Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lider Dębogórze |
2 - 1 |
Ajax Leśniewo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
10 - 0 |
Arka Prusewo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 5 |
Huragan Smolno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Puma Darżlubie |
4 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Norda Karwia |
0 - 2 |
KP Gdynia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 2 |
KP Gdynia AP |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:30 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ajax Leśniewo |
0 - 2 |
KP Gdynia AP |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
KP Gdynia |
0 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Norda Karwia |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Puma Darżlubie |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Arka Prusewo |
2 - 4 |
Sokół Strzelno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 6 |
Stolem II Gniewino |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
vo, na boisku 1-6 |
Pauza: Sztorm II Kosakowo, |
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
5 - 2 |
Ajax Leśniewo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Sokół Strzelno |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
vo, na boisku 0-5 |
Puma Darżlubie |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
Norda Karwia |
2 - 5 |
Huragan Smolno |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Gryf II Wejherowo |
8 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 2 |
KP Gdynia |
2 września 2020
2.09 - 17:30 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
1 - 1 |
KP Gdynia AP |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:30 |
Huragan Smolno |
0 - 9 |
Gryf II Wejherowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:30 |
Arka Prusewo |
4 - 3 |
Norda Karwia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:30 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
Puma Darżlubie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:30 |
vo, na boisku 0-1 |
Stolem II Gniewino |
9 - 0 |
Sokół Strzelno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Pauza: Ajax Leśniewo, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Strzelno |
1 - 8 |
Ajax Leśniewo |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 5 |
Stolem II Gniewino |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Norda Karwia |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
vo, na boisku 2-4 |
Gryf II Wejherowo |
15 - 0 |
Arka Prusewo |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
2 - 3 |
Huragan Smolno |
5 września 2020
5.09 - 14:30 |
KP Gdynia AP |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
1 - 2 |
KP Gdynia |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Huragan Smolno |
1 - 5 |
KP Gdynia AP |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Arka Prusewo |
3 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
12 września 2020
12.09 - 14:30 |
vo, na boisku 3-6 |
Stolem II Gniewino |
3 - 0 |
Norda Karwia |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Sokół Strzelno |
2 - 5 |
Puma Darżlubie |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puma Darżlubie |
4 - 0 |
Ajax Leśniewo |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Norda Karwia |
6 - 3 |
Sokół Strzelno |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
Stolem II Gniewino |
19 września 2020
19.09 - 13:30 |
Sztorm II Kosakowo |
4 - 1 |
Lider Dębogórze |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
5 - 0 |
Arka Prusewo |
19 września 2020
19.09 - 19:00 |
KP Gdynia |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
20 września 2020
20.09 - 19:00 |
Pauza: Huragan Smolno, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Huragan Smolno |
2 - 1 |
KP Gdynia |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Lider Dębogórze |
1 - 6 |
KP Gdynia AP |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
6 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 7 |
Gryf II Wejherowo |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
5 - 1 |
Norda Karwia |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Ajax Leśniewo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
13 - 0 |
Puma Darżlubie |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 0 |
Sokół Strzelno |
3 października 2020
3.10 - 14:30 |
KP Gdynia AP |
0 - 3 |
Stolem II Gniewino |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
vo, na boisku 0-1 |
KP Gdynia |
5 - 0 |
Arka Prusewo |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Huragan Smolno |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Pauza: Lider Dębogórze, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
3 - 1 |
Huragan Smolno |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Arka Prusewo |
1 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Lider Dębogórze |
4 - 2 |
KP Gdynia |
10 października 2020
10.10 - 14:30 |
Sokół Strzelno |
0 - 4 |
KP Gdynia AP |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
3 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 14 |
Gryf II Wejherowo |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Pauza: Stolem II Gniewino, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
3 - 0 |
Ajax Leśniewo |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Sztorm II Kosakowo |
5 - 3 |
Norda Karwia |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
KP Gdynia AP |
3 - 3 |
Puma Darżlubie |
18 października 2020
18.10 - 17:00 |
KP Gdynia |
3 - 3 |
Stolem II Gniewino |
18 października 2020
18.10 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 1 |
Lider Dębogórze |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Huragan Smolno |
6 - 1 |
Arka Prusewo |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
3 - 0 |
Arka Prusewo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 4 |
Huragan Smolno |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Stolem II Gniewino |
5 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 6 |
KP Gdynia |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Norda Karwia |
9 - 2 |
KP Gdynia AP |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
6 - 0 |
Sztorm II Kosakowo |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pauza: Puma Darżlubie, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 5 |
Ajax Leśniewo |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
KP Gdynia AP |
0 - 9 |
Gryf II Wejherowo |
31 października 2020
31.10 - 17:00 |
KP Gdynia |
7 - 1 |
Puma Darżlubie |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Sokół Strzelno |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Huragan Smolno |
0 - 5 |
Stolem II Gniewino |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
2 - 5 |
Lider Dębogórze |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
2 - 2 |
Ajax Leśniewo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 19:00 |
KP Gdynia AP |
6 - 3 |
Huragan Smolno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 19:00 |
Sztorm II Kosakowo |
11 - 1 |
Arka Prusewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:30 |
Gryf II Wejherowo |
14 - 2 |
Lider Dębogórze |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
Stolem II Gniewino |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
4 - 1 |
Sokół Strzelno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
11 - 0 |
Puma Darżlubie |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 4 |
Norda Karwia |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Stolem II Gniewino |
2 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
1 maja 2021
1.05 - 17:30 |
Lider Dębogórze |
3 - 4 |
Sztorm II Kosakowo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Arka Prusewo |
0 - 10 |
KP Gdynia AP |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
KP Gdynia |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Pauza: Huragan Smolno, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
3 - 5 |
Ajax Leśniewo |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
KP Gdynia |
5 - 0 |
Huragan Smolno |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
7 - 3 |
Lider Dębogórze |
8 maja 2021
8.05 - 19:00 |
Sztorm II Kosakowo |
5 - 5 |
Stolem II Gniewino |
8 maja 2021
8.05 - 14:30 |
Gryf II Wejherowo |
10 - 1 |
Sokół Strzelno |
8 maja 2021
8.05 - 15:30 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
Puma Darżlubie |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
4 - 0 |
Norda Karwia |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
vo, na boisku 4-5 |
Puma Darżlubie |
3 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 2 |
Sztorm II Kosakowo |
15 maja 2021
15.05 - 18:30 |
Stolem II Gniewino |
8 - 1 |
KP Gdynia AP |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Arka Prusewo |
2 - 2 |
KP Gdynia |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Huragan Smolno |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Lider Dębogórze, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Smolno |
2 - 4 |
Ajax Leśniewo |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Arka Prusewo |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
KP Gdynia |
4 - 1 |
Lider Dębogórze |
22 maja 2021
22.05 - 19:00 |
KP Gdynia AP |
4 - 0 |
Sokół Strzelno |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 2 |
Puma Darżlubie |
22 maja 2021
22.05 - 14:30 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 1 |
Norda Karwia |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Pauza: Stolem II Gniewino, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ajax Leśniewo |
1 - 9 |
Gryf II Wejherowo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Norda Karwia |
6 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 5 |
KP Gdynia AP |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Stolem II Gniewino |
2 - 0 |
KP Gdynia |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Arka Prusewo |
3 - 0 |
Huragan Smolno |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
3 - 2 |
Lider Dębogórze |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Arka Prusewo |
0 - 3 |
Stolem II Gniewino |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:00 |
Huragan Smolno |
4 - 4 |
Sokół Strzelno |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Puma Darżlubie |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
KP Gdynia |
7 - 0 |
Norda Karwia |
3 czerwca 2021
3.06 - 19:00 |
KP Gdynia AP |
3 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
2 czerwca 2021
2.06 - 20:30 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
2 - 0 |
Ajax Leśniewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Huragan Smolno |
1 - 3 |
Lider Dębogórze |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 8 |
Stolem II Gniewino |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
KP Gdynia |
11 - 0 |
Sokół Strzelno |
5 czerwca 2021
5.06 - 19:00 |
KP Gdynia AP |
9 - 5 |
Norda Karwia |
6 czerwca 2021
6.06 - 19:00 |
Sztorm II Kosakowo |
2 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:30 |
Pauza: Puma Darżlubie, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
3 - 2 |
Sztorm II Kosakowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
KP Gdynia AP |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 2 |
KP Gdynia |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:30 |
Stolem II Gniewino |
7 - 1 |
Huragan Smolno |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
3 - 0 |
Arka Prusewo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
2 - 2 |
KP Gdynia |
26 maja 2021
26.05 - 20:30 |
Sztorm II Kosakowo |
11 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Huragan Smolno |
1 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Norda Karwia |
4 - 4 |
Arka Prusewo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 2 |
Lider Dębogórze |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 8 |
Stolem II Gniewino |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Pauza: Ajax Leśniewo, |
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 2 |
Ajax Leśniewo |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
8 - 0 |
KP Gdynia |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Norda Karwia |
7 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Puma Darżlubie |
4 - 0 |
Huragan Smolno |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 1 |
Arka Prusewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:30 |
Stolem II Gniewino |
3 - 1 |
Lider Dębogórze |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Pauza: Sztorm II Kosakowo, |
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
5 - 1 |
Sokół Strzelno |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Stolem II Gniewino |
14 - 0 |
Puma Darżlubie |
22 czerwca 2021
22.06 - 19:00 |
Lider Dębogórze |
4 - 3 |
Norda Karwia |
24 czerwca 2021
24.06 - 17:00 |
Arka Prusewo |
2 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:30 |
Huragan Smolno |
3 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:30 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
KP Gdynia AP |
22 czerwca 2021
22.06 - 17:30 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
5 - 1 |
Stolem II Gniewino |
25 czerwca 2021
25.06 - 18:30 |
Lider Dębogórze |
5 - 0 |
Sokół Strzelno |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Arka Prusewo |
5 - 3 |
Puma Darżlubie |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:30 |
Huragan Smolno |
4 - 1 |
Norda Karwia |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
KP Gdynia |
3 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, . |
|