Liga Juniorów D1 - grupa Malbork - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 18 52 17 1 0 131 - 15
2. DSPN Kwidzyn 17 38 12 2 3 89 - 27
3. Orzeł Subkowy 17 32 10 2 5 63 - 58
4. AP Malbork 16 29 9 2 5 56 - 38
5. Wietcisa Skarszewy 16 25 8 1 7 52 - 30
6. Gryf II Tczew MKS 17 24 7 3 7 55 - 61
7. Czarni Przemysław 16 21 6 3 7 46 - 55
8. Pogoń Smętowo 16 12 4 0 12 27 - 72
9. GKS Gardeja 16 6 2 0 14 19 - 103
10. KS Czernin 17 3 1 0 16 17 - 96


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2020 - 11:00
GKS Gardeja 1 - 7 Pogoń Smętowo 30 sierpnia 2020 - 11:00
Orzeł Subkowy 1 - 8 Pogoń Prabuty 29 sierpnia 2020 - 17:00
KS Czernin 3 - 7 Gryf II Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: AP Malbork, Czarni Przemysław,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 13 - 1 KS Czernin 5 września 2020 - 11:00
Pogoń Smętowo 2 - 3 Orzeł Subkowy 7 września 2020 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 10 - 0 GKS Gardeja 6 września 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 7 - 5 AP Malbork 5 września 2020 - 11:00
Pauza: DSPN Kwidzyn, Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 9 - 1 Czarni Przemysław 13 września 2020 - 11:00
Orzeł Subkowy 7 - 3 Wietcisa Skarszewy 12 września 2020 - 17:00
KS Czernin 0 - 4 Pogoń Smętowo 13 września 2020 - 12:00
Gryf II Tczew MKS 0 - 5 Pogoń Prabuty 13 września 2020 - 13:00
Pauza: GKS Gardeja, AP Malbork,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 2 - 9 Gryf II Tczew MKS 19 września 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 7 - 1 KS Czernin 20 września 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 10 - 1 GKS Gardeja 20 września 2020 - 11:00
AP Malbork 2 - 2 DSPN Kwidzyn 19 września 2020 - 13:00
Pauza: Orzeł Subkowy, Pogoń Prabuty,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja 0 - 7 AP Malbork 27 września 2020 - 11:00
Orzeł Subkowy 10 - 3 Czarni Przemysław 26 września 2020 - 16:00
Gryf II Tczew MKS 1 - 9 Wietcisa Skarszewy 27 września 2020 - 13:00
Pogoń Prabuty 20 - 0 Pogoń Smętowo 26 września 2020 - 11:00
Pauza: KS Czernin, DSPN Kwidzyn,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Pogoń Prabuty 4 października 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 5 - 2 KS Czernin 3 października 2020 - 11:00
AP Malbork 6 - 4 Orzeł Subkowy 3 października 2020 - 17:00
DSPN Kwidzyn 8 - 0 GKS Gardeja 1 października 2020 - 16:30
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pogoń Smętowo,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy 2 - 8 DSPN Kwidzyn 10 października 2020 - 16:00
KS Czernin 2 - 6 AP Malbork 10 października 2020 - 13:30
Gryf II Tczew MKS 2 - 2 Czarni Przemysław 10 października 2020 - 13:00
Pogoń Smętowo 0 - 5 Wietcisa Skarszewy 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty, GKS Gardeja,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 5 Pogoń Prabuty 17 października 2020 - 11:00
AP Malbork 7 - 3 Gryf II Tczew MKS 17 października 2020 - 15:00
DSPN Kwidzyn 9 - 0 KS Czernin 17 października 2020 - 10:00
GKS Gardeja 1 - 3 Orzeł Subkowy 18 października 2020 - 14:00
Pauza: Pogoń Smętowo, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin 1 - 5 GKS Gardeja 25 października 2020 - 13:30
Gryf II Tczew MKS 7 - 2 DSPN Kwidzyn 24 października 2020 - 13:30
Pogoń Prabuty 6 - 1 AP Malbork 24 października 2020 - 11:00
Pogoń Smętowo 3 - 4 Czarni Przemysław 24 października 2020 - 11:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Orzeł Subkowy,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 31 października 2020 - 11:00
AP Malbork 2 - 1 Pogoń Smętowo 31 października 2020 - 15:00
DSPN Kwidzyn 1 - 1 Pogoń Prabuty 31 października 2020 - 10:00
GKS Gardeja 3 - 5 Gryf II Tczew MKS 31 października 2020 - 10:00
Orzeł Subkowy 9 - 1 KS Czernin 31 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS 4 - 5 Orzeł Subkowy 7 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Prabuty 15 - 1 GKS Gardeja 10 października 2020 - 10:00
Pogoń Smętowo 1 - 9 DSPN Kwidzyn 7 listopada 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 AP Malbork 8 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Czarni Przemysław, KS Czernin,
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 1 DSPN Kwidzyn 3 czerwca 2021 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Orzeł Subkowy 3 czerwca 2021 - 11:30
Pogoń Smętowo 2 - 1 KS Czernin 2 czerwca 2021 - 17:00
Pogoń Prabuty 11 - 0 Gryf II Tczew MKS 3 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: GKS Gardeja, AP Malbork,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 8 - 2 GKS Gardeja 25 kwietnia 2021 - 11:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Orzeł Subkowy 23 kwietnia 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Gryf II Tczew MKS 24 kwietnia 2021 - 11:00
Pogoń Smętowo 0 - 6 Pogoń Prabuty 24 kwietnia 2021 - 11:00
Pauza: KS Czernin, DSPN Kwidzyn,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 1 maja 2021 - 11:00
KS Czernin 0 - 3 Czarni Przemysław 2 maja 2021 - 12:00
Orzeł Subkowy 2 - 1 AP Malbork 1 maja 2021 - 11:00
GKS Gardeja 0 - 8 DSPN Kwidzyn 1 maja 2021 - 12:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pogoń Smętowo,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 8 - 2 Orzeł Subkowy 8 maja 2021 - 10:00
AP Malbork 3 - 0 KS Czernin 9 maja 2021 - 11:00
Czarni Przemysław 1 - 4 Gryf II Tczew MKS 8 maja 2021 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Pogoń Smętowo 8 maja 2021 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty, GKS Gardeja,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 4 - 0 Czarni Przemysław 15 maja 2021 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 1 - 1 AP Malbork 16 maja 2021 - 11:00
KS Czernin 2 - 10 DSPN Kwidzyn 15 maja 2021 - 12:00
Orzeł Subkowy 4 - 2 GKS Gardeja 15 maja 2021 - 11:00
Pauza: Pogoń Smętowo, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja 0 - 3 KS Czernin 22 maja 2021 - 12:00
DSPN Kwidzyn 1 - 0 Gryf II Tczew MKS 22 maja 2021 - 11:00
AP Malbork 1 - 4 Pogoń Prabuty 23 maja 2021 - 11:00
Czarni Przemysław 1 - 3 Pogoń Smętowo 22 maja 2021 - 11:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Orzeł Subkowy,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Czarni Przemysław 29 maja 2021 - 11:00
Pogoń Smętowo 1 - 3 AP Malbork 30 maja 2021 - 16:00
Pogoń Prabuty 5 - 3 DSPN Kwidzyn 29 maja 2021 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 3 - 2 GKS Gardeja 30 maja 2021 - 11:00
KS Czernin 0 - 2 Orzeł Subkowy 30 maja 2021 - 12:00
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy 3 - 3 Gryf II Tczew MKS 5 czerwca 2021 - 11:00
GKS Gardeja 0 - 11 Pogoń Prabuty 9 maja 2021 - 12:00
DSPN Kwidzyn 6 - 1 Pogoń Smętowo 5 czerwca 2021 - 11:00
AP Malbork 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 5 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: Czarni Przemysław, KS Czernin,
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 0 - 2 DSPN Kwidzyn 13 czerwca 2021 - 11:00
Pogoń Smętowo 0 - 1 GKS Gardeja 13 czerwca 2021 - 11:00
Pogoń Prabuty 4 - 1 Orzeł Subkowy 12 czerwca 2021 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 4 - 0 KS Czernin 12 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: AP Malbork, Czarni Przemysław,
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS - Pogoń Smętowo 16 czerwca 2021 - 16:00
KS Czernin - Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2021 - 17:00
GKS Gardeja - Czarni Przemysław 16 czerwca 2021 - 17:00
DSPN Kwidzyn - AP Malbork 16 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Orzeł Subkowy, Pogoń Prabuty,
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin 0 - 7 Pogoń Prabuty 6 czerwca 2021 - 12:00
Orzeł Subkowy - Pogoń Smętowo 19 czerwca 2021 - 11:00
GKS Gardeja - Wietcisa Skarszewy 19 czerwca 2021 - 12:00
AP Malbork - Czarni Przemysław 19 czerwca 2021 - 13:30
Pauza: DSPN Kwidzyn, Gryf II Tczew MKS, .