SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 26 62 19 5 2 83 - 26
2. KS Chwaszczyno 26 56 17 5 4 58 - 31
3. OKS Janowo 26 55 17 4 5 62 - 21
4. Korona Żelistrzewo 26 47 14 5 7 78 - 38
5. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 46 13 7 6 69 - 45
6. Orkan II Rumia 26 44 13 5 8 60 - 30
7. Orzeł Choczewo 26 36 9 9 8 44 - 37
8. Celtic Reda 26 32 10 2 14 43 - 62
9. Orkan Gdynia 26 28 8 4 14 27 - 47
10. Zatoka Puck 26 27 8 3 15 32 - 47
11. Relaks Mechowo 26 26 7 5 14 46 - 70
12. Kaszub Paczewo 26 21 6 3 17 42 - 74
13. Klif Chłapowo 26 17 5 2 19 44 - 99
14. Zenit Łęczyce 26 17 4 5 17 30 - 91
Ostatni komentarz dodał gracz Torpedo 18.07.2007, 00:31:10


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (62) 
Celtic Reda 7 - 3 Zenit Łęczyce 19 sierpnia 2006 - 17:00
Kaszub Paczewo 3 - 3 Relaks Mechowo 20 sierpnia 2006 - 11:00
KS Chwaszczyno 0 - 0 OKS Janowo 20 sierpnia 2006 - 12:00
Orkan II Rumia 3 - 0 Korona Żelistrzewo 19 sierpnia 2006 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Zatoka Puck 19 sierpnia 2006 - 16:00
vo, na boisku 0-2
MKS Władysławowo 0 - 0 Orzeł Choczewo 19 sierpnia 2006 - 15:00
Klif Chłapowo 5 - 1 Orkan Gdynia 20 sierpnia 2006 - 14:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
Zenit Łęczyce 2 - 2 Orkan Gdynia 27 sierpnia 2006 - 14:00
Orzeł Choczewo 1 - 1 Klif Chłapowo 26 sierpnia 2006 - 17:00
Zatoka Puck 0 - 6 MKS Władysławowo 27 sierpnia 2006 - 11:00
Korona Żelistrzewo 5 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 sierpnia 2006 - 17:00
OKS Janowo 1 - 0 Orkan II Rumia 26 sierpnia 2006 - 17:00
Relaks Mechowo 2 - 3 KS Chwaszczyno 27 sierpnia 2006 - 13:00
Celtic Reda 6 - 1 Kaszub Paczewo 26 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
Kaszub Paczewo 8 - 1 Zenit Łęczyce 3 września 2006 - 11:00
KS Chwaszczyno 3 - 2 Celtic Reda 3 września 2006 - 12:00
Orkan II Rumia 6 - 0 Relaks Mechowo 3 września 2006 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 OKS Janowo 2 września 2006 - 16:00
MKS Władysławowo 5 - 2 Korona Żelistrzewo 3 września 2006 - 16:00
Klif Chłapowo 2 - 1 Zatoka Puck 3 września 2006 - 14:00
Orkan Gdynia 1 - 1 Orzeł Choczewo 2 września 2006 - 11:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
Zenit Łęczyce 1 - 4 Orzeł Choczewo 10 września 2006 - 14:00
Zatoka Puck 1 - 0 Orkan Gdynia 10 września 2006 - 11:00
Korona Żelistrzewo 1 - 3 Klif Chłapowo 9 września 2006 - 17:00
OKS Janowo 2 - 0 MKS Władysławowo 9 września 2006 - 17:00
Relaks Mechowo 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2006 - 13:00
Celtic Reda 0 - 2 Orkan II Rumia 9 września 2006 - 17:00
Kaszub Paczewo 0 - 3 KS Chwaszczyno 10 września 2006 - 11:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
KS Chwaszczyno 3 - 0 Zenit Łęczyce 17 września 2006 - 12:00
vo
Orkan II Rumia 2 - 1 Kaszub Paczewo 17 września 2006 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Celtic Reda 16 września 2006 - 16:00
MKS Władysławowo 3 - 1 Relaks Mechowo 16 września 2006 - 15:00
Klif Chłapowo 2 - 7 OKS Janowo 17 września 2006 - 14:00
Orkan Gdynia 2 - 2 Korona Żelistrzewo 16 września 2006 - 11:00
Orzeł Choczewo 2 - 1 Zatoka Puck 16 września 2006 - 16:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
Zenit Łęczyce 0 - 4 Zatoka Puck 24 września 2006 - 14:00
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Orzeł Choczewo 23 września 2006 - 17:00
OKS Janowo 2 - 0 Orkan Gdynia 23 września 2006 - 16:00
Relaks Mechowo 1 - 2 Klif Chłapowo 24 września 2006 - 13:00
Celtic Reda 2 - 1 MKS Władysławowo 23 września 2006 - 16:00
Kaszub Paczewo 4 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 września 2006 - 11:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Orkan II Rumia 24 września 2006 - 12:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
Orkan II Rumia 10 - 1 Zenit Łęczyce 1 października 2006 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 KS Chwaszczyno 30 września 2006 - 16:00
MKS Władysławowo 3 - 1 Kaszub Paczewo 30 września 2006 - 15:00
Klif Chłapowo 2 - 2 Celtic Reda 1 października 2006 - 14:00
Orkan Gdynia 1 - 3 Relaks Mechowo 30 września 2006 - 11:00
Orzeł Choczewo 0 - 2 OKS Janowo 30 września 2006 - 15:00
Zatoka Puck 0 - 2 Korona Żelistrzewo 1 października 2006 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Zenit Łęczyce 1 - 4 Korona Żelistrzewo
OKS Janowo 3 - 0 Zatoka Puck
vo
Relaks Mechowo 0 - 5 Orzeł Choczewo
Celtic Reda 4 - 0 Orkan Gdynia
Kaszub Paczewo 3 - 1 Klif Chłapowo
KS Chwaszczyno 1 - 1 MKS Władysławowo
Orkan II Rumia 8 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (57) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 - 1 Zenit Łęczyce
MKS Władysławowo 0 - 0 Orkan II Rumia
Klif Chłapowo 3 - 5 KS Chwaszczyno
Orkan Gdynia 3 - 0 Kaszub Paczewo
vo
Orzeł Choczewo 2 - 0 Celtic Reda
Zatoka Puck 0 - 2 Relaks Mechowo
Korona Żelistrzewo 2 - 2 OKS Janowo
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
Zenit Łęczyce 0 - 7 OKS Janowo
Relaks Mechowo 0 - 0 Korona Żelistrzewo
Celtic Reda 0 - 2 Zatoka Puck
Kaszub Paczewo 1 - 1 Orzeł Choczewo
KS Chwaszczyno 2 - 1 Orkan Gdynia
Orkan II Rumia 5 - 3 Klif Chłapowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 MKS Władysławowo
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (41) 
MKS Władysławowo 2 - 0 Zenit Łęczyce
Klif Chłapowo 2 - 8 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orkan Gdynia 0 - 0 Orkan II Rumia
Orzeł Choczewo 0 - 1 KS Chwaszczyno
Zatoka Puck 2 - 1 Kaszub Paczewo
Korona Żelistrzewo 9 - 1 Celtic Reda
OKS Janowo 4 - 1 Relaks Mechowo
Kolejka 12 - 04 listopada /5. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
Zenit Łęczyce 5 - 2 Relaks Mechowo
Celtic Reda 1 - 0 OKS Janowo
Kaszub Paczewo 3 - 4 Korona Żelistrzewo 18 listopada 2006 - 11:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Zatoka Puck
Orkan II Rumia 0 - 0 Orzeł Choczewo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Orkan Gdynia
MKS Władysławowo 4 - 1 Klif Chłapowo
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (62) 
Klif Chłapowo 5 - 1 Zenit Łęczyce
Orkan Gdynia 0 - 7 MKS Władysławowo
Orzeł Choczewo 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Zatoka Puck 1 - 2 Orkan II Rumia
Korona Żelistrzewo 4 - 0 KS Chwaszczyno
OKS Janowo 4 - 1 Kaszub Paczewo
Relaks Mechowo 3 - 1 Celtic Reda
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Zenit Łęczyce 1 - 1 Celtic Reda 1 kwietnia 2007 - 14:00
Relaks Mechowo 1 - 3 Kaszub Paczewo 1 kwietnia 2007 - 13:00
OKS Janowo 2 - 1 KS Chwaszczyno 31 marca 2007 - 16:00
Korona Żelistrzewo 1 - 1 Orkan II Rumia 31 marca 2007 - 11:00
Zatoka Puck 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 31 marca 2007 - 15:00
Orzeł Choczewo 1 - 2 MKS Władysławowo 31 marca 2007 - 16:00
Orkan Gdynia 6 - 1 Klif Chłapowo 31 marca 2007 - 11:00
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (15) 
Orkan Gdynia 2 - 0 Zenit Łęczyce 7 kwietnia 2007 - 11:00
Klif Chłapowo 2 - 3 Orzeł Choczewo 7 kwietnia 2007 - 13:00
MKS Władysławowo 2 - 1 Zatoka Puck 7 kwietnia 2007 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 Korona Żelistrzewo 7 kwietnia 2007
Orkan II Rumia 0 - 1 OKS Janowo 7 kwietnia 2007
KS Chwaszczyno 3 - 0 Relaks Mechowo 7 kwietnia 2007 - 15:00
Kaszub Paczewo 3 - 1 Celtic Reda 7 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
Zenit Łęczyce 1 - 0 Kaszub Paczewo 15 kwietnia 2007 - 14:00
Celtic Reda 0 - 2 KS Chwaszczyno
Relaks Mechowo 3 - 1 Orkan II Rumia 15 kwietnia 2007 - 13:00
OKS Janowo 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 kwietnia 2007 - 15:00
Korona Żelistrzewo 3 - 4 MKS Władysławowo 14 kwietnia 2007 - 15:30
Zatoka Puck 4 - 0 Klif Chłapowo
Orzeł Choczewo 3 - 0 Orkan Gdynia 14 kwietnia 2007 - 17:00
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
Orzeł Choczewo 6 - 1 Zenit Łęczyce 21 kwietnia 2007 - 18:00
Orkan Gdynia 2 - 1 Zatoka Puck 21 kwietnia 2007 - 11:00
Klif Chłapowo 0 - 10 Korona Żelistrzewo 22 kwietnia 2007 - 14:00
MKS Władysławowo 2 - 1 OKS Janowo 21 kwietnia 2007 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Relaks Mechowo
Orkan II Rumia 2 - 1 Celtic Reda
KS Chwaszczyno 3 - 0 Kaszub Paczewo 22 kwietnia 2007 - 12:00
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
Zenit Łęczyce 2 - 2 KS Chwaszczyno 28 kwietnia 2007 - 17:00
Kaszub Paczewo 1 - 4 Orkan II Rumia 28 kwietnia 2007 - 17:00
Celtic Reda 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 kwietnia 2007
Relaks Mechowo 3 - 7 MKS Władysławowo 28 kwietnia 2007 - 17:00
OKS Janowo 1 - 0 Klif Chłapowo 28 kwietnia 2007 - 16:30
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Orkan Gdynia 28 kwietnia 2007 - 11:00
Zatoka Puck 1 - 1 Orzeł Choczewo 28 kwietnia 2007
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Zatoka Puck 0 - 0 Zenit Łęczyce 1 maja 2007
Orzeł Choczewo 1 - 3 Korona Żelistrzewo 1 maja 2007 - 18:00
Orkan Gdynia 1 - 0 OKS Janowo 1 maja 2007 - 11:00
Klif Chłapowo 1 - 5 Relaks Mechowo 1 maja 2007 - 14:00
MKS Władysławowo 6 - 1 Celtic Reda 1 maja 2007 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Kaszub Paczewo 1 maja 2007
Orkan II Rumia 4 - 2 KS Chwaszczyno 1 maja 2007
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (68) 
Zenit Łęczyce 2 - 0 Orkan II Rumia 6 maja 2007 - 14:00
KS Chwaszczyno 0 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 maja 2007 - 16:00
Kaszub Paczewo 0 - 3 MKS Władysławowo 6 maja 2007 - 14:00
vo (brak powiadomienia)
Celtic Reda 2 - 0 Klif Chłapowo
Relaks Mechowo 0 - 1 Orkan Gdynia 6 maja 2007 - 13:00
OKS Janowo 0 - 0 Orzeł Choczewo 6 maja 2007 - 15:00
Korona Żelistrzewo 5 - 0 Zatoka Puck 5 maja 2007 - 15:30
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
Korona Żelistrzewo 2 - 0 Zenit Łęczyce 12 maja 2007 - 15:30
Zatoka Puck 2 - 1 OKS Janowo 12 maja 2007 - 15:00
Orzeł Choczewo 4 - 1 Relaks Mechowo 12 maja 2007 - 18:00
Orkan Gdynia 1 - 0 Celtic Reda 12 maja 2007 - 11:00
Klif Chłapowo 3 - 4 Kaszub Paczewo 13 maja 2007 - 14:00
MKS Władysławowo 1 - 1 KS Chwaszczyno 12 maja 2007 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 3 Orkan II Rumia 12 maja 2007
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (100) 
Zenit Łęczyce 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 maja 2007 - 14:00
vo, na boisku 3-3
Orkan II Rumia 0 - 2 MKS Władysławowo
KS Chwaszczyno 6 - 1 Klif Chłapowo 20 maja 2007 - 12:00
Kaszub Paczewo 3 - 1 Orkan Gdynia 20 maja 2007 - 14:00
Celtic Reda 2 - 1 Orzeł Choczewo
Relaks Mechowo 4 - 3 Zatoka Puck 20 maja 2007 - 13:00
OKS Janowo 3 - 0 Korona Żelistrzewo 20 maja 2007 - 15:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
OKS Janowo 2 - 0 Zenit Łęczyce 26 maja 2007 - 15:00
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Relaks Mechowo 26 maja 2007 - 15:30
vo, goście nie mieli kart zdrowia
Zatoka Puck 3 - 0 Celtic Reda
Orzeł Choczewo 6 - 0 Kaszub Paczewo 26 maja 2007 - 18:00
Orkan Gdynia 0 - 1 KS Chwaszczyno 26 maja 2007 - 11:00
Klif Chłapowo 2 - 3 Orkan II Rumia 27 maja 2007 - 14:00
MKS Władysławowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 maja 2007 - 15:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
Zenit Łęczyce 3 - 6 MKS Władysławowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Klif Chłapowo
Orkan II Rumia 0 - 1 Orkan Gdynia
KS Chwaszczyno 7 - 0 Orzeł Choczewo
Kaszub Paczewo 0 - 2 Zatoka Puck
Celtic Reda 4 - 3 Korona Żelistrzewo
Relaks Mechowo 4 - 3 OKS Janowo
Kolejka 25 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
Relaks Mechowo 1 - 1 Zenit Łęczyce
OKS Janowo 7 - 1 Celtic Reda
Korona Żelistrzewo 6 - 0 Kaszub Paczewo
Zatoka Puck 2 - 4 KS Chwaszczyno
Orzeł Choczewo 0 - 0 Orkan II Rumia
Orkan Gdynia 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Klif Chłapowo 0 - 8 MKS Władysławowo
Kolejka 26 - 17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (135) 
Zenit Łęczyce 3 - 0 Klif Chłapowo 17 czerwca 2007 - 11:00
vo
MKS Władysławowo 3 - 0 Orkan Gdynia 17 czerwca 2007 - 11:00
vo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Orzeł Choczewo 17 czerwca 2007 - 11:00
Orkan II Rumia 4 - 1 Zatoka Puck 17 czerwca 2007 - 11:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 Korona Żelistrzewo 17 czerwca 2007 - 11:00
Kaszub Paczewo 0 - 3 OKS Janowo 17 czerwca 2007 - 11:00
Celtic Reda 3 - 2 Relaks Mechowo 17 czerwca 2007 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE