Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
13 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
8 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
29 września 2021
29.09 - 19:15 |
Morena Gdańsk |
1 - 7 |
Jaguar II Gdańsk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 20:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 7 |
Jaguar II Gdańsk |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 2 |
Morena Gdańsk |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
20 października 2021
20.10 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
4 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
11 września 2021
11.09 - 20:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 7 |
Jaguar II Gdańsk |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
13 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
6 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 10 |
Lechia Gdańsk |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
14 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 października 2021
10.10 - 09:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
9 października 2021
9.10 - 20:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 12 |
Lechia Gdańsk |
9 października 2021
9.10 - 16:30 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 8 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
12 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 9 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
9 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
27 marca 2022
27.03 - 19:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 6 |
Lechia Gdańsk |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
8 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 12 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 14 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orkan Rumia MKS |
5 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Morena Gdańsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Jaguar II Gdańsk |
11 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
1 maja 2022
1.05 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
4 maja 2022
4.05 - 17:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 15 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 6 |
Orkan Rumia MKS |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 16 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
Morena Gdańsk |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 5 |
Lechia Gdańsk |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 17 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
11 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
1 czerwca 2022
1.06 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 18 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
29 maja 2022
29.05 - 15:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 19 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
10 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 8 |
Orkan Rumia MKS |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:30 |
vo, na boisku 1-8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 20 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
0 - 8 |
Lechia Gdańsk |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
7 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 11 |
Jaguar II Gdańsk |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 21 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
6 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Jaguar II Gdańsk |
11 - 0 |
Morena Gdańsk |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, . |
|