POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 22 55 17 4 1 110 - 18
2. Czarni II Pruszcz Gdański 22 48 15 3 4 56 - 31
3. GTS Rusocin 22 43 13 4 5 63 - 35
4. Wisła Steblewo 22 41 12 5 5 63 - 38
5. Królewski Gdańsk 22 41 13 2 7 48 - 41
6. Orzeł Straszyn 22 33 9 6 7 43 - 43
7. GKS Kowale 22 26 8 2 12 45 - 52
8. Atlas Goręczyno 22 24 6 6 10 23 - 38
9. Handy Gdańsk 22 20 6 2 14 34 - 63
10. Sokół Ełganowo 22 19 5 4 13 30 - 51
11. Champion Gdańsk 22 16 5 1 16 42 - 93
12. GTS Przywidz 22 9 2 3 17 40 - 94
Ostatni komentarz dodał pi?karz 12.06.2006, 00:11:32


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Handy Gdańsk 4 - 2 GKS Kowale 27 sierpnia 2005 - 16:00
GTS Rusocin 3 - 1 Sokół Ełganowo 28 sierpnia 2005 - 11:00
GTS Przywidz 2 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2005 - 14:00
Orzeł Straszyn 2 - 0 Wisła Steblewo 28 sierpnia 2005 - 14:30
Lechia II Gdańsk 7 - 1 Królewski Gdańsk 27 sierpnia 2005 - 11:00
Champion Gdańsk 2 - 3 Atlas Goręczyno 27 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 0 - 1 Atlas Goręczyno 4 września 2005 - 11:00
Królewski Gdańsk 4 - 0 Champion Gdańsk 4 września 2005 - 16:00
Wisła Steblewo 4 - 0 Lechia II Gdańsk 4 września 2005 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Orzeł Straszyn 4 września 2005 - 15:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 GTS Przywidz 4 września 2005 - 17:00
Handy Gdańsk 1 - 6 GTS Rusocin 4 września 2005 - 11:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 1 - 2 GKS Kowale 11 września 2005 - 11:00
GTS Przywidz 1 - 4 Handy Gdańsk 10 września 2005 - 17:00
Orzeł Straszyn 2 - 1 Sokół Ełganowo 11 września 2005 - 14:30
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 10 września 2005 - 11:00
Champion Gdańsk 2 - 1 Wisła Steblewo 10 września 2005 - 16:00
Atlas Goręczyno 1 - 2 Królewski Gdańsk 10 września 2005 - 16:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 1 - 2 Królewski Gdańsk 18 września 2005 - 11:00
Wisła Steblewo 5 - 2 Atlas Goręczyno 18 września 2005 - 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Champion Gdańsk 18 września 2005 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 Lechia II Gdańsk 17 września 2005 - 16:00
Handy Gdańsk 0 - 1 Orzeł Straszyn 18 września 2005 - 16:00
GTS Rusocin 4 - 1 GTS Przywidz 18 września 2005 - 11:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Przywidz 3 - 5 GKS Kowale 24 września 2005 - 17:00
Orzeł Straszyn 1 - 3 GTS Rusocin 25 września 2005 - 14:30
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Handy Gdańsk 25 września 2005 - 11:00
Champion Gdańsk 6 - 1 Sokół Ełganowo 24 września 2005 - 16:00
Atlas Goręczyno 2 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 24 września 2005 - 15:00
Królewski Gdańsk 2 - 0 Wisła Steblewo 24 września 2005 - 16:30
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 0 - 3 Wisła Steblewo 2 października 2005 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 2 Królewski Gdańsk 2 października 2005 - 11:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 Atlas Goręczyno 2 października 2005 - 14:00
Handy Gdańsk 5 - 4 Champion Gdańsk 1 października 2005 - 16:00
GTS Rusocin 1 - 3 Lechia II Gdańsk 1 października 2005 - 15:00
GTS Przywidz 2 - 2 Orzeł Straszyn 1 października 2005 - 16:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Straszyn 4 - 2 GKS Kowale 9 października 2005 - 14:30
Lechia II Gdańsk 3 - 1 GTS Przywidz 9 października 2005 - 11:00
Champion Gdańsk 0 - 5 GTS Rusocin 8 października 2005 - 16:00
Atlas Goręczyno 1 - 0 Handy Gdańsk 9 października 2005 - 14:00
Królewski Gdańsk 6 - 1 Sokół Ełganowo 8 października 2005 - 16:00
Wisła Steblewo 2 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 8 października 2005 - 16:30
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 0 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 16 października 2005 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 Wisła Steblewo 16 października 2005 - 14:00
Handy Gdańsk 0 - 2 Królewski Gdańsk 16 października 2005 - 11:00
GTS Rusocin 2 - 0 Atlas Goręczyno 16 października 2005 - 11:00
GTS Przywidz 6 - 1 Champion Gdańsk 15 października 2005 - 16:00
Orzeł Straszyn 1 - 9 Lechia II Gdańsk 16 października 2005 - 13:30
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia II Gdańsk 10 - 1 GKS Kowale 23 października 2005 - 14:00
Champion Gdańsk 1 - 4 Orzeł Straszyn 22 października 2005 - 15:00
Atlas Goręczyno 2 - 1 GTS Przywidz 23 października 2005 - 14:00
Królewski Gdańsk 2 - 1 GTS Rusocin 22 października 2005 - 15:30
Wisła Steblewo 0 - 0 Handy Gdańsk 23 października 2005 - 15:30
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 Sokół Ełganowo 23 października 2005 - 11:00
v.o.; na boisku 2-0
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 3 - 0 Sokół Ełganowo 30 października 2005 - 11:00
v.o.; na boisku 1-2
Handy Gdańsk 1 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 29 października 2005 - 14:00
GTS Rusocin 2 - 2 Wisła Steblewo 30 października 2005 - 11:00
GTS Przywidz 2 - 4 Królewski Gdańsk 30 października 2005 - 14:00
Orzeł Straszyn 0 - 0 Atlas Goręczyno 30 października 2005 - 13:30
Lechia II Gdańsk 9 - 0 Champion Gdańsk 29 października 2005 - 13:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champion Gdańsk 0 - 4 GKS Kowale 5 listopada 2005 - 13:00
Atlas Goręczyno 2 - 3 Lechia II Gdańsk 5 listopada 2005 - 14:00
Królewski Gdańsk 2 - 2 Orzeł Straszyn 5 listopada 2005 - 14:30
Wisła Steblewo 5 - 4 GTS Przywidz 6 listopada 2005 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 3 GTS Rusocin 6 listopada 2005 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 3 Handy Gdańsk 6 listopada 2005 - 14:00
v.o.; na boisku 0-0
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Kowale 3 - 1 Handy Gdańsk 9 kwietnia 2006 - 13:00
Sokół Ełganowo 2 - 4 GTS Rusocin 9 kwietnia 2006 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 6 - 2 GTS Przywidz 9 kwietnia 2006 - 11:00
Wisła Steblewo 1 - 1 Orzeł Straszyn 9 kwietnia 2006 - 13:30
Królewski Gdańsk 0 - 4 Lechia II Gdańsk 8 kwietnia 2006 - 11:00
Atlas Goręczyno 1 - 1 Champion Gdańsk 9 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Atlas Goręczyno 1 - 0 GKS Kowale 15 kwietnia 2006 - 15:00
Champion Gdańsk 3 - 2 Królewski Gdańsk 15 kwietnia 2006 - 15:30
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Wisła Steblewo 15 kwietnia 2006 - 11:00
Orzeł Straszyn 0 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2006 - 15:00
GTS Przywidz 2 - 2 Sokół Ełganowo 15 kwietnia 2006 - 16:00
GTS Rusocin 1 - 0 Handy Gdańsk 15 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 2 - 4 GTS Rusocin 23 kwietnia 2006 - 13:00
Handy Gdańsk 7 - 1 GTS Przywidz 23 kwietnia 2006 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 Orzeł Straszyn 23 kwietnia 2006 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 0 Lechia II Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 11:00
Wisła Steblewo 7 - 2 Champion Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 17:00
Królewski Gdańsk 3 - 1 Atlas Goręczyno 22 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Królewski Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale 29 kwietnia 2006 - 17:00
Atlas Goręczyno 2 - 2 Wisła Steblewo 29 kwietnia 2006 - 16:00
Champion Gdańsk 2 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2006 - 16:00
Lechia II Gdańsk 5 - 2 Sokół Ełganowo 29 kwietnia 2006 - 11:00
Orzeł Straszyn 2 - 0 Handy Gdańsk 29 kwietnia 2006 - 15:00
GTS Przywidz 3 - 6 GTS Rusocin 29 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 5 - 1 GTS Przywidz 3 maja 2006 - 13:00
GTS Rusocin 3 - 4 Orzeł Straszyn 3 maja 2006 - 17:00
Handy Gdańsk 0 - 16 Lechia II Gdańsk 3 maja 2006 - 11:00
Sokół Ełganowo 4 - 2 Champion Gdańsk 3 maja 2006 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 0 Atlas Goręczyno 3 maja 2006 - 11:00
Wisła Steblewo 3 - 0 Królewski Gdańsk 3 maja 2006 - 18:00
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Wisła Steblewo 2 - 1 GKS Kowale 7 maja 2006 - 13:30
Królewski Gdańsk 2 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 6 maja 2006 - 17:00
Atlas Goręczyno 1 - 3 Sokół Ełganowo 6 maja 2006 - 16:00
Champion Gdańsk 3 - 0 Handy Gdańsk 6 maja 2006 - 16:00
Lechia II Gdańsk 2 - 2 GTS Rusocin 6 maja 2006 - 11:00
Orzeł Straszyn 3 - 0 GTS Przywidz 6 maja 2006 - 15:00
vo, goście zeszli z boiska po 1. po?owie (0-0)
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
GKS Kowale 2 - 1 Orzeł Straszyn 14 maja 2006 - 13:00
GTS Przywidz 0 - 10 Lechia II Gdańsk 13 maja 2006 - 17:00
GTS Rusocin 4 - 2 Champion Gdańsk 14 maja 2006 - 11:30
Handy Gdańsk 1 - 0 Atlas Goręczyno 14 maja 2006 - 16:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 Królewski Gdańsk 14 maja 2006 - 14:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Wisła Steblewo 14 maja 2006 - 11:00
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 GKS Kowale 21 maja 2006 - 11:00
Wisła Steblewo 2 - 1 Sokół Ełganowo 20 maja 2006 - 16:00
Królewski Gdańsk 3 - 0 Handy Gdańsk 20 maja 2006 - 17:00
Atlas Goręczyno 0 - 0 GTS Rusocin 20 maja 2006 - 16:00
Champion Gdańsk 5 - 2 GTS Przywidz 20 maja 2006 - 16:00
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Orzeł Straszyn 20 maja 2006 - 11:00
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
GKS Kowale 0 - 4 Lechia II Gdańsk 28 maja 2006 - 13:00
Orzeł Straszyn 7 - 2 Champion Gdańsk 27 maja 2006 - 15:00
GTS Przywidz 2 - 2 Atlas Goręczyno 27 maja 2006 - 17:00
GTS Rusocin 4 - 0 Królewski Gdańsk 28 maja 2006 - 11:30
Handy Gdańsk 4 - 7 Wisła Steblewo 27 maja 2006 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 27 maja 2006 - 17:00
Kolejka 21 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sokół Ełganowo 2 - 2 GKS Kowale 3 czerwca 2006 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 Handy Gdańsk 3 czerwca 2006 - 11:00
Wisła Steblewo 4 - 3 GTS Rusocin 3 czerwca 2006 - 11:00
Królewski Gdańsk 4 - 0 GTS Przywidz 3 czerwca 2006 - 11:00
Atlas Goręczyno 1 - 1 Orzeł Straszyn 3 czerwca 2006 - 11:00
Champion Gdańsk 1 - 9 Lechia II Gdańsk 3 czerwca 2006 - 16:00
Kolejka 22 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
GKS Kowale 7 - 2 Champion Gdańsk 10 czerwca 2006 - 11:00
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Atlas Goręczyno 10 czerwca 2006 - 11:00
Orzeł Straszyn 3 - 4 Królewski Gdańsk 10 czerwca 2006 - 11:00
GTS Przywidz 2 - 9 Wisła Steblewo 10 czerwca 2006 - 11:00
GTS Rusocin 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 10 czerwca 2006 - 11:00
Handy Gdańsk 0 - 3 Sokół Ełganowo 10 czerwca 2006 - 11:00
v.o (niestawienie się)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE