SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 34 95 31 2 1 168 - 10
2. Błękitni Wejherowo 34 84 28 0 6 163 - 36
3. Lechia Gdańsk 34 82 27 1 6 190 - 34
4. Chojniczanka Chojnice 34 81 26 3 5 122 - 41
5. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 34 69 22 3 9 98 - 44
6. Jaguar Gdańsk 34 67 21 4 9 104 - 52
7. Radunia Stężyca 34 66 20 6 8 107 - 49
8. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 34 63 20 3 11 71 - 50
9. Jedynka Reda 34 53 17 2 15 92 - 84
10. Gryf Tczew MKS 34 48 15 3 16 83 - 67
11. Champions Kwidzyn 34 39 12 3 19 59 - 120
12. Gryf Słupsk 34 30 9 3 22 52 - 94
13. Jantar Ustka 34 29 9 2 23 52 - 85
14. Osiczanka Osice 34 28 8 4 22 41 - 116
15. DSPN Kwidzyn 34 25 8 1 25 56 - 164
16. Myśliwiec Tuchomie 34 18 5 3 26 31 - 174
17. Lider Rychnowy 34 9 2 3 29 40 - 188
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański 34 8 2 2 30 32 - 153


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 9 - 0 Lider Rychnowy 14 sierpnia 2021 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 5 Arka Gdynia SI 25 sierpnia 2021 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Jantar Ustka 18 sierpnia 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 3 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni Wejherowo 14 - 1 DSPN Kwidzyn 14 sierpnia 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 2 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2021 - 15:00
Lechia Gdańsk 4 - 1 Gryf Tczew MKS 15 sierpnia 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 14 sierpnia 2021 - 17:00
Champions Kwidzyn 2 - 4 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 26 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 2 - 7 Chojniczanka Chojnice 22 sierpnia 2021 - 12:00
Gryf Tczew MKS 2 - 4 Arka Gdynia SI 22 sierpnia 2021 - 13:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 6 Lechia Gdańsk 1 września 2021 - 17:30
Lider Rychnowy 2 - 6 Champions Kwidzyn 21 sierpnia 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 0 - 1 Osiczanka Osice 21 sierpnia 2021 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 - 1 Jedynka Reda 2 września 2021 - 17:00
Radunia Stężyca 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 10:00
Jantar Ustka 0 - 6 Błękitni Wejherowo 21 sierpnia 2021 - 16:30
Jaguar Gdańsk 4 - 2 Gryf Słupsk 21 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Tczew MKS 28 sierpnia 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 6 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 17:00
Jedynka Reda 0 - 4 Radunia Stężyca 29 września 2021 - 17:00
Champions Kwidzyn 0 - 5 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2021 - 10:00
Lechia Gdańsk 12 - 0 Lider Rychnowy 24 sierpnia 2021 - 14:00
Arka Gdynia SI 2 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 15 września 2021 - 20:30
Błękitni Wejherowo 7 - 0 Myśliwiec Tuchomie 28 sierpnia 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Jantar Ustka 22 września 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 4 - 0 DSPN Kwidzyn 28 sierpnia 2021 - 15:30
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 0 - 2 Gryf Słupsk 5 września 2021 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Osiczanka Osice 4 września 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 3 Błękitni Wejherowo 5 września 2021 - 15:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 września 2021 - 11:00
Lider Rychnowy 3 - 6 Arka Gdynia SI 4 września 2021 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 1 Lechia Gdańsk 6 września 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk 8 - 1 DSPN Kwidzyn 4 września 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Champions Kwidzyn 4 września 2021 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Jedynka Reda 4 września 2021 - 13:00
Kolejka 5 - 8. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champions Kwidzyn 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 września 2021 - 18:00
Jedynka Reda 1 - 5 Jaguar Gdańsk 8 września 2021 - 17:00
Lechia Gdańsk 6 - 0 Radunia Stężyca 8 września 2021 - 19:00
Arka Gdynia SI 3 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 września 2021 - 18:15
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Lider Rychnowy 8 września 2021 - 15:30
Błękitni Wejherowo 2 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 22 września 2021 - 18:15
Osiczanka Osice 1 - 5 Gryf Tczew MKS 15 września 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 8 września 2021 - 18:30
DSPN Kwidzyn 1 - 0 Jantar Ustka 8 września 2021 - 15:30
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 4 - 3 DSPN Kwidzyn 11 września 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Gryf Słupsk 12 września 2021 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 - 2 Osiczanka Osice 12 września 2021 - 17:00
Lider Rychnowy 0 - 8 Błękitni Wejherowo 11 września 2021 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 września 2021 - 17:30
Radunia Stężyca 0 - 6 Arka Gdynia SI 11 września 2021 - 18:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 8 Lechia Gdańsk 11 września 2021 - 13:00
Jedynka Reda 3 - 2 Champions Kwidzyn 12 września 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 11 września 2021 - 14:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 9 - 0 Jedynka Reda 18 września 2021 - 15:00
Arka Gdynia SI 11 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 września 2021 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Radunia Stężyca 18 września 2021 - 14:00
Błękitni Wejherowo 8 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 18 września 2021 - 09:30
Osiczanka Osice 0 - 1 Lider Rychnowy 18 września 2021 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 19 września 2021 - 15:00
DSPN Kwidzyn 1 - 6 Gryf Tczew MKS 18 września 2021 - 11:00
Jantar Ustka 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 19 września 2021 - 12:00
Champions Kwidzyn 0 - 5 Jaguar Gdańsk 19 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 3 - 1 Jantar Ustka 25 września 2021 - 13:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 0 DSPN Kwidzyn 20 października 2021 - 16:00
Lider Rychnowy 3 - 7 Gryf Słupsk 25 września 2021 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 - 0 Osiczanka Osice 26 września 2021 - 17:30
Radunia Stężyca 0 - 5 Błękitni Wejherowo 25 września 2021 - 18:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 21 września 2021 - 17:45
Jedynka Reda 0 - 1 Arka Gdynia SI 25 września 2021 - 11:00
Champions Kwidzyn 0 - 9 Lechia Gdańsk 5 października 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 25 września 2021 - 14:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 1 - 6 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 października 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 3 października 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 7 - 0 Champions Kwidzyn 2 października 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Jedynka Reda 2 października 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 października 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 2 Radunia Stężyca 3 października 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 6 - 2 Lider Rychnowy 2 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 października 2021 - 13:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Gryf Tczew MKS 7 października 2021 - 16:30
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 10 października 2021 - 15:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 - 0 DSPN Kwidzyn 10 października 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Gryf Słupsk 30 października 2021 - 14:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Osiczanka Osice 9 października 2021 - 13:00
Jedynka Reda 0 - 3 Błękitni Wejherowo 10 października 2021 - 13:30
Champions Kwidzyn 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 9 października 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 1 Lechia Gdańsk 8 października 2021 - 19:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gryf Tczew MKS 9 października 2021 - 09:00
Lider Rychnowy 0 - 7 Jantar Ustka 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 0 - 1 Jedynka Reda 17 października 2021 - 11:00
Gryf Słupsk 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 października 2021 - 15:30
DSPN Kwidzyn 1 - 2 Radunia Stężyca 16 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 17 października 2021 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Lechia Gdańsk 17 października 2021 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Lider Rychnowy 16 października 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 1 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 17 października 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 6 - 1 Champions Kwidzyn 17 października 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 1 - 1 Jaguar Gdańsk 30 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 7 - 1 Gryf Słupsk 23 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 23 października 2021 - 09:00
Lider Rychnowy 1 - 2 Gryf Tczew MKS 23 października 2021 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 24 października 2021 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 0 Jantar Ustka 23 października 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 DSPN Kwidzyn 24 października 2021 - 13:00
Champions Kwidzyn 5 - 2 Osiczanka Osice 24 października 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 7 - 1 Błękitni Wejherowo 23 października 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 października 2021 - 15:30
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 1 - 3 Arka Gdynia SI 17 listopada 2021 - 19:00
Lechia Gdańsk 4 - 0 Osiczanka Osice 17 listopada 2021 - 19:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Champions Kwidzyn 28 października 2021 - 18:30
DSPN Kwidzyn 0 - 2 Jedynka Reda 27 października 2021 - 15:00
Jantar Ustka 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 października 2021 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 4 Radunia Stężyca 27 października 2021 - 15:30
Gryf Tczew MKS 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 27 października 2021 - 20:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jaguar Gdańsk 27 października 2021 - 18:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 - 2 Lider Rychnowy 27 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 listopada 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Lider Rychnowy 6 listopada 2021 - 14:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Gryf Tczew MKS 28 listopada 2021 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 6 listopada 2021 - 13:00
Jedynka Reda 1 - 0 Jantar Ustka 7 listopada 2021 - 11:00
Champions Kwidzyn 3 - 0 DSPN Kwidzyn 7 listopada 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 6 - 2 Gryf Słupsk 6 listopada 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 4 - 0 Osiczanka Osice 7 listopada 2021 - 12:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Błękitni Wejherowo 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2021 - 11:00
Gryf Słupsk 0 - 4 Arka Gdynia SI 11 listopada 2021 - 13:00
DSPN Kwidzyn 0 - 11 Lechia Gdańsk 11 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 1 Champions Kwidzyn 11 listopada 2021 - 15:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Jedynka Reda 11 listopada 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Gryf Tczew MKS 10 listopada 2021 - 18:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 2 Radunia Stężyca 11 listopada 2021 - 11:00
Lider Rychnowy 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 11 listopada 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 2 - 0 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 6 - 0 Lider Rychnowy 14 listopada 2021 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 14 listopada 2021 - 15:00
Jedynka Reda 4 - 2 Gryf Tczew MKS 14 listopada 2021 - 13:30
Champions Kwidzyn 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 14 listopada 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 6 - 0 Jantar Ustka 14 listopada 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 17 - 0 DSPN Kwidzyn 14 listopada 2021 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Gryf Słupsk 3 listopada 2021 - 18:30
Błękitni Wejherowo 8 - 2 Osiczanka Osice 1 grudnia 2021 - 19:00
Jaguar Gdańsk 0 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 16 listopada 2021 - 17:00
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 2 - 6 Błękitni Wejherowo 24 listopada 2021 - 18:30
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 20 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 5 Arka Gdynia SI 20 listopada 2021 - 10:30
Myśliwiec Tuchomie 1 - 6 Lechia Gdańsk 20 listopada 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 Champions Kwidzyn 21 listopada 2021 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 Jedynka Reda 20 listopada 2021 - 15:00
Lider Rychnowy 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 listopada 2021 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 0 Radunia Stężyca 21 listopada 2021 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 7 Jaguar Gdańsk 20 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Rychnowy 4 - 9 Jedynka Reda 12 marca 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Myśliwiec Tuchomie 12 marca 2022 - 13:30
Jantar Ustka 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 12 marca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 0 - 2 Radunia Stężyca 12 marca 2022 - 11:00
DSPN Kwidzyn 1 - 4 Błękitni Wejherowo 12 marca 2022 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 2 Gryf Słupsk 16 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 6 Lechia Gdańsk 13 marca 2022 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 marca 2022 - 15:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 2 Champions Kwidzyn 13 marca 2022 - 11:00
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 10 - 0 Myśliwiec Tuchomie 19 marca 2022 - 14:00
Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Tczew MKS 19 marca 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 19 marca 2022 - 13:00
Champions Kwidzyn 9 - 1 Lider Rychnowy 19 marca 2022 - 11:00
Osiczanka Osice 4 - 0 DSPN Kwidzyn 6 kwietnia 2022 - 17:00
Jedynka Reda 3 - 4 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 19 marca 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 6 Radunia Stężyca 20 marca 2022 - 11:00
Błękitni Wejherowo 9 - 0 Jantar Ustka 19 marca 2022 - 10:00
Gryf Słupsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk 19 marca 2022 - 11:00
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 27 marca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 marca 2022 - 09:00
Radunia Stężyca 9 - 0 Jedynka Reda 26 marca 2022 - 16:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 1 Champions Kwidzyn 27 marca 2022 - 13:30
Lider Rychnowy 0 - 5 Lechia Gdańsk 26 marca 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 0 Arka Gdynia SI 27 marca 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 7 Błękitni Wejherowo 26 marca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 0 Osiczanka Osice 27 marca 2022 - 11:00
DSPN Kwidzyn 3 - 1 Gryf Słupsk 26 marca 2022 - 13:30
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 1 - 0 Jantar Ustka 30 marca 2022 - 18:00
Osiczanka Osice 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie 2 kwietnia 2022 - 16:00
Błękitni Wejherowo 2 - 0 Gryf Tczew MKS 2 kwietnia 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 20 kwietnia 2022 - 17:00
Arka Gdynia SI 13 - 0 Lider Rychnowy 2 kwietnia 2022 - 13:30
Lechia Gdańsk 1 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 kwietnia 2022 - 17:00
DSPN Kwidzyn 4 - 0 Jaguar Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 11:00
Champions Kwidzyn 0 - 4 Radunia Stężyca 3 kwietnia 2022 - 12:00
Jedynka Reda 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 kwietnia 2022 - 11:00
vo, na boisku 4-2
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Champions Kwidzyn 9 kwietnia 2022 - 15:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda 10 kwietnia 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Lechia Gdańsk 9 kwietnia 2022 - 16:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 1 Arka Gdynia SI 10 kwietnia 2022 - 14:00
Lider Rychnowy 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 9 kwietnia 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 2 Błękitni Wejherowo 10 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 0 Osiczanka Osice 9 kwietnia 2022 - 10:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 2 Gryf Słupsk 9 kwietnia 2022 - 11:00
Jantar Ustka 4 - 2 DSPN Kwidzyn 10 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 23 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie 13 kwietnia 2022 - 16:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Gryf Tczew MKS 12 kwietnia 2022 - 16:00
Osiczanka Osice 0 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 kwietnia 2022 - 16:00
Błękitni Wejherowo 9 - 1 Lider Rychnowy 14 kwietnia 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2022 - 14:00
Arka Gdynia SI 5 - 0 Radunia Stężyca 13 kwietnia 2022 - 16:00
Lechia Gdańsk 9 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia 2022 - 13:00
Champions Kwidzyn 1 - 4 Jedynka Reda 13 kwietnia 2022 - 16:00
Jantar Ustka 1 - 4 Jaguar Gdańsk 14 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 1 - 1 Lechia Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Arka Gdynia SI 23 kwietnia 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia 2022 - 17:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 2 Błękitni Wejherowo 23 kwietnia 2022 - 16:00
Lider Rychnowy 0 - 5 Osiczanka Osice 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 0 Gryf Słupsk 24 kwietnia 2022 - 13:00
Gryf Tczew MKS 7 - 0 DSPN Kwidzyn 23 kwietnia 2022 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 6 Jantar Ustka 21 kwietnia 2022 - 17:30
Jaguar Gdańsk 7 - 2 Champions Kwidzyn 23 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 3 - 4 Gryf Tczew MKS 29 kwietnia 2022 - 19:00
DSPN Kwidzyn 1 - 5 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 29 kwietnia 2022 - 18:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Lider Rychnowy 30 kwietnia 2022 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 4 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2022 - 18:30
Błękitni Wejherowo 4 - 2 Radunia Stężyca 30 kwietnia 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 kwietnia 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Jedynka Reda 30 kwietnia 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 18 - 2 Champions Kwidzyn 30 kwietnia 2022 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 5 Jaguar Gdańsk 27 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 26 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 0 Gryf Słupsk 3 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 2 - 6 Lechia Gdańsk 3 maja 2022 - 15:00
Champions Kwidzyn 0 - 4 Arka Gdynia SI 3 maja 2022 - 13:00
Jedynka Reda 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Błękitni Wejherowo 3 maja 2022 - 13:00
Radunia Stężyca 8 - 0 Osiczanka Osice 3 maja 2022 - 13:00
Lider Rychnowy 2 - 5 DSPN Kwidzyn 3 maja 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 - 2 Jantar Ustka 3 maja 2022 - 13:00
Gryf Tczew MKS 11 - 1 Myśliwiec Tuchomie 4 maja 2022 - 17:00
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 maja 2022 - 11:00
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 12 maja 2022 - 18:00
Gryf Słupsk 2 - 3 Radunia Stężyca 7 maja 2022 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 maja 2022 - 15:30
Błękitni Wejherowo 5 - 2 Jedynka Reda 8 maja 2022 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Champions Kwidzyn 7 maja 2022 - 14:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI 7 maja 2022 - 13:00
Gryf Tczew MKS 0 - 2 Jaguar Gdańsk 8 maja 2022 - 10:00
Jantar Ustka 3 - 1 Lider Rychnowy 8 maja 2022 - 18:00
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 3 - 1 Osiczanka Osice 14 maja 2022 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Gryf Słupsk 15 maja 2022 - 15:00
Radunia Stężyca 6 - 1 DSPN Kwidzyn 14 maja 2022 - 18:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 0 Jantar Ustka 14 maja 2022 - 13:30
Lechia Gdańsk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 14 maja 2022 - 13:00
Lider Rychnowy 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 14 maja 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 1 Gryf Tczew MKS 14 maja 2022 - 09:00
Champions Kwidzyn 1 - 10 Błękitni Wejherowo 15 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia SI 14 maja 2022 - 13:00
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 1 - 0 Jedynka Reda 21 maja 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 3 Jaguar Gdańsk 21 maja 2022 - 15:00
Gryf Tczew MKS 1 - 1 Lider Rychnowy 22 maja 2022 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 7 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 maja 2022 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 3 Radunia Stężyca 22 maja 2022 - 18:00
DSPN Kwidzyn 7 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 maja 2022 - 11:00
Osiczanka Osice 1 - 2 Champions Kwidzyn 21 maja 2022 - 11:00
Błękitni Wejherowo 0 - 1 Lechia Gdańsk 21 maja 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Arka Gdynia SI 21 maja 2022 - 14:00
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 1 - 0 Błękitni Wejherowo 25 maja 2022 - 15:30
Osiczanka Osice 0 - 7 Lechia Gdańsk 1 czerwca 2022 - 18:00
Champions Kwidzyn 1 - 0 Gryf Słupsk 29 maja 2022 - 12:00
Jedynka Reda 6 - 1 DSPN Kwidzyn 28 maja 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Jantar Ustka 1 czerwca 2022 - 19:30
Radunia Stężyca 13 - 0 Myśliwiec Tuchomie 28 maja 2022 - 18:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 - 1 Gryf Tczew MKS 28 maja 2022 - 15:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 28 maja 2022 - 13:00
Lider Rychnowy 2 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 28 maja 2022 - 11:00
Kolejka 31 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 4 czerwca 2022 - 17:00
Lider Rychnowy 3 - 3 Jaguar Gdańsk 4 czerwca 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 1 Radunia Stężyca 4 czerwca 2022 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 czerwca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 4 Jedynka Reda 5 czerwca 2022 - 17:30
DSPN Kwidzyn 3 - 2 Champions Kwidzyn 5 czerwca 2022 - 13:00
Gryf Słupsk 0 - 4 Lechia Gdańsk 4 czerwca 2022 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 10 Arka Gdynia SI 6 czerwca 2022 - 18:00
Błękitni Wejherowo 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 4 czerwca 2022 - 11:00
Kolejka 32 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Osiczanka Osice 12 czerwca 2022 - 14:00
Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Słupsk 11 czerwca 2022 - 16:00
Lechia Gdańsk 10 - 6 DSPN Kwidzyn 11 czerwca 2022 - 13:00
Champions Kwidzyn 1 - 3 Jantar Ustka 12 czerwca 2022 - 11:00
Jedynka Reda 15 - 0 Myśliwiec Tuchomie 11 czerwca 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 czerwca 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 11 czerwca 2022 - 15:30
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 - 3 Lider Rychnowy 12 czerwca 2022 - 14:00
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Błękitni Wejherowo 11 czerwca 2022 - 13:00
Kolejka 33 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Rychnowy 1 - 7 Radunia Stężyca 8 czerwca 2022 - 18:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 czerwca 2022 - 17:00
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Jedynka Reda 16 czerwca 2022 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 4 Champions Kwidzyn 15 czerwca 2022 - 17:00
Jantar Ustka 0 - 4 Lechia Gdańsk 16 czerwca 2022 - 18:00
DSPN Kwidzyn 0 - 13 Arka Gdynia SI 15 czerwca 2022 - 18:30
Gryf Słupsk 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 15 czerwca 2022 - 18:00
Osiczanka Osice 0 - 3 Błękitni Wejherowo 16 czerwca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 14 czerwca 2022 - 18:45
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 7 - 0 Gryf Słupsk 18 czerwca 2022 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 DSPN Kwidzyn 19 czerwca 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 4 - 0 Jantar Ustka 19 czerwca 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 13 - 0 Myśliwiec Tuchomie 19 czerwca 2022 - 11:00
Champions Kwidzyn 3 - 2 Gryf Tczew MKS 7 czerwca 2022 - 17:30
Jedynka Reda 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 15 czerwca 2022 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Lider Rychnowy 19 czerwca 2022 - 16:15
Radunia Stężyca 1 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 19 czerwca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 4 Osiczanka Osice 19 czerwca 2022 - 19:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE