Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf III Tczew MKS 22 66 22 0 0 192 - 12
2. Chojniczanka Chojnice 22 60 20 0 2 185 - 18
3. Cartusia Kartuzy 22 49 16 1 5 101 - 36
4. Kaszubia Kościerzyna 22 46 15 1 6 56 - 39
5. KS Kamienica Królewska 22 40 13 1 8 74 - 71
6. GOSRiT II Luzino 22 28 9 1 12 49 - 74
7. Czarni Ostrowite 22 24 8 0 14 51 - 73
8. Radunia II Stężyca 22 19 6 1 15 42 - 113 2 3 1 0 1 6 - 4
9. Wda Lipusz 22 19 6 1 15 36 - 100 2 3 1 0 1 4 - 6
10. GKS Żukowo 22 18 6 0 16 31 - 113
11. Borowiak Czersk 22 17 5 2 15 32 - 96
12. Santana Wielki Klincz 22 5 1 2 19 12 - 116
Ostatni komentarz dodał filipo2005 29.10.2016, 21:22:33


Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wda Lipusz 2 - 4 GOSRiT II Luzino
Santana Wielki Klincz 1 - 1 Borowiak Czersk
Radunia II Stężyca 0 - 11 Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna 1 - 8 Chojniczanka Chojnice
KS Kamienica Królewska 4 - 3 Czarni Ostrowite
Gryf III Tczew MKS 8 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
GOSRiT II Luzino 4 - 0 GKS Żukowo
Czarni Ostrowite 2 - 7 Gryf III Tczew MKS
Chojniczanka Chojnice 15 - 2 KS Kamienica Królewska
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk 6 - 3 Radunia II Stężyca
Wda Lipusz 7 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Santana Wielki Klincz 1 - 1 GOSRiT II Luzino
Radunia II Stężyca 2 - 3 Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Borowiak Czersk
KS Kamienica Królewska 2 - 6 Cartusia Kartuzy
Gryf III Tczew MKS 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
GKS Żukowo 1 - 6 Czarni Ostrowite
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 4 - 0 Czarni Ostrowite
Chojniczanka Chojnice 11 - 0 GKS Żukowo
Cartusia Kartuzy 3 - 7 Gryf III Tczew MKS
Borowiak Czersk 1 - 2 KS Kamienica Królewska
Wda Lipusz 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Santana Wielki Klincz 0 - 3 Radunia II Stężyca
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Radunia II Stężyca 5 - 2 GOSRiT II Luzino
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Santana Wielki Klincz
KS Kamienica Królewska 7 - 1 Wda Lipusz
Gryf III Tczew MKS 14 - 0 Borowiak Czersk
GKS Żukowo 0 - 13 Cartusia Kartuzy
Czarni Ostrowite 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
GOSRiT II Luzino 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Czarni Ostrowite
Borowiak Czersk 3 - 4 GKS Żukowo
Wda Lipusz 0 - 14 Gryf III Tczew MKS
Santana Wielki Klincz 1 - 4 KS Kamienica Królewska
Radunia II Stężyca 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 GOSRiT II Luzino
KS Kamienica Królewska 6 - 2 Radunia II Stężyca
Gryf III Tczew MKS 10 - 0 Santana Wielki Klincz
GKS Żukowo 2 - 3 Wda Lipusz
Czarni Ostrowite 6 - 2 Borowiak Czersk
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 5 - 3 Cartusia Kartuzy
Borowiak Czersk 0 - 9 Chojniczanka Chojnice
Wda Lipusz 1 - 6 Czarni Ostrowite
Santana Wielki Klincz 0 - 4 GKS Żukowo
Radunia II Stężyca 0 - 17 Gryf III Tczew MKS
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 KS Kamienica Królewska
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Kamienica Królewska 7 - 3 GOSRiT II Luzino
Gryf III Tczew MKS 6 - 1 Kaszubia Kościerzyna
GKS Żukowo 5 - 2 Radunia II Stężyca
Czarni Ostrowite 4 - 0 Santana Wielki Klincz
Chojniczanka Chojnice 14 - 0 Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy 7 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 6 - 0 Borowiak Czersk
Wda Lipusz 1 - 5 Cartusia Kartuzy
Santana Wielki Klincz 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
Radunia II Stężyca 1 - 3 Czarni Ostrowite
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 GKS Żukowo
KS Kamienica Królewska 0 - 3 Gryf III Tczew MKS
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf III Tczew MKS 10 - 0 GOSRiT II Luzino
GKS Żukowo 2 - 4 KS Kamienica Królewska
Czarni Ostrowite 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka Chojnice 13 - 1 Radunia II Stężyca
Cartusia Kartuzy 7 - 0 Santana Wielki Klincz
Borowiak Czersk 1 - 7 Wda Lipusz
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Wda Lipusz
Borowiak Czersk 3 - 1 Santana Wielki Klincz 19 kwietnia 2017 - 17:00
Cartusia Kartuzy 6 - 3 Radunia II Stężyca
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Czarni Ostrowite 1 - 6 KS Kamienica Królewska
GKS Żukowo 0 - 17 Gryf III Tczew MKS
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 4 - 2 GOSRiT II Luzino
Gryf III Tczew MKS 8 - 0 Czarni Ostrowite
KS Kamienica Królewska 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
Kaszubia Kościerzyna 1 - 6 Cartusia Kartuzy
Radunia II Stężyca 2 - 2 Borowiak Czersk
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Wda Lipusz
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Santana Wielki Klincz
Wda Lipusz 1 - 4 Radunia II Stężyca
Borowiak Czersk 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy 4 - 0 KS Kamienica Królewska
Chojniczanka Chojnice 3 - 5 Gryf III Tczew MKS 18 kwietnia 2017 - 15:00
Czarni Ostrowite 2 - 3 GKS Żukowo
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Ostrowite 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GKS Żukowo 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
Gryf III Tczew MKS 5 - 0 Cartusia Kartuzy
KS Kamienica Królewska 3 - 2 Borowiak Czersk
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Wda Lipusz
Radunia II Stężyca 0 - 2 Santana Wielki Klincz
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 4 - 2 Radunia II Stężyca
Santana Wielki Klincz 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz 2 - 2 KS Kamienica Królewska
Borowiak Czersk 1 - 4 Gryf III Tczew MKS
Cartusia Kartuzy 2 - 0 GKS Żukowo
Chojniczanka Chojnice 10 - 0 Czarni Ostrowite
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 10 - 0 GOSRiT II Luzino
Czarni Ostrowite 0 - 2 Cartusia Kartuzy
GKS Żukowo 1 - 3 Borowiak Czersk
Gryf III Tczew MKS 10 - 0 Wda Lipusz
KS Kamienica Królewska 3 - 0 Santana Wielki Klincz
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Radunia II Stężyca
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Radunia II Stężyca 3 - 0 KS Kamienica Królewska
vo, na boisku 1:7
Santana Wielki Klincz 0 - 12 Gryf III Tczew MKS
Wda Lipusz 3 - 1 GKS Żukowo
Borowiak Czersk 3 - 0 Czarni Ostrowite
vo, na boisku 2:2
Cartusia Kartuzy 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 4 - 1 GOSRiT II Luzino
Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Borowiak Czersk
Czarni Ostrowite 1 - 0 Wda Lipusz
GKS Żukowo 2 - 1 Santana Wielki Klincz
Gryf III Tczew MKS 9 - 0 Radunia II Stężyca
KS Kamienica Królewska 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 1 - 4 KS Kamienica Królewska
Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Gryf III Tczew MKS
Radunia II Stężyca 2 - 1 GKS Żukowo
Santana Wielki Klincz 3 - 7 Czarni Ostrowite
Wda Lipusz 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
Borowiak Czersk 1 - 3 Cartusia Kartuzy
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 0 - 4 GOSRiT II Luzino
Cartusia Kartuzy 7 - 0 Wda Lipusz
Chojniczanka Chojnice 19 - 0 Santana Wielki Klincz
Czarni Ostrowite 3 - 4 Radunia II Stężyca
GKS Żukowo 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Gryf III Tczew MKS 14 - 1 KS Kamienica Królewska
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 1 - 7 Gryf III Tczew MKS
KS Kamienica Królewska 13 - 0 GKS Żukowo
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Czarni Ostrowite
Radunia II Stężyca 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
Santana Wielki Klincz 1 - 6 Cartusia Kartuzy
Wda Lipusz 1 - 2 Borowiak Czersk
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE