|
Pogoń II Tczew |
3 - 4 |
Jastrząb Malbork |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Brda Rytel, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
- |
Pogoń II Tczew |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
3 - 0 |
Lotos II Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Brda Rytel |
5 czerwca 2022
5.06 - 19:00 |
Pauza: KS Pszczółki, Olimpia Czersk, . |
|