Baner

V liga - pomorska - grupa Gdańsk I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia 17 38 12 2 3 59 - 19 1 3 1 0 0 5 - 1
2. Akademia Sportu Kolbudy 17 38 11 5 1 48 - 16 1 0 0 0 1 1 - 5
3. GTS Goszyn 17 35 10 5 2 40 - 22 1 3 1 0 0 4 - 1
4. GLKS Różyny 17 35 11 2 4 52 - 33 1 0 0 0 1 1 - 4
5. Orlęta Reda 17 34 11 1 5 59 - 31
6. GTS Mokry Dwór 17 26 8 2 7 35 - 29
7. Gedania II Gdańsk 17 25 8 1 8 45 - 40 1 3 1 0 0 5 - 0
8. Zenit Łęczyce 17 25 7 4 6 41 - 41 1 0 0 0 1 0 - 5
9. Akademia Sportowa Pomorze 17 24 8 0 9 56 - 47
10. Cartusia Kartuzy 17 22 7 1 9 35 - 45
11. GKS Sierakowice 17 21 6 3 8 32 - 39 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Sztorm Kosakowo 17 21 6 3 8 30 - 43 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Orzeł Trąbki Wielkie 17 20 6 2 9 36 - 34 1 3 1 0 0 4 - 1
14. Osiczanka Osice 17 20 6 2 9 31 - 51 1 0 0 0 1 1 - 4
15. KS Chwaszczyno 17 17 4 5 8 21 - 47
16. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 16 5 1 11 32 - 54
17. Ogniwo Sopot 17 12 3 3 11 33 - 48
18. Kamionka Sopot (*) 17 8 2 2 13 23 - 69
Ostatni komentarz dodał Mirek57 14.01.2022, 15:33:37


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 7 sierpnia 2021 - 19:00
GLKS Różyny 6 - 1 GKS Sierakowice 7 sierpnia 2021 - 16:00
Gedania II Gdańsk 1 - 7 Bałtyk II Gdynia 7 sierpnia 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Orlęta Reda 7 sierpnia 2021 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 1 Ogniwo Sopot 8 sierpnia 2021 - 17:00
Sztorm Kosakowo 5 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 sierpnia 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 6 Zenit Łęczyce 8 sierpnia 2021 - 15:00
GTS Goszyn 3 - 3 Kamionka Sopot 7 sierpnia 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 GTS Mokry Dwór 7 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny 3 - 2 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2021 - 12:00
GKS Sierakowice 1 - 2 Kamionka Sopot 14 sierpnia 2021 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 GTS Goszyn 15 sierpnia 2021 - 17:00
GTS Mokry Dwór 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 14 sierpnia 2021 - 17:00
Zenit Łęczyce 4 - 2 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2021 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Osiczanka Osice 14 sierpnia 2021 - 11:00
Ogniwo Sopot 0 - 1 Sztorm Kosakowo 15 sierpnia 2021 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 0 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2021 - 17:30
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 15 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kamionka Sopot 0 - 5 Akademia Sportu Kolbudy 22 sierpnia 2021 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GLKS Różyny 21 sierpnia 2021 - 14:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 21 sierpnia 2021 - 15:00
Sztorm Kosakowo 2 - 1 Orlęta Reda 21 sierpnia 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 2 Ogniwo Sopot 22 sierpnia 2021 - 14:00
Gedania II Gdańsk 4 - 0 GKS Sierakowice 21 sierpnia 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 sierpnia 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 4 Zenit Łęczyce 21 sierpnia 2021 - 19:00
GTS Goszyn 0 - 0 GTS Mokry Dwór 22 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zenit Łęczyce 0 - 0 GTS Goszyn 28 sierpnia 2021 - 16:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 28 sierpnia 2021 - 16:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 Kamionka Sopot 29 sierpnia 2021 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 28 sierpnia 2021 - 17:30
Ogniwo Sopot 4 - 5 Cartusia Kartuzy 28 sierpnia 2021 - 11:00
Orlęta Reda 7 - 3 Osiczanka Osice 28 sierpnia 2021 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Sztorm Kosakowo 29 sierpnia 2021 - 11:00
GLKS Różyny 4 - 2 KS Chwaszczyno 28 sierpnia 2021 - 16:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 28 sierpnia 2021 - 14:30
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 1 GTS Mokry Dwór 4 września 2021 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 2 GKS Sierakowice 4 września 2021 - 16:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Gedania II Gdańsk 4 września 2021 - 15:00
Sztorm Kosakowo 2 - 2 GLKS Różyny 4 września 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 4 września 2021 - 15:30
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Orlęta Reda 4 września 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Ogniwo Sopot 4 września 2021 - 19:00
GTS Goszyn 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 września 2021 - 14:00
Kamionka Sopot 2 - 3 Zenit Łęczyce 4 września 2021 - 15:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 0 - 4 GTS Mokry Dwór 11 września 2021 - 17:00
Zenit Łęczyce 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 11 września 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Kamionka Sopot 11 września 2021 - 17:30
Ogniwo Sopot 2 - 3 GTS Goszyn 11 września 2021 - 11:00
Orlęta Reda 5 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 11 września 2021 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Cartusia Kartuzy 12 września 2021 - 13:00
GLKS Różyny 1 - 0 Osiczanka Osice 12 września 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk 5 - 2 Sztorm Kosakowo 11 września 2021 - 14:30
KS Chwaszczyno 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 września 2021 - 15:15
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
KS Chwaszczyno 0 - 5 GKS Sierakowice 18 września 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 18 września 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2021 - 14:30
Cartusia Kartuzy 1 - 3 GLKS Różyny 18 września 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 18 września 2021 - 19:00
GTS Goszyn 2 - 1 Orlęta Reda 18 września 2021 - 11:00
Kamionka Sopot 3 - 3 Ogniwo Sopot 19 września 2021 - 18:00
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 września 2021 - 15:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 Zenit Łęczyce 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 1 - 1 Zenit Łęczyce 25 września 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 GTS Mokry Dwór 25 września 2021 - 17:00
Ogniwo Sopot 0 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 25 września 2021 - 11:00
Orlęta Reda 5 - 0 Kamionka Sopot 26 września 2021 - 12:00
KS Chwaszczyno 2 - 2 Sztorm Kosakowo 25 września 2021 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 1 GTS Goszyn 26 września 2021 - 13:00
GLKS Różyny 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 26 września 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk 2 - 3 Cartusia Kartuzy 25 września 2021 - 14:30
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Osiczanka Osice 25 września 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Goszyn 4 - 1 GLKS Różyny 2 października 2021 - 11:00
Zenit Łęczyce 4 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 października 2021 - 13:00
GTS Mokry Dwór 1 - 2 Ogniwo Sopot 3 października 2021 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 1 Orlęta Reda 2 października 2021 - 14:00
Kamionka Sopot 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 3 października 2021 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 3 Gedania II Gdańsk 2 października 2021 - 19:00
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 2 października 2021 - 13:00
Osiczanka Osice 1 - 3 KS Chwaszczyno 2 października 2021 - 15:30
Sztorm Kosakowo 1 - 1 GKS Sierakowice 2 października 2021 - 11:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 3 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 października 2021 - 15:30
Sztorm Kosakowo 3 - 5 Osiczanka Osice 9 października 2021 - 11:00
KS Chwaszczyno 2 - 2 Cartusia Kartuzy 9 października 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 9 października 2021 - 15:00
GTS Goszyn 4 - 3 Gedania II Gdańsk 13 października 2021 - 18:30
GLKS Różyny 10 - 1 Kamionka Sopot 10 października 2021 - 14:30
Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 10 października 2021 - 13:00
Orlęta Reda 4 - 1 GTS Mokry Dwór 10 października 2021 - 14:30
Ogniwo Sopot 5 - 1 Zenit Łęczyce 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kamionka Sopot 2 - 3 Gedania II Gdańsk 16 października 2021 - 15:00
Osiczanka Osice 2 - 1 GKS Sierakowice 16 października 2021 - 15:30
Cartusia Kartuzy 3 - 2 Sztorm Kosakowo 16 października 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 0 KS Chwaszczyno 16 października 2021 - 19:00
GTS Goszyn 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 października 2021 - 12:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 1 GLKS Różyny 16 października 2021 - 14:00
GTS Mokry Dwór 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 16 października 2021 - 15:30
Zenit Łęczyce 2 - 1 Orlęta Reda 16 października 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 6 Ogniwo Sopot 16 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 0 - 2 Cartusia Kartuzy 23 października 2021 - 15:00
GKS Sierakowice 4 - 3 Ogniwo Sopot 23 października 2021 - 15:00
Orlęta Reda 3 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 października 2021 - 14:30
Bałtyk II Gdynia 5 - 2 Zenit Łęczyce 24 października 2021 - 13:00
GLKS Różyny 2 - 0 GTS Mokry Dwór 23 października 2021 - 14:30
Gedania II Gdańsk 0 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 23 października 2021 - 11:00
vo, na boisku 4-4
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Kamionka Sopot 23 października 2021 - 14:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 GTS Goszyn 23 października 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 23 października 2021 - 11:00
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 3 - 2 GKS Sierakowice 27 października 2021 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 1 Osiczanka Osice 27 października 2021 - 20:30
GTS Goszyn 4 - 1 Sztorm Kosakowo 27 października 2021 - 18:30
Kamionka Sopot 2 - 0 KS Chwaszczyno 30 października 2021 - 14:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 27 października 2021 - 15:30
GTS Mokry Dwór 2 - 6 Gedania II Gdańsk 30 października 2021 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 1 GLKS Różyny 30 października 2021 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 30 października 2021 - 11:00
Ogniwo Sopot 1 - 8 Orlęta Reda 27 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 1 - 2 Orlęta Reda 6 listopada 2021 - 13:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Ogniwo Sopot 6 listopada 2021 - 16:00
GLKS Różyny 4 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 listopada 2021 - 14:00
Gedania II Gdańsk 5 - 0 Zenit Łęczyce 7 listopada 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 GTS Mokry Dwór 6 listopada 2021 - 13:30
KS Chwaszczyno 0 - 5 Akademia Sportu Kolbudy 6 listopada 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 2 - 1 Kamionka Sopot 6 listopada 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 0 - 4 GTS Goszyn 6 listopada 2021 - 13:30
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 GKS Sierakowice 13 listopada 2021 - 19:00
vo, na boisku 1-2
GTS Goszyn 2 - 0 Cartusia Kartuzy 13 listopada 2021 - 14:00
Kamionka Sopot 2 - 6 Osiczanka Osice 13 listopada 2021 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 0 Sztorm Kosakowo 13 listopada 2021 - 13:00
Orlęta Reda 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 13 listopada 2021 - 14:00
GTS Mokry Dwór 1 - 1 KS Chwaszczyno 14 listopada 2021 - 11:00
Zenit Łęczyce 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 13 listopada 2021 - 13:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 5 Gedania II Gdańsk 13 listopada 2021 - 14:00
Ogniwo Sopot 0 - 3 GLKS Różyny 13 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Chwaszczyno 1 - 7 Zenit Łęczyce 20 listopada 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 7 GTS Goszyn 20 listopada 2021 - 19:00
Cartusia Kartuzy 8 - 2 Kamionka Sopot 21 listopada 2021 - 13:00
Osiczanka Osice 1 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 20 listopada 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 3 - 4 GTS Mokry Dwór 20 listopada 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 listopada 2021 - 13:00
Gedania II Gdańsk 1 - 1 Ogniwo Sopot 20 listopada 2021 - 11:00
GLKS Różyny 4 - 8 Orlęta Reda 21 listopada 2021 - 12:00
GKS Sierakowice 4 - 2 Bałtyk II Gdynia 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn 0 - 1 GKS Sierakowice 27 listopada 2021 - 14:00
Bałtyk II Gdynia 6 - 1 GLKS Różyny 28 listopada 2021 - 11:00
Orlęta Reda 0 - 2 Gedania II Gdańsk 27 listopada 2021 - 13:00
Ogniwo Sopot 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 27 listopada 2021 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 KS Chwaszczyno 27 listopada 2021 - 14:00
Zenit Łęczyce 0 - 1 Sztorm Kosakowo 27 listopada 2021 - 13:00
GTS Mokry Dwór 5 - 0 Osiczanka Osice 28 listopada 2021 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 0 Cartusia Kartuzy 27 listopada 2021 - 13:00
Kamionka Sopot 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 27 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 18 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportu Kolbudy - Akademia Sportowa Pomorze
GKS Sierakowice - GLKS Różyny
Bałtyk II Gdynia - Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie
Ogniwo Sopot - KS Chwaszczyno
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sztorm Kosakowo
Zenit Łęczyce - Osiczanka Osice
Kamionka Sopot - GTS Goszyn
GTS Mokry Dwór - Cartusia Kartuzy
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - GLKS Różyny
Kamionka Sopot - GKS Sierakowice
GTS Goszyn - Akademia Sportu Kolbudy
Akademia Sportowa Pomorze - GTS Mokry Dwór
Cartusia Kartuzy - Zenit Łęczyce
Osiczanka Osice - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Sztorm Kosakowo - Ogniwo Sopot
KS Chwaszczyno - Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Kamionka Sopot
GLKS Różyny - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - KS Chwaszczyno
Orlęta Reda - Sztorm Kosakowo
Ogniwo Sopot - Osiczanka Osice
GKS Sierakowice - Gedania II Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Cartusia Kartuzy
Zenit Łęczyce - Akademia Sportowa Pomorze
GTS Mokry Dwór - GTS Goszyn
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn - Zenit Łęczyce
Akademia Sportu Kolbudy - GKS Sierakowice
Kamionka Sopot - GTS Mokry Dwór
Akademia Sportowa Pomorze - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Cartusia Kartuzy - Ogniwo Sopot
Osiczanka Osice - Orlęta Reda
Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia
KS Chwaszczyno - GLKS Różyny
Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania II Gdańsk
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - Akademia Sportu Kolbudy
GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania II Gdańsk - KS Chwaszczyno
GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo
Bałtyk II Gdynia - Osiczanka Osice
Orlęta Reda - Cartusia Kartuzy
Ogniwo Sopot - Akademia Sportowa Pomorze
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Goszyn
Zenit Łęczyce - Kamionka Sopot
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - GKS Sierakowice
Akademia Sportu Kolbudy - Zenit Łęczyce
Kamionka Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GTS Goszyn - Ogniwo Sopot
Akademia Sportowa Pomorze - Orlęta Reda
Cartusia Kartuzy - Bałtyk II Gdynia
Osiczanka Osice - GLKS Różyny
Sztorm Kosakowo - Gedania II Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie - KS Chwaszczyno
Kolejka 24 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - KS Chwaszczyno
Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo
Gedania II Gdańsk - Osiczanka Osice
GLKS Różyny - Cartusia Kartuzy
Bałtyk II Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze
Orlęta Reda - GTS Goszyn
Ogniwo Sopot - Kamionka Sopot
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Akademia Sportu Kolbudy
Zenit Łęczyce - GTS Mokry Dwór
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Łęczyce - GKS Sierakowice
GTS Mokry Dwór - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Akademia Sportu Kolbudy - Ogniwo Sopot
Kamionka Sopot - Orlęta Reda
Sztorm Kosakowo - KS Chwaszczyno
GTS Goszyn - Bałtyk II Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze - GLKS Różyny
Cartusia Kartuzy - Gedania II Gdańsk
Osiczanka Osice - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny - GTS Goszyn
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce
Ogniwo Sopot - GTS Mokry Dwór
Orlęta Reda - Akademia Sportu Kolbudy
Bałtyk II Gdynia - Kamionka Sopot
Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy
KS Chwaszczyno - Osiczanka Osice
GKS Sierakowice - Sztorm Kosakowo
Kolejka 27 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GKS Sierakowice
Osiczanka Osice - Sztorm Kosakowo
Cartusia Kartuzy - KS Chwaszczyno
Akademia Sportowa Pomorze - Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania II Gdańsk - GTS Goszyn
Kamionka Sopot - GLKS Różyny
Akademia Sportu Kolbudy - Bałtyk II Gdynia
GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda
Zenit Łęczyce - Ogniwo Sopot
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - Kamionka Sopot
GKS Sierakowice - Osiczanka Osice
Sztorm Kosakowo - Cartusia Kartuzy
KS Chwaszczyno - Akademia Sportowa Pomorze
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Goszyn
GLKS Różyny - Akademia Sportu Kolbudy
Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór
Orlęta Reda - Zenit Łęczyce
Ogniwo Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Osiczanka Osice
Ogniwo Sopot - GKS Sierakowice
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orlęta Reda
Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia
GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
Akademia Sportu Kolbudy - Gedania II Gdańsk
Kamionka Sopot - Orzeł Trąbki Wielkie
GTS Goszyn - KS Chwaszczyno
Akademia Sportowa Pomorze - Sztorm Kosakowo
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Cartusia Kartuzy
Osiczanka Osice - Akademia Sportowa Pomorze
Sztorm Kosakowo - GTS Goszyn
KS Chwaszczyno - Kamionka Sopot
Orzeł Trąbki Wielkie - Akademia Sportu Kolbudy
Gedania II Gdańsk - GTS Mokry Dwór
GLKS Różyny - Zenit Łęczyce
Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orlęta Reda - Ogniwo Sopot
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orlęta Reda - GKS Sierakowice
Ogniwo Sopot - Bałtyk II Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GLKS Różyny
Zenit Łęczyce - Gedania II Gdańsk
GTS Mokry Dwór - Orzeł Trąbki Wielkie
Akademia Sportu Kolbudy - KS Chwaszczyno
Kamionka Sopot - Sztorm Kosakowo
GTS Goszyn - Osiczanka Osice
Akademia Sportowa Pomorze - Cartusia Kartuzy
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Akademia Sportowa Pomorze
Cartusia Kartuzy - GTS Goszyn
Osiczanka Osice - Kamionka Sopot
Sztorm Kosakowo - Akademia Sportu Kolbudy
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
KS Chwaszczyno - GTS Mokry Dwór
Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce
Gedania II Gdańsk - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GLKS Różyny - Ogniwo Sopot
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Łęczyce - KS Chwaszczyno
GTS Goszyn - Akademia Sportowa Pomorze
Kamionka Sopot - Cartusia Kartuzy
Akademia Sportu Kolbudy - Osiczanka Osice
GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orzeł Trąbki Wielkie
Ogniwo Sopot - Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda - GLKS Różyny
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice
Kolejka 34 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - GTS Goszyn 16 czerwca 2022 - 17:00
GLKS Różyny - Bałtyk II Gdynia 16 czerwca 2022 - 17:00
Gedania II Gdańsk - Orlęta Reda 16 czerwca 2022 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Ogniwo Sopot 16 czerwca 2022 - 17:00
KS Chwaszczyno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 czerwca 2022 - 17:00
Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczyce 16 czerwca 2022 - 17:00
Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór 16 czerwca 2022 - 17:00
Cartusia Kartuzy - Akademia Sportu Kolbudy 16 czerwca 2022 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze - Kamionka Sopot