Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
Jantar Ustka |
13 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 10 |
Anioły Garczegorze |
13 września 2016
13.09 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 8 |
AP Człuchów |
|
Bytovia Bytów |
11 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
7 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
AP Człuchów |
0 - 9 |
Bytovia Bytów |
27 września 2016
27.09 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 2 |
Sparta Konarzyny |
|
Wybrzeże Objazda |
10 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Start Miastko |
5 - 7 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 15 |
Start Miastko |
|
Sparta Konarzyny |
2 - 6 |
Wybrzeże Objazda |
|
Bytovia Bytów |
8 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 4 |
AP Człuchów |
|
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
2 - 4 |
AP Człuchów |
|
Anioły Garczegorze |
2 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 9 |
Bytovia Bytów |
|
Start Miastko |
14 - 0 |
Sparta Konarzyny |
|
Jantar Ustka |
28 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
0 - 13 |
Gryf Słupsk KS |
|
Sparta Konarzyny |
0 - 9 |
Jantar Ustka |
|
Bytovia Bytów |
5 - 1 |
Start Miastko |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
AP Człuchów |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
AP Człuchów |
|
Start Miastko |
19 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Polonez Bobrowniki |
2 - 6 |
Sparta Konarzyny |
|
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sparta Konarzyny |
0 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Kaszubia Studzienice |
0 - 7 |
Jantar Ustka |
|
AP Człuchów |
1 - 5 |
Start Miastko |
|
Anioły Garczegorze |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Słupsk KS |
5 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Start Miastko |
17 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Jantar Ustka |
3 - 0 |
AP Człuchów |
2 listopada 2016
2.11 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 15 |
Kaszubia Studzienice |
|
Sparta Konarzyny |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
|
Kaszubia Studzienice |
5 - 2 |
Sparta Konarzyny |
|
AP Człuchów |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Anioły Garczegorze |
0 - 7 |
Jantar Ustka |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Start Miastko |
|
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 3 |
Start Miastko |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 16 |
Jantar Ustka |
|
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
AP Człuchów |
3 - 2 |
Sparta Konarzyny |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 10 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 11 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
AP Człuchów |
|
Sparta Konarzyny |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
|
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Start Miastko |
|
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Start Miastko |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Wybrzeże Objazda |
5 - 0 |
Sparta Konarzyny |
|
Anioły Garczegorze |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
AP Człuchów |
3 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
1 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Bytovia Bytów |
8 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Sparta Konarzyny |
0 - 5 |
Start Miastko |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 14 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Jantar Ustka |
14 - 0 |
Sparta Konarzyny |
|
Start Miastko |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
10 maja 2017
10.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
AP Człuchów |
7 maja 2017
7.05 - 14:10 |
Kolejka 15 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
AP Człuchów |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
|
AP Człuchów wycofał się z rozgrywek |
Kaszubia Studzienice |
1 - 8 |
Start Miastko |
|
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
|
Sparta Konarzyny |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 16 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
12 - 0 |
Sparta Konarzyny |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Jantar Ustka |
22 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
3 - 0 |
AP Człuchów |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 2 |
Anioły Garczegorze |
|
Kolejka 17 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
|
Anioły Garczegorze |
0 - 3 |
Start Miastko |
|
AP Człuchów |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Bytovia Bytów |
9 - 0 |
Sparta Konarzyny |
|
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Sparta Konarzyny |
1 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
|
Polonez Bobrowniki |
- - - |
AP Człuchów |
|
Jantar Ustka |
8 - 1 |
Anioły Garczegorze |
|
Start Miastko |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
|