kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Stomil Olsztyn AS |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
3 - 2 |
Medyk Konin |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Pogoń Tczew |
2 - 3 |
Praga Warszawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
0 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Sportowa Czwórka Radom |
3 - 3 |
Olimpia Szczecin |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:30 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
8 - 1 |
Olimpia Szczecin |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Ząbkovia Ząbki |
6 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Praga Warszawa |
0 - 3 |
KKP Bydgoszcz |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Medyk Konin |
6 - 0 |
Pogoń Tczew |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Lotos Gdańsk |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lotos Gdańsk |
3 - 3 |
Stomil Olsztyn AS |
29 września 2021
29.09 - 18:30 |
Pogoń Tczew |
0 - 8 |
Warta Poznań |
27 października 2021
27.10 - 11:00 |
KKP Bydgoszcz |
3 - 1 |
Medyk Konin |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Sportowa Czwórka Radom |
2 - 2 |
Praga Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
Olimpia Szczecin |
2 - 14 |
Ząbkovia Ząbki |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
5 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Praga Warszawa |
7 - 1 |
Olimpia Szczecin |
10 października 2021
10.10 - 10:00 |
Medyk Konin |
4 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Warta Poznań |
2 - 0 |
KKP Bydgoszcz |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
Lotos Gdańsk |
10 - 0 |
Pogoń Tczew |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Tczew |
0 - 3 |
Stomil Olsztyn AS |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KKP Bydgoszcz |
1 - 1 |
Lotos Gdańsk |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Sportowa Czwórka Radom |
2 - 2 |
Warta Poznań |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Olimpia Szczecin |
0 - 3 |
Medyk Konin |
20 października 2021
20.10 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 4 |
Praga Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Kolejka 6 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
5 - 0 |
Praga Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Medyk Konin |
5 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Warta Poznań |
10 - 0 |
Olimpia Szczecin |
3 listopada 2021
3.11 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
5 - 2 |
Sportowa Czwórka Radom |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pogoń Tczew |
1 - 12 |
KKP Bydgoszcz |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Kolejka 7 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KKP Bydgoszcz |
1 - 3 |
Stomil Olsztyn AS |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Sportowa Czwórka Radom |
2 - 1 |
Pogoń Tczew |
30 października 2021
30.10 - 14:45 |
Olimpia Szczecin |
1 - 8 |
Lotos Gdańsk |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 4 |
Warta Poznań |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
Praga Warszawa |
2 - 3 |
Medyk Konin |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Medyk Konin |
3 - 3 |
Stomil Olsztyn AS |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Warta Poznań |
3 - 1 |
Praga Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
4 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Pogoń Tczew |
9 - 0 |
Olimpia Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
KKP Bydgoszcz |
2 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
7 listopada 2021
7.11 - 15:00 |
Kolejka 9 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 8 |
Stomil Olsztyn AS |
13 listopada 2021
13.11 - 14:15 |
Olimpia Szczecin |
0 - 7 |
KKP Bydgoszcz |
13 listopada 2021
13.11 - 14:30 |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 2 |
Pogoń Tczew |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Praga Warszawa |
0 - 4 |
Lotos Gdańsk |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Medyk Konin |
3 - 2 |
Warta Poznań |
28 listopada 2021
28.11 - 12:00 |
Kolejka 10 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
5 - 2 |
Warta Poznań |
13 marca 2022
13.03 - 10:00 |
Medyk Konin |
2 - 0 |
Lotos Gdańsk |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Praga Warszawa |
10 - 3 |
Pogoń Tczew |
13 marca 2022
13.03 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 2 |
KKP Bydgoszcz |
12 marca 2022
12.03 - 16:00 |
Olimpia Szczecin |
1 - 10 |
Sportowa Czwórka Radom |
13 marca 2022
13.03 - 12:00 |
Kolejka 11 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
0 - 6 |
Stomil Olsztyn AS |
19 marca 2022
19.03 - 14:45 |
Sportowa Czwórka Radom |
4 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
KKP Bydgoszcz |
4 - 1 |
Praga Warszawa |
20 marca 2022
20.03 - 15:30 |
Pogoń Tczew |
3 - 4 |
Medyk Konin |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
1 - 4 |
Warta Poznań |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
3 - 0 |
Lotos Gdańsk |
27 marca 2022
27.03 - 12:30 |
Warta Poznań |
14 - 0 |
Pogoń Tczew |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Medyk Konin |
1 - 1 |
KKP Bydgoszcz |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Praga Warszawa |
5 - 5 |
Sportowa Czwórka Radom |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
10 - 1 |
Olimpia Szczecin |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 5 |
Stomil Olsztyn AS |
15 kwietnia 2022
15.04 - 12:00 |
Olimpia Szczecin |
1 - 4 |
Praga Warszawa |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 4 |
Medyk Konin |
20 kwietnia 2022
20.04 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
0 - 1 |
Warta Poznań |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Pogoń Tczew |
0 - 8 |
Lotos Gdańsk |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
10 - 1 |
Pogoń Tczew |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Lotos Gdańsk |
2 - 1 |
KKP Bydgoszcz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Warta Poznań |
8 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Medyk Konin |
2 - 0 |
Olimpia Szczecin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:30 |
Praga Warszawa |
2 - 5 |
Ząbkovia Ząbki |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Praga Warszawa |
0 - 4 |
Stomil Olsztyn AS |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
Ząbkovia Ząbki |
0 - 2 |
Medyk Konin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Olimpia Szczecin |
1 - 15 |
Warta Poznań |
4 maja 2022
4.05 - 12:30 |
Sportowa Czwórka Radom |
1 - 2 |
Lotos Gdańsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
KKP Bydgoszcz |
8 - 0 |
Pogoń Tczew |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
2 - 3 |
KKP Bydgoszcz |
7 maja 2022
7.05 - 13:15 |
Pogoń Tczew |
0 - 7 |
Sportowa Czwórka Radom |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Lotos Gdańsk |
7 - 0 |
Olimpia Szczecin |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Warta Poznań |
3 - 0 |
Ząbkovia Ząbki |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Medyk Konin |
4 - 0 |
Praga Warszawa |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
1 - 3 |
Medyk Konin |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Praga Warszawa |
1 - 5 |
Warta Poznań |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
5 - 2 |
Lotos Gdańsk |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Olimpia Szczecin |
3 - 0 |
Pogoń Tczew |
|
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 1 |
KKP Bydgoszcz |
15 maja 2022
15.05 - 12:30 |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn AS |
5 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
22 maja 2022
22.05 - 13:30 |
KKP Bydgoszcz |
8 - 1 |
Olimpia Szczecin |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Pogoń Tczew |
1 - 8 |
Ząbkovia Ząbki |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
6 - 0 |
Praga Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Medyk Konin |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
|