Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Subkowia Subkowy 22 53 17 2 3 69 - 25
2. Osiczanka Osice 22 49 16 1 5 52 - 25
3. Sokół Mareza 22 41 12 5 5 56 - 27
4. GKS Gardeja 22 41 12 5 5 56 - 29
5. Centrum Pelplin 22 37 10 7 5 57 - 45
6. Czarni Przemysław 22 33 9 6 7 55 - 40
7. Grom Nowy Staw 22 33 10 3 9 47 - 44
8. Pogoń Smętowo 22 27 9 0 13 35 - 48
9. Błyskawica Postolin 22 25 7 4 11 43 - 54
10. Weber Szprudowo 22 21 6 3 13 50 - 58
11. Fosfory Wiślinka 22 9 2 3 17 21 - 101
12. Piast Majewo 22 7 2 1 19 20 - 65
Ostatni komentarz dodał bi@?y 26.06.2006, 14:52:28
* Olimpia II Sztum wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. Jej miejsce zajęły Fosfory Wi?linka.
* Piast Majewo wycofał się po rundzie jesiennej.


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja 1 - 1 Sokół Mareza 27 sierpnia 2005 - 16:30
Weber Szprudowo 2 - 5 Subkowia Subkowy 28 sierpnia 2005 - 17:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Czarni Przemysław 27 sierpnia 2005 - 17:00
Piast Majewo 4 - 3 Centrum Pelplin 28 sierpnia 2005 - 15:00
Pogoń Smętowo 2 - 1 Fosfory Wiślinka 28 sierpnia 2005 - 17:00
Błyskawica Postolin 0 - 1 Osiczanka Osice 27 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 4 - 0 Osiczanka Osice 3 września 2005 - 16:00
Fosfory Wiślinka 2 - 2 Błyskawica Postolin 4 września 2005 - 17:00
Centrum Pelplin 6 - 0 Pogoń Smętowo 4 września 2005 - 17:00
Czarni Przemysław 3 - 3 Piast Majewo 4 września 2005
Subkowia Subkowy 4 - 0 Grom Nowy Staw 3 września 2005 - 17:00
GKS Gardeja 1 - 0 Weber Szprudowo 3 września 2005 - 16:30
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Weber Szprudowo 2 - 5 Sokół Mareza 11 września 2005 - 14:00
Grom Nowy Staw 0 - 4 GKS Gardeja 10 września 2005 - 17:00
Piast Majewo 0 - 2 Subkowia Subkowy 11 września 2005 - 15:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Czarni Przemysław 11 września 2005 - 17:00
Błyskawica Postolin 3 - 3 Centrum Pelplin 11 września 2005 - 14:00
Osiczanka Osice 2 - 0 Fosfory Wiślinka 10 września 2005 - 17:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 7 - 0 Fosfory Wiślinka 17 września 2005 - 16:00
Centrum Pelplin 2 - 0 Osiczanka Osice 18 września 2005 - 16:00
Czarni Przemysław 1 - 4 Błyskawica Postolin 17 września 2005 - 15:00
Subkowia Subkowy 6 - 2 Pogoń Smętowo 17 września 2005 - 17:00
GKS Gardeja 5 - 0 Piast Majewo 17 września 2005 - 16:00
Weber Szprudowo 2 - 2 Grom Nowy Staw 18 września 2005 - 14:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 0 - 4 Sokół Mareza 24 września 2005 - 16:00
Piast Majewo 3 - 4 Weber Szprudowo 25 września 2005 - 15:00
Pogoń Smętowo 2 - 4 GKS Gardeja 25 września 2005 - 17:00
Błyskawica Postolin 0 - 1 Subkowia Subkowy 25 września 2005 - 14:00
Osiczanka Osice 3 - 2 Czarni Przemysław 24 września 2005 - 16:00
Fosfory Wiślinka 3 - 2 Centrum Pelplin 25 września 2005 - 17:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 2 - 5 Centrum Pelplin 1 października 2005 - 16:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Fosfory Wiślinka 2 października 2005 - 14:00
Subkowia Subkowy 1 - 3 Osiczanka Osice 1 października 2005 - 16:00
GKS Gardeja 8 - 1 Błyskawica Postolin 1 października 2005 - 15:30
Weber Szprudowo 1 - 0 Pogoń Smętowo 2 października 2005 - 14:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Piast Majewo 1 października 2005 - 15:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Majewo 1 - 2 Sokół Mareza 9 października 2005 - 15:00
Pogoń Smętowo 1 - 3 Grom Nowy Staw 9 października 2005 - 17:00
Błyskawica Postolin 1 - 4 Weber Szprudowo 9 października 2005 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 1 GKS Gardeja 8 października 2005 - 15:00
Fosfory Wiślinka 0 - 7 Subkowia Subkowy 9 października 2005 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Czarni Przemysław 8 października 2005 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 1 - 1 Czarni Przemysław 15 października 2005 - 15:00
Subkowia Subkowy 4 - 1 Centrum Pelplin 15 października 2005 - 15:00
GKS Gardeja 10 - 0 Fosfory Wiślinka 15 października 2005 - 14:30
Weber Szprudowo 0 - 1 Osiczanka Osice 16 października 2005 - 14:00
Grom Nowy Staw 3 - 3 Błyskawica Postolin 15 października 2005 - 15:00
Piast Majewo 0 - 3 Pogoń Smętowo 16 października 2005 - 15:00
vo, mecz przerwany w 70 minucie przy stanie 1-3 dla Pogoni Sm?towo
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 0 - 2 Sokół Mareza 23 października 2005 - 14:00
Błyskawica Postolin 5 - 1 Piast Majewo 23 października 2005 - 14:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Grom Nowy Staw 22 października 2005 - 15:00
Fosfory Wiślinka 1 - 1 Weber Szprudowo 23 października 2005 - 15:30
Centrum Pelplin 1 - 1 GKS Gardeja 23 października 2005 - 14:00
Czarni Przemysław 4 - 2 Subkowia Subkowy 23 października 2005 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 1 - 2 Subkowia Subkowy 29 października 2005 - 14:00
GKS Gardeja 1 - 1 Czarni Przemysław 29 października 2005 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 4 Centrum Pelplin 30 października 2005 - 14:00
Grom Nowy Staw 4 - 0 Fosfory Wiślinka 29 października 2005 - 15:00
Piast Majewo 0 - 3 Osiczanka Osice 30 października 2005 - 15:00
vo (na boisku 4-3)
Pogoń Smętowo 3 - 1 Błyskawica Postolin 30 października 2005 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Błyskawica Postolin 0 - 2 Sokół Mareza 5 listopada 2005 - 13:00
Osiczanka Osice 1 - 4 Pogoń Smętowo 6 listopada 2005 - 13:00
Fosfory Wiślinka 0 - 7 Piast Majewo 6 listopada 2005 - 14:00
Centrum Pelplin 4 - 1 Grom Nowy Staw 5 listopada 2005 - 14:00
Czarni Przemysław 5 - 2 Weber Szprudowo 5 listopada 2005 - 13:00
Subkowia Subkowy 1 - 0 GKS Gardeja 5 listopada 2005 - 14:00
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sokół Mareza 2 - 2 GKS Gardeja 8 kwietnia 2006 - 16:00
Subkowia Subkowy 7 - 4 Weber Szprudowo 8 kwietnia 2006 - 15:30
Czarni Przemysław 3 - 1 Grom Nowy Staw 9 kwietnia 2006 - 14:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
Fosfory Wiślinka 2 - 4 Pogoń Smętowo 9 kwietnia 2006 - 16:00
Osiczanka Osice 4 - 2 Błyskawica Postolin 9 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
Osiczanka Osice 2 - 0 Sokół Mareza 15 kwietnia 2006 - 17:00
Błyskawica Postolin 6 - 1 Fosfory Wiślinka 15 kwietnia 2006 - 15:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 Centrum Pelplin 15 kwietnia 2006 - 17:00
Piast Majewo 0 - 3 Czarni Przemysław
vo (Piast wycofany)
Grom Nowy Staw 0 - 4 Subkowia Subkowy 15 kwietnia 2006 - 16:00
Weber Szprudowo 0 - 2 GKS Gardeja 15 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Sokół Mareza 3 - 1 Weber Szprudowo 22 kwietnia 2006 - 16:00
GKS Gardeja 2 - 1 Grom Nowy Staw 22 kwietnia 2006
Subkowia Subkowy 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
Czarni Przemysław 3 - 1 Pogoń Smętowo 23 kwietnia 2006 - 14:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Błyskawica Postolin 23 kwietnia 2006 - 15:00
Fosfory Wiślinka 0 - 6 Osiczanka Osice 23 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (42) 
Fosfory Wiślinka 1 - 6 Sokół Mareza 30 kwietnia 2006 - 16:00
Osiczanka Osice 5 - 1 Centrum Pelplin 30 kwietnia 2006 - 16:00
Błyskawica Postolin 3 - 2 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2006 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Subkowia Subkowy 29 kwietnia 2006 - 17:00
Piast Majewo 0 - 3 GKS Gardeja
vo (Piast wycofany)
Grom Nowy Staw 5 - 2 Weber Szprudowo 29 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
Sokół Mareza 0 - 2 Grom Nowy Staw 3 maja 2006 - 16:00
Weber Szprudowo 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
GKS Gardeja 2 - 0 Pogoń Smętowo 3 maja 2006 - 16:00
Subkowia Subkowy 3 - 0 Błyskawica Postolin 3 maja 2006 - 16:00
Czarni Przemysław 1 - 4 Osiczanka Osice 3 maja 2006 - 14:00
Centrum Pelplin 6 - 2 Fosfory Wiślinka 3 maja 2006 - 15:00
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (90) 
Centrum Pelplin 2 - 2 Sokół Mareza 6 maja 2006 - 16:00
Fosfory Wiślinka 0 - 3 Czarni Przemysław 7 maja 2006 - 16:00
Osiczanka Osice 2 - 2 Subkowia Subkowy 7 maja 2006 - 16:00
Błyskawica Postolin 2 - 1 GKS Gardeja 7 maja 2006 - 14:00
Pogoń Smętowo 3 - 0 Weber Szprudowo 6 maja 2006 - 17:00
Piast Majewo 0 - 3 Grom Nowy Staw
vo (Piast wycofany)
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
Sokół Mareza 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
Grom Nowy Staw 3 - 0 Pogoń Smętowo 13 maja 2006 - 16:00
Weber Szprudowo 2 - 3 Błyskawica Postolin 14 maja 2006 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 2 Osiczanka Osice 13 maja 2006 - 16:00
Subkowia Subkowy 3 - 0 Fosfory Wiślinka 13 maja 2006 - 16:00
3:0 v.o Fosfory nie stawi?y sie
Czarni Przemysław 3 - 3 Centrum Pelplin 14 maja 2006 - 14:00
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (72) 
Czarni Przemysław 2 - 1 Sokół Mareza 21 maja 2006 - 14:00
Centrum Pelplin 2 - 1 Subkowia Subkowy 20 maja 2006 - 17:00
Fosfory Wiślinka 0 - 3 GKS Gardeja 21 maja 2006 - 16:00
vo (brak powiadomienia)
Osiczanka Osice 5 - 0 Weber Szprudowo 20 maja 2006 - 16:00
Błyskawica Postolin 1 - 1 Grom Nowy Staw 21 maja 2006 - 17:00
Pogoń Smętowo 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
Sokół Mareza 4 - 0 Pogoń Smętowo 27 maja 2006 - 16:00
Piast Majewo 0 - 3 Błyskawica Postolin
vo (Piast wycofany)
Grom Nowy Staw 1 - 3 Osiczanka Osice 27 maja 2006 - 15:00
Weber Szprudowo 13 - 0 Fosfory Wiślinka 27 maja 2006 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 1 Centrum Pelplin 27 maja 2006 - 16:00
Subkowia Subkowy 3 - 0 Czarni Przemysław 27 maja 2006 - 17:00
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
Subkowia Subkowy 1 - 1 Sokół Mareza 4 czerwca 2006 - 11:00
Czarni Przemysław 10 - 0 GKS Gardeja 4 czerwca 2006 - 11:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Weber Szprudowo 4 czerwca 2006 - 11:00
Fosfory Wiślinka 3 - 5 Grom Nowy Staw 4 czerwca 2006 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
Błyskawica Postolin 1 - 4 Pogoń Smętowo 4 czerwca 2006 - 11:00
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (73) 
Sokół Mareza 3 - 2 Błyskawica Postolin 11 czerwca 2006 - 11:00
Pogoń Smętowo 2 - 0 Osiczanka Osice 11 czerwca 2006 - 11:00
Piast Majewo 0 - 3 Fosfory Wiślinka
vo (Piast wycofany)
Grom Nowy Staw 7 - 0 Centrum Pelplin 11 czerwca 2006 - 11:00
Weber Szprudowo 3 - 1 Czarni Przemysław 11 czerwca 2006 - 11:00
GKS Gardeja 3 - 4 Subkowia Subkowy 11 czerwca 2006 - 11:00