SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Królewski Gdańsk 24 53 16 5 3 62 - 31
2. Wisła Steblewo 24 49 15 4 5 60 - 33
3. Błękitni Sobowidz 24 42 12 6 6 61 - 39
4. Orzeł Straszyn 24 39 12 3 9 55 - 36
5. Czarni II Pruszcz Gdański 24 39 11 6 7 57 - 39
6. Oruński KP 24 36 11 3 10 62 - 49
7. Sokół Ełganowo 24 34 11 1 12 30 - 40
8. Wisła Długie Pole 24 33 9 6 9 25 - 35
9. Fosfory Wiślinka 24 30 8 6 10 53 - 43
10. Atlas Goręczyno 24 30 7 9 8 35 - 40
11. GKS Kowale 24 25 7 4 13 36 - 53
12. Champion Gdańsk 24 14 4 2 18 28 - 87
13. Inventia Żuława 24 12 3 3 18 25 - 70
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 27.04.2009, 17:26:25


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
Fosfory Wiślinka 2 - 1 GKS Kowale 20 sierpnia 2006 - 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 3 Wisła Steblewo 20 sierpnia 2006 - 11:00
v.o na boisku 1-0 (nieuprawniony zawodnik)
Błękitni Sobowidz 2 - 2 Orzeł Straszyn 19 sierpnia 2006 - 16:00
Inventia Żuława - - - Sokół Ełganowo 20 sierpnia 2006 - 16:00
obustronny v.o na boisku 3-6
Atlas Goręczyno 0 - 0 Champion Gdańsk 19 sierpnia 2006 - 17:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 Oruński KP 20 sierpnia 2006 - 14:00
Pauza: Królewski Gdańsk,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
Królewski Gdańsk 2 - 1 Oruński KP 26 sierpnia 2006 - 17:00
Champion Gdańsk 0 - 3 Wisła Długie Pole 26 sierpnia 2006 - 16:00
Sokół Ełganowo 0 - 3 Atlas Goręczyno 27 sierpnia 2006 - 14:00
v.o na boisku 5-2 (nieuprawniony zawodnik)
Orzeł Straszyn 4 - 0 Inventia Żuława 26 sierpnia 2006 - 17:00
v.o na boisku 4-0 (nieuprawniony zawodnik)
Wisła Steblewo 3 - 1 Błękitni Sobowidz 27 sierpnia 2006 - 15:00
GKS Kowale 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 27 sierpnia 2006 - 13:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
Fosfory Wiślinka 2 - 7 Królewski Gdańsk 3 września 2006 - 17:00
Błękitni Sobowidz 2 - 2 GKS Kowale 3 września 2006 - 14:00
Inventia Żuława 2 - 5 Wisła Steblewo 3 września 2006 - 16:00
Atlas Goręczyno 1 - 0 Orzeł Straszyn 2 września 2006 - 16:00
Wisła Długie Pole 0 - 0 Sokół Ełganowo 3 września 2006 - 14:00
Oruński KP 7 - 4 Champion Gdańsk 3 września 2006 - 13:30
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański,
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
Królewski Gdańsk 3 - 1 Champion Gdańsk 9 września 2006 - 17:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Oruński KP 10 września 2006 - 14:00
Orzeł Straszyn 1 - 0 Wisła Długie Pole 9 września 2006 - 17:00
Wisła Steblewo 4 - 0 Atlas Goręczyno 10 września 2006 - 14:00
GKS Kowale 2 - 4 Inventia Żuława 10 września 2006 - 13:00
Fosfory Wiślinka 1 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 10 września 2006 - 17:00
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 Królewski Gdańsk 17 września 2006 - 11:00
Błękitni Sobowidz 0 - 0 Fosfory Wiślinka 17 września 2006 - 14:00
Atlas Goręczyno 0 - 1 GKS Kowale 16 września 2006 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 0 Wisła Steblewo 17 września 2006 - 12:00
Oruński KP 5 - 1 Orzeł Straszyn 16 września 2006 - 16:00
Champion Gdańsk 3 - 2 Sokół Ełganowo 16 września 2006 - 16:00
Pauza: Inventia Żuława,
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
Królewski Gdańsk 2 - 0 Sokół Ełganowo 23 września 2006 - 17:00
Orzeł Straszyn 6 - 1 Champion Gdańsk 23 września 2006 - 15:00
Wisła Steblewo 1 - 1 Oruński KP 24 września 2006 - 15:00
GKS Kowale 5 - 0 Wisła Długie Pole 24 września 2006 - 13:00
Fosfory Wiślinka 4 - 1 Inventia Żuława 24 września 2006 - 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Błękitni Sobowidz 24 września 2006 - 11:00
Pauza: Atlas Goręczyno,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
Błękitni Sobowidz 2 - 2 Królewski Gdańsk 1 października 2006 - 14:00
Inventia Żuława 2 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 1 października 2006 - 14:00
Atlas Goręczyno 1 - 1 Fosfory Wiślinka 30 września 2006 - 15:00
Oruński KP 2 - 1 GKS Kowale 1 października 2006 - 17:00
Champion Gdańsk 3 - 5 Wisła Steblewo 30 września 2006 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 4 Orzeł Straszyn 1 października 2006 - 14:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
Królewski Gdańsk 2 - 1 Orzeł Straszyn
Wisła Steblewo 2 - 0 Sokół Ełganowo
GKS Kowale 4 - 0 Champion Gdańsk
v.o. Na boisku 4-1 (nieuprawniony zawodnik)
Fosfory Wiślinka 1 - 2 Wisła Długie Pole
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 Atlas Goręczyno 8 października 2006 - 11:00
Błękitni Sobowidz 3 - 0 Inventia Żuława
Pauza: Oruński KP,
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
Inventia Żuława 1 - 4 Królewski Gdańsk 15 października 2006 - 14:00
Atlas Goręczyno 1 - 1 Błękitni Sobowidz 14 października 2006 - 14:00
Wisła Długie Pole 1 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 15 października 2006 - 14:00
Oruński KP 0 - 6 Fosfory Wiślinka 15 października 2006 - 16:00
Sokół Ełganowo 3 - 0 GKS Kowale 15 października 2006 - 14:00
Orzeł Straszyn 0 - 1 Wisła Steblewo 14 października 2006 - 14:00
Pauza: Champion Gdańsk,
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
Królewski Gdańsk 1 - 3 Wisła Steblewo 21 października 2006 - 16:00
GKS Kowale 1 - 2 Orzeł Straszyn 22 października 2006 - 13:00
Fosfory Wiślinka 6 - 1 Champion Gdańsk 22 października 2006 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 2 Oruński KP 22 października 2006 - 11:00
Błękitni Sobowidz 2 - 0 Wisła Długie Pole 22 października 2006 - 14:00
Inventia Żuława 3 - 1 Atlas Goręczyno 22 października 2006 - 14:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
Atlas Goręczyno 0 - 3 Królewski Gdańsk 28 października 2006 - 14:00
Wisła Długie Pole 3 - 0 Inventia Żuława 29 października 2006 - 14:00
Oruński KP 2 - 3 Błękitni Sobowidz 28 października 2006 - 15:00
Champion Gdańsk 1 - 8 Czarni II Pruszcz Gdański 28 października 2006 - 14:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Fosfory Wiślinka 29 października 2006 - 14:00
Wisła Steblewo 1 - 2 GKS Kowale 29 października 2006 - 14:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (40) 
Królewski Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 19 listopada 2006 - 11:00
Fosfory Wiślinka 3 - 0 Orzeł Straszyn 5 listopada 2006 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 0 Sokół Ełganowo 19 listopada 2006 - 11:00
Błękitni Sobowidz 8 - 0 Champion Gdańsk 5 listopada 2006 - 14:00
Inventia Żuława 4 - 6 Oruński KP 5 listopada 2006 - 14:00
Atlas Goręczyno 2 - 1 Wisła Długie Pole 26 listopada 2006 - 11:00
Pauza: Wisła Steblewo,
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (76) 
Wisła Długie Pole 3 - 1 Królewski Gdańsk 12 listopada 2006 - 14:00
Oruński KP 4 - 1 Atlas Goręczyno 11 listopada 2006 - 13:00
Champion Gdańsk 1 - 1 Inventia Żuława 11 listopada 2006 - 13:00
Sokół Ełganowo 2 - 6 Błękitni Sobowidz 12 listopada 2006 - 14:00
Orzeł Straszyn 2 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 11 listopada 2006 - 13:00
Wisła Steblewo 1 - 1 Fosfory Wiślinka 12 listopada 2006 - 13:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
GKS Kowale 2 - 2 Fosfory Wiślinka 1 kwietnia 2007 - 13:00
Wisła Steblewo 3 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański 31 marca 2007 - 16:00
Orzeł Straszyn 4 - 0 Błękitni Sobowidz 31 marca 2007 - 15:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Inventia Żuława 1 kwietnia 2007 - 15:30
Champion Gdańsk 2 - 4 Atlas Goręczyno 31 marca 2007 - 16:00
Oruński KP 1 - 2 Wisła Długie Pole 31 marca 2007 - 16:00
Pauza: Królewski Gdańsk,
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (11) 
Oruński KP 1 - 3 Królewski Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 16:00
Wisła Długie Pole 3 - 2 Champion Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 16:00
Atlas Goręczyno 1 - 2 Sokół Ełganowo 7 kwietnia 2007 - 15:00
Inventia Żuława 1 - 2 Orzeł Straszyn 7 kwietnia 2007 - 15:00
Błękitni Sobowidz 5 - 1 Wisła Steblewo 7 kwietnia 2007 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 3 GKS Kowale 7 kwietnia 2007 - 11:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
Królewski Gdańsk 2 - 1 Fosfory Wiślinka 15 kwietnia 2007 - 11:00
GKS Kowale 0 - 3 Błękitni Sobowidz 15 kwietnia 2007 - 13:00
Wisła Steblewo 3 - 1 Inventia Żuława 15 kwietnia 2007 - 14:00
Orzeł Straszyn 4 - 2 Atlas Goręczyno 14 kwietnia 2007 - 15:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 Wisła Długie Pole 15 kwietnia 2007 - 15:30
Champion Gdańsk 0 - 6 Oruński KP 14 kwietnia 2007 - 16:00
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański,
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
Champion Gdańsk 0 - 1 Królewski Gdańsk 21 kwietnia 2007 - 16:00
Oruński KP 2 - 0 Sokół Ełganowo 21 kwietnia 2007 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 0 Orzeł Straszyn 21 kwietnia 2007 - 16:00
Atlas Goręczyno 2 - 1 Wisła Steblewo 22 kwietnia 2007 - 15:00
Inventia Żuława 3 - 0 GKS Kowale 21 kwietnia 2007 - 16:00
v.o. na boisku 1-0
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Fosfory Wiślinka 22 kwietnia 2007 - 11:00
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
Królewski Gdańsk 2 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2007 - 17:00
Fosfory Wiślinka 1 - 5 Błękitni Sobowidz 28 kwietnia 2007
GKS Kowale 2 - 2 Atlas Goręczyno 28 kwietnia 2007 - 13:00
Wisła Steblewo 0 - 0 Wisła Długie Pole 28 kwietnia 2007 - 16:30
Orzeł Straszyn 2 - 1 Oruński KP 28 kwietnia 2007 - 16:00
Sokół Ełganowo 4 - 0 Champion Gdańsk 28 kwietnia 2007 - 16:00
Pauza: Inventia Żuława,
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Sokół Ełganowo 0 - 3 Królewski Gdańsk 1 maja 2007 - 16:00
Champion Gdańsk 2 - 0 Orzeł Straszyn 1 maja 2007 - 12:00
OZPN cofn?? decyzj? o przyznaniu v.o. drużynie Or?a.
Oruński KP 0 - 4 Wisła Steblewo 1 maja 2007 - 11:00
Wisła Długie Pole 0 - 0 GKS Kowale 1 maja 2007 - 12:00
Inventia Żuława 0 - 5 Fosfory Wiślinka 1 maja 2007 - 11:00
Błękitni Sobowidz 3 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 1 maja 2007 - 14:00
Pauza: Atlas Goręczyno,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
Królewski Gdańsk 3 - 0 Błękitni Sobowidz 5 maja 2007 - 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 0 Inventia Żuława 6 maja 2007 - 11:00
Fosfory Wiślinka 2 - 2 Atlas Goręczyno
GKS Kowale 0 - 3 Oruński KP 6 maja 2007 - 13:30
v.o. na boisku 2-3
Wisła Steblewo 5 - 0 Champion Gdańsk 6 maja 2007 - 13:00
Orzeł Straszyn 0 - 3 Sokół Ełganowo 5 maja 2007 - 16:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
Orzeł Straszyn 2 - 2 Królewski Gdańsk 12 maja 2007 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 Wisła Steblewo 13 maja 2007 - 16:00
Champion Gdańsk 3 - 0 GKS Kowale 12 maja 2007 - 16:00
v.o. Na boisku 1-0
Wisła Długie Pole 0 - 3 Fosfory Wiślinka 12 maja 2007 - 16:00
v.o. na boisku 4-2
Atlas Goręczyno 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 13 maja 2007 - 15:00
Inventia Żuława 0 - 3 Błękitni Sobowidz 12 maja 2007 - 16:00
vo (na boisku 2-2)
Pauza: Oruński KP,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
Królewski Gdańsk 4 - 1 Inventia Żuława 19 maja 2007 - 17:00
Błękitni Sobowidz 2 - 2 Atlas Goręczyno 20 maja 2007 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 Wisła Długie Pole 20 maja 2007 - 11:00
v.o. Na boisku 2-1
Fosfory Wiślinka 1 - 1 Oruński KP 19 maja 2007 - 16:00
GKS Kowale 0 - 1 Sokół Ełganowo 20 maja 2007 - 13:00
Wisła Steblewo 3 - 2 Orzeł Straszyn 19 maja 2007 - 17:00
Pauza: Champion Gdańsk,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
Wisła Steblewo 2 - 2 Królewski Gdańsk 27 maja 2007 - 14:15
Orzeł Straszyn 9 - 2 GKS Kowale 26 maja 2007 - 16:00
Champion Gdańsk 0 - 6 Fosfory Wiślinka 26 maja 2007 - 16:00
v.o. Na boisku 3-6
Oruński KP 6 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 27 maja 2007 - 15:00
Wisła Długie Pole 0 - 3 Błękitni Sobowidz 26 maja 2007 - 16:00
v.o. na boisku 2-1
Atlas Goręczyno 3 - 0 Inventia Żuława 27 maja 2007 - 16:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Królewski Gdańsk 3 - 1 Atlas Goręczyno 2 czerwca 2007 - 14:00
v.o.; na boisku 3-1
Inventia Żuława 1 - 1 Wisła Długie Pole 2 czerwca 2007 - 16:00
Błękitni Sobowidz 2 - 5 Oruński KP 3 czerwca 2007 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 Champion Gdańsk 3 czerwca 2007 - 11:00
v.o. Go?cie nie przyjechali.
Fosfory Wiślinka 0 - 1 Sokół Ełganowo
GKS Kowale 0 - 3 Wisła Steblewo 3 czerwca 2007 - 13:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 25 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
GKS Kowale 3 - 4 Królewski Gdańsk 9 czerwca 2007 - 11:00
Orzeł Straszyn 7 - 1 Fosfory Wiślinka 9 czerwca 2007 - 11:00
Sokół Ełganowo 2 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 9 czerwca 2007 - 11:00
Champion Gdańsk 1 - 2 Błękitni Sobowidz 9 czerwca 2007 - 11:00
Oruński KP 3 - 0 Inventia Żuława 9 czerwca 2007 - 11:00
v.o. na boisku 2-4
Wisła Długie Pole 0 - 0 Atlas Goręczyno 9 czerwca 2007 - 11:00
Pauza: Wisła Steblewo,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
Królewski Gdańsk 4 - 1 Wisła Długie Pole 17 czerwca 2007 - 11:00
Atlas Goręczyno 4 - 2 Oruński KP 17 czerwca 2007 - 11:00
Inventia Żuława 0 - 3 Champion Gdańsk 17 czerwca 2007 - 11:00
v.o. Na boisku 5-1
Błękitni Sobowidz 2 - 4 Sokół Ełganowo 17 czerwca 2007 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 0 Orzeł Straszyn 17 czerwca 2007 - 11:00
Fosfory Wiślinka 3 - 4 Wisła Steblewo 17 czerwca 2007 - 11:00
Pauza: GKS Kowale, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE