Joker - OKS punkty dla gości
Relaks - Konsal punkty dla gospodarzy
Zenit - Jantar może być podział punktów
Ajax - Latarnik punkty dla gospodarzy
Arka - Huragan walka o 4 miejsce pomiędzy obiema zespołami oraz Zenietem, Myślę że wygra Arka
Zatoka - Kaszuby Połchowo nie może stracić punktów jeśli chce się liczyć dalej w walce o awans. Uważam że 3 punkty pozostaną w Pucku
 pacyfik1   25.05.2013, 12:37:44
Zatoka powinna wygrać z Połchowem bez problemu 8)
 Kokoloko   25.05.2013, 12:54:18
Połchowo bez formy, Zatoka ich pojedzie
 werol55   25.05.2013, 19:00:04
Zenit - Jantar 0:6 (0:1)
 werol55   25.05.2013, 19:07:12
Zenit - Jantar - pierwsza połowa bez wskazania na żadną z drużyn, bez sytuacji bramkowych, przypadkowy rykoszet i gol dla Jantaru. Na poczatku 2 połowy - 3 min i 3 bramki dla Jantaru, po kilkunastu minutach piąta bramka, po kolejnych paru szósta.

pozdro dla wesołej, pozytywnej ekipy kibiców ze Swarzewa, która stawiła się w Łęczycach w sporej liczbie ...idźcie sobie pograć w A-klasie, bo w B-klasie nie macie raczej przeciwników na swoim poziomie, pozdro ;)
 czarno-złoty   25.05.2013, 21:10:49
werol55 - było faktycznie mniej więcej tak jak napisałeś. w przerwie trener wydarł się tak, jak nigdy dotąd. nie wiem czy to podziałało, czy inne czynniki. faktem jest, że w drugiej połowie przeważaliśmy - i to znacznie. też mieliście okazje, ale my mieliśmy ich trochę więcej. generalnie trochę się przestraszyłem jak Wasz bęben wylądował na boisku. już się bałem, że to nasi kibice coś zmajstrowali. na szczęście jednak z naszej strony było OK. nawet jeden nasz szalik został w Łęczycach... ale nie skrojony. wręczony jednej z obecnych pań za wspólną zabawę... i tak trzymać!
 witcher   25.05.2013, 21:19:40
Mechowo - Slawoszyno 5:1(1:1)
 czarno-złoty   25.05.2013, 21:38:02
werol... jeszcze jedno. jak już za rok spotkamy się w A-klasie, to na mecz u Was załatwiacie grilla i węgiel. My przywieziemy kiełbachę. I po meczu (obojętnie jaki będzie wynik) razem się zabawimy...
 Barti   25.05.2013, 21:44:13
ZATOKA-Kaszuby 1:1 (0:0)
Od początku częscij przy piłce i groźniej atakowali piłkarze Połchowa,gra Zatoki bardziej chaotyczna.Brakowało dokładności.W 12 minucie bramkarz Zatoki broni rzut karny,do przerwy bez bramek.Tuż po rozpoczęciu drugiej części Pochowo obejmuje prowadzenie.Gospodarze wyrównali około 80 minuty za sprawą bramkarza Kaszub ,który tak niefortunnie prôbował wybić piłkę ze ta wylądowała w bramce.
Dla Zatoki był to trzeci z kolei mecz w którym z róźnych względów.nie.mogło zagrać siedmiu lub wiecej piłkarzy.
 siwy24   25.05.2013, 22:56:56
Najciekawszy mecz będzie w Prusewie coś myśle,dużo emocji na pewno,w końcu walka nawet o awans :)

Trzeba to zobaczyć koledzy
 werol55   26.05.2013, 00:24:11
bęben nie wyladował na boisku - przed linią autową, sfrustrowany naszą grą kibic nie wytrzymał ;P
tyle tylko, ze pogoda musi byc lepsza na grilla niż ta dzisiejsza ;)

siwy 24 - walka o awans??? hahaha, fajnie, że poprawiłeś mi humor po tym finale LM ;)
 malinowa_mamba   26.05.2013, 12:57:10
Arka Prusewo - Huragan Smolno 5:1 (3:1)

Arka :love: :idea:
 Arka05   26.05.2013, 14:50:24
Arka spokojnie mogla wygrac dwucyfrowym wynikiem,mnostwo nie wykorzystanych sytuacji ,caly mecz dominowala Arka,pretensji do sedziego nie mozna miec bo gwizdal w obie strony,wpadki sie zdarzaly ale bardzo dobre zawody z odrobina emocji.
 ramzes222   26.05.2013, 16:08:32
kolego dodaj ze Huragan gral bez skladu w jedenasce huraganu gralo 3 bramkarzy . przyznam ze arka miala duzo sytuacji i zycze wam powodzenia !!
 stasior   26.05.2013, 16:09:03
Joker Karlikowo Krokowa nie stawił sie na mecz u siebie. Wygrana walkowerem Janowa.
 Rothen   26.05.2013, 16:32:30
A byliście na boisku w Karlikowie ? Bo Joker z tego co pamiętam gra na innym boisku ?
 luk77asz15   26.05.2013, 17:08:39
grają w lubocinie
 pokemon   26.05.2013, 18:05:28
hehe ale jajca Joker-OKS... najważniejsze to co bylo napisane w poleconym odnośnie terminu i miejsca meczu. zobaczymy kto dal ciala czy w Karlikowie czy w Rumunii
 Kokoloko   26.05.2013, 18:19:31
Jantar nie stawił się na meczu, walkower dla Jokera, dziękuje
 saja91   26.05.2013, 18:56:33
Oks stawil sie na boisko w Lubocinie. Z Jokera dotarl podajrze jeden zawodnik. 3pkt dla Janowa.
 pokemon   26.05.2013, 20:32:37
kokokokoooo ełro czoko... jaki jantar?? za co dziekujesz? wiesz o jakim meczu piszemy?
 janowo   26.05.2013, 20:43:58
nie szukajcie sensacji
mecz miał być w lubocinie, byli gospodarze obiektu, otworzyli szatnie itp. i faktycznie był jeden koleś z grajków z Karlikowa
był sędzia , napisał protokół i odgwizdał co miał odgwizdać...

malinowa_mamba   27.05.2013, 14:26:53
siwy24, będzie co ma być. :) i jedna jaskółka wiosny nie czyni.
 siwy24   27.05.2013, 20:52:36
bez bramkarza i waszego napastnika to byscie walczyli na dole tabeli dziewczynko.
 aaron90   27.05.2013, 21:19:29
...a no właśnie czy Choczewo w meczu z Ajaxem grało bez bramkarza ? Bo nadal jestem w dużym szoku po zapoznaniu się z wynikiem . Przegrana na niewygodnym terenie w Leśniewie - ok. Ale 0:7 ? :O
 dambor   27.05.2013, 22:02:03
siwy24 , nie wiem czy dobrze łapiesz się w zasadach piłki nożnej, ale to mimo wszystko sport drużynowy i na wynik pracuje cała drużyna, a nie tak jak sugerujesz tylko napastnik i bramkarz...fakt zgodzę się, że indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników mają spory wpływ na jakość gry i na wyniki, ale to właśnie zaangażowanie wszystkich ludzi , którzy tam grają sprawiają, że mają całkiem dobre miejsce w tabeli nawet z możliwością przesunięcia się jeszcze wyżej :blink:
 gizakbr   27.05.2013, 23:19:21

Jak najbardziej zgadzam się z DAMBOR. Jednostka w futbolu nie ma najmniejszego znaczenia. Najważniejsze jest dobro drożyny ZAWSZE.
 gizakbr   27.05.2013, 23:22:30
drużyny :$
 malinowa_mamba   28.05.2013, 09:34:23
siwy24, nie rób problemu tam gdzie go nie ma. ;)
Ok, Arka ma dobrego bramkarza i napastnika, ale tak jak już napisał dambor 'na wynik pracuje cała drużyna'. W każdym zespole jest ktoś, kto się wyróżnia. Po prostu napastnik dostaje dobre piłki i wie jak zrobić z nich pożytek, a bramkarz świetnie broni. Mają potencjał to go wykorzystują. Raczej sami nie zdołaliby wszystkiego osiągnąć. Przecież nie chodzą i się nie chwalą 'Arka bez nas byłaby nikim' ; >
Spróbuj do np. Jokera dać na 2 mecze dwóch dobrych zawodników, wątpię że sami by coś zdziałali. Tak samo Latarnik- mają wielu dobrych graczy, ale brak wzajemnego zaufania i zrozumienia, więc efekty widać.
Przypisując osiągnięcia Arki tym dwóm zawodnikom, to jest tak jakbyś za porażkę drużyny winił też konkretną osobę. Razem zdobywają bramki i razem przegrywają. Po meczach nikt nikogo nie wytyka palcem i nie mówi 'to Twoja wina, że przegraliśmy'.
No aleee.. jakoś trzeba sobie wytłumaczyć, że inni są lepsi. ; )