Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
9 - 0 |
AP Malbork |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 - 1 |
GKS Gardeja |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:45 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
AP Malbork |
7 - 2 |
Czarni Przemysław |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
DSPN Kwidzyn |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-11 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
- |
Orzeł Subkowy |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
anulowany, było 4-2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
AP Malbork |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
26 - 1 |
GKS Gardeja |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
6 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
AP Malbork |
6 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-16 |
DSPN Kwidzyn |
9 - 0 |
Czarni Przemysław |
19 września 2021
19.09 - 13:30 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 9 |
AP Malbork |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
GKS Gardeja |
2 - 10 |
KP Starogard Gdański |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Czarni Przemysław, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
11 - 0 |
GKS Gardeja |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
7 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 6 |
DSPN Kwidzyn |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
AP Malbork |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Gardeja, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
12 - 2 |
GKS Gardeja |
27 października 2021
27.10 - 16:30 |
Czarni Przemysław |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, AP Malbork, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 6 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
22 października 2021
22.10 - 16:00 |
GKS Gardeja |
0 - 5 |
Czarni Przemysław |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Pauza: AP Malbork, Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
0 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
GKS Gardeja |
0 - 14 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
GKS Gardeja |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:15 |
Czarni Przemysław |
6 - 2 |
AP Malbork |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
2 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
GKS Gardeja |
1 - 10 |
Wietcisa Skarszewy |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 0 |
KP Starogard Gdański |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
AP Malbork |
|
Czarni Przemysław |
1 - 6 |
DSPN Kwidzyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, GKS Gardeja, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
1 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
9 - 1 |
GKS Gardeja |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Czarni Przemysław, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
- |
AP Malbork |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
13 maja 2022
13.05 - 19:15 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
DSPN Kwidzyn |
7 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
AP Malbork |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Pauza: GKS Gardeja, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
0 - 14 |
DSPN Kwidzyn |
29 maja 2022
29.05 - 12:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 2 |
Czarni Przemysław |
27 maja 2022
27.05 - 17:30 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, AP Malbork, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
3 czerwca 2022
3.06 - 19:15 |
Czarni Przemysław |
- |
GKS Gardeja |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
9 - 1 |
KP Starogard Gdański |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:30 |
Pauza: AP Malbork, Rodło Kwidzyn, . |
|