Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
8 września 2021
8.09 - 16:30 |
Piast Człuchów |
2 - 5 |
Lider Rychnowy |
30 sierpnia 2021
30.08 - 17:00 |
U-2 Bytów |
5 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 - 1 |
Start Miastko |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:30 |
Pauza: Czarni Czarne, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 3 |
Czarni Czarne |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Lider Rychnowy |
15 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
6 września 2021
6.09 - 17:00 |
Start Miastko |
1 - 11 |
Piast Człuchów |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
U-2 Bytów |
13 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 września 2021
5.09 - 18:00 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
2 - 5 |
U-2 Bytów |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
2 - 13 |
Lider Rychnowy |
13 września 2021
13.09 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Start Miastko |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
12 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 3 |
Czarni Czarne |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pauza: Lider Rychnowy, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 10 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Lider Rychnowy |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 9 |
U-2 Bytów |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Piast Człuchów |
0 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
29 września 2021
29.09 - 17:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 1 |
Lider Rychnowy |
4 października 2021
4.10 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
5 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Pauza: U-2 Bytów, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 7 |
U-2 Bytów |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
9 - 2 |
Start Miastko |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 8 |
Piast Człuchów |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
8 - 4 |
Czarni Czarne |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 - 0 |
Start Miastko |
20 października 2021
20.10 - 16:30 |
U-2 Bytów |
2 - 6 |
Lider Rychnowy |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
19 października 2021
19.10 - 15:30 |
Pauza: Piast Człuchów, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
0 - 5 |
U-2 Bytów |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
8 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 3 |
Piast Człuchów |
27 października 2021
27.10 - 16:30 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 5 |
U-2 Bytów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:30 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Pauza: Czarni Czarne, |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 15 |
Lider Rychnowy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Piast Człuchów |
4 - 5 |
Start Miastko |
14 kwietnia 2022
14.04 - 15:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 5 |
U-2 Bytów |
14 kwietnia 2022
14.04 - 16:30 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Lider Rychnowy |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:30 |
Start Miastko |
6 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
4 - 14 |
U-2 Bytów |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Piast Człuchów |
2 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 6 |
Start Miastko |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 6 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Pauza: Lider Rychnowy, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
7 maja 2022
7.05 - 13:30 |
Lider Rychnowy |
9 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
7 maja 2022
7.05 - 09:00 |
U-2 Bytów |
6 - 1 |
Czarni Czarne |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 1 |
Piast Człuchów |
12 maja 2022
12.05 - 17:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Start Miastko |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
3 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 7 |
Piast Człuchów |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Pauza: U-2 Bytów, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
4 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 5 |
Lider Rychnowy |
25 maja 2022
25.05 - 17:30 |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
26 maja 2022
26.05 - 17:30 |
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
30 maja 2022
30.05 - 17:30 |
Start Miastko |
0 - 6 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 czerwca 2022
2.06 - 17:30 |
Lider Rychnowy |
6 - 3 |
U-2 Bytów |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Pauza: Piast Człuchów, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
13 - 3 |
Start Miastko |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Lider Rychnowy |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, . |
|