Baner

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Trąbki Wielkie 30 79 25 4 1 93 - 12
2. Radunia Stężyca 30 72 23 3 4 82 - 24
3. GKS Kolbudy 30 65 20 5 5 91 - 37
4. Wietcisa Skarszewy 30 48 14 6 10 46 - 48
5. Błękitni Stare Pole 30 45 14 3 13 51 - 66
6. Chojniczanka Chojnice 30 44 13 5 12 63 - 52
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 43 14 1 15 64 - 72
8. Borowiak Czersk 30 40 11 7 12 52 - 50
9. Wisła Korzeniewo 30 40 12 4 14 47 - 60
10. Grom Kleszczewo 30 39 12 3 15 45 - 51
11. Motława Suchy Dąb 30 38 10 8 12 53 - 66
12. Kolejarz Chojnice 30 37 12 1 17 52 - 57
13. Pogoń Prabuty 30 31 9 4 17 46 - 69
14. Powiśle Stary Targ 30 24 6 6 18 35 - 69
15. Sokół Zblewo 30 22 6 4 20 46 - 84
16. Delta Miłoradz 30 17 3 8 19 32 - 81
Ostatni komentarz dodał kibic R-i 01.07.2006, 15:13:21
* Sparta Gogolewo wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. Jej miejsce zajęła Delta Mi?oradz.


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (3) 
Delta Miłoradz 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2005 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Grom Kleszczewo 15 sierpnia 2005 - 17:00
Sokół Zblewo 0 - 5 Borowiak Czersk 15 sierpnia 2005 - 11:00
Walkower 5:0 na korzy?? Borowiaka
Powiśle Stary Targ 0 - 4 Wisła Korzeniewo 15 sierpnia 2005 - 16:00
Błękitni Stare Pole 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2005 - 16:00
GKS Kolbudy 4 - 1 Motława Suchy Dąb 15 sierpnia 2005 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 15 sierpnia 2005 - 16:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 Kolejarz Chojnice 15 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Kolejarz Chojnice 20 sierpnia 2005 - 15:00
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Kolejarza. Na boisku 3:3. Wcze?niej mecz przerwany w 90 min. (sędzia zosta? uderzony przez pikarza Chojniczanki, Kartuszy?skiego I)
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Pogoń Prabuty 20 sierpnia 2005 - 17:00
Motława Suchy Dąb 0 - 3 Radunia Stężyca 20 sierpnia 2005 - 17:00
vo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 GKS Kolbudy 20 sierpnia 2005 - 17:00
Wisła Korzeniewo 2 - 3 Błękitni Stare Pole 20 sierpnia 2005 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Powiśle Stary Targ 20 sierpnia 2005 - 16:00
Grom Kleszczewo 3 - 2 Sokół Zblewo 20 sierpnia 2005 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 20 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2005 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Delta Miłoradz 24 sierpnia 2005 - 18:00
Powiśle Stary Targ 2 - 2 Grom Kleszczewo 24 sierpnia 2005 - 17:00
Błękitni Stare Pole 1 - 3 Borowiak Czersk 24 sierpnia 2005 - 18:00
GKS Kolbudy 4 - 1 Wisła Korzeniewo 24 sierpnia 2005 - 18:00
Radunia Stężyca 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 sierpnia 2005 - 17:00
Pogoń Prabuty 5 - 1 Motława Suchy Dąb 24 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejarz Chojnice 3 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 27 sierpnia 2005 - 17:00
mecz odbył się w Tr?bkach Wielkich
Motława Suchy Dąb 3 - 2 Kolejarz Chojnice 27 sierpnia 2005 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Pogoń Prabuty 27 sierpnia 2005 - 17:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Radunia Stężyca 27 sierpnia 2005 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 3 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2005 - 15:00
Grom Kleszczewo 0 - 2 Błękitni Stare Pole 27 sierpnia 2005 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Powiśle Stary Targ 27 sierpnia 2005 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Sokół Zblewo 27 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Zblewo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 4 września 2005 - 11:00
Powiśle Stary Targ 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 3 września 2005 - 17:00
Błękitni Stare Pole 3 - 1 Delta Miłoradz 3 września 2005 - 16:00
GKS Kolbudy 6 - 3 Grom Kleszczewo 3 września 2005 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 2 Borowiak Czersk 3 września 2005 - 16:00
Pogoń Prabuty 1 - 1 Wisła Korzeniewo 3 września 2005 - 16:00
Kolejarz Chojnice 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 września 2005 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Motława Suchy Dąb 3 września 2005 - 16:00
Kolejka 6 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Motława Suchy Dąb 7 września 2005 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 7 września 2005 - 17:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Kolejarz Chojnice 7 września 2005 - 16:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Pogoń Prabuty 7 września 2005 - 17:00
Grom Kleszczewo 0 - 2 Radunia Stężyca 7 września 2005 - 17:00
Delta Miłoradz 0 - 5 GKS Kolbudy 7 września 2005
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Błękitni Stare Pole 7 września 2005 - 17:00
Sokół Zblewo 5 - 1 Powiśle Stary Targ 7 września 2005 - 18:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Stary Targ 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 września 2005 - 11:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Sokół Zblewo 10 września 2005 - 16:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 10 września 2005 - 16:00
Radunia Stężyca 4 - 1 Delta Miłoradz 10 września 2005 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 0 Grom Kleszczewo 10 września 2005 - 16:00
Kolejarz Chojnice 1 - 4 Borowiak Czersk 10 września 2005 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Wisła Korzeniewo 10 września 2005 - 16:00
Motława Suchy Dąb 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 września 2005 - 17:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2005 - 15:00
Wisła Korzeniewo 5 - 1 Motława Suchy Dąb 17 września 2005 - 16:00
Borowiak Czersk 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 17 września 2005 - 16:00
Grom Kleszczewo 1 - 0 Kolejarz Chojnice 17 września 2005 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 0 Pogoń Prabuty 17 września 2005 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Radunia Stężyca 17 września 2005 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 4 GKS Kolbudy 18 września 2005 - 16:00
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Błękitni Stare Pole 17 września 2005 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 września 2005 - 16:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Powiśle Stary Targ 24 września 2005 - 16:00
Radunia Stężyca 8 - 1 Sokół Zblewo 24 września 2005 - 16:00
Pogoń Prabuty 7 - 1 Wietcisa Skarszewy 24 września 2005 - 14:00
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Delta Miłoradz 24 września 2005 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Grom Kleszczewo 24 września 2005 - 15:30
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Borowiak Czersk 24 września 2005 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Wisła Korzeniewo 24 września 2005 - 17:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Wisła Korzeniewo 1 października 2005 - 15:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 października 2005 - 15:00
vo (goście nie przyjechali)
Grom Kleszczewo 2 - 0 Motława Suchy Dąb 1 października 2005 - 15:00
Delta Miłoradz 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 1 października 2005 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Kolejarz Chojnice 1 października 2005 - 17:00
Sokół Zblewo 5 - 0 Pogoń Prabuty 2 października 2005 - 11:00
Powiśle Stary Targ 0 - 3 Radunia Stężyca 1 października 2005 - 15:00
Błękitni Stare Pole 3 - 3 GKS Kolbudy 1 października 2005 - 16:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 października 2005 - 15:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Błękitni Stare Pole 8 października 2005 - 15:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Powiśle Stary Targ 8 października 2005 - 14:00
Kolejarz Chojnice 5 - 1 Sokół Zblewo 8 października 2005 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 8 października 2005 - 15:00
Motława Suchy Dąb 2 - 2 Delta Miłoradz 8 października 2005 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Grom Kleszczewo 8 października 2005 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Borowiak Czersk 8 października 2005 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Borowiak Czersk 15 października 2005 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 2 Wisła Korzeniewo 15 października 2005 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 października 2005 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Motława Suchy Dąb 15 października 2005 - 15:00
Sokół Zblewo 0 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 16 października 2005 - 11:00
Powiśle Stary Targ 1 - 3 Kolejarz Chojnice 15 października 2005 - 14:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Pogoń Prabuty 15 października 2005 - 13:00
GKS Kolbudy 0 - 2 Radunia Stężyca 15 października 2005 - 15:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 października 2005 - 13:00
Pogoń Prabuty 0 - 5 GKS Kolbudy 22 października 2005 - 13:00
Kolejarz Chojnice 1 - 3 Błękitni Stare Pole 22 października 2005 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Powiśle Stary Targ 23 października 2005 - 14:00
Motława Suchy Dąb 4 - 2 Sokół Zblewo 23 października 2005 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 22 października 2005 - 15:00
Wisła Korzeniewo 3 - 2 Delta Miłoradz 22 października 2005 - 14:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Grom Kleszczewo 22 października 2005 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Grom Kleszczewo 29 października 2005 - 14:00
Delta Miłoradz 0 - 0 Borowiak Czersk 29 października 2005 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 6 - 1 Wisła Korzeniewo 29 października 2005 - 13:00
Sokół Zblewo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 października 2005 - 11:00
vo (na boisku 1-1)
Powiśle Stary Targ 1 - 1 Motława Suchy Dąb 29 października 2005 - 14:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 29 października 2005 - 13:00
GKS Kolbudy 5 - 0 Kolejarz Chojnice 29 października 2005 - 14:00
Radunia Stężyca 3 - 1 Pogoń Prabuty 30 października 2005 - 13:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
Pogoń Prabuty 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 5 listopada 2005 - 13:00
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Radunia Stężyca 5 listopada 2005 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 GKS Kolbudy 5 listopada 2005 - 13:00
Motława Suchy Dąb 6 - 1 Błękitni Stare Pole 6 listopada 2005 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Powiśle Stary Targ 5 listopada 2005 - 14:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Sokół Zblewo 5 listopada 2005 - 14:00
vo (na boisku 3-2)
Borowiak Czersk 7 - 2 Wietcisa Skarszewy 5 listopada 2005 - 13:00
Grom Kleszczewo 2 - 0 Delta Miłoradz 5 listopada 2005 - 14:00
Kolejka 16 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Delta Miłoradz 17 maja 2006 - 18:30
Grom Kleszczewo 5 - 0 Wietcisa Skarszewy 17 maja 2006 - 18:30
Borowiak Czersk 0 - 3 Sokół Zblewo 17 maja 2006 - 18:30
vo
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Powiśle Stary Targ 17 maja 2006 - 18:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Błękitni Stare Pole 17 maja 2006 - 18:30
Motława Suchy Dąb 1 - 4 GKS Kolbudy 17 maja 2006 - 18:30
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Radunia Stężyca 25 marca 2006 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Pogoń Prabuty 17 maja 2006 - 18:30
Kolejka 17 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 1 kwietnia 2006 - 16:00
vo (na boisku 2-1, w zespole Kolejarza grał nieuprawiony zawodnik)
Pogoń Prabuty 0 - 7 Orzeł Trąbki Wielkie 1 kwietnia 2006 - 11:00
Radunia Stężyca 1 - 1 Motława Suchy Dąb 2 kwietnia 2006 - 14:00
GKS Kolbudy 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 kwietnia 2006
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Wisła Korzeniewo 1 kwietnia 2006 - 15:00
Powiśle Stary Targ 2 - 1 Borowiak Czersk 1 kwietnia 2006 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Grom Kleszczewo 2 kwietnia 2006 - 11:30
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Delta Miłoradz 1 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 18 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 kwietnia 2006 - 16:30
Delta Miłoradz 1 - 4 Sokół Zblewo 8 kwietnia 2006 - 16:00
Grom Kleszczewo 1 - 0 Powiśle Stary Targ 8 kwietnia 2006 - 17:00
Borowiak Czersk 2 - 3 Błękitni Stare Pole 9 kwietnia 2006 - 15:00
Wisła Korzeniewo 3 - 3 GKS Kolbudy 8 kwietnia 2006 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Radunia Stężyca 8 kwietnia 2006 - 14:00
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Pogoń Prabuty 8 kwietnia 2006 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 0 Kolejarz Chojnice 8 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 19 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejarz Chojnice 9 - 0 Motława Suchy Dąb 15 kwietnia 2006 - 11:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 kwietnia 2006 - 11:00
v.o.; na boisku 1-3
Radunia Stężyca 6 - 0 Wisła Korzeniewo 15 kwietnia 2006 - 11:00
GKS Kolbudy 4 - 1 Borowiak Czersk 15 kwietnia 2006 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 4 Grom Kleszczewo 15 kwietnia 2006 - 11:00
Powiśle Stary Targ 0 - 0 Delta Miłoradz 15 kwietnia 2006 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 15 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Sokół Zblewo 22 kwietnia 2006 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Powiśle Stary Targ 22 kwietnia 2006 - 16:30
Delta Miłoradz 1 - 1 Błękitni Stare Pole 22 kwietnia 2006 - 17:00
Grom Kleszczewo 1 - 3 GKS Kolbudy 22 kwietnia 2006 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Radunia Stężyca 23 kwietnia 2006 - 15:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Pogoń Prabuty 22 kwietnia 2006 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Kolejarz Chojnice 22 kwietnia 2006 - 16:00
Motława Suchy Dąb 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 22 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 21 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
Motława Suchy Dąb 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 29 kwietnia 2006 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wisła Korzeniewo 29 kwietnia 2006 - 16:00
Pogoń Prabuty 1 - 3 Borowiak Czersk 24 maja 2006 - 18:00
odbył się 24.05
Radunia Stężyca 4 - 0 Grom Kleszczewo 30 kwietnia 2006 - 14:00
GKS Kolbudy 6 - 1 Delta Miłoradz 29 kwietnia 2006 - 17:00
Błękitni Stare Pole 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 29 kwietnia 2006 - 16:00
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Sokół Zblewo 29 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 22 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Powiśle Stary Targ 3 maja 2006 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Błękitni Stare Pole 3 maja 2006 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 GKS Kolbudy 3 maja 2006 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Radunia Stężyca 3 maja 2006 - 17:00
Grom Kleszczewo 0 - 1 Pogoń Prabuty 3 maja 2006 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 0 Kolejarz Chojnice 3 maja 2006 - 15:00
Wisła Korzeniewo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 maja 2006 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Motława Suchy Dąb 3 maja 2006 - 15:00
Kolejka 23 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (134) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 6 maja 2006 - 16:00
Motława Suchy Dąb 1 - 0 Wisła Korzeniewo 6 maja 2006 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Borowiak Czersk 6 maja 2006 - 15:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Grom Kleszczewo 6 maja 2006 - 16:30
Pogoń Prabuty 3 - 2 Delta Miłoradz 6 maja 2006 - 16:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 maja 2006 - 14:00
GKS Kolbudy 0 - 3 Sokół Zblewo 6 maja 2006 - 17:00
vo (gospodarze nie wys?ali powiadomienia)
Błękitni Stare Pole 3 - 1 Powiśle Stary Targ 6 maja 2006 - 16:00
Kolejka 24 - 10. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (146) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Błękitni Stare Pole 10 maja 2006 - 16:00
Powiśle Stary Targ 0 - 0 GKS Kolbudy 10 maja 2006 - 17:00
Sokół Zblewo 2 - 2 Radunia Stężyca 10 maja 2006 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Pogoń Prabuty 10 maja 2006 - 17:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Kolejarz Chojnice 10 maja 2006 - 18:00
Grom Kleszczewo 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 10 maja 2006 - 17:00
Borowiak Czersk 4 - 0 Motława Suchy Dąb 10 maja 2006 - 17:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 maja 2006 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (92) 
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 13 maja 2006 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Borowiak Czersk 13 maja 2006 - 16:00
vo (na boisku 5-2)
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Grom Kleszczewo 13 maja 2006 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 0 Delta Miłoradz 13 maja 2006 - 15:00
Kolejarz Chojnice 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 13 maja 2006 - 16:00
Pogoń Prabuty 4 - 3 Sokół Zblewo 13 maja 2006 - 11:00
Radunia Stężyca 7 - 1 Powiśle Stary Targ 14 maja 2006 - 14:00
GKS Kolbudy 7 - 2 Błękitni Stare Pole 13 maja 2006 - 17:00
Kolejka 26 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (79) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 4 GKS Kolbudy 20 maja 2006 - 16:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Radunia Stężyca 20 maja 2006 - 16:00
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Pogoń Prabuty 20 maja 2006 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 21 maja 2006 - 11:30
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 20 maja 2006 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Motława Suchy Dąb 20 maja 2006 - 17:00
Grom Kleszczewo 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 maja 2006 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 3 Wisła Korzeniewo 21 maja 2006 - 15:00
vo
Kolejka 27 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (68) 
Borowiak Czersk 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 maja 2006 - 15:00
mecz by? dwukrotnie przerywany (15 i 62 min.) i wznawiany z powodu zamieszek na stadionie
Wisła Korzeniewo 0 - 5 Grom Kleszczewo 27 maja 2006 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Delta Miłoradz 27 maja 2006 - 16:00
Motława Suchy Dąb 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 27 maja 2006 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Sokół Zblewo 27 maja 2006 - 16:00
vo (goście nie przyjechali)
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Powiśle Stary Targ 27 maja 2006 - 16:00
Pogoń Prabuty 5 - 1 Błękitni Stare Pole 27 maja 2006 - 16:00
Radunia Stężyca 3 - 1 GKS Kolbudy 28 maja 2006 - 14:00
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (71) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Radunia Stężyca 3 czerwca 2006 - 16:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Pogoń Prabuty 3 czerwca 2006 - 17:00
Błękitni Stare Pole 5 - 3 Kolejarz Chojnice 3 czerwca 2006 - 16:00
Powiśle Stary Targ 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 czerwca 2006 - 17:00
Sokół Zblewo 0 - 7 Motława Suchy Dąb 4 czerwca 2006 - 11:30
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 czerwca 2006 - 17:00
Delta Miłoradz 3 - 4 Wisła Korzeniewo 3 czerwca 2006 - 17:00
Grom Kleszczewo 2 - 3 Borowiak Czersk 3 czerwca 2006 - 17:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (58) 
Grom Kleszczewo 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 7 czerwca 2006 - 17:30
Borowiak Czersk 1 - 3 Delta Miłoradz 7 czerwca 2006 - 17:30
Wisła Korzeniewo 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2006 - 17:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 3 Sokół Zblewo 7 czerwca 2006 - 17:30
Motława Suchy Dąb 4 - 1 Powiśle Stary Targ 7 czerwca 2006 - 17:30
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Błękitni Stare Pole 7 czerwca 2006 - 17:30
Kolejarz Chojnice 0 - 1 GKS Kolbudy 7 czerwca 2006 - 17:30
Pogoń Prabuty 0 - 4 Radunia Stężyca 7 czerwca 2006 - 17:30
Kolejka 30 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (69) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Pogoń Prabuty 10 czerwca 2006 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Kolejarz Chojnice 10 czerwca 2006 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 10 czerwca 2006 - 11:00
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Motława Suchy Dąb 10 czerwca 2006 - 11:00
Powiśle Stary Targ 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 czerwca 2006 - 11:00
Sokół Zblewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 10 czerwca 2006 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Borowiak Czersk 10 czerwca 2006 - 11:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Grom Kleszczewo 10 czerwca 2006 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE