V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Borowiak Czersk 16 43 14 1 1 43 - 15
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 39 12 3 2 62 - 13
3. Radunia II Stężyca 17 34 10 4 3 49 - 21
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 32 9 5 3 33 - 24 1 3 1 0 0 2 - 0
5. Pomezania Malbork 17 32 9 5 3 50 - 26 1 0 0 0 1 0 - 2
6. Orzeł Subkowy 16 30 9 3 4 37 - 24 1 3 1 0 0 6 - 1
7. Wietcisa Skarszewy 16 30 9 3 4 50 - 32 1 0 0 0 1 1 - 6
8. Olimpia Sztum 17 23 6 5 6 35 - 28
9. Tęcza Brusy 17 19 5 4 8 33 - 48 1 3 1 0 0 3 - 1
10. Meteor Pinczyn 16 19 5 4 7 24 - 29 1 0 0 0 1 1 - 3
11. Wisła Tczew 16 18 5 3 8 33 - 36
12. Spójnia Sadlinki 16 16 4 4 8 26 - 33
13. Victoria Kaliska 16 14 4 2 10 30 - 51 1 3 1 0 0 6 - 4
14. Pogoń Prabuty 17 14 4 2 11 30 - 50 1 0 0 0 1 4 - 6
15. Relax Ryjewo 16 13 4 1 11 25 - 57
16. Czarni Przemysław 17 11 3 2 12 23 - 70
17. Mady Ostaszewo 16 6 1 3 12 14 - 40
Ostatni komentarz dodał elsempre 18.03.2021, 14:57:03


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Borowiak Czersk 5 - 1 Relax Ryjewo 2 sierpnia 2020 - 18:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 sierpnia 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 sierpnia 2020 - 17:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Wisła Tczew 1 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca 2 - 1 Tęcza Brusy 1 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Meteor Pinczyn 1 sierpnia 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 7 - 1 Czarni Przemysław 4 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 1 - 3 Orzeł Subkowy 2 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (17) 
Orzeł Subkowy 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Przemysław 1 - 4 Victoria Kaliska 9 sierpnia 2020 - 16:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Pomezania Malbork 8 sierpnia 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 2 - 4 Spójnia Sadlinki 8 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Tczew 5 - 2 Radunia II Stężyca 8 sierpnia 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Mady Ostaszewo 7 sierpnia 2020 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty 8 sierpnia 2020 - 17:30
Borowiak Czersk 2 - 1 Olimpia Sztum 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
Olimpia Sztum 3 - 2 Relax Ryjewo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Pogoń Prabuty 0 - 2 Borowiak Czersk 16 sierpnia 2020 - 17:00
Mady Ostaszewo 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Wisła Tczew 15 sierpnia 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 5 - 1 Tęcza Brusy 15 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 1 - 1 Meteor Pinczyn 16 sierpnia 2020 - 12:00
Wietcisa Skarszewy 11 - 1 Czarni Przemysław 15 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (26) 
Relax Ryjewo 2 - 1 Orzeł Subkowy 22 sierpnia 2020 - 17:00
Meteor Pinczyn 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 22 sierpnia 2020 - 13:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Victoria Kaliska 22 sierpnia 2020 - 18:00
Wisła Tczew 1 - 4 Pomezania Malbork 22 sierpnia 2020 - 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Spójnia Sadlinki 22 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Radunia II Stężyca 22 sierpnia 2020 - 18:00
Borowiak Czersk 3 - 1 Mady Ostaszewo 23 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum 3 - 0 Pogoń Prabuty 22 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Pogoń Prabuty 2 - 2 Relax Ryjewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Mady Ostaszewo 0 - 2 Olimpia Sztum 26 sierpnia 2020 - 18:00
Radunia II Stężyca 1 - 0 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2020 - 17:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pomezania Malbork 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 2 - 4 Wisła Tczew 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Tęcza Brusy 14 listopada 2020 - 13:00
Orzeł Subkowy 5 - 0 Czarni Przemysław 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Relax Ryjewo 3 - 8 Czarni Przemysław 29 sierpnia 2020 - 17:00
Meteor Pinczyn 4 - 2 Orzeł Subkowy 29 sierpnia 2020 - 15:00
Wisła Tczew 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Victoria Kaliska 29 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2020 - 14:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Spójnia Sadlinki 30 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Radunia II Stężyca 29 sierpnia 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 Mady Ostaszewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Mady Ostaszewo 1 - 3 Relax Ryjewo 5 września 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Pogoń Prabuty 5 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Olimpia Sztum 5 września 2020 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 3 Borowiak Czersk 5 września 2020 - 17:00
Victoria Kaliska 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 września 2020 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 września 2020 - 16:00
Orzeł Subkowy 4 - 2 Tęcza Brusy 5 września 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 0 - 1 Meteor Pinczyn 6 września 2020 - 15:00
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (26) 
Relax Ryjewo 3 - 2 Meteor Pinczyn 12 września 2020 - 11:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Czarni Przemysław 12 września 2020 - 17:00
Wisła Tczew 0 - 1 Orzeł Subkowy 12 września 2020 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 września 2020 - 16:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Victoria Kaliska 13 września 2020 - 17:00
Olimpia Sztum 3 - 3 Pomezania Malbork 12 września 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 5 - 2 Spójnia Sadlinki 12 września 2020 - 16:00
Mady Ostaszewo 2 - 2 Radunia II Stężyca 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Radunia II Stężyca 5 - 1 Relax Ryjewo 19 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Mady Ostaszewo 19 września 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Prabuty 19 września 2020 - 17:00
Victoria Kaliska 3 - 3 Olimpia Sztum 19 września 2020 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Borowiak Czersk 19 września 2020 - 16:00
Orzeł Subkowy 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 września 2020 - 16:00
Czarni Przemysław 3 - 2 Wisła Tczew 20 września 2020 - 16:00
Meteor Pinczyn 1 - 3 Tęcza Brusy 19 września 2020 - 15:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Relax Ryjewo 1 - 5 Tęcza Brusy 26 września 2020 - 14:00
Wisła Tczew 3 - 1 Meteor Pinczyn 26 września 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Czarni Przemysław 26 września 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Orzeł Subkowy 27 września 2020 - 13:00
Olimpia Sztum 3 - 4 Wietcisa Skarszewy 26 września 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 4 - 6 Victoria Kaliska 26 września 2020 - 15:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Pomezania Malbork 27 września 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Spójnia Sadlinki 26 września 2020 - 14:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Spójnia Sadlinki 6 - 1 Relax Ryjewo 3 października 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Radunia II Stężyca 3 października 2020 - 16:00
Victoria Kaliska 0 - 2 Mady Ostaszewo 4 października 2020 - 12:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Pogoń Prabuty 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Subkowy 1 - 5 Borowiak Czersk 3 października 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 października 2020 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 października 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Wisła Tczew 3 października 2020 - 15:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (63) 
Relax Ryjewo 2 - 1 Wisła Tczew 10 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Tęcza Brusy 10 października 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Meteor Pinczyn 11 października 2020 - 12:00
Borowiak Czersk 3 - 2 Czarni Przemysław 11 października 2020 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Orzeł Subkowy 10 października 2020 - 15:00
Mady Ostaszewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 11 października 2020 - 14:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Victoria Kaliska 10 października 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Pomezania Malbork 10 października 2020 - 12:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (42) 
Pomezania Malbork 4 - 0 Relax Ryjewo 17 października 2020 - 16:00
Victoria Kaliska 3 - 1 Spójnia Sadlinki 17 października 2020 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Radunia II Stężyca 17 października 2020 - 15:00
Orzeł Subkowy 4 - 3 Pogoń Prabuty 17 października 2020 - 15:00
Czarni Przemysław 0 - 4 Olimpia Sztum 18 października 2020 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Borowiak Czersk 17 października 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2020 - 15:00
Wisła Tczew 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Mady Ostaszewo,
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (43) 
Relax Ryjewo 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Wisła Tczew 24 października 2020 - 15:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Tęcza Brusy 24 października 2020 - 15:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Meteor Pinczyn 25 października 2020 - 12:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Czarni Przemysław 24 października 2020 - 14:00
Mady Ostaszewo 1 - 1 Orzeł Subkowy 25 października 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 24 października 2020 - 14:30
Pomezania Malbork 7 - 0 Victoria Kaliska 24 października 2020 - 15:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (65) 
Victoria Kaliska 6 - 0 Relax Ryjewo 31 października 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 4 Pomezania Malbork 31 października 2020 - 14:00
Orzeł Subkowy 0 - 1 Radunia II Stężyca 31 października 2020 - 14:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Mady Ostaszewo 31 października 2020 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 3 Pogoń Prabuty 31 października 2020 - 14:00
Tęcza Brusy 3 - 3 Olimpia Sztum 31 października 2020 - 15:00
Wisła Tczew 2 - 3 Borowiak Czersk 31 października 2020 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (40) 
Relax Ryjewo 3 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 listopada 2020 - 13:00
Borowiak Czersk 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 listopada 2020 - 12:00
Olimpia Sztum 5 - 2 Wisła Tczew 7 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Tęcza Brusy 8 listopada 2020 - 13:00
Mady Ostaszewo 0 - 4 Meteor Pinczyn 8 listopada 2020 - 11:00
Radunia II Stężyca 8 - 0 Czarni Przemysław 7 listopada 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 Orzeł Subkowy 7 listopada 2020 - 14:00
Victoria Kaliska 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 8 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (34) 
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Relax Ryjewo 21 listopada 2020 - 12:00
Orzeł Subkowy 3 - 0 Pomezania Malbork 11 listopada 2020 - 14:00
Czarni Przemysław 0 - 4 Spójnia Sadlinki 11 listopada 2020 - 14:00
Meteor Pinczyn 2 - 0 Radunia II Stężyca 11 listopada 2020 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 1 Mady Ostaszewo 11 listopada 2020 - 14:00
Wisła Tczew 2 - 3 Pogoń Prabuty 11 listopada 2020 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Olimpia Sztum 28 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk 11 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Relax Ryjewo - Borowiak Czersk 21 kwietnia 2021 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum 6 marca 2021 - 15:15
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Pogoń Prabuty 6 marca 2021 - 12:00
Wisła Tczew - Mady Ostaszewo 21 kwietnia 2021 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 5 Radunia II Stężyca 6 marca 2021 - 13:00
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 12 maja 2021 - 18:00
Czarni Przemysław 1 - 1 Pomezania Malbork 7 marca 2021 - 14:00
Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska 21 kwietnia 2021 - 17:30
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy
Victoria Kaliska - Czarni Przemysław
Pomezania Malbork - Meteor Pinczyn
Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy
Radunia II Stężyca - Wisła Tczew
Mady Ostaszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum - Borowiak Czersk 5 maja 2021 - 18:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Olimpia Sztum 20 marca 2021 - 15:00
Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty 21 marca 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Mady Ostaszewo 21 marca 2021 - 12:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca 20 marca 2021 - 13:00
Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki 20 marca 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Pomezania Malbork 20 marca 2021 - 14:00
Meteor Pinczyn - Victoria Kaliska 21 marca 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Wietcisa Skarszewy 21 marca 2021 - 14:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy - Relax Ryjewo 27 marca 2021 - 15:00
Wietcisa Skarszewy - Meteor Pinczyn 28 marca 2021 - 17:00
Victoria Kaliska - Tęcza Brusy 27 marca 2021 - 16:00
Pomezania Malbork - Wisła Tczew 27 marca 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 marca 2021 - 16:00
Radunia II Stężyca - Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 marca 2021 - 16:30
Mady Ostaszewo - Borowiak Czersk 27 marca 2021 - 15:00
Pogoń Prabuty - Olimpia Sztum 27 marca 2021 - 16:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 22 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Pogoń Prabuty 3 kwietnia 2021 - 16:00
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3 kwietnia 2021 - 12:00
Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca 3 kwietnia 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki 3 kwietnia 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 3 kwietnia 2021 - 11:00
Wisła Tczew - Victoria Kaliska 3 kwietnia 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Wietcisa Skarszewy 3 kwietnia 2021 - 16:00
Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław - Relax Ryjewo
Orzeł Subkowy - Meteor Pinczyn
Wietcisa Skarszewy - Wisła Tczew 10 kwietnia 2021 - 13:00
Victoria Kaliska - Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 kwietnia 2021 - 17:00
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 kwietnia 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki - Borowiak Czersk 10 kwietnia 2021 - 11:00
Radunia II Stężyca - Olimpia Sztum
Mady Ostaszewo - Pogoń Prabuty 10 kwietnia 2021 - 15:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo 17 kwietnia 2021 - 16:00
Pogoń Prabuty - Radunia II Stężyca 17 kwietnia 2021 - 17:00
Olimpia Sztum - Spójnia Sadlinki 17 kwietnia 2021 - 14:00
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 18 kwietnia 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Victoria Kaliska 17 kwietnia 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wietcisa Skarszewy 17 kwietnia 2021 - 15:00
Tęcza Brusy - Orzeł Subkowy 17 kwietnia 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn - Czarni Przemysław 18 kwietnia 2021 - 14:00
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Pinczyn - Relax Ryjewo 24 kwietnia 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Tęcza Brusy
Orzeł Subkowy - Wisła Tczew
Wietcisa Skarszewy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 kwietnia 2021 - 17:00
Victoria Kaliska - Borowiak Czersk
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 24 kwietnia 2021 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty 24 kwietnia 2021 - 12:00
Radunia II Stężyca - Mady Ostaszewo
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Radunia II Stężyca 1 maja 2021 - 17:00
Mady Ostaszewo - Spójnia Sadlinki 1 maja 2021 - 14:00
Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
Olimpia Sztum - Victoria Kaliska 1 maja 2021 - 14:00
Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy 2 maja 2021 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orzeł Subkowy 1 maja 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Czarni Przemysław 1 maja 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 1 maja 2021 - 17:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Relax Ryjewo 8 maja 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn - Wisła Tczew 8 maja 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum 8 maja 2021 - 15:00
Victoria Kaliska - Pogoń Prabuty
Pomezania Malbork - Mady Ostaszewo 8 maja 2021 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Radunia II Stężyca 8 maja 2021 - 11:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki 15 maja 2021 - 11:00
Radunia II Stężyca - Pomezania Malbork
Mady Ostaszewo - Victoria Kaliska 15 maja 2021 - 15:00
Pogoń Prabuty - Wietcisa Skarszewy 16 maja 2021 - 17:00
Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy 16 maja 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław 15 maja 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Meteor Pinczyn 15 maja 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Tęcza Brusy 15 maja 2021 - 12:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew - Relax Ryjewo 22 maja 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 maja 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 maja 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy - Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy - Mady Ostaszewo 23 maja 2021 - 16:00
Victoria Kaliska - Radunia II Stężyca
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 22 maja 2021 - 17:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Pomezania Malbork 29 maja 2021 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 29 maja 2021 - 12:00
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty - Orzeł Subkowy 29 maja 2021 - 17:00
Olimpia Sztum - Czarni Przemysław 29 maja 2021 - 15:00
Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn 30 maja 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Tczew 29 maja 2021 - 17:00
Pauza: Mady Ostaszewo,
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Relax Ryjewo 3 czerwca 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 czerwca 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Borowiak Czersk 3 czerwca 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn - Olimpia Sztum 3 czerwca 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty
Orzeł Subkowy - Mady Ostaszewo
Wietcisa Skarszewy - Spójnia Sadlinki 3 czerwca 2021 - 14:00
Victoria Kaliska - Pomezania Malbork
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Victoria Kaliska 5 czerwca 2021 - 17:00
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy 5 czerwca 2021 - 17:00
Radunia II Stężyca - Orzeł Subkowy
Mady Ostaszewo - Czarni Przemysław 5 czerwca 2021 - 15:00
Pogoń Prabuty - Meteor Pinczyn 5 czerwca 2021 - 17:00
Olimpia Sztum - Tęcza Brusy 5 czerwca 2021 - 15:00
Borowiak Czersk - Wisła Tczew 6 czerwca 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 czerwca 2021 - 13:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Relax Ryjewo 12 czerwca 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak Czersk 12 czerwca 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Olimpia Sztum 12 czerwca 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty 12 czerwca 2021 - 18:00
Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo 12 czerwca 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Radunia II Stężyca
Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki
Wietcisa Skarszewy - Victoria Kaliska 12 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Wietcisa Skarszewy 19 czerwca 2021 - 16:00
Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 19 czerwca 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki - Czarni Przemysław 19 czerwca 2021 - 16:00
Radunia II Stężyca - Meteor Pinczyn 19 czerwca 2021 - 16:00
Mady Ostaszewo - Tęcza Brusy 19 czerwca 2021 - 16:00
Pogoń Prabuty - Wisła Tczew 19 czerwca 2021 - 16:00
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 czerwca 2021 - 16:00
Borowiak Czersk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 czerwca 2021 - 16:00
Pauza: Victoria Kaliska, .