SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Portowiec Gdańsk 26 61 19 4 3 85 - 19
2. Zenit Łęczyce 26 60 19 3 4 90 - 34
3. Dragon Bojano 26 54 16 6 4 75 - 41
4. Zatoka Puck 26 48 14 6 6 70 - 46 2 4 1 1 0 5 - 2
5. Kaszubia Starzyno 26 48 14 6 6 67 - 44 2 1 0 1 1 2 - 5
6. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 45 13 6 7 53 - 48
7. Start Mrzezino 26 43 14 1 11 65 - 46
8. Karlikowo Sopot 26 40 12 4 10 64 - 59
9. Eko-Prod Szemud 26 36 11 3 12 51 - 60
10. Latarnik Choczewo 26 28 8 4 14 39 - 65
11. Sokół Bożepole Wielkie 26 21 6 3 17 35 - 67
12. Arka Prusewo 26 16 5 1 20 35 - 90
13. KP Sopot (*) 26 12 3 3 20 22 - 64
14. MKS II Władysławowo (*) 26 6 2 0 24 16 - 90
Ostatni komentarz dodał czarno-złoty 17.06.2018, 19:23:30
* MKS II Władysławowo wycofał się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
Zatoka Puck 3 - 0 Kaszubia Starzyno 12 sierpnia 2017 - 18:00
vo, na boisku 1:0
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Start Mrzezino 12 sierpnia 2017 - 17:00
KP Sopot 2 - 4 Zenit Łęczyce 12 sierpnia 2017 - 11:00
Arka Prusewo 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 12 września 2017 - 17:00
Latarnik Choczewo 0 - 3 Eko-Prod Szemud 12 sierpnia 2017 - 18:00
Karlikowo Sopot 4 - 0 MKS II Władysławowo 12 sierpnia 2017 - 14:30
Dragon Bojano 2 - 4 Portowiec Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
Kaszubia Starzyno 1 - 0 Portowiec Gdańsk 20 sierpnia 2017 - 14:00
MKS II Władysławowo 1 - 2 Dragon Bojano 20 sierpnia 2017 - 14:30
Eko-Prod Szemud 3 - 0 Karlikowo Sopot 20 sierpnia 2017 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 4 Latarnik Choczewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
Zenit Łęczyce 8 - 2 Arka Prusewo 19 sierpnia 2017 - 16:00
Start Mrzezino 5 - 1 KP Sopot 19 sierpnia 2017 - 17:00
Zatoka Puck 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 19 sierpnia 2017 - 18:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 6 Kaszubia Starzyno 26 sierpnia 2017 - 11:00
KP Sopot 1 - 1 Zatoka Puck 26 sierpnia 2017 - 11:00
Arka Prusewo 1 - 5 Start Mrzezino 26 sierpnia 2017 - 18:00
Latarnik Choczewo 3 - 1 Zenit Łęczyce 26 sierpnia 2017 - 17:00
Karlikowo Sopot 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 sierpnia 2017 - 14:00
Dragon Bojano 3 - 0 Eko-Prod Szemud 26 sierpnia 2017 - 11:00
Portowiec Gdańsk 6 - 0 MKS II Władysławowo 27 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
Kaszubia Starzyno 4 - 1 MKS II Władysławowo 2 września 2017 - 17:00
Portowiec Gdańsk 6 - 1 Eko-Prod Szemud 3 września 2017 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Dragon Bojano 2 września 2017 - 17:00
Zenit Łęczyce 5 - 1 Karlikowo Sopot 2 września 2017 - 16:00
Start Mrzezino 5 - 0 Latarnik Choczewo 3 września 2017 - 11:00
Zatoka Puck 6 - 0 Arka Prusewo 2 września 2017 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 KP Sopot 2 września 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
KP Sopot 2 - 2 Kaszubia Starzyno 9 września 2017 - 11:00
Arka Prusewo 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 9 września 2017 - 17:00
Latarnik Choczewo 1 - 2 Zatoka Puck 9 września 2017 - 17:00
Karlikowo Sopot 5 - 2 Start Mrzezino 9 września 2017 - 14:30
Dragon Bojano 3 - 2 Zenit Łęczyce 9 września 2017 - 17:00
Portowiec Gdańsk 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2017 - 11:00
MKS II Władysławowo 2 - 3 Eko-Prod Szemud 10 września 2017 - 14:30
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Kaszubia Starzyno 3 - 0 Eko-Prod Szemud 17 września 2017 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 0 MKS II Władysławowo 16 września 2017 - 17:00
Zenit Łęczyce 0 - 0 Portowiec Gdańsk 16 września 2017 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 3 Dragon Bojano 16 września 2017 - 17:00
Zatoka Puck 3 - 3 Karlikowo Sopot 16 września 2017 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Latarnik Choczewo 16 września 2017 - 17:00
KP Sopot 5 - 1 Arka Prusewo 16 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Arka Prusewo 1 - 4 Kaszubia Starzyno 24 września 2017 - 13:00
Latarnik Choczewo 2 - 1 KP Sopot 23 września 2017 - 16:00
Karlikowo Sopot 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 24 września 2017 - 14:00
Dragon Bojano 7 - 1 Zatoka Puck 23 września 2017 - 16:00
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino 24 września 2017 - 11:00
MKS II Władysławowo 0 - 6 Zenit Łęczyce 24 września 2017 - 14:00
Eko-Prod Szemud 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
Kaszubia Starzyno 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 października 2017 - 14:00
Zenit Łęczyce 3 - 3 Eko-Prod Szemud 30 września 2017 - 16:00
Start Mrzezino 4 - 0 MKS II Władysławowo 30 września 2017 - 14:00
Zatoka Puck 1 - 3 Portowiec Gdańsk 30 września 2017 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Dragon Bojano 30 września 2017 - 16:00
KP Sopot 2 - 3 Karlikowo Sopot 30 września 2017 - 11:00
Arka Prusewo 1 - 2 Latarnik Choczewo 1 października 2017 - 15:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
Latarnik Choczewo 2 - 2 Kaszubia Starzyno 7 października 2017 - 16:00
Karlikowo Sopot 7 - 0 Arka Prusewo 8 października 2017 - 14:00
Dragon Bojano 0 - 0 KP Sopot 7 października 2017 - 15:00
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 8 października 2017 - 11:00
MKS II Władysławowo 3 - 2 Zatoka Puck 8 października 2017 - 14:00
Eko-Prod Szemud 0 - 4 Start Mrzezino 8 października 2017 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 5 Zenit Łęczyce 7 października 2017 - 15:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
Kaszubia Starzyno 1 - 5 Zenit Łęczyce 15 października 2017 - 14:00
Start Mrzezino 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 października 2017 - 15:00
Zatoka Puck 4 - 4 Eko-Prod Szemud 14 października 2017 - 15:30
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 MKS II Władysławowo 14 października 2017 - 16:00
KP Sopot 1 - 3 Portowiec Gdańsk 14 października 2017 - 11:00
Arka Prusewo 2 - 8 Dragon Bojano 15 października 2017 - 13:00
Latarnik Choczewo 0 - 6 Karlikowo Sopot 15 października 2017 - 12:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
Karlikowo Sopot 2 - 2 Kaszubia Starzyno 22 października 2017 - 14:00
Dragon Bojano 3 - 1 Latarnik Choczewo 22 października 2017 - 12:00
Portowiec Gdańsk 6 - 0 Arka Prusewo 22 października 2017 - 11:00
MKS II Władysławowo 2 - 6 KP Sopot 22 października 2017 - 13:00
Eko-Prod Szemud 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 22 października 2017 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Zatoka Puck 21 października 2017 - 15:30
Zenit Łęczyce 2 - 1 Start Mrzezino 21 października 2017 - 16:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
Kaszubia Starzyno 3 - 1 Start Mrzezino 29 października 2017 - 14:00
Zatoka Puck 1 - 3 Zenit Łęczyce 28 października 2017 - 15:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 października 2017 - 15:00
KP Sopot 0 - 1 Eko-Prod Szemud 28 października 2017 - 11:00
Arka Prusewo 4 - 1 MKS II Władysławowo 28 października 2017 - 15:30
Latarnik Choczewo 2 - 3 Portowiec Gdańsk 29 października 2017 - 12:00
Karlikowo Sopot 0 - 2 Dragon Bojano 28 października 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
Dragon Bojano 2 - 3 Kaszubia Starzyno 4 listopada 2017 - 13:30
Karlikowo Sopot 1 - 1 Portowiec Gdańsk 4 listopada 2017 - 12:00
MKS II Władysławowo 4 - 1 Latarnik Choczewo 5 listopada 2017 - 13:00
Eko-Prod Szemud 1 - 2 Arka Prusewo 5 listopada 2017 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 KP Sopot 4 listopada 2017 - 14:00
Zenit Łęczyce 6 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 4 listopada 2017 - 14:00
Start Mrzezino 3 - 4 Zatoka Puck 5 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
Kaszubia Starzyno 2 - 2 Zatoka Puck 24 marca 2018 - 15:30
Start Mrzezino 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 24 marca 2018 - 16:00
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Zenit Łęczyce 3 - 0 KP Sopot
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 3 Arka Prusewo 24 marca 2018 - 15:00
Eko-Prod Szemud 5 - 2 Latarnik Choczewo 25 marca 2018 - 12:00
MKS II Władysławowo 0 - 3 Karlikowo Sopot
Portowiec Gdańsk 2 - 2 Dragon Bojano 25 marca 2018 - 11:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Portowiec Gdańsk 2 - 1 Kaszubia Starzyno 31 marca 2018 - 11:00
Dragon Bojano 3 - 0 MKS II Władysławowo
Karlikowo Sopot 3 - 1 Eko-Prod Szemud 30 marca 2018 - 20:00
Latarnik Choczewo 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 31 marca 2018 - 16:00
Arka Prusewo 1 - 2 Zenit Łęczyce 31 marca 2018 - 17:00
KP Sopot 0 - 3 Start Mrzezino
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 5 Zatoka Puck 28 marca 2018 - 16:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Kaszubia Starzyno 5 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 7 kwietnia 2018 - 15:30
Zatoka Puck 3 - 0 KP Sopot
Start Mrzezino 2 - 1 Arka Prusewo 7 kwietnia 2018 - 17:00
Zenit Łęczyce 1 - 2 Latarnik Choczewo 7 kwietnia 2018 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Karlikowo Sopot 7 kwietnia 2018 - 16:00
Eko-Prod Szemud 2 - 4 Dragon Bojano 8 kwietnia 2018 - 12:00
MKS II Władysławowo 0 - 3 Portowiec Gdańsk
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
MKS II Władysławowo 0 - 3 Kaszubia Starzyno
Eko-Prod Szemud 1 - 1 Portowiec Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 13:00
Dragon Bojano 6 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 kwietnia 2018 - 12:00
Karlikowo Sopot 0 - 6 Zenit Łęczyce 14 kwietnia 2018 - 11:00
Latarnik Choczewo 0 - 0 Start Mrzezino 14 kwietnia 2018 - 17:00
Arka Prusewo 0 - 4 Zatoka Puck 14 kwietnia 2018 - 17:30
KP Sopot 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Kaszubia Starzyno 3 - 0 KP Sopot
Sokół Bożepole Wielkie 5 - 0 Arka Prusewo 22 kwietnia 2018 - 16:00
Zatoka Puck 2 - 0 Latarnik Choczewo 21 kwietnia 2018 - 17:00
Start Mrzezino 6 - 2 Karlikowo Sopot 21 kwietnia 2018 - 17:00
Zenit Łęczyce 1 - 1 Dragon Bojano 21 kwietnia 2018 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Portowiec Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 16:00
Eko-Prod Szemud 3 - 0 MKS II Władysławowo
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Eko-Prod Szemud 1 - 2 Kaszubia Starzyno 29 kwietnia 2018 - 12:00
MKS II Władysławowo 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Portowiec Gdańsk 2 - 3 Zenit Łęczyce 29 kwietnia 2018 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 1 Start Mrzezino 28 kwietnia 2018 - 16:00
Karlikowo Sopot 0 - 1 Zatoka Puck 28 kwietnia 2018 - 14:30
Latarnik Choczewo 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 28 kwietnia 2018 - 17:00
Arka Prusewo 3 - 0 KP Sopot
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Kaszubia Starzyno 1 - 1 Arka Prusewo 5 maja 2018 - 16:00
KP Sopot 0 - 3 Latarnik Choczewo
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 5 Karlikowo Sopot 6 maja 2018 - 15:00
Zatoka Puck 3 - 3 Dragon Bojano 5 maja 2018 - 17:00
Start Mrzezino 2 - 0 Portowiec Gdańsk 5 maja 2018 - 17:00
Zenit Łęczyce 3 - 0 MKS II Władysławowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Eko-Prod Szemud 6 maja 2018 - 16:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Kaszubia Starzyno 12 maja 2018 - 17:00
Eko-Prod Szemud 1 - 4 Zenit Łęczyce 12 maja 2018 - 16:00
MKS II Władysławowo 0 - 3 Start Mrzezino
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Zatoka Puck 12 maja 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
Dragon Bojano 3 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 12 maja 2018 - 14:00
Karlikowo Sopot 3 - 0 KP Sopot
Latarnik Choczewo 3 - 1 Arka Prusewo 12 maja 2018 - 17:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
Kaszubia Starzyno 4 - 1 Latarnik Choczewo 19 maja 2018 - 16:00
Arka Prusewo 2 - 3 Karlikowo Sopot 20 maja 2018 - 17:30
KP Sopot 0 - 3 Dragon Bojano
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 4 Portowiec Gdańsk 19 maja 2018 - 17:00
Zatoka Puck 3 - 0 MKS II Władysławowo
Start Mrzezino 3 - 1 Eko-Prod Szemud 19 maja 2018 - 17:00
Zenit Łęczyce 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 maja 2018 - 16:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Zenit Łęczyce 4 - 1 Kaszubia Starzyno 26 maja 2018 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 Start Mrzezino 26 maja 2018 - 18:00
Eko-Prod Szemud 2 - 5 Zatoka Puck 27 maja 2018 - 12:00
MKS II Władysławowo 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
Portowiec Gdańsk 3 - 0 KP Sopot
Dragon Bojano 3 - 2 Arka Prusewo 26 maja 2018 - 16:00
Karlikowo Sopot 4 - 1 Latarnik Choczewo 26 maja 2018 - 11:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Kaszubia Starzyno 3 - 4 Karlikowo Sopot 2 czerwca 2018 - 17:00
Latarnik Choczewo 1 - 3 Dragon Bojano 2 czerwca 2018 - 17:00
Arka Prusewo 0 - 5 Portowiec Gdańsk 2 czerwca 2018 - 17:00
KP Sopot - - - MKS II Władysławowo
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Eko-Prod Szemud 2 czerwca 2018 - 17:00
Zatoka Puck 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 czerwca 2018 - 18:30
Start Mrzezino 2 - 4 Zenit Łęczyce 2 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Start Mrzezino 3 - 5 Kaszubia Starzyno 9 czerwca 2018 - 17:00
Zenit Łęczyce 4 - 2 Zatoka Puck 9 czerwca 2018 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 8 czerwca 2018 - 19:00
Eko-Prod Szemud 3 - 0 KP Sopot
MKS II Władysławowo 0 - 3 Arka Prusewo
Portowiec Gdańsk 6 - 0 Latarnik Choczewo 9 czerwca 2018 - 11:30
Dragon Bojano 3 - 1 Karlikowo Sopot 10 czerwca 2018 - 12:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
Kaszubia Starzyno 2 - 1 Dragon Bojano 17 czerwca 2018 - 11:00
Portowiec Gdańsk 8 - 1 Karlikowo Sopot 17 czerwca 2018 - 11:00
Latarnik Choczewo 3 - 0 MKS II Władysławowo
Arka Prusewo 2 - 3 Eko-Prod Szemud 17 czerwca 2018 - 16:00
KP Sopot 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 4 Zenit Łęczyce 17 czerwca 2018 - 11:00
Zatoka Puck 6 - 2 Start Mrzezino 17 czerwca 2018 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE