SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Granit Kończewo 22 53 17 2 3 68 - 23
2. Echo Biesowice 22 48 15 3 4 75 - 32
3. Garbarnia Kępice 22 43 13 4 5 70 - 38
4. Diament Trzebielino 22 43 13 4 5 51 - 29
5. Stal Jezierzyce 22 41 13 2 7 54 - 46
6. Barton Barcino 22 29 9 2 11 32 - 45
7. Szansa Siemianice 22 27 8 3 11 42 - 54
8. Unia Korzybie 22 23 6 5 11 39 - 55
9. Słupia Kwakowo 22 20 6 2 14 43 - 82
10. Słupia Kobylnica 22 17 5 2 15 29 - 55
11. Inter Świerzenko 22 16 4 4 14 26 - 58
12. Sokół Kuleszewo 22 15 4 3 15 47 - 65
Ostatni komentarz dodał Kibic Wacek 21.04.2023, 22:23:36


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
Słupia Kwakowo 0 - 5 Granit Kończewo
Słupia Kobylnica 1 - 2 Garbarnia Kępice
Sokół Kuleszewo 3 - 3 Stal Jezierzyce
Unia Korzybie 6 - 0 Inter Świerzenko
Szansa Siemianice 1 - 3 Diament Trzebielino
Echo Biesowice 0 - 0 Barton Barcino
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Granit Kończewo 2 - 0 Barton Barcino
Diament Trzebielino 2 - 3 Echo Biesowice
Inter Świerzenko 0 - 0 Szansa Siemianice
Stal Jezierzyce 3 - 3 Unia Korzybie
Garbarnia Kępice 3 - 3 Sokół Kuleszewo
Słupia Kwakowo 4 - 3 Słupia Kobylnica
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
Słupia Kobylnica 1 - 2 Granit Kończewo 2 września 2006 - 00:00
Sokół Kuleszewo 2 - 1 Słupia Kwakowo
Unia Korzybie 3 - 3 Garbarnia Kępice
Szansa Siemianice 3 - 4 Stal Jezierzyce
Echo Biesowice 4 - 2 Inter Świerzenko
Barton Barcino 1 - 3 Diament Trzebielino
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
Granit Kończewo 1 - 1 Diament Trzebielino
Inter Świerzenko 2 - 3 Barton Barcino
Stal Jezierzyce 3 - 2 Echo Biesowice 9 października 2006
Garbarnia Kępice 7 - 1 Szansa Siemianice
Słupia Kwakowo 2 - 2 Unia Korzybie
Słupia Kobylnica 4 - 1 Sokół Kuleszewo
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
Sokół Kuleszewo 0 - 2 Granit Kończewo
Unia Korzybie 2 - 1 Słupia Kobylnica
Szansa Siemianice 2 - 5 Słupia Kwakowo
Echo Biesowice 2 - 3 Garbarnia Kępice
Barton Barcino 1 - 2 Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino 2 - 1 Inter Świerzenko
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Granit Kończewo 5 - 0 Inter Świerzenko
Stal Jezierzyce 1 - 4 Diament Trzebielino
Garbarnia Kępice 0 - 1 Barton Barcino
Słupia Kwakowo 2 - 2 Echo Biesowice
Słupia Kobylnica 2 - 2 Szansa Siemianice
Sokół Kuleszewo 1 - 4 Unia Korzybie
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Unia Korzybie 1 - 3 Granit Kończewo
Szansa Siemianice 6 - 1 Sokół Kuleszewo
Echo Biesowice 4 - 2 Słupia Kobylnica
Barton Barcino 4 - 1 Słupia Kwakowo
Diament Trzebielino 1 - 0 Garbarnia Kępice
Inter Świerzenko 3 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 8 - 8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
Granit Kończewo 5 - 1 Stal Jezierzyce
Garbarnia Kępice 5 - 1 Inter Świerzenko
Słupia Kwakowo 3 - 5 Diament Trzebielino
Słupia Kobylnica 0 - 1 Barton Barcino
Sokół Kuleszewo 2 - 5 Echo Biesowice
Unia Korzybie 1 - 2 Szansa Siemianice
Kolejka 9 - 15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (20) 
Szansa Siemianice 0 - 3 Granit Kończewo
Echo Biesowice 4 - 0 Unia Korzybie
Barton Barcino 3 - 1 Sokół Kuleszewo
Diament Trzebielino 1 - 1 Słupia Kobylnica
Inter Świerzenko 3 - 1 Słupia Kwakowo
Stal Jezierzyce 3 - 0 Garbarnia Kępice
Kolejka 10 - 22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
Granit Kończewo 3 - 0 Garbarnia Kępice
Słupia Kwakowo 1 - 4 Stal Jezierzyce 21 października 2006
Słupia Kobylnica - - - Inter Świerzenko
obustronny vo, na boisku 2-2
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Diament Trzebielino
Unia Korzybie 3 - 3 Barton Barcino
Szansa Siemianice 2 - 4 Echo Biesowice
Kolejka 11 - 29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
Echo Biesowice 1 - 2 Granit Kończewo
Barton Barcino 2 - 1 Szansa Siemianice
Diament Trzebielino 5 - 1 Unia Korzybie
Inter Świerzenko 2 - 1 Sokół Kuleszewo
Stal Jezierzyce 2 - 0 Słupia Kobylnica
Garbarnia Kępice 8 - 2 Słupia Kwakowo
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
Granit Kończewo 7 - 1 Słupia Kwakowo
Garbarnia Kępice 7 - 1 Słupia Kobylnica
Stal Jezierzyce 3 - 2 Sokół Kuleszewo
Inter Świerzenko 1 - 1 Unia Korzybie
Diament Trzebielino 2 - 0 Szansa Siemianice
Barton Barcino 2 - 4 Echo Biesowice
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
Barton Barcino 0 - 4 Granit Kończewo 1 kwietnia 2007 - 14:00
Echo Biesowice 2 - 0 Diament Trzebielino 1 kwietnia 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 2 - 1 Inter Świerzenko 1 kwietnia 2007 - 14:00
Unia Korzybie 2 - 0 Stal Jezierzyce 1 kwietnia 2007 - 13:00
Sokół Kuleszewo 1 - 4 Garbarnia Kępice 1 kwietnia 2007 - 14:00
Słupia Kobylnica 2 - 1 Słupia Kwakowo 31 marca 2007 - 14:00
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
Granit Kończewo 5 - 1 Słupia Kobylnica 15 kwietnia 2007 - 14:00
Słupia Kwakowo 1 - 9 Sokół Kuleszewo 15 kwietnia 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 7 - 2 Unia Korzybie 15 kwietnia 2007 - 11:00
Stal Jezierzyce 1 - 2 Szansa Siemianice 15 kwietnia 2007 - 14:00
Inter Świerzenko 1 - 1 Echo Biesowice 15 kwietnia 2007 - 14:00
Diament Trzebielino 5 - 0 Barton Barcino 15 kwietnia 2007 - 14:30
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Diament Trzebielino 1 - 0 Granit Kończewo 22 kwietnia 2007 - 14:30
Barton Barcino 2 - 1 Inter Świerzenko 22 kwietnia 2007 - 14:00
Echo Biesowice 5 - 1 Stal Jezierzyce 22 kwietnia 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 2 - 2 Garbarnia Kępice 21 kwietnia 2007 - 16:30
Unia Korzybie 0 - 3 Słupia Kwakowo 22 kwietnia 2007 - 13:00
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Słupia Kobylnica 22 kwietnia 2007 - 14:30
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
Granit Kończewo 3 - 0 Sokół Kuleszewo 29 kwietnia 2007 - 14:00
walkower
Słupia Kobylnica 1 - 0 Unia Korzybie 28 kwietnia 2007 - 16:00
Słupia Kwakowo 2 - 1 Szansa Siemianice 29 kwietnia 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 2 - 1 Echo Biesowice 29 kwietnia 2007 - 11:00
Stal Jezierzyce 5 - 0 Barton Barcino 29 kwietnia 2007 - 14:00
Inter Świerzenko 1 - 1 Diament Trzebielino 29 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
Inter Świerzenko 1 - 2 Granit Kończewo 6 maja 2007 - 14:00
Diament Trzebielino 2 - 3 Stal Jezierzyce 6 maja 2007 - 14:00
Barton Barcino 0 - 1 Garbarnia Kępice 6 maja 2007 - 14:00
Echo Biesowice 12 - 2 Słupia Kwakowo 6 maja 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 2 - 0 Słupia Kobylnica 6 maja 2007 - 14:00
Unia Korzybie 3 - 5 Sokół Kuleszewo 6 maja 2007 - 13:00
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
Granit Kończewo 4 - 0 Unia Korzybie 13 maja 2007 - 14:00
Sokół Kuleszewo 4 - 5 Szansa Siemianice 13 maja 2007 - 14:30
Słupia Kobylnica 2 - 3 Echo Biesowice 12 maja 2007 - 16:00
Słupia Kwakowo 4 - 1 Barton Barcino 13 maja 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 3 - 2 Diament Trzebielino 13 maja 2007
Stal Jezierzyce 5 - 0 Inter Świerzenko 13 maja 2007 - 14:00
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (108) 
Stal Jezierzyce 2 - 1 Granit Kończewo 20 maja 2007 - 14:00
Inter Świerzenko 0 - 4 Garbarnia Kępice 20 maja 2007 - 16:00
vo. na boisku było 3:4
Diament Trzebielino 5 - 3 Słupia Kwakowo 20 maja 2007 - 14:30
Barton Barcino 3 - 0 Słupia Kobylnica 20 maja 2007 - 14:00
Echo Biesowice 5 - 1 Sokół Kuleszewo 20 maja 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 2 - 0 Unia Korzybie 19 maja 2007 - 16:30
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
Granit Kończewo 5 - 3 Szansa Siemianice 27 maja 2007 - 14:00
Unia Korzybie 0 - 2 Echo Biesowice 27 maja 2007 - 13:00
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Barton Barcino 27 maja 2007 - 14:30
Słupia Kobylnica 0 - 2 Diament Trzebielino 26 maja 2007 - 16:00
Słupia Kwakowo 3 - 0 Inter Świerzenko 27 maja 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 2 - 3 Stal Jezierzyce 27 maja 2007 - 16:00
Kolejka 21 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (96) 
Garbarnia Kępice 4 - 4 Granit Kończewo 3 czerwca 2007 - 14:00
Stal Jezierzyce 2 - 0 Słupia Kwakowo 3 czerwca 2007 - 14:00
Inter Świerzenko 5 - 0 Słupia Kobylnica 3 czerwca 2007 - 14:00
Diament Trzebielino 1 - 1 Sokół Kuleszewo 3 czerwca 2007 - 14:00
Barton Barcino 2 - 3 Unia Korzybie 3 czerwca 2007 - 14:00
Echo Biesowice 4 - 1 Szansa Siemianice 3 czerwca 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (99) 
Granit Kończewo 0 - 5 Echo Biesowice 10 czerwca 2007 - 00:00
Szansa Siemianice 2 - 1 Barton Barcino 10 czerwca 2007 - 16:00
Unia Korzybie 2 - 1 Diament Trzebielino 10 czerwca 2007 - 16:00
Sokół Kuleszewo 6 - 1 Inter Świerzenko 10 czerwca 2007 - 16:00
Słupia Kobylnica 5 - 2 Stal Jezierzyce 10 czerwca 2007 - 16:00
Słupia Kwakowo 1 - 3 Garbarnia Kępice 10 czerwca 2007 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE