Baner

Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 30 85 28 1 1 182 - 4
2. Lotos Gdańsk 30 81 27 0 3 157 - 22
3. Arka Gdynia SI 30 76 24 4 2 146 - 26
4. Lechia Gdańsk 30 68 21 5 4 127 - 36
5. Sopocka Akademia Piłkarska 30 60 19 3 8 102 - 65
6. Jedynka Reda 30 48 15 3 12 71 - 52
7. Gedania Gdańsk 30 47 14 5 11 84 - 99
8. GKS Kowale AP 30 35 10 5 15 66 - 86 2 6 2 0 0 6 - 4
9. Jantar Ustka 30 35 11 2 17 59 - 109 2 0 0 0 2 4 - 6
10. Gryf Tczew MKS 30 30 9 3 18 56 - 95
11. Akademia Sportowa Pomorze 30 29 9 2 19 45 - 101 2 3 1 0 1 7 - 5
12. Kaszubia Studzienice 30 29 9 2 19 61 - 129 2 3 1 0 1 5 - 7
13. Wierzyca Pelplin 30 26 8 2 20 47 - 133
14. Junior Football Academy Przechlewo 30 22 7 1 22 39 - 99
15. Gryf Słupsk 30 21 6 3 21 54 - 126
16. Dragon Pomorze 30 7 2 1 27 25 - 139


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 1 - 4 Lechia Gdańsk 14 sierpnia 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 8 Lotos Gdańsk 1 września 2021 - 17:00
Junior Football Academy Przechlewo 5 - 1 GKS Kowale AP 14 sierpnia 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Jedynka Reda 14 sierpnia 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 15 - 0 Gryf Słupsk 24 sierpnia 2021 - 19:00
Sopocka Akademia Piłkarska 8 - 2 Gryf Tczew MKS 18 sierpnia 2021 - 17:00
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 14 sierpnia 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 14 - 0 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 8 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 22 sierpnia 2021 - 19:00
Jantar Ustka 2 - 3 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 14:30
Gryf Słupsk 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 21 sierpnia 2021 - 13:30
Lotos Gdańsk 0 - 2 Jaguar Gdańsk 21 września 2021 - 19:00
Jedynka Reda 4 - 1 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 1 Dragon Pomorze 31 sierpnia 2021 - 14:00
Lechia Gdańsk 9 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 21 sierpnia 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 10 - 1 Wierzyca Pelplin 22 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 10 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk 17 - 0 Jantar Ustka 27 sierpnia 2021 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 6 Lotos Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 2 - 3 Gryf Słupsk 28 sierpnia 2021 - 16:30
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 3 Gryf Tczew MKS 29 sierpnia 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Lechia Gdańsk 7 września 2021 - 17:00
Kaszubia Studzienice 3 - 2 GKS Kowale AP 29 sierpnia 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 1 Jedynka Reda 9 września 2021 - 15:30
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 14 - 0 Dragon Pomorze 4 września 2021 - 10:00
Jantar Ustka 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 4 września 2021 - 11:00
Jedynka Reda 6 - 1 Gedania Gdańsk 5 września 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 1 Kaszubia Studzienice 4 września 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 4 - 2 Wierzyca Pelplin 5 września 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 0 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 2 września 2021 - 18:15
Jaguar Gdańsk 7 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 4 września 2021 - 15:00
GKS Kowale AP 1 - 3 Arka Gdynia SI 5 września 2021 - 17:30
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 1 - 1 Lechia Gdańsk 11 września 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale AP 12 września 2021 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Jedynka Reda 11 września 2021 - 09:00
Lotos Gdańsk 4 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 8 września 2021 - 16:30
Dragon Pomorze 0 - 4 Jaguar Gdańsk 14 września 2021 - 19:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 3 Jantar Ustka 12 września 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 5 - 1 Gryf Tczew MKS 11 września 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 5 Gryf Słupsk 12 września 2021 - 11:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 19 września 2021 - 10:00
Jantar Ustka 0 - 2 Jedynka Reda 18 września 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 3 Gedania Gdańsk 18 września 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 1 - 3 Arka Gdynia SI 22 września 2021 - 14:30
Gryf Słupsk 6 - 3 Kaszubia Studzienice 18 września 2021 - 15:00
Lotos Gdańsk 6 - 0 Wierzyca Pelplin 19 września 2021 - 18:00
Jaguar Gdańsk 7 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 18 września 2021 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 1 Dragon Pomorze 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice 1 - 9 Lotos Gdańsk 25 września 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 Gryf Słupsk 25 września 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf Tczew MKS 26 września 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 8 Lechia Gdańsk 25 września 2021 - 09:00
Jedynka Reda 2 - 0 GKS Kowale AP 25 września 2021 - 15:30
Wierzyca Pelplin 0 - 11 Jaguar Gdańsk 26 września 2021 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 9 Sopocka Akademia Piłkarska 25 września 2021 - 15:00
Dragon Pomorze 3 - 3 Jantar Ustka 26 września 2021 - 14:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 5 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 3 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 1 GKS Kowale AP 2 października 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 3 - 1 Jedynka Reda 2 października 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 3 października 2021 - 13:30
Gryf Słupsk 3 - 4 Gedania Gdańsk 2 października 2021 - 13:30
Lotos Gdańsk 3 - 2 Arka Gdynia SI 3 października 2021 - 18:00
Jaguar Gdańsk 11 - 0 Kaszubia Studzienice 2 października 2021 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 0 Wierzyca Pelplin 3 października 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 1 - 2 Jantar Ustka 10 października 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Dragon Pomorze 10 października 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 9 października 2021 - 11:00
Jedynka Reda 0 - 3 Gryf Tczew MKS 10 października 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 Gryf Słupsk 9 października 2021 - 17:00
Arka Gdynia SI 0 - 2 Jaguar Gdańsk 9 października 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 10 Lotos Gdańsk 10 października 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 2 - 6 Lechia Gdańsk 10 października 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 0 - 0 GKS Kowale AP 16 października 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Jedynka Reda 17 października 2021 - 15:00
Lotos Gdańsk 7 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 17 października 2021 - 18:00
Jaguar Gdańsk 6 - 1 Gedania Gdańsk 16 października 2021 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Arka Gdynia SI 16 października 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 4 - 6 Kaszubia Studzienice 16 października 2021 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 1 - 2 Wierzyca Pelplin 17 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 4 Lechia Gdańsk 16 października 2021 - 13:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 11 Jaguar Gdańsk 23 października 2021 - 17:00
Jedynka Reda 1 - 3 Lotos Gdańsk 23 października 2021 - 13:30
Lechia Gdańsk 5 - 0 Gryf Tczew MKS 23 października 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 Dragon Pomorze 23 października 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 24 października 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 7 Jantar Ustka 24 października 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 24 października 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 5 - 1 Gryf Słupsk 24 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 4 - 2 Gedania Gdańsk 27 października 2021 - 18:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 4 Arka Gdynia SI 30 października 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 5 - 0 Kaszubia Studzienice 27 października 2021 - 15:00
Jantar Ustka 3 - 1 Gryf Tczew MKS 27 października 2021 - 14:00
Gryf Słupsk 0 - 5 Lechia Gdańsk 3 listopada 2021 - 18:00
Lotos Gdańsk 6 - 1 GKS Kowale AP 3 listopada 2021 - 16:15
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 26 października 2021 - 15:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Jedynka Reda 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 12 - 0 Wierzyca Pelplin 6 listopada 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 5 Jantar Ustka 6 listopada 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 7 listopada 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 Dragon Pomorze 6 listopada 2021 - 09:00
Jedynka Reda 3 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 7 listopada 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 1 - 4 Lotos Gdańsk 6 listopada 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 7 - 2 Gryf Słupsk 24 listopada 2021 - 14:00
GKS Kowale AP 0 - 9 Jaguar Gdańsk 7 listopada 2021 - 10:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Gedania Gdańsk 11 listopada 2021 - 10:30
Kaszubia Studzienice 0 - 4 Arka Gdynia SI 11 listopada 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 1 - 2 Jedynka Reda 11 listopada 2021 - 10:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 GKS Kowale AP 11 listopada 2021 - 14:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Lechia Gdańsk 11 listopada 2021 - 18:00
Lotos Gdańsk 13 - 0 Gryf Tczew MKS 11 listopada 2021 - 16:00
Jantar Ustka 3 - 0 Gryf Słupsk 17 listopada 2021 - 15:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 11 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 0 - 8 Jaguar Gdańsk 14 listopada 2021 - 11:00
Gryf Słupsk 0 - 5 Lotos Gdańsk 28 listopada 2021 - 12:00
Arka Gdynia SI 9 - 1 Jantar Ustka 14 listopada 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 3 - 6 Kaszubia Studzienice 14 listopada 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Wierzyca Pelplin 14 listopada 2021 - 15:00
GKS Kowale AP 7 - 2 Dragon Pomorze 14 listopada 2021 - 10:00
Jedynka Reda 3 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 14 listopada 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 14 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 17 - 0 Dragon Pomorze 20 marca 2022 - 13:00
Lotos Gdańsk 9 - 0 Jantar Ustka 19 marca 2022 - 15:00
GKS Kowale AP 5 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 19 marca 2022 - 13:30
Jedynka Reda 8 - 0 Wierzyca Pelplin 20 marca 2022 - 14:00
Gryf Słupsk 0 - 5 Jaguar Gdańsk 19 marca 2022 - 13:00
Gryf Tczew MKS 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 20 marca 2022 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 Kaszubia Studzienice 19 marca 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 3 Arka Gdynia SI 17 marca 2022 - 16:45
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 6 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 27 marca 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 4 - 3 Jantar Ustka 26 marca 2022 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 1 Gryf Słupsk 26 marca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Lotos Gdańsk 27 marca 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Jedynka Reda 27 marca 2022 - 16:30
Dragon Pomorze 0 - 4 Gryf Tczew MKS 27 marca 2022 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 0 Lechia Gdańsk 26 marca 2022 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 GKS Kowale AP 27 marca 2022 - 11:00
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Gedania Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 09:00
Jantar Ustka 0 - 4 Jaguar Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 11:00
Lotos Gdańsk 3 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 2 kwietnia 2022 - 10:00
Gryf Słupsk 10 - 0 Dragon Pomorze 2 kwietnia 2022 - 13:00
Gryf Tczew MKS 1 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 2 kwietnia 2022 - 15:00
Lechia Gdańsk 12 - 0 Wierzyca Pelplin 2 kwietnia 2022 - 11:00
GKS Kowale AP 4 - 0 Kaszubia Studzienice 2 kwietnia 2022 - 14:30
Jedynka Reda 0 - 3 Arka Gdynia SI 2 kwietnia 2022 - 15:30
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 0 - 3 Lotos Gdańsk 9 kwietnia 2022 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Jantar Ustka 9 kwietnia 2022 - 17:00
vo, na boisku 0-5
Gedania Gdańsk 2 - 2 Jedynka Reda 10 kwietnia 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 1 - 3 Lechia Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 11:00
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Gryf Tczew MKS 10 kwietnia 2022 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 4 Gryf Słupsk 9 kwietnia 2022 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 0 - 3 Jaguar Gdańsk 9 kwietnia 2022 - 15:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 GKS Kowale AP 6 kwietnia 2022 - 15:45
Kolejka 20 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 4 - 4 Arka Gdynia SI 14 kwietnia 2022 - 15:00
GKS Kowale AP 1 - 2 Gedania Gdańsk 15 kwietnia 2022 - 17:00
Jedynka Reda 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 13 kwietnia 2022 - 15:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 3 Lotos Gdańsk 14 kwietnia 2022 - 17:30
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Dragon Pomorze 13 kwietnia 2022 - 15:30
Jantar Ustka 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 13 kwietnia 2022 - 18:00
vo, na boisku 1-4
Gryf Tczew MKS 4 - 2 Kaszubia Studzienice 13 kwietnia 2022 - 16:00
Gryf Słupsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 13 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 GKS Kowale AP 23 kwietnia 2022 - 09:00
Jedynka Reda 5 - 0 Jantar Ustka 23 kwietnia 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 6 - 1 Gryf Tczew MKS 23 kwietnia 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 3 Gryf Słupsk 24 kwietnia 2022 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Lotos Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 7 Jaguar Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 15:00
Dragon Pomorze 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 24 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 12 - 1 Kaszubia Studzienice 30 kwietnia 2022 - 15:00
Gryf Słupsk 0 - 4 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2022 - 18:30
Gryf Tczew MKS 3 - 4 Gedania Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 30 kwietnia 2022 - 11:00
GKS Kowale AP 0 - 2 Jedynka Reda 30 kwietnia 2022 - 16:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Wierzyca Pelplin 1 maja 2022 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 30 kwietnia 2022 - 15:00
Jantar Ustka 3 - 0 Dragon Pomorze 11 maja 2022 - 19:00
Kolejka 23 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 0 Dragon Pomorze 3 maja 2022 - 16:00
GKS Kowale AP 5 - 4 Jantar Ustka 4 maja 2022 - 19:00
Jedynka Reda 0 - 1 Lechia Gdańsk 18 maja 2022 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 3 Gryf Tczew MKS 3 maja 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 8 - 2 Gryf Słupsk 3 maja 2022 - 15:30
Arka Gdynia SI 3 - 1 Lotos Gdańsk 3 maja 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 0 - 6 Jaguar Gdańsk 3 maja 2022 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 3 maja 2022 - 18:00
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 2 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 8 maja 2022 - 14:30
Dragon Pomorze 0 - 3 Wierzyca Pelplin 8 maja 2022 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 3 Kaszubia Studzienice 8 maja 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 4 Jedynka Reda 7 maja 2022 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 8 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia SI 7 maja 2022 - 15:00
Lotos Gdańsk 3 - 1 Gedania Gdańsk 7 maja 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 4 - 0 GKS Kowale AP 7 maja 2022 - 11:00
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 1 - 1 Gryf Tczew MKS 14 maja 2022 - 16:00
Jedynka Reda 7 - 1 Gryf Słupsk 8 czerwca 2022 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Lotos Gdańsk 14 maja 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 0 - 6 Jaguar Gdańsk 15 maja 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 15 maja 2022 - 13:30
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Dragon Pomorze 14 maja 2022 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 5 Junior Football Academy Przechlewo 17 maja 2022 - 18:30
Lechia Gdańsk 6 - 1 Jantar Ustka 14 maja 2022 - 11:00
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 11 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 19 maja 2022 - 20:15
Lotos Gdańsk 1 - 0 Jedynka Reda 21 maja 2022 - 15:00
Gryf Tczew MKS 0 - 5 Lechia Gdańsk 21 maja 2022 - 14:00
Dragon Pomorze 0 - 3 Arka Gdynia SI 21 maja 2022 - 12:30
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 2 Kaszubia Studzienice 20 maja 2022 - 18:30
Jantar Ustka 3 - 3 Wierzyca Pelplin 21 maja 2022 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 2 Gedania Gdańsk 22 maja 2022 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 1 GKS Kowale AP 22 maja 2022 - 15:30
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 0 Dragon Pomorze 29 maja 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 29 maja 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 0 - 4 Wierzyca Pelplin 29 maja 2022 - 18:00
Gryf Tczew MKS 1 - 2 Jantar Ustka 28 maja 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 6 - 1 Gryf Słupsk 28 maja 2022 - 11:00
GKS Kowale AP 2 - 4 Lotos Gdańsk 1 czerwca 2022 - 19:10
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 28 maja 2022 - 17:00
Jedynka Reda 0 - 7 Jaguar Gdańsk 29 maja 2022 - 17:00
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 1 - 6 Arka Gdynia SI 5 czerwca 2022 - 19:00
Jantar Ustka 7 - 0 Kaszubia Studzienice 4 czerwca 2022 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 0 Gedania Gdańsk 5 czerwca 2022 - 15:00
Dragon Pomorze 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 4 czerwca 2022 - 12:30
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Jedynka Reda 5 czerwca 2022 - 14:30
Lotos Gdańsk 4 - 0 Lechia Gdańsk 4 czerwca 2022 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 3 Gryf Tczew MKS 4 czerwca 2022 - 13:00
Jaguar Gdańsk 8 - 0 GKS Kowale AP 4 czerwca 2022 - 17:30
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 7 - 1 Wierzyca Pelplin 11 czerwca 2022 - 11:00
Arka Gdynia SI 5 - 1 Kaszubia Studzienice 11 czerwca 2022 - 11:00
Jedynka Reda 3 - 0 Dragon Pomorze
GKS Kowale AP 4 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 11 czerwca 2022 - 18:00
Lechia Gdańsk 2 - 0 Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 1 Lotos Gdańsk 11 czerwca 2022 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 3 Jantar Ustka 11 czerwca 2022 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 11 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 30 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Gryf Tczew MKS 16 czerwca 2022 - 13:00
Lotos Gdańsk 8 - 1 Gryf Słupsk 16 czerwca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 4 Arka Gdynia SI 14 czerwca 2022 - 18:00
Kaszubia Studzienice 1 - 5 Gedania Gdańsk 16 czerwca 2022 - 15:30
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 16 czerwca 2022 - 18:00
Dragon Pomorze 0 - 3 GKS Kowale AP 16 czerwca 2022 - 18:00
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 3 Jedynka Reda 16 czerwca 2022 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 5 Lechia Gdańsk 16 czerwca 2022 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE