SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 14 42 14 0 0 133 - 7
2. Wierzyca Pelplin 14 34 11 1 2 78 - 22
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 25 8 1 5 59 - 30
4. Jedynka Pelplin 14 22 7 1 6 66 - 37
5. KP Starogard Gdański 14 19 6 1 7 57 - 43
6. Orzeł Subkowy 14 15 5 0 9 23 - 73
7. Czarni Przemysław 14 9 3 0 11 30 - 78
8. Sobieski Gniew 14 0 0 0 14 9 - 165
Ostatni komentarz dodał Junior 27.04.2018, 13:22:42


Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2017 - 11:00
Czarni Przemysław 0 - 11 Gryf Tczew MKS 3 września 2017 - 11:00
Sobieski Gniew 0 - 17 Jedynka Pelplin 3 września 2017 - 11:00
Orzeł Subkowy 0 - 7 KP Starogard Gdański 2 września 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 KP Starogard Gdański 10 września 2017 - 11:00
Jedynka Pelplin 12 - 0 Orzeł Subkowy 10 września 2017 - 11:00
Gryf Tczew MKS 22 - 1 Sobieski Gniew 9 września 2017 - 14:00
Wierzyca Pelplin 13 - 0 Czarni Przemysław 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 września 2017 - 11:00
Sobieski Gniew 2 - 9 Wierzyca Pelplin 16 września 2017 - 11:00
Orzeł Subkowy 0 - 14 Gryf Tczew MKS 16 września 2017 - 11:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Jedynka Pelplin 16 września 2017 - 13:00
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 1 Jedynka Pelplin 23 września 2017 - 15:00
Gryf Tczew MKS 8 - 1 KP Starogard Gdański 21 września 2017 - 17:30
Wierzyca Pelplin 11 - 2 Orzeł Subkowy 23 września 2017 - 11:00
Czarni Przemysław 5 - 2 Sobieski Gniew 24 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 0 - 17 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2017 - 11:00
Orzeł Subkowy 5 - 1 Czarni Przemysław 30 września 2017 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 5 Wierzyca Pelplin 30 września 2017 - 11:00
Jedynka Pelplin 0 - 8 Gryf Tczew MKS 30 września 2017 - 12:45
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Gryf Tczew MKS 8 października 2017 - 15:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Jedynka Pelplin 8 października 2017 - 12:00
Czarni Przemysław 6 - 1 KP Starogard Gdański 8 października 2017 - 11:00
Sobieski Gniew 2 - 5 Orzeł Subkowy 8 października 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 października 2017 - 11:00
KP Starogard Gdański 17 - 1 Sobieski Gniew 14 października 2017 - 11:00
Jedynka Pelplin 5 - 0 Czarni Przemysław 15 października 2017 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Wierzyca Pelplin 14 października 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 5 Wierzyca Pelplin 21 kwietnia 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Czarni Przemysław 21 kwietnia 2018 - 14:00
Jedynka Pelplin 14 - 0 Sobieski Gniew 22 kwietnia 2018 - 11:00
KP Starogard Gdański 5 - 0 Orzeł Subkowy 22 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
KP Starogard Gdański 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 13:00
Orzeł Subkowy 2 - 5 Jedynka Pelplin 28 kwietnia 2018 - 11:00
Sobieski Gniew 0 - 23 Gryf Tczew MKS 28 kwietnia 2018 - 15:00
Czarni Przemysław 0 - 5 Wierzyca Pelplin 28 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 1 Czarni Przemysław 5 maja 2018 - 15:00
Wierzyca Pelplin 14 - 1 Sobieski Gniew 9 maja 2018 - 17:00
Gryf Tczew MKS 7 - 2 Orzeł Subkowy 24 kwietnia 2018 - 17:00
Jedynka Pelplin 4 - 2 KP Starogard Gdański 5 maja 2018 - 13:00
Kolejka 11 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Pelplin 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 maja 2018 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 9 Gryf Tczew MKS 12 maja 2018 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 6 Wierzyca Pelplin 12 maja 2018 - 11:00
Sobieski Gniew 0 - 13 Czarni Przemysław 12 maja 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Sobieski Gniew 5 czerwca 2018 - 17:45
vo, goście nie przyjechali
Czarni Przemysław 0 - 1 Orzeł Subkowy 19 maja 2018 - 13:00
Wierzyca Pelplin 4 - 2 KP Starogard Gdański 19 maja 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 7 - 1 Jedynka Pelplin 19 maja 2018 - 14:00
Kolejka 13 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 9 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 maja 2018 - 14:00
Jedynka Pelplin 0 - 0 Wierzyca Pelplin 26 maja 2018 - 11:00
KP Starogard Gdański 7 - 0 Czarni Przemysław 26 maja 2018 - 15:00
Orzeł Subkowy 3 - 0 Sobieski Gniew 26 maja 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 14 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Orzeł Subkowy 9 czerwca 2018 - 09:00
Sobieski Gniew 0 - 3 KP Starogard Gdański 2 czerwca 2018 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Czarni Przemysław 1 - 5 Jedynka Pelplin 3 czerwca 2018 - 13:00
Wierzyca Pelplin 0 - 5 Gryf Tczew MKS 2 czerwca 2018 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE