Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni II Wejherowo 22 60 19 3 0 147 - 11
2. Arka Gdynia SI 22 56 18 2 2 195 - 19
3. Lechia Gdańsk 21 51 16 3 2 195 - 29
4. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 22 46 15 1 6 123 - 48
5. Jaguar Gdańsk 22 35 10 5 7 69 - 69
6. Jedynka II Reda 22 29 9 2 11 69 - 77
7. KP II Gdynia AP 22 28 9 1 12 65 - 88
8. Bałtyk Gdynia AP 22 24 7 3 12 53 - 105
9. Gedania Gdańsk 22 20 6 2 14 43 - 143
10. MFS Gdańsk 22 16 5 1 16 33 - 118
11. AP Gdynia Dąbrowa 22 13 4 1 17 31 - 160
12. Cisowa Gdynia (*) 21 3 1 0 20 15 - 171
* Cisowa Gdynia wycofała się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 1 - 13 Jaguar Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 15 Błękitni II Wejherowo 22 sierpnia 2021 - 13:00
Jedynka II Reda 4 - 5 Lechia Gdańsk 29 września 2021 - 18:00
Bałtyk Gdynia AP 10 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 21 sierpnia 2021 - 17:00
MFS Gdańsk 1 - 11 KP II Gdynia AP 22 sierpnia 2021 - 11:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 - 2 Arka Gdynia SI 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni II Wejherowo 4 - 0 Jedynka II Reda 28 sierpnia 2021 - 13:30
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 09:00
Arka Gdynia SI 25 - 0 Cisowa Gdynia 29 sierpnia 2021 - 13:30
MFS Gdańsk 1 - 9 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 8 września 2021 - 14:30
Lechia Gdańsk 11 - 1 Bałtyk Gdynia AP 28 sierpnia 2021 - 15:00
KP II Gdynia AP 11 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 29 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 9 - 0 KP II Gdynia AP 5 września 2021 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 11 Lechia Gdańsk 4 września 2021 - 18:30
Cisowa Gdynia 4 - 1 MFS Gdańsk 5 września 2021 - 19:00
Gedania Gdańsk 0 - 20 Arka Gdynia SI 5 września 2021 - 18:30
Jedynka II Reda 4 - 1 Jaguar Gdańsk 4 września 2021 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 0 - 10 Błękitni II Wejherowo 5 września 2021 - 15:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 0 - 15 Lechia Gdańsk 11 września 2021 - 15:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 11 września 2021 - 18:00
MFS Gdańsk 6 - 7 Gedania Gdańsk 12 września 2021 - 09:00
Błękitni II Wejherowo 5 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 11 września 2021 - 13:30
Arka Gdynia SI 6 - 2 Jedynka II Reda 20 października 2021 - 16:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 22 - 1 Cisowa Gdynia 12 września 2021 - 13:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 8 Jaguar Gdańsk 19 września 2021 - 12:30
Cisowa Gdynia 0 - 8 KP II Gdynia AP 19 września 2021 - 09:00
Gedania Gdańsk 0 - 17 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 18 września 2021 - 15:00
Jedynka II Reda 1 - 2 MFS Gdańsk 18 września 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 5 Błękitni II Wejherowo 19 września 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 0 - 11 Arka Gdynia SI 18 września 2021 - 11:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 0 - 13 Lechia Gdańsk 25 września 2021 - 16:00
Cisowa Gdynia 0 - 5 Gedania Gdańsk 26 września 2021 - 17:00
Arka Gdynia SI 13 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 25 września 2021 - 16:00
MFS Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 25 września 2021 - 15:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 4 Jedynka II Reda 13 października 2021 - 18:30
KP II Gdynia AP 0 - 12 Błękitni II Wejherowo 26 września 2021 - 15:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 10 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 października 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 MFS Gdańsk 3 października 2021 - 12:30
Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 3 października 2021 - 13:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 1 Jaguar Gdańsk 3 października 2021 - 13:30
Jedynka II Reda 15 - 2 Cisowa Gdynia 7 października 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 5 KP II Gdynia AP 3 października 2021 - 13:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 10 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 10 października 2021 - 13:00
Cisowa Gdynia 1 - 14 Bałtyk Gdynia AP 10 października 2021 - 19:00
Gedania Gdańsk 4 - 4 Jedynka II Reda 10 października 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 0 - 1 Błękitni II Wejherowo 9 października 2021 - 13:30
MFS Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk 9 października 2021 - 09:30
KP II Gdynia AP 1 - 2 Jaguar Gdańsk 10 października 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 10 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 16 października 2021 - 13:00
Błękitni II Wejherowo 3 - 0 MFS Gdańsk 17 października 2021 - 15:30
Jaguar Gdańsk 3 - 5 Arka Gdynia SI 17 października 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 7 - 3 Cisowa Gdynia 17 października 2021 - 12:30
Jedynka II Reda 8 - 0 KP II Gdynia AP 16 października 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 5 - 1 Gedania Gdańsk 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 0 - 6 Arka Gdynia SI 23 października 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 23 października 2021 - 13:00
Jedynka II Reda 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 23 października 2021 - 13:30
Cisowa Gdynia 3 - 15 Lechia Gdańsk 24 października 2021 - 19:00
MFS Gdańsk 0 - 7 Jaguar Gdańsk 24 października 2021 - 09:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Błękitni II Wejherowo 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni II Wejherowo 16 - 0 Cisowa Gdynia 29 września 2021 - 19:00
Jaguar Gdańsk 2 - 6 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 30 października 2021 - 09:00
Arka Gdynia SI 11 - 0 MFS Gdańsk 7 listopada 2021 - 10:00
Bałtyk Gdynia AP 0 - 2 KP II Gdynia AP 27 października 2021 - 19:30
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Jedynka II Reda 30 października 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 21 - 2 Gedania Gdańsk 27 października 2021 - 19:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia
Błękitni II Wejherowo 6 - 2 Gedania Gdańsk 26 marca 2022 - 13:30
Lechia Gdańsk 17 - 0 Jedynka II Reda 26 marca 2022 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 Bałtyk Gdynia AP 27 marca 2022 - 18:30
KP II Gdynia AP 1 - 2 MFS Gdańsk 26 marca 2022 - 19:00
Arka Gdynia SI 9 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 26 marca 2022 - 16:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka II Reda 0 - 5 Błękitni II Wejherowo 3 kwietnia 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Jaguar Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 15:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 0 MFS Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 1 - 1 Lechia Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 5 KP II Gdynia AP 2 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 1 - 4 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 9 kwietnia 2022 - 19:00
Lechia Gdańsk 20 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 9 kwietnia 2022 - 13:00
MFS Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia
Arka Gdynia SI 13 - 1 Gedania Gdańsk 9 kwietnia 2022 - 16:00
Jaguar Gdańsk 6 - 0 Jedynka II Reda 9 kwietnia 2022 - 13:00
Błękitni II Wejherowo 14 - 0 Bałtyk Gdynia AP 28 kwietnia 2022 - 19:00
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 5 - 3 KP II Gdynia AP 16 kwietnia 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 0 - 2 Jaguar Gdańsk 13 kwietnia 2022 - 16:00
Gedania Gdańsk 3 - 2 MFS Gdańsk 16 kwietnia 2022 - 12:45
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 9 Błękitni II Wejherowo 13 kwietnia 2022 - 14:00
Jedynka II Reda 0 - 7 Arka Gdynia SI 13 kwietnia 2022 - 15:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 5 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 23 kwietnia 2022 - 15:00
KP II Gdynia AP 3 - 0 Cisowa Gdynia
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 0 Gedania Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 17:00
MFS Gdańsk 1 - 0 Jedynka II Reda 23 kwietnia 2022 - 10:00
Błękitni II Wejherowo 2 - 2 Lechia Gdańsk 25 maja 2022 - 19:00
Arka Gdynia SI 15 - 0 Bałtyk Gdynia AP 23 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 14 - 1 Jaguar Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 17 Arka Gdynia SI 30 kwietnia 2022 - 16:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 0 MFS Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 13:00
Jedynka II Reda 0 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 28 kwietnia 2022 - 17:00
Błękitni II Wejherowo 6 - 1 KP II Gdynia AP 24 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 0 Bałtyk Gdynia AP 8 maja 2022 - 11:00
MFS Gdańsk 7 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 8 maja 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 2 - 1 Lechia Gdańsk 8 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 2 - 6 Błękitni II Wejherowo 7 maja 2022 - 11:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 Jedynka II Reda
KP II Gdynia AP 3 - 1 Gedania Gdańsk 7 maja 2022 - 17:00
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 14 maja 2022 - 16:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Cisowa Gdynia
Jedynka II Reda 4 - 2 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2022 - 18:30
Błękitni II Wejherowo 2 - 2 Arka Gdynia SI 14 maja 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 13 - 0 MFS Gdańsk 15 maja 2022 - 15:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 KP II Gdynia AP 18 maja 2022 - 20:15
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 7 Lechia Gdańsk 21 maja 2022 - 13:00
MFS Gdańsk 0 - 16 Błękitni II Wejherowo 21 maja 2022 - 10:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 Jaguar Gdańsk 21 maja 2022 - 16:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
KP II Gdynia AP 1 - 5 Jedynka II Reda 21 maja 2022 - 15:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia AP 21 maja 2022 - 13:00
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 7 - 1 KP II Gdynia AP 28 maja 2022 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 Gedania Gdańsk 29 maja 2022 - 15:30
Bałtyk Gdynia AP 2 - 5 Jedynka II Reda 29 maja 2022 - 13:00
Lechia Gdańsk - Cisowa Gdynia
Jaguar Gdańsk 2 - 2 MFS Gdańsk 28 maja 2022 - 17:00
Błękitni II Wejherowo 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 29 maja 2022 - 10:00
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 3 Błękitni II Wejherowo
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 2 Jaguar Gdańsk 5 czerwca 2022 - 11:00
MFS Gdańsk 2 - 11 Arka Gdynia SI 5 czerwca 2022 - 11:00
KP II Gdynia AP 7 - 1 Bałtyk Gdynia AP 4 czerwca 2022 - 17:00
Jedynka II Reda 3 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 5 czerwca 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk 4 czerwca 2022 - 16:30
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE