Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
GKS Gardeja |
1 - 7 |
Pogoń Smętowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 8 |
Pogoń Prabuty |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
KS Czernin |
3 - 7 |
Gryf II Tczew MKS |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Pauza: AP Malbork, Czarni Przemysław, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
13 - 1 |
KS Czernin |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
7 września 2020
7.09 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
10 - 0 |
GKS Gardeja |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
7 - 5 |
AP Malbork |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
9 - 1 |
Czarni Przemysław |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
7 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
KS Czernin |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 5 |
Pogoń Prabuty |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Pauza: GKS Gardeja, AP Malbork, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
2 - 9 |
Gryf II Tczew MKS |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
7 - 1 |
KS Czernin |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
10 - 1 |
GKS Gardeja |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
AP Malbork |
2 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, Pogoń Prabuty, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
0 - 7 |
AP Malbork |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
10 - 3 |
Czarni Przemysław |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 9 |
Wietcisa Skarszewy |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
20 - 0 |
Pogoń Smętowo |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Pauza: KS Czernin, DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
5 - 2 |
KS Czernin |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
AP Malbork |
6 - 4 |
Orzeł Subkowy |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 0 |
GKS Gardeja |
1 października 2020
1.10 - 16:30 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
2 - 8 |
DSPN Kwidzyn |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
KS Czernin |
2 - 6 |
AP Malbork |
10 października 2020
10.10 - 13:30 |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, GKS Gardeja, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
2 - 5 |
Pogoń Prabuty |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
AP Malbork |
7 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
DSPN Kwidzyn |
9 - 0 |
KS Czernin |
17 października 2020
17.10 - 10:00 |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Orzeł Subkowy |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
1 - 5 |
GKS Gardeja |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
Gryf II Tczew MKS |
7 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
24 października 2020
24.10 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
AP Malbork |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 4 |
Czarni Przemysław |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Orzeł Subkowy, |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
AP Malbork |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
DSPN Kwidzyn |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
31 października 2020
31.10 - 10:00 |
GKS Gardeja |
3 - 5 |
Gryf II Tczew MKS |
31 października 2020
31.10 - 10:00 |
Orzeł Subkowy |
9 - 1 |
KS Czernin |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 5 |
Orzeł Subkowy |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
15 - 1 |
GKS Gardeja |
10 października 2020
10.10 - 10:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 9 |
DSPN Kwidzyn |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
AP Malbork |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, KS Czernin, |
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:30 |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
KS Czernin |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
11 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: GKS Gardeja, AP Malbork, |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
8 - 2 |
GKS Gardeja |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
Orzeł Subkowy |
23 kwietnia 2021
23.04 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 6 |
Pogoń Prabuty |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Pauza: KS Czernin, DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
KS Czernin |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
AP Malbork |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
GKS Gardeja |
0 - 8 |
DSPN Kwidzyn |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
8 - 2 |
Orzeł Subkowy |
8 maja 2021
8.05 - 10:00 |
AP Malbork |
3 - 0 |
KS Czernin |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 0 |
Pogoń Smętowo |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, GKS Gardeja, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 1 |
AP Malbork |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
KS Czernin |
2 - 10 |
DSPN Kwidzyn |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
GKS Gardeja |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
KS Czernin |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
DSPN Kwidzyn |
1 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Orzeł Subkowy, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 3 |
AP Malbork |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
KS Czernin |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
3 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
GKS Gardeja |
0 - 11 |
Pogoń Prabuty |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
DSPN Kwidzyn |
6 - 1 |
Pogoń Smętowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
AP Malbork |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, KS Czernin, |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 4 |
DSPN Kwidzyn |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 0 |
KS Czernin |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pauza: AP Malbork, Czarni Przemysław, |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:00 |
KS Czernin |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
GKS Gardeja |
1 - 6 |
Czarni Przemysław |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
DSPN Kwidzyn |
4 - 0 |
AP Malbork |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, Pogoń Prabuty, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
0 - 7 |
Pogoń Prabuty |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Pogoń Smętowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
GKS Gardeja |
0 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
AP Malbork |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:30 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, Gryf II Tczew MKS, . |
|