kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
5 - 0 |
AZS UG Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
vo, na boisku 6-2 |
UMKS Zgierz |
7 - 2 |
BestDrive Piła |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
TAF Toruń |
6 - 3 |
Futbalo Białystok |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Orlik Mosina |
3 - 3 |
Futsal Oborniki |
20 września 2020
20.09 - 18:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 3 |
Futsal Szczecin |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Widzew Łódź |
2 - 0 |
KS Gniezno |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Dragon Bojano |
2 - 3 |
Legia Warszawa |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
2 - 6 |
Legia Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
KS Gniezno |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Futsal Szczecin |
0 - 3 |
Widzew Łódź |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Futsal Oborniki |
5 - 1 |
Victoria Sulejówek |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 2 |
Orlik Mosina |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
BestDrive Piła |
5 - 3 |
TAF Toruń |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
4 - 2 |
UMKS Zgierz |
27 września 2020
27.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
UMKS Zgierz |
2 - 4 |
AZS UG Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 19:00 |
TAF Toruń |
1 - 6 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
4 października 2020
4.10 - 14:30 |
Orlik Mosina |
7 - 4 |
BestDrive Piła |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Victoria Sulejówek |
6 - 2 |
Futbalo Białystok |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Widzew Łódź |
2 - 2 |
Futsal Oborniki |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Futsal Szczecin |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
Legia Warszawa |
5 - 0 |
KS Gniezno |
4 października 2020
4.10 - 18:00 |
Kolejka 4 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
5 - 2 |
KS Gniezno |
11 października 2020
11.10 - 18:00 |
Futsal Szczecin |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Futsal Oborniki |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
10 października 2020
10.10 - 19:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 1 |
Widzew Łódź |
11 października 2020
11.10 - 17:00 |
BestDrive Piła |
1 - 1 |
Victoria Sulejówek |
10 października 2020
10.10 - 19:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
3 - 7 |
Orlik Mosina |
11 października 2020
11.10 - 17:00 |
UMKS Zgierz |
9 - 5 |
TAF Toruń |
10 października 2020
10.10 - 19:00 |
Kolejka 5 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
TAF Toruń |
4 - 8 |
AZS UG Gdańsk |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Orlik Mosina |
3 - 8 |
UMKS Zgierz |
18 października 2020
18.10 - 17:00 |
Victoria Sulejówek |
4 - 8 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
Widzew Łódź |
1 - 7 |
BestDrive Piła |
18 listopada 2020
18.11 - 20:00 |
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Futbalo Białystok |
18 października 2020
18.10 - 17:00 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Futsal Oborniki |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
KS Gniezno |
5 - 2 |
Futsal Szczecin |
18 października 2020
18.10 - 17:00 |
Kolejka 6 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
6 - 5 |
Futsal Szczecin |
25 października 2020
25.10 - 18:00 |
Futsal Oborniki |
5 - 1 |
KS Gniezno |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Futbalo Białystok |
3 - 2 |
Legia Warszawa |
23 października 2020
23.10 - 21:00 |
BestDrive Piła |
6 - 6 |
Dragon Bojano |
24 października 2020
24.10 - 19:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
11 listopada 2020
11.11 - 17:00 |
UMKS Zgierz |
5 - 3 |
Victoria Sulejówek |
25 października 2020
25.10 - 17:00 |
TAF Toruń |
4 - 6 |
Orlik Mosina |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlik Mosina |
2 - 2 |
AZS UG Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 10 |
TAF Toruń |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
Widzew Łódź |
1 - 3 |
UMKS Zgierz |
1 listopada 2020
1.11 - 15:30 |
Dragon Bojano |
5 - 4 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
31 października 2020
31.10 - 18:30 |
Legia Warszawa |
5 - 3 |
BestDrive Piła |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
KS Gniezno |
0 - 4 |
Futbalo Białystok |
31 października 2020
31.10 - 19:00 |
Futsal Szczecin |
2 - 2 |
Futsal Oborniki |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Kolejka 8 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
4 - 3 |
Futsal Oborniki |
3 grudnia 2020
3.12 - 20:00 |
Futbalo Białystok |
3 - 3 |
Futsal Szczecin |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
BestDrive Piła |
5 - 1 |
KS Gniezno |
7 listopada 2020
7.11 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
5 - 7 |
Legia Warszawa |
8 listopada 2020
8.11 - 17:00 |
UMKS Zgierz |
3 - 3 |
Dragon Bojano |
8 listopada 2020
8.11 - 17:00 |
TAF Toruń |
4 - 1 |
Widzew Łódź |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Orlik Mosina |
4 - 2 |
Victoria Sulejówek |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Kolejka 9 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Sulejówek |
3 - 11 |
AZS UG Gdańsk |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Widzew Łódź |
7 - 3 |
Orlik Mosina |
15 listopada 2020
15.11 - 16:00 |
Dragon Bojano |
4 - 6 |
TAF Toruń |
15 listopada 2020
15.11 - 17:00 |
Legia Warszawa |
5 - 4 |
UMKS Zgierz |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
KS Gniezno |
1 - 4 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Futsal Szczecin |
5 - 8 |
BestDrive Piła |
15 listopada 2020
15.11 - 18:00 |
Futsal Oborniki |
2 - 1 |
Futbalo Białystok |
9 grudnia 2020
9.12 - 19:00 |
Kolejka 10 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
10 - 2 |
Futbalo Białystok |
22 listopada 2020
22.11 - 18:00 |
BestDrive Piła |
4 - 4 |
Futsal Oborniki |
16 grudnia 2020
16.12 - 19:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
4 - 8 |
Futsal Szczecin |
22 listopada 2020
22.11 - 17:00 |
UMKS Zgierz |
4 - 2 |
KS Gniezno |
22 listopada 2020
22.11 - 17:00 |
TAF Toruń |
5 - 1 |
Legia Warszawa |
22 listopada 2020
22.11 - 15:00 |
Orlik Mosina |
4 - 2 |
Dragon Bojano |
21 listopada 2020
21.11 - 15:00 |
Victoria Sulejówek |
1 - 4 |
Widzew Łódź |
22 listopada 2020
22.11 - 16:00 |
Kolejka 11 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Widzew Łódź |
3 - 9 |
AZS UG Gdańsk |
29 listopada 2020
29.11 - 16:00 |
Dragon Bojano |
8 - 5 |
Victoria Sulejówek |
29 listopada 2020
29.11 - 17:00 |
Orlik Mosina |
5 - 4 |
Legia Warszawa |
29 listopada 2020
29.11 - 14:00 |
KS Gniezno |
1 - 5 |
TAF Toruń |
28 listopada 2020
28.11 - 19:00 |
Futsal Szczecin |
3 - 5 |
UMKS Zgierz |
28 listopada 2020
28.11 - 20:00 |
Futsal Oborniki |
2 - 3 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
28 listopada 2020
28.11 - 14:00 |
Futbalo Białystok |
0 - 0 |
BestDrive Piła |
23 grudnia 2020
23.12 - 19:00 |
Kolejka 12 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
10 - 6 |
BestDrive Piła |
5 grudnia 2020
5.12 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
3 - 2 |
Futbalo Białystok |
5 grudnia 2020
5.12 - 18:00 |
UMKS Zgierz |
3 - 3 |
Futsal Oborniki |
5 grudnia 2020
5.12 - 17:00 |
TAF Toruń |
5 - 2 |
Futsal Szczecin |
6 grudnia 2020
6.12 - 15:00 |
Orlik Mosina |
3 - 1 |
KS Gniezno |
6 grudnia 2020
6.12 - 12:00 |
Victoria Sulejówek |
6 - 10 |
Legia Warszawa |
6 grudnia 2020
6.12 - 14:00 |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
Widzew Łódź |
6 grudnia 2020
6.12 - 17:00 |
Kolejka 13 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
7 - 4 |
AZS UG Gdańsk |
13 grudnia 2020
13.12 - 17:00 |
Legia Warszawa |
4 - 3 |
Widzew Łódź |
13 grudnia 2020
13.12 - 14:00 |
KS Gniezno |
4 - 4 |
Victoria Sulejówek |
12 grudnia 2020
12.12 - 19:00 |
Futsal Szczecin |
3 - 4 |
Orlik Mosina |
13 grudnia 2020
13.12 - 18:00 |
Futsal Oborniki |
1 - 2 |
TAF Toruń |
12 grudnia 2020
12.12 - 20:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 7 |
UMKS Zgierz |
12 grudnia 2020
12.12 - 20:00 |
BestDrive Piła |
3 - 1 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
12 grudnia 2020
12.12 - 18:00 |
Kolejka 14 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
7 - 4 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
19 grudnia 2020
19.12 - 19:00 |
BestDrive Piła |
2 - 5 |
UMKS Zgierz |
20 grudnia 2020
20.12 - 18:00 |
Futbalo Białystok |
3 - 4 |
TAF Toruń |
10 lutego 2021
10.02 - 19:00 |
Futsal Oborniki |
3 - 1 |
Orlik Mosina |
20 stycznia 2021
20.01 - 20:00 |
Futsal Szczecin |
4 - 6 |
Victoria Sulejówek |
19 grudnia 2020
19.12 - 19:00 |
KS Gniezno |
1 - 3 |
Widzew Łódź |
19 grudnia 2020
19.12 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
18 grudnia 2020
18.12 - 19:00 |
Kolejka 17 - 30/31. stycznia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Gniezno |
3 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
31 stycznia 2021
31.01 - 16:00 |
Legia Warszawa |
7 - 4 |
Futsal Szczecin |
31 stycznia 2021
31.01 - 14:00 |
Dragon Bojano |
5 - 7 |
Futsal Oborniki |
31 stycznia 2021
31.01 - 17:00 |
Widzew Łódź |
5 - 2 |
Futbalo Białystok |
31 stycznia 2021
31.01 - 16:00 |
Victoria Sulejówek |
4 - 4 |
BestDrive Piła |
31 stycznia 2021
31.01 - 18:00 |
Orlik Mosina |
4 - 3 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
30 stycznia 2021
30.01 - 14:00 |
TAF Toruń |
2 - 4 |
UMKS Zgierz |
31 stycznia 2021
31.01 - 17:00 |
Kolejka 18 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
3 - 3 |
TAF Toruń |
7 lutego 2021
7.02 - 18:00 |
UMKS Zgierz |
2 - 4 |
Orlik Mosina |
7 lutego 2021
7.02 - 13:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
6 - 2 |
Victoria Sulejówek |
7 lutego 2021
7.02 - 17:00 |
BestDrive Piła |
6 - 6 |
Widzew Łódź |
7 lutego 2021
7.02 - 17:00 |
Futbalo Białystok |
3 - 4 |
Dragon Bojano |
6 lutego 2021
6.02 - 19:00 |
Futsal Oborniki |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
6 lutego 2021
6.02 - 17:00 |
Futsal Szczecin |
0 - 5 |
KS Gniezno |
6 lutego 2021
6.02 - 17:00 |
Kolejka 19 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Szczecin |
2 - 6 |
AZS UG Gdańsk |
14 lutego 2021
14.02 - 18:00 |
KS Gniezno |
0 - 3 |
Futsal Oborniki |
13 lutego 2021
13.02 - 19:00 |
Legia Warszawa |
7 - 2 |
Futbalo Białystok |
14 lutego 2021
14.02 - 14:00 |
Dragon Bojano |
4 - 3 |
BestDrive Piła |
14 lutego 2021
14.02 - 17:00 |
Widzew Łódź |
7 - 0 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
14 lutego 2021
14.02 - 16:00 |
Victoria Sulejówek |
5 - 8 |
UMKS Zgierz |
14 lutego 2021
14.02 - 16:00 |
Orlik Mosina |
3 - 3 |
TAF Toruń |
13 lutego 2021
13.02 - 15:30 |
Kolejka 20 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
6 - 3 |
Orlik Mosina |
21 lutego 2021
21.02 - 18:00 |
TAF Toruń |
6 - 2 |
Victoria Sulejówek |
21 lutego 2021
21.02 - 15:00 |
UMKS Zgierz |
7 - 4 |
Widzew Łódź |
20 lutego 2021
20.02 - 19:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
21 lutego 2021
21.02 - 17:00 |
BestDrive Piła |
8 - 3 |
Legia Warszawa |
21 lutego 2021
21.02 - 17:00 |
Futbalo Białystok |
5 - 0 |
KS Gniezno |
20 lutego 2021
20.02 - 19:00 |
Futsal Oborniki |
5 - 2 |
Futsal Szczecin |
20 lutego 2021
20.02 - 17:00 |
Kolejka 21 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Oborniki |
5 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
7 marca 2021
7.03 - 18:00 |
Futsal Szczecin |
3 - 3 |
Futbalo Białystok |
7 marca 2021
7.03 - 16:00 |
KS Gniezno |
5 - 5 |
BestDrive Piła |
6 marca 2021
6.03 - 18:00 |
Legia Warszawa |
7 - 1 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
Dragon Bojano |
2 - 5 |
UMKS Zgierz |
7 marca 2021
7.03 - 17:00 |
Widzew Łódź |
6 - 2 |
TAF Toruń |
7 marca 2021
7.03 - 16:00 |
Victoria Sulejówek |
5 - 9 |
Orlik Mosina |
7 marca 2021
7.03 - 16:00 |
Kolejka 22 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
6 - 5 |
Victoria Sulejówek |
13 marca 2021
13.03 - 17:00 |
Orlik Mosina |
3 - 6 |
Widzew Łódź |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
TAF Toruń |
7 - 2 |
Dragon Bojano |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
UMKS Zgierz |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
13 marca 2021
13.03 - 20:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
4 - 4 |
KS Gniezno |
14 marca 2021
14.03 - 17:00 |
BestDrive Piła |
3 - 2 |
Futsal Szczecin |
14 marca 2021
14.03 - 18:00 |
Futbalo Białystok |
4 - 2 |
Futsal Oborniki |
13 marca 2021
13.03 - 19:00 |
Kolejka 23 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futbalo Białystok |
1 - 2 |
AZS UG Gdańsk |
20 marca 2021
20.03 - 19:00 |
Futsal Oborniki |
3 - 3 |
BestDrive Piła |
21 marca 2021
21.03 - 18:00 |
Futsal Szczecin |
1 - 4 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
20 marca 2021
20.03 - 20:00 |
KS Gniezno |
4 - 3 |
UMKS Zgierz |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Legia Warszawa |
4 - 1 |
TAF Toruń |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Orlik Mosina |
21 marca 2021
21.03 - 17:00 |
Widzew Łódź |
3 - 2 |
Victoria Sulejówek |
21 marca 2021
21.03 - 18:00 |
Kolejka 15 - 24. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
3 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
24 marca 2021
24.03 - 20:00 |
Dragon Bojano |
5 - 1 |
KS Gniezno |
24 marca 2021
24.03 - 19:00 |
Widzew Łódź |
6 - 1 |
Futsal Szczecin |
28 lutego 2021
28.02 - 15:30 |
Victoria Sulejówek |
4 - 5 |
Futsal Oborniki |
24 marca 2021
24.03 - 19:00 |
Orlik Mosina |
7 - 4 |
Futbalo Białystok |
24 marca 2021
24.03 - 19:30 |
TAF Toruń |
10 - 4 |
BestDrive Piła |
24 marca 2021
24.03 - 18:30 |
UMKS Zgierz |
9 - 5 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
24 marca 2021
24.03 - 19:00 |
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
7 - 1 |
Widzew Łódź |
28 marca 2021
28.03 - 18:00 |
Victoria Sulejówek |
7 - 6 |
Dragon Bojano |
28 marca 2021
28.03 - 16:00 |
Legia Warszawa |
6 - 5 |
Orlik Mosina |
28 marca 2021
28.03 - 14:00 |
TAF Toruń |
5 - 2 |
KS Gniezno |
28 marca 2021
28.03 - 16:00 |
UMKS Zgierz |
8 - 8 |
Futsal Szczecin |
28 marca 2021
28.03 - 15:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
9 - 6 |
Futsal Oborniki |
28 marca 2021
28.03 - 17:00 |
BestDrive Piła |
8 - 6 |
Futbalo Białystok |
28 marca 2021
28.03 - 17:00 |
Kolejka 16 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
3 - 3 |
UMKS Zgierz |
3 kwietnia 2021
3.04 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
9 - 3 |
TAF Toruń |
3 kwietnia 2021
3.04 - 15:00 |
BestDrive Piła |
3 - 3 |
Orlik Mosina |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Futbalo Białystok |
2 - 1 |
Victoria Sulejówek |
7 kwietnia 2021
7.04 - 19:30 |
Futsal Oborniki |
1 - 5 |
Widzew Łódź |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Futsal Szczecin |
8 - 2 |
Dragon Bojano |
2 kwietnia 2021
2.04 - 19:00 |
KS Gniezno |
0 - 3 |
Legia Warszawa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 18:00 |
Kolejka 25 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
BestDrive Piła |
3 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
11 kwietnia 2021
11.04 - 17:00 |
Futbalo Białystok |
3 - 3 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
10 kwietnia 2021
10.04 - 19:00 |
Futsal Oborniki |
5 - 5 |
UMKS Zgierz |
11 kwietnia 2021
11.04 - 18:00 |
Futsal Szczecin |
2 - 6 |
TAF Toruń |
11 kwietnia 2021
11.04 - 18:00 |
KS Gniezno |
2 - 7 |
Orlik Mosina |
10 kwietnia 2021
10.04 - 18:00 |
Legia Warszawa |
7 - 2 |
Victoria Sulejówek |
11 kwietnia 2021
11.04 - 14:00 |
Widzew Łódź |
6 - 1 |
Dragon Bojano |
11 kwietnia 2021
11.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
4 - 4 |
Dragon Bojano |
17 kwietnia 2021
17.04 - 20:00 |
Widzew Łódź |
5 - 2 |
Legia Warszawa |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 6 |
KS Gniezno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Orlik Mosina |
4 - 4 |
Futsal Szczecin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
TAF Toruń |
3 - 7 |
Futsal Oborniki |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
UMKS Zgierz |
5 - 1 |
Futbalo Białystok |
17 kwietnia 2021
17.04 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
3 - 4 |
BestDrive Piła |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
|